המחזור ה-30 בפרמיירליג: Refugee

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/3/18.

1. alexshw Member

רוני שוב מחמיץ פנדל :)

2. Roma מנהלים

בכיף יכל להיות הסטט' של המשחק הפותח של המחזור.

3. סולשאאאר Member

רק שיונייטד הייתה עדיפה על ליברפול היום, גם אם במחצית השנייה היא שיחקה בגישה מאוד מאוד הגנתית.

בסטטיסטיקה שיש כאן בתמונה, הדרספילד טחנה לסוואנסי את הצורה. אין מקום להשוואה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. nwish Member

וואלה איזה מגניב וגברי אתה.

cheddar אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

6. Cup of Tea Liverpool, UK

זו באמת יכלה להיות הסטט' של המשחק הפותח של המחזור אם שתי הקבוצות היו מנסות להראות מה שיש להן, בגלל זה מוריניו (לא) שיחק כמו שהוא שיחק. אם הם לא היו בועטים כדורים החוצה ונשכבים על הדשא עם הראש בין הידיים או מחזיקים את ההמסטרינג כדי לעצור את המשחק ל5-6 דקות כל פעם אז זה היה נראה ככה. אם לא לוברן זה גם היה נגמר 0-0 כמו המשחק הראשון העונה, חוץ מזה לא היה הרבה הבדל בין המשחקים. קחו את האוהדים הכי שרופים של המשחק, תנו להם שבוע שלם לצפות בקבוצה של מוריניו בלופים והם נכנסים למצב קטטוני ומקציפים מהפה. עאלק היו עדיפים. "גישה מאוד הגנתית" זה אפילו לא הגנתי, זה פשוט לפוצץ את המשחק בכח. מקווה שבעתיד דברים כאלה יהיו שווים הפסד טכני, כמו עם הVAR, מתקדמים לאט לאט.

7. alexshw Member

למה? זה תרגיל מוכר של מוריניו ולוקאקו לוקח כדורים כאלה על הרבה בלמים וחלקם טובים מלוברן.
    זה לא היה מסוג המשחקים שאם שחקן איקס כן או לא.

אני מבין שלוברן וקריוס "חביבי" אוהדי ליברפול אבל זה שטחי מאוד סתם להגיד הכל בגללם וזהו. זה לא נכון.

8. DRORIKO Member

אוהבי הארי קיין כעסו כשאמרתי שהוא יכול לתת רביעיות נגד האדרספילד, אבל כמו שאתם רואים בעצם החמאתי לו

9. Cup of Tea Liverpool, UK

זה נכון שזה לא רק זה, היו דברים שקלופ יכל להכין בהם את הקבוצה יותר טוב ממה שהוא הכין. אבל אני פשוט לא בטוח שעם הנסיונות החוזרים ושבים לפוצץ את המשחק זה היה משנה משהו. בחיי שזה היה נראה ככה ואני לגמרי בסדר עם זה אם קשה להסכים. זה גם נראה ככה כל פעם שאני רואה את יונייטד של מוריניו מול קבוצה מאיימת. זה הרבה שלבים מעבר לבונקר, זה לסרב לשחק. הכל חוץ מלרדת מהמגרש במחאה. וזה פשוט קשה לצפייה.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגניב זה עניין סובייקטיבי, אני גם לא מתחבר כ"כ להבנייה המגדרית של מכות=גברים. ראית פעם בחורות הולכות מכות? זה דארק שיט על אמת.

פשוט מרגיש שהיעילות של הויכוחים פה ושל מכות מחוץ לבר היא בערך שווה (0). אז למה לא קצת אקשן והוצאת אגרסיות אמיתית במקום להתעצבן מאחורי מסך?

סולשאאאר אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

בוודאי שזה בגלל לוברן. לוקאקו ניצח 2 מאבקים פיזיים כל המשחק. שניהם נגמרו בגול ושניהם היו על לוברן. פח אשפה עלוב.
    האשמה לא רק שלו, אבל זה בעיקר עליו. אפס מחורבן.

12. alexshw Member

מחצית שנייה היום בודאי. אבל אם הדיון על כל המשחק, אז שוב לוקאקו לוקח מלא כדורים כאלה מול מגוון בלמים. הוא חיה רעה. הוא באמת אחד הטובים שאפשר למצוא בדברים האלה.

13. oranfu Member

לקח היום רק 2 כדורים החיה. על אותו בלם שאחר כך פלאייני עשה סחרחורת עם דריבל.

אני מסכים שלוקאקו מפלצת אבל היום זה לא היה המפלצתיות שלו אלא האפסיות של הבלם שהיה מולו.

Cup of Tea ו-Sturridge אוהבים את זה.
  14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצטרפת בקיץ גבר.

15. Andrei Kanchelskis Member

אם פלגרינו ממשיך בסאות׳המפטון אחרי המחזור הזה אז צריך לשלוח כל אחד ואחד מההנהלה שלהם להסתכלות פסיכיאטרית.

דיוויד מוייס ואלן פראדיו צריכים לקבל בסיום העונה הזו צו הרחקה לצמיתות מהפרמיירליג.