המחזור ה-20 בפרמיירליג: Living In Another World

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏26/1/21.

1. oranfu Member

משחק דיי טוב שלנו היום. בטח בהתחשב בזה שאין לנו בכלל בלמים.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב, תוצאה טובה.

היה מצב של סון שמאטיפ נתן שם ספרינט כדי להספיק להגיע לתאקל של רגע אחרון, מניח שהספרינט הזה ישאיר אותו מחוץ לפברואר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב מאוד שלנו מול יריבה מעפנה שברגע שאיבדה את קיין לא היה לה מה להציע. הויברג בגול של פעם בקריירה, זה כל מה שהיה להם מחצית שנייה.

חייב להתחיל מתיאגו בתפקיד קדמי יותר. שינה לגמרי את כל המשחק. זה לא שהוא היה ענק היום, אבל גם כשהוא רק טוב, זה מוח כדורגל אחר לגמרי מכל הקשרים שלנו, פותח את כל המגרש בנגיעות חכמות, מסירות, יצירתיות. תענוג. הפעיל את השלישייה שהגיעה מצוינת היום - כנראה המשחק הכי טוב שלהם במקביל העונה. מאנה תיסכל בראשונה אבל קבר את אורייה ואז את דוהרטי, סלאח שיחק בנגיעה כל הערב ונתן גול שאמנם נפסל, ובובי היה מצוין, איש המשחק בלי ספק.

מאחורה טרנט נראה הכי טוב מאז לדעתי לסטר בחוץ בעונה שעברה, וזה עוד במשחק שניסו מאוד להגביל אותו. נכנס המון לאמצע בניגוד לבדר"כ, זאת במסגרת כל מיני התאמות טקטיות שקלופ עשה כדי שנצא מהבצורת. הנדו הירואי, הפסיד בהרבה מאבקי גובה אבל קשה לי לצפות ממנו ליותר בעמדה הזאת. לצידו מאטיפ במחצית ראשונה מצוינת אבל זה בלתי אפשרי מה שקורה איתו. פיליפס שעלה אשכרה היה טוב אבל זה כל כך ברור שהכל מקרי איתו... מכה. אנדי סולידי.

נסיים עם וויינאלדום ומילנר, היו הרבה מעל הציפיות שלי כשהכדור היה אצלנו אבל ניקו הכל מאחורה כצפוי. יש להם מה לתת בעמדות אחוריות כאלה, רק אל תצפה מהם לייצר משהו חלילה...

קלופ ענק. מאמן חכם ויצירתי שמגיב למה שקורה לקבוצה שלו. חובה המשכיות מול ווסטהאם לפני סיטי... אלא אם מאטיפ ופאביניו כשירים אני לא רואה אותנו נוגעים בהם אפילו במשחק הזה.

4. oranfu Member

מסתבר ששינו את החוק של היד לפני תחילת העונה והשער לא צריך היה להיפסל:

5. one united Member

משחק די טוב שלכם, זה נכון, אבל שים לב לעוד הבדל אחד לטובתכם מולינו, אתם,גם שלא שחקתם טוב אתם מגיעים למצבים,שולטים במשחקים,כלומר הפוטנציאל כל הזמן שם,כל הזמן מחכה לפרוץ, אז כן השליישיה לא בכושר גבוה כבר חודשיים וכן חסרים בלמים אבל משהו בסיסי בליברפול הרבה יותר חזק מאיתנו,כשאנחנו רעים אז אנחנו רעיםםםםם לא מגיעים למצבים והבינוניות במשחק שלנו צועקתתתת,ואצלכם אתה תמיד מרגיש שזה עיניין של זמן,עיניין רק של כושר משחק. אצלינו ימשיכו להאמין במאטיץ ופרד כשחקנים מובילים,ימשיכו לחשוב שלינדלוף ובאיי לרמות הגבוהות,והמורה ימשיך להעדיף בהרכב חלוץ בינוני (ביום טוב) על חלוץ טוב ממנו בכל האספקטים.
    ברוך שובכם (מי יתןןןןןןן ותכשלו) למאבק הדו ראשי מול סיטי על האליפות

6. k_700 Member

אני עדיין מסרב להאמין שלא תשלפו איזה בלם מהשוק לקראת סוף החלון הזה, לא כי יש יותר מ0.00000005 אחוז שזה יקרה, אלא שזה פשוט הדבר המתבקש אם רוצים להמשיך להעמיד פה קבוצה שתפרפר פרפורים אחרונים של מאבק אליפות גם בתחילת מרץ.

