המחזור ה-26 בפרמיירליג: Jungle Drum

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏26/2/21.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן יופי של עסקה.
    צריך בדחיפות בלם ומביאים בלם גרוע יותר מפיליפס.
    מצוין.
    פיליפס אדיר וקאבאק יופי של עסקה. תטריל עוד.

לא יודע מה הליינים אומרים אבל הסיכויים שלנו למקום 4 אפסיים.
    2 בלמים מחרידים, שוער מזעזע. חלוץ מחריד.
    צריך גם חזרה מפציעות של שחקנים וגם שיפסיקו כבר פציעות חדשות כדי שיהיה סיכוי.
    בהרכב הזה תהיה בעיה קשה בחמישי.
    מתפלל שאליסון ג'וטה ופאביניו יהיו שם אבל על מי אני עובד? בטח פציעה חדשה עד אז.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. oranfu Member

פיליפס אדיר? החלוצים של שפילד אונסים אותו על הדשא, אתה מביך אורי.
    ברק אוכל אותו בדריבלים כאילו הוא בייל בשיאו.

הבלמים שלנו מזעזעים, זה לא רמה של פרמיירליג וזה בושה שזה קו ההגנה שאנחנו מעמידים.

פירמינו עלוב, החלוץ הכי גרוע בליגה. הגול "שלו" הוא בכלל בעט לדגל הקרן וזה קיבל חתיכת דפלקשן.

שכנר בדקה 88 - ליברפול לא משכנעת.
    תוצאה הולמת היתה פה 5-0, אבל כן, לא שכנענו.

טוב שניצחנו, גם שיחקנו טוב האמת. אבל שוער כזה ובלמים כאלה זה ביזיון. כל משחק שלא מאבדים בו נקודות איתם זה הישג.

מהמצב הזה הוא בכלל לא בעט לשער:
    https://pbs.twimg.com/media/EvVt9VuXYAIw8V1?format=Xxx&name=900x900
    עלוב.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  3. Ori8 Member

אתה מחליף עכשיו את פירמינו בבנטקה?

4. oranfu Member

יש מצב. האמת שהם דיי דומים. שניהם כמעט לא מסוגלים למצוא את הרשת לא משנה כמה המצב טוב.

פירמינו רץ לבד לגמרי מול שוער ואני מניאק אם יש מישהו שחשב שהוא מוצא את הרשת. הוא עלוב.
    אני מעלה את סטוארט מהנוער במקום להמשיך איתו כמו שזה נראה.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסכים בכלל לגבי פירמינו *היום*. כן הייתה לו החמצה אחת גדולה + החלטה SHOCKING לא לבעוט מהמצב ששמת, אבל היום אול-אראונד הוא היה מצוין. יש לו בעיה ענקית מול השער, לא מחליק לו את זה, אבל דווקא היום זה בדיוק מסוג ההופעות שמראות לי שיש שם עוד עם מה לעבוד. כנראה שלא בתור שחקן הרכב אבל בתור שחקן רוטציה? חד משמעית לדעתי. ובטח שהוא לא החלוץ הכי גרוע בליגה, נו באמת.

הופעה טובה+ שלנו היום. אין מה להכביר במילים לגבי מרכז ההגנה והשוער, מול כל קבוצה אחרת אנחנו סופגים פה 1-2 בלי למצמץ, רק יכול לציין לחיוב את הגישה של פיליפס שנותן 300% מעצמו ומצליח לפחות להתמודד בגובה מול חלוצים שמועכים את פאביניו/הנדרסון/קבאק בקלות. ברור לחלוטין שהוא לא ברמה וביחס לזה הוא מעל ומעבר. אחלה גבר.
    אנדי וטרנט במשחק טוב, הקישור היה מצוין היום לדעתי, כל השלושה ובמיוחד קרטיס בהופעה טובה מאוד. הילד ענק כבר אמרנו? יופי של סיומת והצטרפות לרחבה, בול מה שדיברנו פה לפני שבוע בערך.
    השלישייה הייתה הרבה יותר זורמת עם צירופים יפים, שוב פעם אין חדות מול השער (גם סלאח עם 2 החמצות גדולות אגב) אבל לפחות בבילד אפ נראינו טוב.

בגדול משחק מעודד, נכון יריבה נמושה אבל שיחקנו ברמה יותר נורמלית. שוב עם ההגנה הזאת אין לצפות לכלום אבל הקישור-התקפה לפחות נראה יותר כמו משהו שדומה לליברפול.

אגב, דובר פה לפני כמה זמן על צלילות של שחקנים שלנו... מישהו קולט שמאנה לא נפל שם בסוף כשהייתה הכשלה ברורה ברחבה? כל מה שהוא צריך היה לעשות זה לגרור קצת את הרגל וליפול. ראשפורד עושה מזה פנדל 10/10 פעמים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/21
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קל.

https://scontent.ftlv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/155505899_10219828058836607_7812139745495984414_o.Xxx?_nc_cat=101&ccb=3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=sRUe6Uh9s08AX-bXFzp&_nc_ht=scontent.ftlv1-1.fna&oh=077b67c3b47594d029d2177e15de0250&oe=606202D5

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד כיף להיזכר.

