המחזור ה-26 בפרמיירליג: Hey Hey, My My

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏11/2/16.

1. VAR Member

טוטנהאם לא שונים מהם בהרבה בעניין הזה, אם בכלל. ולסטר אמנם נראית הכי חזקה מנטלית אבל היא עדיין לסטר עם 2 נקודות יתרון בסך הכל.

בעונה כזו הכל יכול לקרות למרות שכל הקבוצות חוץ מלסטר מתעקשות מאוד לא לקחת אליפות. בסופו של דבר מישהי מהן תזכה, תרצה או לא תרצה.

2. All_Hale_Conradinho Member

וטוטנהאם כן? :mellow:

3. Mellow29 Kopite

אני אישית עדיין מסרב להאמין. סיטי מועדון פלסטיק ואני מאחל לסטרלינג כל רע, אבל ברצינות... לא יודע איך אני אעכל את זה שטוטנהאם או לסטר יקחו אליפות לפני ליברפול.
    אולי בכל זאת סיטי? לא, אה?

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

טוטנהאם גילתה מנטליות חלשה במאבקים על מקום 4, אבל מזה הרבה שנים או אף כמה עשורים לא נדרשה למאבק על התואר.
    צפיתי במספיק משחקים שלהם כדי לטעון שמיקומם הגבוה בטבלה לא משפיע על הצורה שהם משחקים והתוצאות.
    זה כמובן לא מונע מהם חירבון של העניין בהמשך, אבל אני פשוט אף פחות מאמין ביכולת של ונגר להשתנות קצת כדי לקחת את התואר שוב זה נובע גם מצפיה במשחקי ארסנל בהם לא מצאתי בשורה בנוגע למנטליות שמתאימה לאלופה. לעיתים דווקא קבוצה כזו שמבליחה אחרי המון זמן ואין לה את ה"קוף" של ספירת שנים בלי אליפות, תבוא ותנצל את מצב הגדולות.
    אבל שוב, אני לא נביא.

5. All_Hale_Conradinho Member

רגע רגע, אתה אומר שטוטנהאם לוזרים בכל הקשור למאבק על מקום 4 אבל יש מצב שהם לא לוזרים במאבק על האליפות? אפילו בתיאוריה הכי תיאורטית שיש זה dose'nt make any sense.

אגב, אני דווקא זוכר שמוקדם יותר העונה (אזור נובמבר ככה) דווקא הייתה להם ירידה ביכולת וכמה תוצאות לא מי יודע מה - וזה היה בדיוק ברגע שבו התחילו לראשונה הלחישות על היותם קונטנדרים.

6. VAR Member

אלכס אם אחת מבין יונייטד, סיטי וצ'לסי הייתה מתחילה עכשיו להראות כמו שקבוצה שמתאימה לתקציב שלה, לא היינו מנהלים את הדיון הזה. הייתי מהמר אפילו על יונייטד 12 הפרש מהפסגה 12 מחזורים לסוף אם היא הייתה נראית כמו יונייטד. העניין הוא שאף אחת מהן לא נראית כמו קבוצה שמסוגלת לחבר רצף ניצחונות. ומישהי צריכה בסוף לקחת אליפות.

7. alexshw Member

נסתרות דרכי האל, מה גם שטוטנהאם מחליפה מאמנים ולא נתקעת עם אותו אחד שמחרבן כל הזמן באותם מקומות.
    לטוטנהאם היה אולי קוף מסוים של כישלון רצוף להגיע לטופ 4 שנראה בהישג יד אבל אין לה את הקוף הזה בנוגע למאבקי אליפות, מה שיש לארסנל ויש גם לליברפול(ובסוף ניצח אותה ב - 2013/14). גם ליונייטד זה פעם היה באותה מידה.

HEROBALL, וארסנל כן נראת כזו שמסוגלת לחבר רצף של ניצחונות? ומה עם חודש מרץ שקרב ובא?