אבל חייבים להסכים על משהו, האמריקאים לא עד כדי כך אהבלים.
    הם השלימו עם העובדה שאין פה בלם שבאמת תוכלו להביא שיביא אתכם לרמה שאתם לוקחים את האליפות הזאת מסיטי בעונה כל כך דחוסה וכשאתם גם ככה בעמדת נחיתות גדולה מול העומק שלהם עוד לפני הפציעות.
    אבל בניגוד לרוב המוחלט כנראה של האוהדים שלכם הם מבינים בדיוק מה הרצפה שלכם תחת המאמן הזה.
    רוצה לומר, גם בעונה כזאת הם בטח בונים על רבע גמר אלופות וטופ 4 בילד אין ותכלס כשרואים את היריבות על הספוט של הטופ 4 זה די הזוי לחשוב שקלופ לא יהיה שם בעונה הבאה.
    עם כל האהבה שלנו למשחקי ההפסדת מחזור ואתה מקום 6 ניצחת משחק וחצי ואתה טופ 3.
    כנראה שבתורת המשחקים שהבילי בינס שלוחשים להם באוזן את הנוסחאות די ברור שקבוצה שהנשק שלה הוא קלופ>>>>>קבוצות שהנשק העיקרי שלהן הוא דייגו ארמנדו פרננדש-מוחלש במורה לספורט שאף פעם לא הקשבנו לו/סון+קיין+סוחבים על הגב את המאמן/מחבל מתאבד הכי גדול בביזנס.

hands down, אם יוצאים מהעולם של הזכייה בתארים ונשארים רק בביזנס הכלכלי בעולם של היואב קצים של העולם, הניהול סיכונים שהם לוקחים פה די סביר.
    הכמות נקודות שטופ 4 יצטרך להביא גם ככה לא בשמיים, אפשר אפילו לפנטז על מכירה של עולם שבו "נאבקתם" על אליפות עד אמצע מרץ/אפריל ואפשר אפילו להמר הימור לא הזוי על איזה סגר לא קצר מתישהו אם המוטציה הבריטית תשתגע(והזמן משחק רק לטובתם במקרה הזה כמובן*).

בקשר למשחק היום,
    כמה מוריניו איבד את זה לרמה שאנחנו צריכים לחשוד שמדובר בהולוגרמה של מוריניו ולא הבן אדם עצמו?
    מי פאקינג עולה לשחק מול ליברפול בליגה עם 3-4-3, כאילו מזמין את ליברפול לאנוס אותך במשחק מהיר וכדורים ארוכים לשחקנים הכי מהירים בליגה מקדימה.
    כל העונה לייצור הזה אין ביצים לשחק עם אנדומבלה בקישור של שניים ליד הוייברג/ווינקס, מתי הוא מנסה את זה? במשחק עם הסיכוי הכמעט הכי גבוה בליגה שההתקפה ממול תאנוס אותך. נכון שבמחצית נכפו עליו חילופים והוא שינה גם מערך אבל ליברפול נראתה הרבה יותר טוב עוד לפני השער הראשון שכבשה, שם נצבר הבטחון להמשך.
    המאמן הזה הוא הקומדיה/טראגדיה הכי גדולה בליגה. כאלה כלים יש לו בסגל ואני צריך להרגיש כאילו האפסט של החיים קרה בכל שבוע שהוא מנצח את פאקינג ווסט ברומיץ'.
    מוייס אשכרה עוקף אותו בסיבוב בעונה הזאת בכל מה שקשור להכנה טקטית, הבנה במרחב ונטייה שלילית לחרקירי שזה הפרמטר הכי מדאיג במאמן בפריימרליג, מסתבר.

