המחזור ה-32 בבונדסליגה: דורטמונד והופנהיים במאבק על המקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Die Werkself, ‏6/5/17.

1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

המחזור נפתח לפני מספר שעות, כאשר קלן וברמן סיפקו משחק מרובה שערים ומהנה מאוד לצפייה שבסופו הקבוצה של שטוגר עצרה את הרצף הנהדר של האורחים עם 3:4.
    בהמשך המחזור יתקיימו כמה משחקים מעניינים, כאשר לצד המאבקים נגד הירידה ועל הכרטיסים לאירופית, דורטמונד והופנהיים יפגשו בקרב על המקום השלישי והכרטיס האוטומטי לליגת האלופות.

קלן - ברמן (התקיים, 3:4)
    באיירן - דרמשטט (שבת, 16:30)
    דורטמונד - הופנהיים (שבת, 16:30)
    גלאדבך - אוגסבורג (שבת, 16:30)
    אינגולשטט - לברקוזן (שבת, 16:30)
    פרנקפורט - וולפסבורג (שבת, 16:30)
    הרטה - לייפציג (שבת, 19:30)
    המבורג - מיינץ (ראשון, 16:30)
    פרייבורג - שאלקה (ראשון, 18:30)

2. VAR Member

איזה משחק משעמם. 3 אירועים וכולם תוצאה של שיפוט גרוע ומאוד ביתי. שער של רויס מנבדל ברור, המהלך שהוביל לפנדל שאובמיאנג החטיא התחיל מנגיעת יד של רויס ולהופנהיים הגיע פנדל אחרי תפיסת חולצה מאוד ברורה וחסרת אחריות של סוקרטיס ברחבה. חוץ מזה שום דבר. הופנהיים מקופחת פה בענק.

עריכה: אין מילים, עכשיו גם מצב של 1X1 של קרמאריץ' נעצר בגלל נבדל שלא היה. ביזיון.

3. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

תתעודד, אתם במקום טוב, המאמן שלכם - עם כל הבעיות שלו (ואני דווקא יחסית מחזיק ממנו) - הוא לא טייפון קורקוט, ותיקו מול אינגולשטט לא נראה כמו תוצאה טובה בהתחשב בנסיבות.

God, לאן הדרדרנו.

בקדר לקבוצה המרשימה בליגה העונה, עד שהחלטתי שסלקה לא באמת שווה משהו, הוא כובש שני שערים יפים וגורם לי לחשוב על זה שוב. ואני לא יודע אם זה משמח או מבאס אותי.

4. alexshw Member

אני רואה את המאזן האיום של פרנקפורט עם טווטחה בהרכב פותח וזוכר שבלעדיו הם איימו בסיבוב הראשון על מקומות בצ'מפיונס.
    מה אומרים עליו?

5. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

לא יודע מה אומרים עליו, אבל אני בספק רב שההתדרדרות שלהם היא בגללו. כמעט באופן קבוע יש קבוצות שפותחות את העונה טוב ונחלשות בסיבוב השני (הרטה בעונה שעברה היא דוגמה טובה).

בנוסף לכך שהסגל של פרנקפורט לא כזה טוב ושכמה שחקנים חשובים סבלו מפציעות (ביניהם אוצ׳יפקה, אבל לא רק).