המחזור ה-25 בפרמיירליג: אינתי עומרי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/1/20.

1. k_700 Member

אני מסכים איתך שבאופן כללי לא היינו עושים את זה עם סולשאייר גם בסגל מלא.
    הוא יותר מדי גרוע כדי להוציא מהסגל הזה אפילו ציון מספיק.

ועדיין בלעדי ראשפורד זה כבר נון קונטסט, אתה תהיה ארסנל, מרכזי טבלה עד לסוף המר של ה50 נקודות בעונה.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. Clichy COYG

לא מפתיע, תמיד ידענו שפפ הוא מאהב לטיני קשוח.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  4. סיונרה Member

סיטי קבוצה טובה בהרבה מריאל. את החולשות של סיטי אין לריאל איך לנצל.
    השחקנים מרגישים שאין טעם בעונה הזאת, אחרי 2 אליפויות הם פשוט לא מוצאים את הדרייב לרדוף אחרי קבוצה שלא מפסיקה לנצח.
    לא צריך לקפוץ לשום מסקנות כמו שהרבה אנשים אוהבים לעשות, עדיין מדובר באחד מ-2 המאמנים הטובים בעולם וכנראה בסגל הטוב מכולם.

yonmu אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

תיראו מופתעים - פפ שוב בכה על היחס לסיטי אחרי המשחק.

אגב, יש מצב שהוא סוג של רמז שהוא עוזב בסוף העונה.

6. Cup of Tea Liverpool, UK

קחו בידור */aaarofl

cheddar ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Clichy COYG

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

היינו רוצים אבל אין מצב. לעזוב אחרי עונה כזאת? התסריט היחיד זה אולי אולי אם הוא זוכה בליגת האלופות (מה שלדעתי לא יקרה). גוארדיולה לא לוזר מספיק בשביל לעזוב אחרי זכייה בשני גביעים מקומיים ועונה בליגה שבה הוא הולך לעשות משמר כבוד לליברפול באתיחאד.

הוא יישאר וינסה לבנות את הדור הבא של סיטי בעידן פוסט קומפאני-פרננדיניו-סילבה-אגוארו, ואגב לדעתי זאת גם הסיבה שהאחרון, למרות שהוא עדיין בכושר פסיכי, רואה לא פעם ספסל.
    בקיצור אני מצפה ללפחות 2 שחקנים (אם לא 4-5) ב50+ מיליון פאונד, והעונה הבאה תהיה צמודה מאוד, שלא יהיה פה ספק.

9. Raulito Madridista

בליגת האלופות זה יהיה סיפור אחר כי סיטי תגיע עם הרבה פחות לחץ, בטח לאור השיפור הגדול של ריאל מדריד. וכל העונות האחרונות כן מביאות למועדון הזה ניסיון במעמדים האלה מעבר לסוללת הכוכבים. אם קודם זה היה 30-70 כעת זה הצטמק ל-50-50 לדעתי, לא יותר. גם קשה להגיד שסיטי תשלם כרגע על ההגנה החלשה שלה כי ריאל מדריד בלי התקפה גם אם אדן הזאר יחזור. אני לא מבין מצד שני את ההאדרה הזו עם 'הסגל הטוב בעולם', כי יש גם קישור אחורי והגנה. הקישור האחורי לא ממש קיים בין אם בשל הסטתו של פרננדיניו לאחור ובין אם מסיבות אחרות (רודרי?) ולעניות דעתי חוץ מלאפורט אין לה שחקני הגנה ברמה עולמית. מי כן כאלה? ראמוס גם בשיאו, ואראן, ואן דייק, דה ליכט גם בימי ההתאקלמות, בונוצ'י ואני יכול לדבר גם על מגנים וכן הלאה. בשביל מה הביאו את קאנסלו אם מרכז ההגנה רע? זה לגיטימי שהיא סופגת למעלה משער למשחק?

ב-2011/12 בחודש פברואר ריאל של מוריניו הייתה בפער של 10 נקודות מברצלונה ועדיין לא היה כזה בית זונות, הם צימקו את הפער והאליפות הוכרעה בשלב מאוד מאוחר של העונה. מה זה "אין דרייב לרדוף", יש כאן גם כישלון של מאמן עצמו עוד לפני שהפער היה עצום. אווירת סוף קורס לא צריכה להיות.

לגבי העתיד זה בהחלט אתגר יפה, גם באנגליה כתבו על זה שמדובר באתגר הגדול בקריירה של פפ אולי כשמולו מפלצת בהתהוות. אגב אני לא משוכנע שפרננדיניו יעזוב זה עדיין לא סופי. אם כבר אגווארו הוא הפחד הכי גדול שלי משמינית הגמר עם כל הכבוד לדה בריינה וכו'.

10. WHITERM Member

אני לא קופץ לשום מסקנות,אבל עפ"י התוצאות בליגה נראה שסיטי לא חדים כמו פעם,אם זה נובע מרעב או משחקנים פצועים.
    סיטי גם בליגת האלופות היא קבוצה שלא תואמת את המימדים שלה,בסופו של יום השיא שלה זה חצי גמר לאחר שהיא עברה את פסז ברבע שהיא קבוצת צ'מפיונס עלובה יותר ממנה.

סטרלינג נפצע ובספק למשחק שזה גם בונוס אדיר בשביל ריאל.
    הדבר היחיד שנשאר לעשות זה רק להמתין למשחק ולראות מי צדק.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאיך שלא נסובב את זה, לסיטי יש בעיה קשה בליגת האלופות, שסביר מאוד שנובעת גם מהאצטדיון והאוהדים הדיי עלובים שלהם, אבל בנוסף ואולי חשוב יותר - זה מועדון בלי היסטוריה של הצלחה אירופית. אמנם קשה להסביר רציונלית למה זה משפיע, אבל מאז שנת 2000 היו 3 זוכות שהן לא European royalty מובהקות: צ'לסי, פורטו ואינטר. שאר הזוכות: ריאל מדריד (זוכה בפעם ה8-13 במפעל), ברצלונה (2-5), באיירן (4,5), מילאן (6,7), ליברפול (5,6) ומנצ'סטר יונייטד (3).

כל זאת כשפורטו ואינטר אומנו ע"י מי שאז היה גאון נוקאאוט ברמה שקשה לזכור אולי למעט קלופ בליברפול. אז שוב, אני לא בא להגיד שיש פה משהו קוסמי שמונע מקבוצות לזכות בתואר הזה, אבל *כנראה* שיש פה איזושהי השפעה מנטאלית של ההיסטוריה על השחקנים + האוהדים. רוצה לומר, יש פה נק' פתיחה "עליונה" של ריאל בהיבט הזה על סיטי, וזה עוד בלי להתייחס לעשור האחרון של גוארדיולה וזידאן במפעל הזה. סיטי תצטרך להתעלות על עצמה בשביל להתגבר על העניינים האלה לדעתי.

owen11111, Big Virgil, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. oranfu Member

קשה לראות את פפ עוזב אחרי עונה לא מוצלחת (לפחות כרגע)? לא יודע, נראה לי יותר מוזר לראות אותו אשכרה בונה קבוצה. זה לא משהו שהוא עשה עד היום בקריירה שלו.

13. cheddar Member

ישלו כוח מתפרץ ויציאה מהמקום שלא הייתה מביישת את סטרלינג