המחזור ה-31 בפרמיירליג: המחזור של בניון ומקיידה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/4/09.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

קשה להאמין, אבל תוך פחות מחודשיים העונה הנהדרת הזאת מגיעה לסיומה, חודש אפריל הגיע ואנחנו נכנסים למאני טיים. בשבת יכול לקרות אירוע שלפני שבועיים נראה דמיוני-ליברפול עשויה לשוב למקום הראשון, אם תנצח את פולהאם בקרייבן קוטג', משימה לא פשוטה בכלל כפי שלמדו הקבוצות הגדולות האחרות. כמובן שלמנצ'סטר יונייטד יהיו שני משחקים חסרים, הראשון מביניהם יהיה ביום ראשון, באולד טראפורד מול אסטון וילה המידרדרת. יונייטד הפסידה בשני משחקיה האחרונים, וללא רשימת נעדרים ארוכה היא תנסה לחזור למוטב.

ניוקאסל יונייטד, לפני חמש שנים מועמדת לגיטימית לאליפות, נמצאת כעת מתחת לקו האדום ולשם כך נקרא הסמל הגדול, אלן שירר, להציל את המצב ולאמן את הקבוצה בשמונת המחזורים שנותרו. הבכורה שלו תהייה בשבת מול צ'לסי של הידינק, שעדיין חולמת על אליפות.

בלקבורן-טוטנהאם, שבת, 14:45, איווד פארק
    ארסנל-מנצ'סטר סיטי, שבת, 17:00, אמירייטס
    בולטון-מידלסברו, שבת, 17:00, ריבוק
    האל-פורטסמות', שבת, 17:00, KC סטאדיום
    ניוקאסל-צ'לסי, שבת, 17:00, סנט ג'יימס'ס פארק
    ווסט ברומיץ'-סטוק, שבת, 17:00, הות'ורנס
    ווסטהאם-סנדרלנד, שבת, 17:00, אפטון פארק
    פולהאם-ליברפול, שבת, 19:30, קרייבן קוטג'

אברטון-וויגאן, ראשון, 17:00, גודיסון פארק
    מנצ'סטר יונייטד-אסטון וילה, ראשון, 18:00, אולד טראפורד

מחזור מהנה, מי שמעוניין לתרום פרוויואים מוזמן לפנות למנהלים.

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/09
  2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44602000/Xxx/_44602847_new_che_0506.Xxx
    ניוקאסל-צ'לסי
    שבת, 17:00, סנט ג'יימס'ס פארק
    שופט: רוב סטיילס

באפריל 2006 ניוקאסל יצאה למשחק חוץ מול היריבה השנואה סנדרלנד, שלושה מחזורים לסיום העונה, משחק שהיה עמוק בגארבג' טיים של העונה. באותו משחק אלן שירר נפצע, הוחלף ובעקבות כך נאלץ להקדים את מה שתיכנן לסיום העונה והודיע על פרישה מכדורגל, לאחר קריירה ארוכה ומפוארת שכללה 10 שנים בקבוצה אותה אהד בילדותו. כמעט שלוש שנים אחרי, לאחר שהעביר את הזמן בפרשנות בטלוויזיה, נקרא שירר לדגל ומונה למנג'ר ניוקאסל. הסיטואציה בה הקבוצה נמצאת כלל אינה מוכרת לשירר, שבתקופתו כשחקן המגפייז היו קבוצת צמרת לכל דבר ועניין. ניוקאסל נמצאת במקום ה-18, מתחת לקו האדום, ובהחלט עשויה לרדת ליגה לאחר 16 שנה בפרמיירליג. למשחק הבכורה שלו שירר יגיע בלי שולה אמאובי, אבל סטיבן טיילור, סבסטיאן באסונג ודמיאן דאף חוזרים מפציעות.
    אלן שירר: "אנשים אומרים שאין לנו סיכוי להשיג משהו במשחק הזה, ואני לא מקבל זאת. צ'לסי רצים לאליפות ועלו לרבע גמר ליגת האלופות אבל זה משחק גדול עבורנו. אם לא נשיג דבר וקבוצות אחרות ינצחו נהייה 5 נק' מהקו האדום, ואנחנו כמובן לא רוצים זאת".
    http://news.bbc.co.uk/sol/shared/spl/hi/pop_ups/04/football_meet_the_match_of_the_day_team/img/7.Xxx
    האם גם כמנג'ר שירר יחגוג שערים עם התנועה המפורסמת?

