המחזור ה-31 בפרמיירליג: Fat Old Sun

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏16/3/18.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהשיפור בהגנה שלנו הוא גם לזכות זה שיש עוד נגר שעומד באמצע במקום שחקן יצירתי כמו קוטיניו. אנחנו קצת יותר מאוזנים מבחינת התקפה-הגנה וכמובן ואן דייק שזה רכש הכי טוב שעשינו מאז.....סלאח...איזה שחקן, לא ייאמן.
    סה"כ תענוג, אני נהנה כמעט כל שבוע לצפות בקבוצה. מאז ואן דייק וקוטיניו אני גם משקשק פחות בהגנה.

Coutinho10, owen11111 ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  2. סיונרה Member

בתור אוהד ריאל מדריד שכולם חושבים שסלאח בדרך אליה, אני חושב שאופ"א צריכה לאסור על שחקני התקפה לעזוב קבוצה של קלופ.

Coutinho10 ו-neilmizrahi1992 אוהבים את זה.
  3. oranfu Member

אני לא חושב שיש לזה השפעה. זה לא כאילו הנגרים האלה אשכרה עוזרים מבחינה הגנתית. הנדרסון זה אחד השחקנים שהכי קל לעבור אותם בליגה.

4. Raulito Madridista

ראיתי אתמול את ליברפול ואני תוהה כמה פייט הם יכולים לתת באמת למנצ'סטר סיטי. אני חושב שמדובר בקבוצה שמחה והכדורגל ההתקפי מצית את הדימיון. מצד שני, אני לא רוצה להיות משבית שמחות, אבל: ראשית, אני חושב שזה לא היה מספיק לאליפות גם בעונה אחרת של אנגליה, קרי בלי קבוצת על כמו סיטי. מהסיבה הפשוטה שכן יש בעיות בהגנה וגם השיפור הוא יחסי. גם ליברפול 2013/14 הייתה מלהיבה(אשאיר את הבחירה לאוהדי ליברפול עצמם איזו קבוצה יותר ריגשה אותם). לגבי סאלאח, הוא נפלא, אין ספק, בינגו יוצא דופן, אני בספק אם אפילו בליברפול האמינו שההצלחה תהיה כזו מטורפת. הוא לא בועט מייד אלא תמיד יעשה עוד הטעייה עם הרבה סטייל ואומץ, הוא מאמין שבכל דריבל הוא ינצח, גם על מטר, גם נגד שניים. מצד שני דווקא השערים אתמול נראים לי הגנה של אפסים. אני מקווה שסאלאח לא יירד ברמה בעונה הבאה ולא יסתנוור, שיישאר בליברפול כמה שנים טובות.

5. Coutinho10 Member

אחי אתה בא אחרי כל משחק שלנו וכותב על בעיה בהגנה, בדיוק כמו כל התקשורת בארץ שמבחינתה ליברפול מעלה ישר את האסוציאציה בעיות בהגנה.
    לך תבדוק כמה שערים ספגנו מינואר, תראה כמה פעמים שמרנו על רשת נקייה.
    אתה כותב בעיות בהגנה אחרי משחק טוב של ההגנה ורשת נקייה.

עשיתי את זה בשבילך - 6 פעמים רשת נקייה מאז ינואר, רק ב 4 פעמים ספגנו יותר מגול כשבשלוש מהמשחקים שיחקנו מול יונייטד, סיטי וטוטנהאם ששם נשדדנו לחלוטין.
    כמעט כל המשחקים שבהם קיבלנו גול אחד בתקופה הזו היו משחקים שגמרנו כבר בדקה 60 ושאר המשחק היה גארבג' טיים אחד גדול.

לגבי סלאח, כן הוא שיחק מול הגנה חלשה, אבל את אותם פרפורים הוא עשה גם לטוטנהאם ולצ'לסי. אני לא חושב שהקבוצה שלך חושבת שהוא צריך "להתבשל" אצלנו כמה שנים טובות וכבר מכינה את הצ'ק השמן לקראת המונדיאל.

