המחזור ה-23 בפרמיירליג: Killing an Arab

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏17/1/20.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועונה של זכייה בליגה ובליגת האלופות לא? */aaarofl

2. Raulito Madridista

אני רואה בזה מאוד אירוני וסמלי כאשר ואן דייק עולה כמו פנתר ומנצח את מגוייר שם ב-0:1, השער שפתח את המשחק. כמובן שיש אפור, זה לא שחור או לבן ואפס או הבלם הטוב בעולם, אבל מגווייר בלי קשר - איטי, כבד, לא מנהיג, לא מוביל כדור מי יודע מה. זה באמת היה עוול אם יונייטד הזו הייתה הקבוצה היחידה שלא תפסיד לליברפול פעמיים. באנפילד לא באמת היה לה סיכוי. והיא חייבת חלוץ לדעתי אחרי הפציעה של ראשפורד, סולשיאר אפילו דיבר על השאלה ועל 'טווח קצר', בניגוד לכל הראיונות האחרים שלו בתקשורת. מה שלא אהבתי זה את העליהום על מרסיאל (מצד רוי קין). נכנס לרחבה כמו מלך ופשוט בעט חזק וטעה - קורה. אבל זה היה ניצוץ. נגמרו הימים של ואן ניסטלרוי - גול ממצב אחד, זה לא ריאלי לצפות.
    מאזן החוץ של יונייטד קטסטרופה בלי קשר לאתמול אבל גם צ'לסי לא טובה וזה המזל שלה אז שום דבר לא נגמר לגבי המאבק על ליגת האלופות. טוטנהאם גם בלי קיין הייתה חייבת לתת פוש.

קלופ אשכרה עשר נקודות מאליפות, לא זוכר דבר כזה, אין ספק שזה כל כך משמעותי לקראת הצ'מפיונס, בקרוב יהיה אפשר להתחיל ברוטציות - שמירה על שלישיית החוד.

3. קשר שמאלי Member

מתי יונייטד תחזור? יודע מה עזוב תחזור, מתי תפסיקו להיות הבדיחה הכי גדולה בכדורגל העולמי?

4. one united Member

כשנגיע ל 30 שנה בלי אליפות?

WHITERM ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  5. Clichy COYG

1967 - 1992.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  6. one united Member

נו, אז נשבר השיא לא?התאמצו והצליחו

7. Clichy COYG

אז אני מניח שלפני 10 שנים לא ירדת על ליברפול שהם 20 שנה בלי אליפות.

אני פורש, היה צפוי ועדיין כל פעם מחדש מופתע שהדיון הזה מתדרדר באותה צורה.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

"אולי גם אליסון".

יש אנשים שצריכים לחכות לברזלים כדי שיפלו אסימונים, אבל כמו במקרה של ואן דייק, בכל מה שקשור לפיק (וזה כי הוא לא בפרמיירליג מספיק זמן) מעולם לא היה שוער כזה complete בליגה הזו. יכולות התקפיות של QB (יכול לציין אולי שלושה שוערים חוץ ממנו בעולם שיכולים לשלוח כזה כדור מדויק לסלאח בשער אתמול), גדול פיזית, שקט מופתי וריכוז גבוה תחת לחץ (וגם כאשר הקבוצה ישנה), אינסטינקטים מצוינים, *תופס* כדורים חזקים כאילו בועטים לו פסים, שליטה אבסולוטית באוויר. כמו נוייר בתחילת העשור הקודם, פשוט העלה את הסטנדרט ל-level אחר לגמרי.

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/20
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועושה הומאז'ים לחגיגות של שוערי עבר של הקבוצה שלו. וכל זה כשהוא עוד נראה כמו דוגמן. מה אפשר לבקש יותר?

oranfu ו-Clichy אוהבים את זה.
  10. Rushie Member

אליסון העונה מראה יכולת שיא בהתמקמות שלו, כל הצלה שלו נראית קלה בגלל זה. עונה שעברה היו לו הרבה יותר הצלות להראות ביו טיוב לעומת העונה הזאת, וזו נקודה לחיוב. מזכיר לי מאוד את ואן דר סאר.
    הכל בגלל שנפטר מהכרס. :sm_icon_cheese:

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליסון שוער אדיר, כבר ברומא היה נפלא, לאור הירידה של דה חאה הכי טוב בליגה היום בלי תחרות.

12. WHITERM Member

ליברפול קבוצה אדירה.
    השאלה הנשאלת כיצד היא תתפקד בליגת האלופות בשלבים היותר מתקדמים?לא מצפה שהיא תתקשה יותר מדי מול אתטליקו שהיא נכה התקפית וההגנה שלה כבר לא כמו פעם.

13. k_700 Member

אין לי בעיה עם המערך. זה היה בערך או זה או לתקוע את פריירה באגף והרי ברור שהמטרה המרכזית שלך זה לנסות לנטרל את ההשפעה של המגנים שלכם.

איפה המערך לא עבד בכלל? במרכז המגרש, שם חיסלתם אותנו.
    אולי אם היה לך שם קוטיניו או איזה דה בריינה היית מבין את המיס מאץ' שהוא יצר שם.

ווינאלדום והנדרסון נתנו משחק מצוין, שניהם יצאו קדימה בלי הפרעה, כדררו בין שחקנים, הצטרפו לרחבה.
    אין להם את האיכויות הבאמת גבוהות לייצר לאחרים ולכן המשחק שלכם היה קצת תקוע(קצת כן? בכל זאת כבשת אחד, פסלו לכם אחד והייתם מרחק של מילימטר וחצי מלכבוש עוד שער שנפסל על נבדל).

המחצית השנייה נפתחה עם המצב של הנדרסון ששוב הגיע מכל החופש שהוא קיבל.

מאמן רציני היה מחפש לנטרל את החופש במרכז המגרש אם יותר כוח אש באמצע על חשבון קשר אחורי בן 31 שבדרך כלל נגמר לו האוויר אחרי 20 דקות ופריירה.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק בגדול, אבל משפט המפתח הוא "אם היה לך שם קוטיניו או דה בריינה". לנו אין ובגלל זה סולשאייר החליט לשלם את המחיר שם ולא באגפים/פירמינו, החלטה לגיטימית מאוד בעיניי. לגבי מאטיץ' ופריירה זה כבר עניין אחר, לא קשור לעמידה הטקטית אלא לבחירת השחקנים שימלאו את התפקידים במערך.
    לגבי מאטיץ' ברור שהוא לא ברמה אבל אני מסתכל על הספסל שלכם ולא רואה אף קשר אחורי, אז אפשר להגיד שלא הייתה לו ברירה (?). כמו כן הייתי לגמרי פותח עם מאטה שאוהב לזיין אותנו באופן מסורתי ויודע לשמור על הכדור מעולה, מעבר לזה מה עוד היית משנה?
    אגב גם שואו כבלם שלישי הייתה החלטה לא רעה בדיעבד.

שוב אני לא בא להגיד שסולשאייר מאמן ראוי (הוא לא) אבל בהכנה למשחק הזה הוא עשה עבודה לא רעה בעיניי וחשב מחוץ לקופסה, זה הכל.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מתגרה בקארמה. 2034 מעבר לפינה.