במחזור הקודם יכול להיות שצ'לסי פיספסה עונה שלמה-אחרי ההפסד של מנצ'סטר יונייטדלפולהאם הייתה לכחולים הזדמנות פז לצמצם את הפער לנקודה אחת מהפסגה, אך הם הפסידו לטוטנהאם ונשארו מאחור. אם לא די בכך, ליברפול דרסה את אסטון וילה והחזירה אותם למקום השלישי. צ'לסי כמובן עדיין נמצאת בתמונת האליפות, אבל כרגע היא הקבוצה עם הסיכויים הנמוכים ביותר. פרנק למפארד אמר השבוע כי הוא חושש מההשפעה של אפקט המנג'ר החדש על ניוקאסל, ויהיה מעניין לראות האם תהייה כזאת בכלל. צ'לסי מגיעה בלי דידייה דרוגבה וז'וזה בוסינגווה הפצועים, אבל החדשות הטובות עבורה היא ההחלמה המוקדמת מהצפוי של ניקולה אנלקה מפציעה בבוהן.
    http://img.skysports.com/08/01/218x298/NicolasAnelka_621345.Xxx
    אנלקה חוזר מוקדם מהצפוי

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44517000/Xxx/_44517995_manu_villa2_0506.Xxx
    מנצ'סטר יונייטד-אסטון וילה
    ראשון, 18:00, אולד טראפורד
    שופט: מייק ריילי

מנצ'סטר יונייטד לא יכולה להגיע במצב רע יותר מזה למשחק. נראה שלפני שלושה שבועות מישהו עליון החליט שהוא עזר לשדים האדומים מספיק העונה, והגיע הזמן להתחיל ולשבש להם דברים. לא רק התבוסה הביתית לליברפול וההפסד לפולהאם, שצימצמו את הפער מליברפול לנקודה אחת ומשחק חסר ליונייטד, אלא גם ההשעיות של נמניה וידיץ', ויין רוני ופול סקולס שהורחקו במשחקים הנ"ל, במה שנראה כמו איבוד שליטה של הקבוצה. דימיטאר ברבאטוב פצוע, ולכן לאלכס פרגוסון יש בעייה בחוד, וייתכן ודני וולבק יפתח בהרכב לצד קרלוס טבז.
    כמובן שלא הכל שחור ביונייטד-הקבוצה עדיין בראש הטבלה ויש לה משחק ביד, הרקורד שלה מול אסטון וילה נהדר (הפעם האחרונה שהוילנס יצאו מאולד טראפורד ללא הפסד הייתה ב-2002, תיקו 1-1 כשדייגו פורלאן משווה באופן דרמטי), והביתיות איתה, אבל האלופה נקלעה למצב לא פשוט בסוף מרץ, והיא צריכה לצאת ממנו.
    אלכס פרגוסון: "השחקנים היו במקומות אחרים ופגשו שחקנים אחרים וזה הזמן הנכון לכך. אבל לפעמים הצוות המקצועי זקוק לפגרה יותר מהשחקנים. זה היה נהדר בשבילי, הייתה לי מנוחה של שבוע ואני חושב שכולם הרוויחו מזה".
    http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00497/Carlos_Tevez_497610a.Xxx
    בלי רוני וברבאטוב, הרבה מונח על כתפיו של טבז

"אבדה: קבוצת כדורגל מצליחה, מוכשרת שמשחקת היטב. נראתה לאחרונה בדקה ה-86 של המשחק מול סטוק סיטי. המוצא הישר מתבקש להחזירה למרטין אוניל".
    אסטון וילה של החודש האחרון היא ההוכחה החיה להשפעה של משחק אחד על קבוצה שלמה. השוויון המאוחר של סטוק בוילה פארק, בתחילת מרץ, מוטט את אסטון וילה לחלוטין. היא הפסידה שלושה משחקים ברצף, כשהשיא היה התבוסה 5-0 באנפילד במחזור האחרון, איבדה את המקום הרביעי ואפילו נמצאת בפיגור של 3 נק' אחרי ארסנל, רק חודש לאחר שהובילה עליה בחמש נקודות. אולד טראפורד הוא לא המקום האידיאלי לצאת מהרצף הרע הזה, אבל חניכיו של אוניל נחושים לעשות זאת.
    אמיל הסקי שנפצע במשחק של נבחרת אנגליה מול סלובקיה לאחר שהבקיע שער, צפוי להיעדר ובמקומו גבריאל אגבונלהור אמור לחזור להרכב. ווילפרד בומה חזר לשחק השבוע במילואים לאחר חודשי היעדרות רבים, אבל לא צפוי לחזור לשחק עם הבוגרים כבר מחר.
    מרטין אוניל: "יש לנו סטנדרטים משלנו ובחודש האחרון שיחקנו מתחת להם, אבל כשאתה בריצה רעה אתה רוצה לצאת ממנה מהר ככל האפשר. זה תלוי בנו לאן העונה שלנו הולכת. היה לנו סיכוי גבוה ואיבדנו אותו ואנחנו צריכים לעשות משהו. אנחנו תקועים עם 52 נק' והמטרה שלנו היא לחצות את ה-60 מהעונה שעברה".
    http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00480/martin_o_neill_280x_480713a.Xxx
    חודש אחרי האופוריה, מרטין אוניל כבר לא מדבר על ליגת האלופות