one united,
    אתה כותב את זה הרבה לאחרונה(ומקפיד לא לציין את השם של הזקנה במסדרון כנראה מתוך חשש לניחוס או שאתה לא לגמרי מאמין בזה) אבל אתה קצת יוצא מפרופורציות עם קבאני לדעתי כמובן.
    הוא בינתיים נותן אחלה אנרגיות, וגם במשחקים מסוימים הכניסה שלו שינתה משהו.
    אבל בוא...לא מרגיש לי בכלל חלוץ שאם עכשיו מקבל דקות של חלוץ פותח בטופ 4, כלומר רצף של 10 משחקים בהרכב, אתה גם תקבל ממנו תפוקה של חלוץ כזה.
    גם הוא מביא משקולות למגרש. מארסיאל בעונה חלשה ובתקופה לא טובה, הפתרונות היצרתיים צריכים לבוא מהמאמן ולא דווקא מלזרוק את קבאני בכל משחק אפשרי להרכב על חשבונו.
    הייתי מנסה לחשוב קודם כל איך אני מחייה את מארסיאל כי בעונה שעברה הוא התעורר בערך בנקודת הזמן הזן של העונה בדרך לעונה של 20 שערים בכל המסגרות.
    יש המון פתרונות לזה, אני לא מאמין שרק לזרוק את קאבני להרכב בכל משחק זה הפתרון.
    הוא אומנם הרוויח לזמן מה את זה שאני אפסיק לכנות אותו בשמות גנאי כדוגמת ראדאמל פלקאו גרסיה סרטה קאבאני נגריטו אבל בואו נהיה עדינים איתו, נבין מה גבולות הגזרה שבהם הוא יכול להוסיף ולא להרגיש כנטל כי זו בדיוק המטרה שלדעתי הייתה בהגעה שלו.

למשחק מול שפילד לדעתי זה בכלל לא היה משנה אם היית פותח עם קאבאני בחוד במקום מארסיאל, היה צריך שם באמצע שני חלוצים לא אחד וברונו שצריך לנהל הכל מרחוק כי אף אחד לא מצליח לפתוח את ההגנה שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/21
  7. WellNeverDie Member

קיי, להחיות את מרסיאל זה כל מה שסולשאר מנסה לעשות בחודשיים האחרונים. זה לא עובד, הוא משחק כמו גופה.
    מעדיף לנסות לתת ריצה לגרינווד, 90 דקות, עם ראשפורד בשמאל כמו שהוא אוהד וקבאני בחוד.

one united ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

מרסיאל אדם ששונא כדורגל.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

one united אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

10. one united Member

קיי, לא תמיד צריך לקרא לילד/או לזקנה בשמם כדי שכולם יבינו במי המדובר. לי בכלל אין צל של ספק שמרסיאל הוא הרביעי באיכותו מכל החלוצים שלנו,וזה שהוא מקבל דקות משחק רבות על חשבון גרינווד/קבאני זה פשוט נורא מבחינה מקצועית כרגע, הרבייעה ההתקפית שצריכה לקבל 80% מזמן ההרכב זה ברונו-ראשפורד-גרינווד-קבאני ורק כאשר אחד מהם יתלונן על עייפות מצטברת אפשר לדבר על רוטציות,באמת לא מבין איך אפשר לא להבין את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/21
  11. oranfu Member

ברור, זה לרגע לא היה בספק עבורי.

גם במשחקים הקודמים שעשינו תוצאות גרועות ולא הצלחנו להבקיע, ולמרות ששיחקנו לא טוב ביחס למה שרגילים, עדיין הגענו למספיק מצבים בשביל להכריע את המשחקים לטובתנו (לרוב).

12. k_700 Member

לרגע לא הצדקתי את מה שסולשאייר מנסה לעשות עם מארסיאל.
    רק הפתרון מבחינתי זה לא- קאבאני תמיד בהרכב.
    יש יריבה, אפשר לעשות התאמות תמיד(משהו שסולשאייר עוד לא למד אחרי כמעט שנתיים בתפקיד).
    למשל שלשום? לשחק בכלל עם שני חלוצים.

