המחזור ה-25 בפרמיירליג: Shine On

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/2/17.

1. Sturridge Member

@golding
    אל תקדים את המאוחר, ניצחון של סיטי מחר יצמק את הפער ל- 8.

התוצאה מאכזבת בעיקר כי זרקנו (שוב) יתרון. מעבר לזה במצבנו אין יותר מידי מה להתאכזב מתיקו במגרש השני הכי קשה בליגה (להוציא את הברידג' כמובן). אנחנו במחזור 25 ועד היום איבדנו נקודות מול קבוצות מחוץ לטופ5 רק פעם אחת, זה דיי מדהים.

קוסטה חלש להחריד בכמה משחקים האחרונים. ברמה שאני תוהה אם אפילו מיצ'י מסוגל להיות גרוע יותר.

2. DRORIKO Member

ראניירי בדרך לעשות דרור קשטן

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/17
  3. Raulito Madridista

מדובר במכה קלה בכנף עבור צ'לסי ולא יותר, זו לא הקבוצה הכי חזקה שראיתי בפריימרליג גם אם אני לוקח בחשבון את העובדה שאין לה את אירופה על הראש והיא קצת חסינה מפציעות ועייפות, ועדיין קצב צבירת הנקודות שלה די מטורף, רק צ'לסי של מוריניוX2 השיגה יותר נקודות בשלב הזה של העונה אם אינני טועה. לא ארסנל של ונגר ב-2002 או 'הבלתי-מנוצחים', לא יונייטד של פרגוסון ב-2008 ועוד ועוד.
    יכול להיות שזה ישמע פלצני, אבל אני לפחות לא ראיתי מעולם את טוטנהאם כמועמדת לאליפות. מעבר לכך, נראה לי שרק צ'לסי וליברפול מנצחות באופן עקבי במשחקים הישירים בין קבוצות הצמרת. ארסנל הביסה את צ'לסי וחוץ מזה נאדה. ליברפול עם אחוזים מטורפים נגד הגדולות אבל מחרבנת במכנסיים נגד הקטנות. השילוב בין הדברים הוא חשוב.

לגבי המשחק היום, סתם נקודה למחשבה: הגול של צ'לסי במתפרצת היה פשוט נהדר, מוזסס הפתיע אותי. פדרו סיים כמו גדול והוא ממשיך את העונה הטובה שלו. לדעתי ברנלי הצליחה להוציא את האזרד מהמשחק וזה היה הכוח שלה. ובחזרה לפדרו - במדי ברצלונה הוא היה רגיל שהיריבה מתבנקרת ולא היו לו שטחים למרות שצ'אבי ואינייסטה היו יודעים לנצל את התנועה שלו לעומק. במדי צ'לסי זה סגנון אחר והוא יכול לפרוח שוב.

4. oranfu Member

*/aaarofl

הרגת אותי, תרתי משמע LOL

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי צ׳לסי משחקים אותה טרולים מגניבים כמו המאמן שלהם.

״להישאר דרוכים״ עלק. get the fuck outta here גולדינג. היחידי עם ביצים מפלדה כאן זה זולה.

oranfu ו-Gianzola אוהבים את זה.
  6. golding מנהלים

אני אפנה אותך לדברים שכתבת כשהזאר וקאנטה ייפצעו, ניפול להפסד בית מביש מול איזו קריסטל פלאס וקונטה יתחיל לחלק כאפות לשחקנים על בסיס שבועי בעקבות רצף הפסדים שאפילו לא היית מצפה לראות מקבוצה שמאומנת על ידי מרטינז.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שכתבו פה, כדי שצ'לסי לא תיקח, מישהי אחרת צריכה לקחת 35+ מתוך ה39 שנשארו.
    מי תעשה את זה?
    אני מבין את אוהדי צ'לסי שלא רוצים לסגור את הסיפור, ראינו את מנ יו זורקת 7 הפרש, 5 משחקים לסיום. פשוט נכון לכרגע לא רואים מי מסוגלת לעשות כזאת ריצה ויותר מזה אני לא באמת רואה את צ'לסי לוקחת רק 20-24 מה39...

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאני אומר לאמא הפולניה שלי שאין לי כוח לשמוע אותה: ״טוב אחי״.

9. alexshw Member

ברנלי מקום 4 בפרמייר ליג בטבלת בית. יונייטד אגב רק שמינית.

