המחזור ה-27 בפרמיירליג: The Importance Of Being Idle

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/3/17.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מוריניו לא מושלם, אבל ראיתי את המשחק היום ואני תוהה במה הוא אשם שהשחקנים שלו לא מסוגלים להבקיע יותר משער אחד למרות 20 מצבים כולל פנדל שהוחמץ. הכדורגל של יונייטד גם לא רע בכלל ונכון שאחריי תוצאות מתסכלות כאלו ישר מתחילים לערוף ראשים, אבל אם נחשוב ביותר רצינות אז מי יחליף את מוריניו? ואל תגידו לי סאמפאולי או שמות שיש להם קבוצות היום ואין לנו מושג אם ירצו להגיע ליונייטד או בכלל יוכלו. בשוק השמות הפנויים, מי יכול להחליף אותו? אני בכלל לא רואה סיבה מספיק חזקה להחליף אותו ולא לתת לו צ'אנס להמשיך גם בעונה הבאה.

@alexshw אני התייחסתי יותר לכך שאתה מעדיף מאמן חדש מאשר להעפיל שוב לאלופות. בקשר לזלאטן אז לדעתי הוא שחקן מעולה, המספרים שלו מעולים, אבל אני בהחלט מבין טענות על כך שהמשחק יותר מדי תלוי בו. אגב, המספרים שזאלטן נותן בפריימרליג כיום יותר טובים מרוב העונות שלו בסרייה א', כשרק בשתי עונות מתוך 7 במדי המילאנזיות ויובה הוא כבש 20+ שערים. אז מסתבר שיש יותר מארץ גמדים אחת ;)

2. אדום של פעם Member

לא אמרתי שרק זלאטן ופוגבה הם הבעיות של הקבוצה. פשוט בחר להביע את דעתי עליהם. וכן גם על זלאטן ופוגבה מותר להעביר ביקורת ביום חלש. ולפוגבה אגב, היו לא מעט ימים כאלה אצלינו.

וזה הגיוניו מאוד שאני יצפה מפוגבה להיות סקולס הבא, או לפחות ציפיתי ככה. אבל לא נראה שזה הולך לקרות. שניהם קשרים מרכזיים, עם ראיית משחק, יוצרים מצבים, עם בעיטות מרחוק טובות, שחקנים חכמים שיודעים לבקש את הכדור ולתרום למשחק. רק שהג'ינגי היה הרבה יותר טוב.

3. oranfu Member

מוריניו מאמן מצוין ואחרי שיוציא עוד איזה 250 מיליון פאונד בקיץ הוא גם יצליח להתמודד על האליפות באנגליה. כשזה יקרה, זה כמובן יהיה כנגד כל הסיכויים, התקשורת והשופטים שכולם מחפשים לדפוק אותו.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת פוחד מהתגובה המתקרבת של קיי.

עריכה: בעצם שום דבר לא מפחיד אותי אחרי שראיתי את התחת של גירוד.

k_700 ו-אדום של פעם אוהבים את זה.
  5. alexshw Member

אבל מוריניו זה שבנה את הקבוצה על זלאטן, ובהתחלה גם על רוני ופלאיני, אחר כך קאריק.
    איזה חוסר איזון. גם פוגבה לא מתאים לשחק עם הקשרים האחוריים שקיימים בסגל. בכסף שניתן לו הוא עושה עבודה ששווה פיטורים בסוף עונה.
    אני פשוט יודע שעם העפלה לאלופות זה לא יקרה.

יונייטד יכולה בסופו של דבר עם עוד השקעה מטורפת להביא לכך שהסגל של מוריניו יהיה כשרוני מדי בשביל להכשל, אבל אני רוצה מאמן עם ערך מוסף.
    אם למוריניו לא היו הישגי עבר הוא היה חוטף ביקורת קשה הרבה יותר ממה שהוא מקבל. העבודה שלו מסריחה לחלוטין.
    אם מוריניו יהיה עם מכתב פיטורים בכיס אתה חושב שיזכרו כמה בעיטות היו למסגרת?

אני בז לאסטרטגיה של המועדון לרדוף אחרי שמות בלי שום שכל ומחשבה.