אז החלטת שגרינווד חלוץ יותר טוב ממנו על סמך הופעה וחצי כחלוץ? או על סמך מה שראינו מגרינווד בתפקיד הזה באקדמיה?
    שוב, אתה לדעתי הולך רחוק מאוד עם הציפיות שלך מקאבאני.
    הוא ממש טוב באנרגיות שהוא נותן לרוטציה מהתפקיד שהוא נמצא בו כרגע.

מבטיח לך שהביקורות יהיו שונות אם עכשיו הוא יכנס להרכב לעשרה משחקים רצופים.
    האם מארסיאל בהרכב זה הפתרון? כרגע ברור שלא, בחצי השני של העונה שעברה? כן.
    למאמן יש הרבה כלים כדי להתמודד עם כושר משחק רע של חלוץ.
    אפשר לשנות מערך לפעמים, אפשר גם לשים את ראשפורד מקדימה כמו שהוא שיחק לא מעט בקריירה שלו.
    עכשיו יש גם עוד קיצוני צעיר, אפשר להתחיל לשלב גם אותו.
    הוא קיבל מספיק כלים ורק נזכיר שסולשאייר היה זה שבכלל חי באושר עם הויתור על לוקאקו בסוף החלון הראשון שלו.
    אותו חלוץ שתופר את איטליה מאז 24/7.

13. one united Member

1) גרינווד לא שיחק מן הסתם עשרות משחקים עדיין בבוגרים , אז כן ההתרשמות היא ממעט משחקים יחסית, זה לא מספיק לך לראות שהוא הרבה יותר טוב ומוכשר ממרסיאל? זכותך
    2) לעומת זאת את קבאני ראיתי עשרות משחקים לדעת שכל עוד הוא בריא אני לא מתלבט בכלל בין שניהם.
    3) אתה מחכה לראות את הביקורות על גרינווד לאחר 10 משחקים במידה ולא יהיה טוב? הוא בטח לא יעורר אנטגוניזם כמו מרסיאל.
    4) לוקאקו? מסכים לגמרי,מטומטם מי שהחליט שהוא לא מתאים לנו יותר!! בגלל הסגנון "החדש"? מישהו יכול להסביר לי את הסגנון הזה? מאיזה "9" שיש לנו הוא פחות טוב?

14. k_700 Member

1. אתה לא באמת חושב שאני לא מעריך את הכשרון של גרינווד....להזכיר לך מי רב פה עם חצי פורום על הערך של השחקן הזה עוד לפני שערך בכורה בסגל? מה שאני כן אתווכח איתו זה על האקסיומה שמשה יצר פה שהוא חייב פשוט חייב לשחק כרגע כחלוץ.
    לא משוכנע בזה שזה כזה דבר ודאי בשלב הזה בקריירה שלו.
    כן הסיומת שלו ברחבה יחסית טובה אבל היתרון הגדול בו לפחות כרגע זה הכדורים שהוא מקבל לרגל מהאגף עם בידוד על מגן והכניסות שהוא עושה לרחבה משם.
    זה עולם אחר לשחק את ה-9. אני לא בטוח אגב שבחלק מהמשחקים לא צריך לשלב אותו כחלוץ אבל במערך של שני חלוצים.
    אני כן סקפטי אם הוא בשל להיות החלוץ 9 שלך כרגע.
    2. הבעיה שבזכרון שלך יושב קאבאני הגדול של לפני שנה וחצי שנתיים.
    אנחנו שוכחים שמדובר בחלוץ בן 34 שלפני שהגיע אלינו לא שיחק כמעט 8 חודשים.
    חלוץ שאיבד המון מהמהירות ולדעתי גם מהכוח שהיה לו(עדיין חזק מאוד כמובן).
    כרגע קל לפרגן לו, כי הוא משחק יחסית מעט דקות מהרוטציה. אתה תשפוט אותו במשקפיים אחרות לגמרי אם הוא מקבל עכשיו מפתחות ודקות של חלוץ פותח. אני לא חושב שהוא יתן מספרים מספיק טובים אם יקבל את זה.
    3. אני לא מחכה לעשות ניסוי בשביל לכתוב לך ביקורת. אני חושב בכל שבוע מה הפתרון הכי טוב לא כדי להחזיר את מארסיאל לכושר או לפסול אופציה אחרת, אלא כדי לנצח.
    הפתרון לא צריך להיות מחיקה של מארסיאל מהסגל(כי למרות שאתה חושב שהוא אפס גדול יותר מדני וולבק זה חלוץ שלפחות בשתי עונות נתן מספרים טובים..) כמו גם לא ללכת ראש בקיר עכשיו ועד סוף העונה עם משהו שנוסה פעם וחצי בעבר(גרינווד כחלוץ).
    מאמן שרוצה שנקרא לו מאמן שרץ לאליפות צריך להתאים בין היריבות, בין המערכים שצריך לשחק, בין הכושר של השחקנים.
    הוא קיבל במתנה עוד קיצוני עכשיו, שיכניס גם אותו לרוטציה, אין פה תירוצים יותר.
    4. אינטר משחקים כדורגל יותר ברור ויותר איכותי מאתנו, לוקאקו הוא הפיבוט של הכדורגל הזה. השחקן הכי יציב שם בשנתיים האחרונות, מדהים שהוא לא "מחייב אותם לשחק כדורגל של חיצים למעלה", מדהים שהוא תורם להם כל כך הרבה גם בלינק אפ פליי ובחיבור שלו עם לאטורו.
    לא מפתיע שאחרי חצי עונה הם מקום שני(הפרש 2 נקודות ממילאן) כשהם גם כובשים הכי הרבה.