10. אדום של פעם Member

מסכים מאוד. אין שום קבוצה שמסוגלת לסגור את הפער הזה מהסיבה הפשוטה שאף אחת לא יציבה כמו צ'לסי. אני מאמין שהתיקו הזה הוא לא בעייתי עבורם. הפער עצמו הוא סגיר, בטח בשלב כזה של העונה אבל הקטע הוא שכל הקבוצות האחרות פשוט לא יודעות לצבור רצף ניצחונות רציני כמו הרצפים של צ'לסי. מתוך ה13 משחקים שנשארו לצ'לסי עד סוף העונה יש לה רק שני משחקים נגד קבוצות מהטופ 6, יונייטד וסיטי. והמשחק מול סיטי בבית. אין לה משחקים קשים מדי בלשון המעטה. אבל אסור להם לנוח על זרעי הדפנה. מקווה שהם יקחו אליפות, זה עדיף לי בהרבה מאשר אליפות של סיטי או ליברפול.

11. k_700 Member

אלה הרגעים הקשים שגולדינג מנסה לפתור לנו תשבץ שמסכם את כל התרחישים שיקחו את האליפות הברורה מאוד מצ׳לסי למקום אחר, לאן? לא ברור אבל בואו ננסה לפתור איתו ביחד אולי נגיע לתשובה-

אם וויליאן יפצע ולהאזארד יהיה סטרפטוקוק איי בדיוק בסוף אפריל וקוסטה יגלה מחדש את שורשיו הקניבלים ואז יאכל את אחד מחברי הקבוצה ואז כבר חסרים לנו 3 במצבה.
    אבל רגע מה עם פדרו??? איך צ׳לסי תצליח להתמודד עם 13 משחקי הליגה שנותרו פלוס עוד כמה משחקי גביע(בשביל גולדינג נצייר תמונה של רק תיקויים עד לגמר), אם גם פדרו יפצע, נניח מציפורן חודרנית ברגל ומאז חייו הפכו להיות בזבל, מה אז יעשה שם קונטה??

עכשיו סיטי תנצח ואז הפער יהיה 8 ואז סיטי גם תנצח בקלות בברידג׳ כי חייבים לייצר דרמה בעלילה בכוח, מה זה בשבילה לנצח בקלות בברידג? היא אפילו פעם באה על פער שמונה לדרבי מול יונייטד ולקחה אליפות בדקה ה93.

אחרי שנתנו לכינורות ברקע להתנגן נזכרנו שבחמישי לאפריל סיטי אולי בכלל עוד תהיה תקועה בעוד איזה מפעל אירופאי שלא מופיע בלוח הזמנים של קונטה העונה.

סיטי זו עדיין הסיטי שנשחטה לפני שלושה שבועות מול אברטון, כן? אותה אחת שאגוורו מוקצה בה כבר תקופה.
    להתחיל לבלבל לנו את המוח עכשיו על תחייה מהקבר של הקבר בדרך לריצה לא הגיונית של 13 מחזורים(פלוס עוד שני מפעלים) כדי לגנוב לגולדינג את החלום.

הכי מצחיק שהוא עוד אומר לנו סיטי תנצח ואז זה רק 5 נקודות הפרש, בלי בושה ממש.
    לכו תשאלו את יורגן קלופ כמה זה קל העונה לצמצם חמש נקודות הפרש מצ׳לסי.

בחייאת גולדינג אם אתה רק צריך חיבוק כדי להתמודד עם הפחדים תדבר, זה אף פעם לא מאוחר להעזר בנו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/17
    oranfu, golding ו-אלעד אוהבים את זה.
  12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

טרף מור זה הבריטניה סטדיום החדש ומייקל קין זה היורש של טרי.
    #conteout

Sent from my iPhone using Tapatalk

golding ו-אלעד אוהבים את זה.
  13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלו, אני שריינתי את האוטובוס כבר לפני שבועיים.

golding, אלעד ו-Gianzola אוהבים את זה.
  14. cheddar Member

קולד ווט נייט אט טרף מור? הממ זה מצלצל פחות טוב.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מעייפים.

לי זה ברור שאתמול הפסדנו את האליפות, סיטי לא תמשיך לאבד נקודות יותר מדי, פפ מושלם מדי כדי לתת לזה לקרות. לא רואה איך נצליח להתמודד עם ריצה מטורפת שלהם.

oranfu ו-Walkon אוהבים את זה.