4. Stretford Ender Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/45622000/Xxx/_45622729_ars_mnc_0506.Xxx

תאריך: 4.4.09
    שעה: 17:00
    איצטדיון האמירויות, לונדון.
    שופט: אנדרה מארינר.

קצת לפני מפגש חשוב בליגת האלופות, הרגע שאוהדי התותחנים מחכים לו כבר חודשים הגיע – קפטן הקבוצה, ססק פאברגס, סוף סוף נכלל בסגל. "אני מרגיש טוב ואני מוכן לשחק, למרות שאני לא יודע כמה אשחק." אמר הספרדי. "במהלך השבוע האחרון הרגשתי חד מאוד. אני לא יודע אם אני אוכל להסתדר עם 90 דקות כבר במשחק הראשון שלי, כי עדיין לא שיחקתי בצורה תחרותית. אבל גם אם אתחיל בהרכב וגם אם אהיה על הספסל הדבר הטוב הוא שאי אפשר להגיד שאני פצוע יותר. אני שמח מאוד כי אני ארגיש כמו כדורגלן שוב".
    החדשות הטובות ממשיכות מעבר לססק עבור התותחנים. גם ת'יאו וולקוט, אימנואל אדביור וניקלאס בנדטנר בסגל למשחק ועשויים לקחת חלק לאחר שחזרו מפציעות.
    ארסנל זקוקה מאוד לנקודות מהמשחק כדי לפתוח פער על וילה שתצא למשחק חוץ קשה באולד טראפורד ביום ראשון. אם התותחנים ינצחו, הפער יגדל ל-6 נקודות לפחות עד מחר.
    ארסנל נמצאת בכושר טוב בתקופה האחרונה, עם רצף של שלושה נצחונות רצופים. יריבתה, מנצ'סטר סיטי, היא אחת מקבוצות החוץ החלשות בפרמיירליג והילדים של ונגר מגיעים בתור פייבוריטים ברורים.
    ואן פרסי, אדוארדו, דיאבי ונאסרי צפויים להפסיד את המשחק.
    http://www.bundesliga.de/media/images/international/england/arsenal_fabregas_x345.Xxx
    הרגע שאוהדי התותחנים חיכו לו - קפטן פאברגס חוזר לדשא, ובדיוק בזמן לחלק הקריטי של העונה.

מנצ'סטר סיטי יצאה לפגרה עם ניצחון לא מרשים במיוחד על סנדרלנד שנשארה בעשרה שחקנים כבר בדקה ה-15. המשחק הזה הגיע לאחר ניצחון בפנדלים על אלבורג במסגרת גביע אופ"א, ששלח את התכולים לרבע הגמר, כך שגם לסיטי מצפה משחק באירופה השבוע, אצל האמבורג הגרמנית.
    סיטי נמצאת כרגע במקום העשירי, ותרצה לכוון למקום השביעי שיוביל העונה לגביע אופ"א. כרגע נמצאת שם וויגאן אתלטיק, אך הפער בין הקבוצות הוא 3 נקודות בלבד, כאשר גם ווסט האם ופולהאם נמצאות מעל סיטי.
    למרות שבהתחשב ברקורד החוץ החלש של סיטי, ארסנל פייבוריטית ברורה, מרק יוז רוצה להגיע לשחק את הכדורגל שלו. "זה לא יהיה מצב בו ננסה לעצור אותם, כיוון שגם לי יש כישרון בסגל. זה יהיה מצב בו ננסה למנוע מארסנל להכתיב את הקצב במשך תשעים דקות." אמר המאמן הוולשי.
    סיטי קיבלה חדשות טובות לקראת המשחק, רוביניו שצלע החוצה מהמשחק של ברזיל באמצע השבוע צפוי להיות כשיר ולקחת חלק במשחק.
    לעומתו, קרייג בלאמי צפוי לפספס את המשחק. גם וויין ברידג' נמצא בספק.