נחיה ונראה, אני מאוד נהנה ממה שקורה אצל התרנגולים העונה ומייחל שלא יאחוז בהם שיתוק כזה שחוו בעבר במאבק על טופ 4.
    אתם גם צריכים להבין את החולשה שלי לקבוצות עם לא מעט בריטים שרצות טוב למעלה. :)

8. All_Hale_Conradinho Member

זה עדיין לא הגיוני. קוף טופ 4 וקוף אליפות זה אולי לא אותו זן של קוף, אבל עדיין זה עדיין קוף. ובהתחשב בעובדה שקוף האליפות יותר כבד מקוף טופ 4, לא מבין איך זה אפשרי שקבוצה שלא מצליחה לסחוב על הגב שימפנזה כן תצליח לסחוב גורילה. את דעתי על מה תפקידם של מאמנים בכל הקשור למנטליות כבר אמרתי אינספור פעמים לגבי ארסנל אז לא אחזור על כך, אבל לדעתי אותו דבר נכון לגבי טוטנהאם.

אני חושב שהם יזכו לא בגלל מנטליות לכאן או לכאן אלא כי מבין שלושת המועמדות יש לה ביי פאר את הסגל הכי איכותי. גם אם יהיו בעיות מנטליות - ואני מאמין שיהיו - היכולת האישית של השחקנים שם, וסך כל הכשרונות יחדיו, אמורים לגרום לבעיות האלה להתקזז.

9. VAR Member

לא, מה שאני טוען זה שהשנה קבוצה תיקח אליפות מבלי לחבר רצף ניצחונות. בדיוק בגלל זה סידור כזה יכול להתאים לונגר.

גם אני מהמר על טוטנהאם אם אני חייב, בעיקר בגלל הניצחון היום.

10. alexshw Member

קוף אליפות מכביד על קבוצות שציפו לאליפות ומצפות כבר יותר מדי שנים ולא מצליחות לקחת.
    לא טוטנהאם ולא לסטר ציפו לקחת אליפות בשום פנים ואופן והלחץ עליהם פחות. לגבי הטופ 4 אז טוטנהאם יכולה להיות די שקטה לגבי זה כבר.
    אם אצל לסטר יש תמיד את החשד שהסגל יקרוס מעייפות ומחוסר נסיון, אז אצל התרנגולים כפי שציינת יש גם המון כישרון.

11. All_Hale_Conradinho Member

לגבי לסטר אתה צודק, אבל טוטנהאם, בפעם האחרונה שבדקתי, מחכה 65 שנים לאליפות.

12. alexshw Member

55 כן, אבל יש לה רק 2 אליפויות, אולי עוד 5-7 עונות הם איימו באמת על התואר(פה אוהדי הקבוצה יכולים לתקן אותי :) ). זה לא מועדון מהדרג של יונייטד, ארסנל או ליברפול. הם כבר מזמן לא חולמים על אליפות. יש להם בקושי אוהדים שהיו עדים לאליפות האחרונה.

13. sandro Member

אני רק מודה לאלוהים ליום בו ואן חאל החליט שהוא בוחר במנצ'סטר יוניטד ואנחנו נאלצנו ל'הסתפק' בפוטצ'טינו.

איזה מאמן, איזה מלך.

Turgi אוהב/ת את זה.
  14. עידן444 Member

ארסנל העלתה לי היום חיוך בתוך תקופה נוראית של כדורגל. חזרה פעמיים מפיגור לנצחון נגד לסטר זה סימן טוב. לדעתי לסטר לא תצליח להישאר במקום הראשון. את טוטנהאם למען האמת לא ראיתי אפילו פעם אחת העונה. סיטי הכי מפחידה אותי גם היום- אבל למען האמת קצת פחות מאשר לפני ההפסדים ללסטר והיום. אז אולי בכל זאת זו תהיה... ששש...

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאק. זה רק מהמחצית הראשונה.

Sir Alex Ferguson, VAR ו-golding אוהבים את זה.