8. Sturridge Member

אם הגענו למצב שכששופט מקבל החלטה נכונה זה סימן שדופקים אתכם אז דרשני.

oranfu, Gianzola01 ו-Roma אוהבים את זה.
  9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההחלטה לא באמת מעניינת (אני אגב כתבתי בשידור שזה פנדל שטוב שלא נתנו כי זה פנדל רך מידי לטעמי), אלא מתייחס לעובדה שיש כאן אג'נדה מסוימת שמנסים לאנוס איתה את המציאות עוד לפני שהמשחק מתקיים, ואז בכל פעם שהמציאות מוכיחה אחרת זה עובר כאילו כלום עד הפעם הבאה שמישהו שוב ינסה לאנוס את המציאות.

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

"אג'נדה מסוימת"=מה שברור לכל העולם חוץ מלקומץ אוהדי יונייטד עיוורים.

11. k_700 Member

מה ברור לכל העולם שיש פה קאלוצ'ופלי?,כל השופטים לטובת יונייטד ובמטרה לזיין את כל הליגה? אתה יכול להיות קצת יותר ברור ביאליק?

כמובן שסולשאייר מגוכח שהוא בכלל נתלה באיזשהו מקרה(שטוב מאוד שבדקו בVAR) שקרה ב10 דקות הראשונות של המשחק.
    לא הגיע לו לנצח את המשחק הזה, הוא לא עשה כמעט כלום כדי לצאת עם נצחון.
    הוא פאקינג עשה חילוף אחד דקה 79, שיבוא בתלונות רק לעצמו.

המשחק הזה הוא השתקפות של כל המשחקים שלו מול קבוצות הטופ 6 "המסורתיות".
    הוא יכול להוציא תיקו לא מעבר, זו התקרה.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כן וכן.

13. oranfu Member

ה"אול ראונד" של פירמינו היה אתמול הכי טוב שראיתי ממנו מזה הרבה זמן.
    יחד עם זאת, זה מביך ולחלוטין לא ברמה שהוא לא מסיים לפחות לפחות לפחות עם כדור אחד ברשת משני המצבים שהיו לו במחצית הראשונה. עם כל הכבוד, לא יכול להיות שחלוץ לא מסיים ברשת כשהוא לבד לחלוטין מול שוער בלי שום לחץ (ועיקר הבעיה שאף אחד אפילו לא מופתע שהוא החמיץ) ואחר כך כשנופל לו כדור קליל לרגליים מול שער ריק מ4 מטר.

זה נחמד ומעודד, אבל זה מעט מדי ואני לחלוטין לא ממהר לחשוב שהוא "חוזר לעצמו".

שיחקנו טוב אתמול. ההתחלה היתה לא משהו, אבל ככל שהתקדם המשחק הנעת הכדור שלנו התחילה לשטוף בצורה מעודדת.

היו אתמול גם שינויים טקטיים. זה נראה לי כאילו פירמינו ירד הרבה יותר אחורה כשאנחנו עם הכדור ושג'ונס (הילד ענק) דחף הרבה יותר קדימה.
    הרגיש לי כאילו האמצע שלנו מתפקד הרבה יותר טוב מבחינה התקפית.
    גם טרנט המשיך במגמת ההשתפרות שלו עם משחק טוב.

למרות הדברים הטובים, אני לא רואה איך אנחנו מצליחים לסחוב עם כאלה בלמים. אתמול היה משחק יחסית נח מול קבוצה נכה התקפית עם כדורגל של הגבהות שעובד לטובת פיליפס.
    על הדשא, קבוצות שמניעות כדור, שיש להן מהירות סבירה מקדימה - לא רואה איך אנחנו מסוגלים למנוע מהן להגיע לנו מול השער שוב ושוב ושוב.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שים לב שגם אני לא כתבתי שהוא חוזר לעצמו, ואם כבר אז אני מתחיל לחשוב בדיוק את ההיפך: הוא כבר לא יחזור לאותה רמת עקביות שהייתה לו בעבר. הוא דווקא התייצב בצורה דיי ברורה בחודשים האחרונים: חרא מול השער תמיד, ומבחינת כל המסביב זה בערך משחק כן, משחק לא, משחק בינוני. כלומר 1 ל-3-4 משחקים הוא מבריק, עוד משחק-שניים שהוא בסדר, ועוד משחק שהוא מסריח לחלוטין.

זה גם מה שגורם לי לחשוב שיש לו מה לתרום כשחקן רוטציה, כי כשהבעיה היא יציבות אז כשאתה לא פותח ומשחק 90 דק' כל שבוע זה עוזר. אם כבר משהו יחזיר אותו ל"עצמו" זה פשוט מאוד פחות דקות משחק לדעתי.

לגבי שאר ההודעה אני מסכים ואוסיף שטרנט נכנס המון לאמצע לאחרונה וגם מניף את הרגל לבעיטות יותר מבעבר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

הבעיה היא שאם אנחנו רוצים להתחזק בעוד שחקן התקפה, מאיפה אתה מביא את הכסף? אני לא רואה עוד שחקן שאולי יכניס לנו כסף משמעותי חוץ מפירמינו.