6. Gass12 Member

זו בעיה של "אגואים גדולים". לטעמי זלאטן מתנהג כעבריין אלים שאונס את כל הקבוצה לשחק עליו כולל את מוריניו. הקביעה שהוא בועט את כל הבעיטות החופשיות? למה מי אתה?..במקום לשחק דרך האגפים ולבעוט חזק אל מרכז הרחבה ומספיק רחוק מהפולני המצטיין בתקווה שאחת הרגליים תפגוש את הכדור ( כולל רגל אויב). מגביהים שוב ושוב ושוב. אם מוריניו לא ידע לשנמך את מעמדו של זלאטן מסגנו של אלוהים לעוד שחקן סגל,
    זה יהיה עליו ורק עליו. איך עושים את זה? היום היה מקרה קלאסי למה להחליף אותו ..שיחק חרא ,סחב צהוב ראשון ,החמיץ פנדל והיה רחוק מרחק יריקה מהרחקה אם היום הוא לא הוחלף זה אומר מבחינתי שזלאטן מחזיק גם מוריניו בביצים.

7. DRORIKO Member

לדעתי האיכות של פוגבה באה לידי ביטוי כשהוא משחק קדימה יותר,כולל גם באגף עם כניסות לאמצע. הוא לא בדיוק קשר מרכזי קלאסי. לא רוצה להשוות בינו לבין סקולס, שני שחקנים שונים כאמור

8. oranfu Member

למוריניו אין מושג מה לעשות והוא מבין שבלי זלאטן הוא בכלל במקום 14.

yonmu, k_700 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

אגב זה שלא הרחיקו את זלאטן היום זו טעות שיפוט אבל לרעת יונייטד.

או זה קו מחשבה בנאלי ומוטעה. כאילו שבלי זלאטן יונייטד הייתה משחקת בעשרה שחקנים כל העונה ובאותו סגנון.
    בלי זלאטן יונייטד הייתה מביאה חלוץ טופ אחר ומשייטת העונה לסגנות אפילו עם כמה נכים שיש לה בסגל.

10. אדום של פעם Member

אם קבוצה מצליחה להבקיע הרבה שערים זאת הצלחה של המאמן. אם קבוצה מחטיאה בלי סוף זאת אשמת המאמן. האשמה וההצלחה של הקבוצה היא על כולם. גם לטוב וגם לרע.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שלא תטעה, אני לא מנקה אותו מאשמה לגמריי וכבר בקיץ היה ברור שבניית הסגל לא מאוזנת למרות הסכומים העצומים שיונייטד שפכה. אני פשוט מסתכל בעין יותר אובייקטיבית משלכם וחושב שהיום לדוגמה האשמה על איבוד הנקודות נופלת הרבה יותר על אלו ששיחקו מאשר מוריניו וזה היה ככה בכמה משחקים של יונייטד העונה. אתה רוצה לפטר אותו? אין בעיה, רק בוא ותגיד לי מה הלאה. לפטר מאמן זה הפיתרון הקל אבל לאו דווקא מה שנחוץ.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה?

13. alexshw Member

אני רואה ברחבי אירופה מספר מאמנים שהם מטמיעים שיטות משחק מעניינות הרבה יותר וגורמים לקבוצות לשחק כדורגל הרבה יותר מעניין ביונייטד. אין להם את הכלים שיש ליונייטד אבל כן מעניין היה לראות מה פוצ'טינו או ז'רדים מסוגלים לעשות עם המשאבים של יונייטד.
    מוריניו זה בנאלי ומשעמם. שיאו אחריו כבר איזה 4 שנים. אתה כאוהד אינטר מכיר מוריניו אחר.

שוב יש אופציה שתיארתי שקצת כמו בברסה, ליונייטד יהיה הסגל מוכשר(לא יביאו כמובן את השלישיית ההתקפה שיש להם, אבל יעשו עוד כמה רכישות ענק) מדי בשביל להכשל אבל אני חושב שגם אוהדי ברסה שמחים שלואיס אנריקה עוזב כי לא ראו ממנו שום ערך מוסף.
    גם כלכלית יותר כדאי להחזיק מאמן שמוציא את המיטב מהשחקנים ומשפר אותם.

14. אדום של פעם Member

קבוצה כמו יונייטד שמתחילת העונה יש לה מלא משחקים ששחקנים מחטיאים מלא מצבים ואנחנו לא מצליחים לנצח קבוצות בינוניות ומטה אתה לא יכול לנקות את המאמן מאשמה. פשוט לא יכול. ואם כן אתה פשוט משקר לעצמך. אם זה משחק אחד או שניים, אפשר להגיד חוסר מזל. אנחנו פשוט לא יודעים לגמור משחקים. זה הרבה יותר מחוסר מזל במשחק כזה או אחר.

avdz7 ו-Michael Carrick אוהבים את זה.
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אשמח לדעת איך המאמן אשם בכל כך הרבה החמצות ומצבים לא מנוצלים. אולי תאיר את עיניי.

אני לא ציני בכלל אגב. מעניין אותי שאולי אני מפספס משהו.