לגבי סיטי, אנחנו יכולים לעבור אותם אבל אנחנו אנדרדוג מובהק, כמעט כמו כל קבוצה שתבוא מולם ל 2 משחקים. העומק והאיכות האדירה שלהם דורשת ממך שני משחקים מושלמים.

yakov_y, oranfu, Big Virgil ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. Scouser Member

אני חושב שהקבוצה הנוכחית כמכלול אולי טובה מזו של 13/14. סוארז וסטארידג׳ סחבו אותנו בעונה ההיא בליגה חלשה יותר (יונייטד, ארסנל וספרס היו סמרטוטים, צ׳לסי לא וואו וסיטי סבירה). סוארז שיחק עם שחקנים חלשים מאלו שליד סלאח ולכן ההישג שלו מרשים יותר אבל הקבוצה הנוכחית גם היתה נאבקת על אליפות בעונה ההיא.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Footballover ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

על הנייר זה אולי נכון, בהחלט בכל מה שנוגע להגנה, אבל החצי עונה ההיא הייתה התקופה הכי טובה שראיתי מקבוצה במועדון הזה בחיים. לא חושב שזה גם נכון להגיד שסוארז שיחק עם שחקנים חלשים יותר מסלאח, סטרידג' היה מפלצת ו"טוב" לפחות כמו פירמינו, והתרומה של סטרלינג הייתה נפלאה באותה עונה. בנוסף הקישור היה יצירתי הרבה יותר, ג'רארד כקשר אחורי (טווח מסירות נדיר), הנדרסון בעונת שיא כ50/50 וקוטיניו שפרח גם כן. ברור שסוארז סחב אותנו אבל בקלות הייתי מחליף את הקישור הנוכחי עם ההוא של 13/14.

owen11111, Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. oranfu Member

מי שלא היה מחליף את הקישור הנוכחי בקישור ההוא - אני לא ארשום פה מה אני באמת חושב.
    אין לנו היום קישור.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

13-14 הייתה קבוצה עם שחקן על מטורף שלא ראיתי בחיים ולא אראה גם ונוסף לזה תסתכלו על התוצאות שלנו מבערך ינואר, עשינו שם מיליארד נצחונות רצופים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. owen11111 Member

אני לא יכול להגיד בלב שלם שאני לוקח את הקישור של אותה עונה על פני הקישור הנוכחי.
    את ג׳רארד כמובן שכן, כי קשה להמעיט בערך המנהיגות שלו על המגרש. וגם אין ויכוח שהנדרסון של אותה עונה בכלל לא קשור להנדרסון של העונה, לא בתיפקוד ולא ביכולות הפיזיות. אבל שם זה נגמר.
    קוטיניו, אלן, לואיס אלברטו ולוקאס? לא יודע. היה שם יותר פוטנציאל, ממש לא בטוח שהייתה שם יותר יכולת.
    אוקס, מילנר, ווינאלדום, צ׳אן וחצי עונת קוטיניו? גם אם מורידים את קוטיניו התשובה לא כזו ברורה.

בכל מקרה, מאד נחמד לדעת שמישהו בקליבר של קייטה מצטרף אלינו בקיץ. אני מקווה שאני לא בונה עליו יותר מידי, אבל הוא לבדו אמור לשדרג את הקישור שלנו בצורה ברורה. היכולת שלו לפתוח את המשחק הן באמצעות כדרור והן באמצעות מסירות היא מצרך מאד נדיר אצל הקשרים הנוכחיים שלנו.

מאד מקווה שישכילו להביא קשר אחורי. אחרי ההבאה של ואן דייק זו כנראה העמדה שהכי צועקת אצלנו לשמים.

11. oranfu Member

אני מדבר על מה שהיה בהרכב. ג'רארד היה מצוין, הנדרסון כ50\50 לפני שנפצע היה מצוין גם הוא (דינאמי, רץ בלי סוף) וקוטיניו היה קוטיניו (גם אם לא קוטיניו הגדול של השנה האחרונה).

היום זה צ'אן, הנדרסון ווינאלדום\מילנר\אוקס. לא בר השוואה בכלל לטעמי.

הסגל, כסגל, טוב יותר היום.

חלום אם יביאו קשר אחורי ברמה ביחד עם קייטה. אני משוכנע שקשר ברמה גבוהה (כמו שאני מעריך שקייטה הוא) זה שדרוג עצום. אנחנו כבר כל כך הרבה שנים משחקים בלי קשר אמצע שיכול לשחק תחת לחץ שהאוהדים שלנו בכלל לא זוכרים איך זה נראה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.