המחזור ה-28 בפרמיירליג: בתוך נייר עיתון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/2/16.

1. Sturridge Member

12 שנה זה מספיק זמן להבין שארסנל עם ונגר לא תזכה באליפות.

2. nwish Member

לא ברור לי איך ארסנל לא עשתה את כל האפשרי כדי להביא קשר אחורי דומיננטי בינואר, ג'יאנלי אימבולה שחתם בסטוק תפור עליהם (ובאופן כללי אין לי מושג איך שחקן מצויין כזה הגיע לסטוק ולא לאחת הגדולות)

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם טוטנהאם פייבוריטית, אבל לסטר היא לא מנצחת כזו גדולה מאמצע השבוע כמו שעושים ממנה. יש לה לוח משחקים יותר נוח מאשר טוטנהאם, שקיימה אתמול את אחד המשחקים הקשים שנשארו לה בעוד ללסטר היה משחק די נוח. השועלים הרוויחו מזה נקודה, אבל היו יכולים להרוויח יותר.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל עוד מתמטית זה אפשרי אני מאמין.

http://gifsec.com/wp-content/uploads/Xxx/2014/07/crazy-laugh-animated-Xxx.Xxx?gs=a

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Roma מנהלים

לא הסתדר בפורטו ודיווחו על הרבה בעיות איתו ואולי זאת הסיבה שהגדולות פחדו ללכת עליו. אם הוא ירשים בסטוק הוא יגיע גם לגדולות בסוף, הוא עדיין צעיר.

6. k_700 Member

אימבולה היה פלופ בפורטו, בא עם גישה מסריחה מאוד, לא השקיע, או במילים אחרות באיזשהו שלב שראו שהוא לא מה שחשבו שהוא הוא התחיל לזרוק.

דיברתי עם כמה אוהדים ביום שהוא עבר לסטוק הם ממש חגגו את זה והסבירו שהמחיר הנמוך(נראה לי 14 מיליון פאונד סטוק שילמה) על מי שרק עד לפני חצי שנה היה "להיט" זה פשוט כי בפורטו רצו לטאטא אותו.

לא יודע כמה קשר אחורי טוב יותר מקוקולאן ישנה את המצב של ארסנל תחת ונגר.
    זה לא מציאותי להסתכל על הדברים ככה כשברור שהשוקת שם שבורה בגלל האווירה הכללית שיוצר ההוא מלמעלה.
    קוקולאן לא קשר אחורי רע וראו את זה בתקופות שארסנל הייתה עם בטחון ושיחקה טוב, עכשיו? שום דבר לא הולך להם ואף אחד כמעט לא נראה טוב.

בקשר ללוחות משחקים שנותרו- ללסטר יש לוח משחקים קל יותר באופן די ברור עד למשחק נגדינו כמה מחזורים לסוף(נדמה לי מחזור שלישי מהסוף).
    היא יכולה לסיים את זה לפני והיא יכולה לזרוק את זה, אני מאמין שטוטנהאם בעצמה תיפול בקרוב ותאפשר לה לברוח, העניין בליגה הזאת העונה שהרמה כל כך גרועה שאין קבוצה מספיק איכותית ועם האופי המתאים כדי לנצל את המומנטום ולברוח, כשאחת נופלת גם האחרות זורקות.