5. ManUtd Fan Member

וואו השופט הזה מפגר לגמרי. אוקיי, הפנדל הוא גבולי לחלוטין לכן אני מקבל את ההחלטה לשרוק על זה פנדל (אני לא מסכים עם ההחלטה, אבל שיהיה), אך אם זה פנדל אז היה מקום לשרוק לפנדל לזכות הרוברס. צ'ורלוקה נגע ביד בצורה הרבה יותר ברורה, היד שלו הייתה הרבה יותר מושטת ולא הייתה תגובה מצד השופט. לא ברור. בנוסף, אלוהים יודע איך הוא אישר את הפנדל הזה. הוא לא רואה שהכדור בכלל לא נמצא על הנקודה הלבנה? מוקואנה עם כתף מכוונת לפנים של פלאסיוס, אין תגובה מהשופט. והראו הילוך חוזר מהזווית שלו. איך הוא פיספס את זה אין לי מושג. פאלאסיוס מקבל צהוב שני ממש על כלום. אני בספק אם הייתה צריכה להיות בכלל עבירה. איייי.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/45622000/Xxx/_45622735_ful_liv_0506.Xxx

פולהאם - ליברפול

תאריך: 4.2, שבת
    שעה: 19:30
    אצטדיון: קרייבן קוטג'
    שופט: סטיב בנט

פולהאם מגיעה למשחק הזה במצב רוח מרומם. לאחר 4 משחקים ללא נצחון בסוף פברואר ותחילת מרץ, הבחורים של רוי הודג'סון ניצחו פעמיים בצורה משכנעת את בולטון בחוץ ואת מנצ'סטר יונייטד בבית בתוצאות 3:1 ו2:0 (בהתאמה), ונראה כי המנג'ר האנגלי סוף סוף הצליח להוציא לחלוטין את קבוצתו ממאבקי התחתית - ואף יכול לקרוא תיגר על מקום באירופה בעונה הבאה - אך בשביל לעשות את זה הוא קודם כל צריך לעבור את המכשול בדמות ליברפול בשבת, ולאחר הנצחון על מנצ'סטר יונייטד, נראה שהכל אפשרי.
    באותו נצחון לפני שבועיים ניצח על המקהלה הקפטן של הקוטאג'רס, דני מרפי, אבל למשחק במחזור הקרוב יש משמעות מיוחדת בשבילו. מרפי בילה 7 עונות מוצלחות מאוד בליברפול ואף הפך לסמל בקבוצה, ובראיון לפני המשחק הוא דיבר על תחושותיו המעורבות לקראתו:
    "זה מוזר בגלל שזוהי תקופה חשובה מאוד בשביל ליברפול, אבל אני חושב שכשאתה עובר קבוצה אתה הופך להיות חלק מאותו מועדון, ואף יודע טוב מאוד כמה זה חשוב לנצח כל משחק. זה סוג של מלכוד-22 בשבילי, מכיוון שאני אשמח לראות את ליברפול זוכה באליפות אך מצד שני אני רוצה שפולהאם תנצח את המשחק בגלל שיש לנו שאיפות משלנו ואנחנו רוצים לסיים הכי גבוה שאפשר. אם יהיה לנו סיום טוב לעונה, מי יודע לאן זה יכול לקחת אותנו?"

בגזרת הפציעות של פולהאם אין חדשות, וקלינט דמפסי ומארק שוורצר צפויים לפתוח למרות חזרה מאוחרת מפגרת הנבחרות.

הרכב משוער: שוורצר, קונצ'סקי, הנגלנד, יוז, פנסטיל, דייויס, אתוהו, מרפי, דמפסי, ג'ונסון, זמורה.

http://d.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/20081122/17/1598291989-soccer-barclays-premier-league-liverpool-v-fulham-anfield.Xxx
    מרפי נלחם עם טורס במפגש הראשון בין שתי הקבוצות העונה. האם גם הפעם פולהאם תיקח נקודות?

