המחזור ה-27 בפרמיירליג: The Importance Of Being Idle

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/3/17.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אין מילים לתאר כמה המועדון הזה מגוחך. תמשיכו לחגוג ולעשות השטאגים אחרי זכייה בגביע הליגה, העיקר למשחק הכי חשוב של העונה, מול קבוצת תחתית שהפסידה 5 מ-6, מול עשרה שחקנים, עולים כאילו זה שעת נמנום הצהריים.

העיקר שאוהדי "לוזרפול" משקשקים מפחד מהאימפריה המדהימה והווינרית שלנו.

k_700 ו-WellNeverDie אוהבים את זה.
  2. DRORIKO Member

די נו די כבר. פוגבה הוא הבעיה האחרונה של יונייטד. תגיד לי אלכס, כשפוגבה סידר לרוני צ'יפ גאוני והאלכוהליסט בעט אותו על השוער זה גם באשמת פוגבה. הרי אם זה היה נכנס היו מדברים שבוע על הבישול הגאוני של הצרפתי. חוץ מזה שהיו לו עוד כמה בעיטות טובות אבל מה לעשות שהשוער תפס יום גדול?

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

איזה צירוף מקרים זה שכל שוערי הליגה תופסים יום גדול באולד טראפורד, ממש תעלומה למה זה קורה.

avdz7 אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

הוא לא מספק את הסחורה העונה. לא אומר לשחרר אבל עד כה הוא אכזבה עצומה. גם לדעתי לא מתאים לקבוצה שנבנתה.

אנשים אומרים מה היינו עושים בלי זלאטן? בלי זלאטן היינו בקלות בטופ 4. כמות ההחלטות הגרועות שמתקבלות ביונייטד היא מטורפת.

5. WellNeverDie Member

פוגבה מסריח את הדשא וכמות האיבודים שלו מטוארית. יש לו 2-3 רגעים "מדהימים" - מסירות גדולות, דריבל נחמד, אבל לעומת זאת כמות השלשול שהוא מביא למגרש, החמצות, לוזריות ושוב נושא האיבודים... זה לא מתאזן.

נעזוב רגע את השיפוט המסריח (כמה אפשר לדבר ולקשקש לשחקנים על כל דבר?) - קבוצה שלא מנצחת מול עשרה שחקנים, בבית, והמושיע שלו הוא עץ הברוש-ליפה-מושיענו מלכנו מלך המשיח הלא הוא פלאיני, לא מגיע לה לעשות את החצי צעד מעבר לטופ 4.

והמשחק החסר שלנו כמובן הוא נגד סיטי אני מזכיר, כשיש עוד את צ'לסי, טוטנהאם וארסנל...
    דילי דינג דילי דונג שום צ'מפיונס ליג לא יהיה פה. מתוסכל!

avdz7 ו-Michael Carrick אוהבים את זה.
  6. alexshw Member

יהיה אם נזכה בליגה האירופית אבל זה סתם יתן למוריניו סיבה לגנוב דעת ויציל לו את המשרה.
    בבחירה בין מאמן חדש לזכיה בליגה אירופית אני בוחר את הראשון.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה עם דה חאה? אותו עוד לא האשמת ובקצב שאתה יורה על אוטומט לכל כיוון זה צריך להגיע.

8. אדום של פעם Member

אכזבה גדולה. עוד משחק שאנחנו חייבים לנצח, מגיעים למלא מצבים ופשוט לא מנצחים. תוסיפו לזה הפעם כרטיס אדום של בורנמות', פנדל שהחמצנו ושוב פלאייני נכנס, למה?! וכמובן האדום שהגיע לזלאטן.

זלאטן במשחק חלש, החטיא כמה מצבים טובים כולל הפנדל. הייתה לי הרגשה שהוא יחמיץ את הפנדל. זה לא היה היום שלו. אבל זה קורה, גם לו יכול להיות יום לא טוב.

מוריניו בניהול משחק נוראי. אני במקומו הייתי מכניס את ראשפוד במחצית ולא מחכה לדקה 65-70. בטח שלא הייתי מכניס את פלאייני. אין לי כוח כבר לשמוע את התירוצים שלו אחרי המשחק. נמאס. אני לא מצליח לראות אותנו מסיימים בטופ 4 או זוכים באירופאית, מה שאומר עוד עונה מחוץ לאלופות.

פוגבה מאכזב מאוד ואני לא מדבר רק על היום, ציפיתי ממנו להרבה יותר ואני בעיקר מתאכזב. האיבודי כדור שלו, ההחטאות, הדריבלים המיותרים. הוא לא יהיה סקולס או משהו בסגנון למי שעדיין חולם.

9. Wazza Member

מנצ'סטר זלאטן "יונייטד"
    פשוט נוראי. כזלאטן נראה רע יונייטד פשוט לא תנצח. תלויה בו יותר מידי. שלא נדבר על ההחלטות שיפוט שהיו לטובתינו. מספיקה החלטת שיפוט אחת מהשניים שקיבלנו, שאמורה להיות שווה 3 נקודות אבל יונייטד סורחת כרגיל.
    עוד כשהרחיקו לבורנמות' שחקן אמרתי לעצמי בלב שיונייטד לא מנצחת את המשחק.
    הקבוצה פשוט כשלון חרוץ העונה.

10. alexshw Member

שמע פה זה לא ליגה איטלקית של אחרי הקלצ'יופולו. זלאטן זה גוליבר בארץ הגמדים אז שיחזור לשם ויקח איתו את מוריניו.
    אותי מעניינת רק יונייטד ולא שחקנים ומאמנים שעבר זמנם.

הוא אפילו לא מגיע לקצה הציפורן היום של החלוצים המובילים בליגה כמו לוקאקו, סנצ'ס או קון. הם בגלקסיה אחרת לגמרי. הנזק מזלאטן גדול בהרבה מהתועלת שהוא מביא. גביע ליגה מפעל שלא מעניין אותי לחלוטין.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אור,

הוא הרג גם את דה חאה בזמנו.

RG11, k_700, golding ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. Gass12 Member

השגנו אתכם מזמן 20-18 */aaasecr לכם ולנו נותרה רק שמחת עניים .

Mellow29 ו-אדום של פעם אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

קודם כל אני לא מבין על סמך מה קבעת שהוא הגיע על תקן סקולס,שני שחקנים שונים לגמרי. דבר שני, אני יודע שנורא קל להפוך את זלאטן ופוגבה לשעירים לעזזל בגלל תג המחיר והציפיות, אבל הם לא הבעיה שלכם, יש לכם גורמים הרבה יותר בעייתים בקבוצה, אחד מהם זה המאמן שעדיף שיעשה טובה לעצמו ויעבור לליגה של ערן זהבי

14. Gass12 Member

כשפוגבה הגיע אלינו כנער בן 16+ הוא כונה הסקולס הבא. לכן בהחלט יש לו לאדום של פעם על מה להסתמך.

15. alexshw Member

אז הרגתי והודיתי בטעות. אתה אף פעם לא טועה? זה לא אומר שאני אפסיק להביע את דעתי על שחקנים. כשזלאטן יעזוב את יונייטד כולם יבינו איזה נזק הוא גרם גם לצורת המשחק, גם לסגנון וגם לכמות הכיבושים המועטה.

פרמייר ליג זה כמו נוק אאוט של צ'מפיונס. ושם כידוע כל הקבוצות של זלאטן היו תמיד נחנקות.