אני לא מחייב מאמן לשמור חלוץ שהוא לא מאמין בו כמובן, אבל שלא יבכה לרגע שהוא מוותר על כשרון כזה בטח לקראת סוף החלון קיץ הראשון שלו. ברור לגמרי שחלוץ ברמה של לוקאקו היה יכול להצליח בענק היום אצלנו.

15. Raulito Madridista

אני חושב שליברפול קיבלה אות חיים מפירמינו אתמול וכששחקני ההתקפה כובשים הכל הרבה יותר קל. המון מחמאות לקלופ שמתמודד עם מצב כמעט בלתי אפשרי לדעתי. לדעתי הוא מתנהל יפה בברוך הזה של ה-אין רכש משום מה, הצליח לא ליפול בלשונו ולא להעביר ביקורת על השחקנים למרות שהם היו ראויים לכך (נעזוב רגע את טרנט כי הוא צעיר אלא שחקני החלק הקדמי). לדעתי טיאגו היה סבבה אבל לא גדול. הרגיש לי שלא מסרו למילנר בכלל, העדיפו לוותר למרות שהוא ניסה והתרוצץ.

מילה על טוטנהאם: מוריניו צריך ליישיר מבט למצלמה בסיום העונה ולהגיד כמו גבר שהוא נכשל - אם הקבוצה לא תגיע לטופ4 ביחס לאיך שהעונה הזו התפתחה במהלך החודשים האלה. היה ברור שעם הפציעה של קיין הונף דגל לבן ואני לא זוכר ממנה אף מצב למעט בעיטה די חלשה של סון. קיין החמיר את הפגיעה או משהו בכך שלא ויתר על המשחק מייד או שבין-כה הוא היה בחוץ לאיזה חודש וחצי? הייתי רוצה לראות את מוריניו מגוון עם לוקאס מורה לעתים בכנף ולא ברחווין שלפי הפרשנות שלי סוגר לו את האגף אבל לא מרשים התקפית. אגב, עכשיו קיין פצוע, אפשר לשחק עם ויניסיוס שכובש בכל המפעלים שהם לא ליגה, ואולי צ'אנס אחרון להחיות את הגופה הזו - גארת' בייל - בעמדת החלוץ. אולי לא בכנף, אלא לנסות להכניס לו כדור עומק בזמן (מי שנשאר, בעצם קיין הוא המוסר העיקרי) כי הוא עדיין יודע לנוע לעומק והוא גם כוח במצבים הנייחים ובכלל במשחק הגובה. בריאל בהרבה משחקים הוא שיחק כמו חלוץ לכל דבר.