וליברפול מגיעה גם היא בכושר נהדר. לאחר ההפסד המביך למידסלברו בסוף פברואר, הסקאוזרים פתחו את חודש מרץ טוב, והמשיכו אותו מצוין; לאחר נצחון קליל על סנדרלנד בליגה, הגיעו שבועיים שלא נראו מליברפול של רפא בניטז, כאשר קבוצתו של המנג'ר הספרדי ניצחה את ריאל מדריד 4:0 בשמינית גמר ליגת האלופות, מיד לאחר מכן את מנצ'סטר יונייטד בתוצאה 4:1, וגם סיימה את מרץ בסטייל עם 5:0 נהדר על אסטון וילה. במקביל להצגות אלה גם מנצ'סטר יונייטד כאמור הפסידו 3 נק' בקרייבן קוטג' - ועכשיו סיפור האליפות נראה הרבה יותר פתוח. אבל למרות החודש הנהדר, קבוצתו של אלכס פרגוסון עדיין פייבוריטית לזכייה, ורק עוד 2 מעידות של היריבה הגדולה של ליברפול יביאו את התואר לאנפילד אחרי 19 שנים ארוכות מאוד.
    בנוסף לתוצאות, גם הארכת החוזים של בניטז, קויט וכמובן של קפטן הקבוצה - סטיבן ג'רארד - ממשיכים תקופה נהדרת בליברפול, והאדומים ינסו להמשיך את המומנטום גם במשחק הקשה נגד פולהאם.
    וליברפול תיאלץ לעשות זאת ללא יוסי בניון וסמי הופיה, שחזרו שניהם פצועים מפגרת הנבחרות.

הרכב משוער: ריינה, אאורליו, סקרטל(אגר), קראגר, ארבלואה, ריירה, מסצ'ראנו, אלונסו, קויט, ג'רארד, טורס.

7. George Best Member

מחצית משעממת בסט.ג'יימס פארק מבחינת רמה, אבל יש אווירה נהדרת ומלחמה בלתי פוסקת.
    הרבה זמן שלא ראיתי את פרנק למפארד נותן 45 דקות כ"כ חלשות בצ'לסי, אובי מיקל אפס מאופס כהרגלו.
    אצל ניוקאסל גוטיירז פנטסטי כהרגלו, ואם יש משהו שכ"כ כיף להעריך זה ניקי באט, שנתן מחצית נפלאה.
    בכלל, באט אנדרייטד גדול, כי הוא עושה עבודת קודש ממשחק למשחק במרכז המגרש.
    לא רואה מאיפה מגיע הגול, סביר להניח שזה יגיע ממצב נייח אם בכלל.

אגב, פיטר לובנקרנדס שנפצע בצלעות ממכה קלה של מאלודה (הוחלף ע"י דאף) ממש על סף המחצית מונשם ונראה לגמרי מבולבל.
    שיהיה בריא.

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/09
  8. Geordie_Lad Member

אלוהים יודע איך אנריקה עדיין המגן השמאלי הראשון שלנו... פשוט המגן השמאלי הכי חלש בפרמייר ליג. לא ברור לי מה הוא עושה באנגליה, שחקן ליגה שניה בספרד קלאסי.

9. George Best Member

מי שיותר מביך הוא קולוצ'יני, שבכל משחק מסדר מצב לשער ליריבה, היום כמו בלא מעט פעמים זה מביא לשער שגומר את המשחק.
    0-2 כ"כ קל לצ'לסי, שמול אף קבוצה בליגה ביכולת כזו לא הייתה נמצאת ביתרון.
    טוב נו, אולי ווסט ברום.

10. GRANDE LAZIO Member

W במשחק הזה בניוקאסל, וצ'לסי חזק במאבק על התואר.
    ואני בכלל חשבתי שזה מאבק של שתי קבוצות בלבד....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/4/09
  11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע למי יצא לראות, אבל גלן ג'ונסון קיבל היום את הכרטיס האדום הכי לא מוצדק של העונה. שחקן של האל תיקל אותו, נפגע בעצמו מהתיקול והחל להיאנק מכאבים-השופט שלף אדום ישיר לג'ונסון. פשוט טמטום.

עברתי עכשיו בין המשחקים, מחזור די חלש וצפוי. צריך לציין לטובה את אוהדי סטוק סיטי שבאו בהמוניהם להות'ורנס, עודדו הרבה יותר מהמקומיים וקיבלו תגמול בדמות ניצחון חוץ ראשון לקבוצתם. תאמינו או לא, השער הראשון באשמתו הישירה של קארסון.

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/09
  12. קינג לדלי Member

ווסט ברום ירדו היום.
    יש להם קבוצה כל כך גרועה עם שוער אפס עם רווח מעצבן בשיניים.
    מי שראה את עשר הדקות האחרונות צפה בעוד תצודה גדולה של אוהדי סטוק.
    הלוואי וישארו רק בגלל הקהל והמגרש.

ווסטהאם משגעים אותי.
    יש להם קבוצה שהייתה חייבת עם כל ההעדרויות להיאבק בתחתית אבל הם עקשנים ומוציאים ים נקודות בבית.הם ברחו לנו 6 נקודות במאבק על אירופה ומזל שיש לנו מפגש ביתי בשבת וזאת הזדמנות לצמצם שוב.

פרנסנל היום זה לא כוחות מול קבוצות למטה ממקום רביעי.
    ארשאבין עם השכל,וולקוט עם המהירות,פברגאס עם הטאץ' ואדבאיור עם הסיומת.
    לצערי הליצן שקבר את וונגר כנראה יקבל בעונה הבאה קבוצה גדולה שוב.
    ממה שראיתי סיטי לא היו במשחק.

בולטון עם הרכישה של טיילור פשוט השאירה את עצמה בליגה.
    גם שהבחור מרחיק ליציע נכנס לו גול.
    בורו ? נראים כמו הפרצוץ של סאות'גייט.שקעו עמוק למטה.

ניוקאסל עשתה את כל הטעויות האפשריות בינואר ומנסה להציל את עצמה עם המינוי של שירר.
    במשחקים הקרובים הם חייבים להתחיל לנצח.חסר להם חלוץ 9 רציני שיוריד כדורים לאואן או מארטינס.קארול ושולה פשוט לא ברמה הזאת.

האל ופומפי סיימו בתיקו אחרי שבדקה ה 93 הריידרסון נגח לקורה.
    ג'יימס עשה עצירה מדהימה לפני כן.
    הצהוב השני של גלן ג'ונסון היה מביך לגמרי.
    ההתאחדות האנגלית צריכה להביא שופטים מקפריסין או אפילו מאתיופיה.

שורה תחתונה,ניוקאסל ובורו הסתבכו לגמרי.

13. Guinness Member

הכדור לא רוצה להיכנס לליברפול בקרייבן קוטג'. 3 משקופים וקורה אחת במחצית. מדהים.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה חוסר מזל וחוסר חדות, אלוהים ישמור. 2 החמצות של מי אם לא דוסנה, אחת פשוט בזיונית, כמה מפתיע. עוד משקוף אדיר של אלונסו וקורה שלא החלטתי אם זה פישול של טורס או שפשוט הוא בעט מזווית קשה.
    סקרטל כמו שאני כבר חוזר ואומר נמצא בכושר גרוע, הוא לא עושה שום דבר כדי להוכיח ההיפך, איבוד איום במחצית הראשונה ועוד פאול 4-5 מטר מהרחבה, כואב הלב על אגר שיושב על הספסל...
    לוקאס גם כן לא במשחק טוב בכלל, כך גם אלונסו וארבלואה.
    אבל איכשהו אנחנו כן שולטים לחלוטין במשחק, חייבים למצוא את הרשת כמה שיותר מהר כי ככל שהזמן יעבור זה יהיה יותר ויותר קשה. לדעתי צריך לבוא חילוף במחצית לדעתי שיביא לנו את מה שחסר, אולי באבל במקום לוקאס או משהו בסגנון, כי אנחנו כל כך קרובים...

15. פול סקולס Member

ליברפול פשוט מטיילת מסביב ל 16 של פולהאם (תחילת המחצית השנייה),
    אין מצב שפולהאם לא מפסידה את המשחק הזה,
    זה לא צורה אפילו אם ההגנה שלך לא לא מסוגלת להתמודד עם ג'רארד וטורס; זה פשוט להזמין גולים.
    הם לא יכולים לעבור את החצי כי יש להם עשרה שחקנים מאחורי הכדור שלא מפעילים עליו לחץ.
    במידה מסוימת מזכיר את המשחק של סנדרלנד מול יונייטד באולד טראפורד, למרות שכאן ההתגוננות של פולהאם היא לא מרגיזה ומכוערת, אם כי טיפשית לטעמי.

כמה התגעגעתי לדבר על כדורגל, 10 ימים של נימוס בגרמניה
    כוס אמוק