המחזור ה-32 בפרמיירליג: שיר כאב עובר ושב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/3/16.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלו, לוברן היה טוב אבל בגול הוא טעה, היה צריך להשאיר את הצד החיצוני חשוף ולא את הפנימי.
    אני לא אקח הרבה מקיין, הוא עשה גול מצויין, אבל על כל גול יש את ההסתכלות מהצד של ההגנה וכמה באמת הקשת על שחקן ההתקפה ולוברן לא עשה מספיק. סאקו נראה כאילו הוא מכר את המשחק אגב.
    העונה שלנו בליגה נגמרה במילא, כל מה שאני מחפש זה לראות התקפות יפות וכשאנחנו עם פירמינו וקוטיניו יש לא מעט כאלה, פירמינו היה חסר אבל עדיין פה ושם היו לנו כמה מהלכים יפים. הציפייה היא ליום חמישי, משחק חשוב מאוד.

2. Rushie Member

משחק טוב לניטרליים. היה לא פשוט לראות את סאקו במחצית הראשונה תחת הלחץ של קיין. מעיף את עצמו על כל כדור (ומפספס) כמו איזה ילד בן 18 במקום לשחק בצורה אחראית. הוא עושה את זה הרבה פעמים והוא צריך לקחת צעד אחורה בגישה האגרסיבית הזאת שלו. גם מורנו עשה הרבה חורים שהיו יכולים לעלות ביוקר. מצד שני לפחות הצד הזה היה פעיל בהתקפה לעומת אגף ימין עם קליין ומילנר שהיה רדום כל 90 הדקות.
    נקודה למחשבה היא אייב שנעלם לגמרי מהרדאר בשבועות האחרונים. הוא היה פצוע או שלקלופ פשוט נמאס ממנו?

3. oranfu Member

לא פצוע, אבל נראה כאילו הוא לגמרי איבד פוקוס. היה חלש מאוד גם באנדר21 בתקופה האחרונה.

עלה היום מחליף בדקה האחרונה.

4. alexshw Member

גם בתקופתו אני לא רואה את שירר משחק בברסה או ריאל. אני כן חושב שחלוצים עם סט תכונות כזה יכולים להצליח ברמת קבוצות בכירה.
    אתה נתלה פה קצת באילנות גבוהים. לא כולם חייבים להתאים לברסה וריאל כדי להחשב לחלוצים גדולים.

5. k_700 Member

וזו הנקודה, אף אחד לא טען שקיין חלוץ רע.
    להיפך אפילו הצד הפחות מחמיא(אני ביניהם) טען שמדובר בחלוץ מצוין לרמת הליגה.

אבל פה נכנסת השאלה אם זה שווה 70-60 מיליון פאונד, מבחינתי התשובה ברורה-לא.

אין כרגע חלוץ בקליבר הזה שפנוי?אני מעדיף לחכות וכן אמי רוצה שאחד מ3 המועדונים העשירים בעולם ישאף לחזור לרמות הכי גבוהות ובלי שחקנים בסטנדרט הזה בהתקפה זה לא יקרה.

6. alexshw Member

יש אלטרנטיבות. לא טוען שזה רק קיין שיכול לחזק את החוד של קבוצה גדולה.
    פשוט עלתה ההשוואה עם שירר. שאגב ניוקאסל בזמנו שילמה סכום שנחשב לדי מטורף לאותה תקופה.
    די שווה לערך היום לסכומים שציינת.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, זה היה כמעט פי 2 מהשיא הבריטי הקודם של סטן קולימור וגם שיא עולמי, אם כי לא בהמון ביחס לאותה תקופה.

אני לא חושב שהכל עניין של מה השחקן יכול לעשות אלא גם כיצד הוא משלים את הקבוצה או כיצד הקבוצה משלימה אותו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטרף לאמיר, ואצל קיין זאת נקודה גדולה אצלי. אם היה לי ספקות לגבי היכולות שלו עד אמצע העונה הנוכחית הם נעלמו, הוא הוכיח שהוא חלוץ ברמה מאוד גבוהה, במיוחד ברמה הטקטית והבנת המשחק (מעבר לפיניש כמובן). עם זאת, אני חושב שהרבה מהקרדיט צריך להגיע לפוצ'טינו. הוא מנצל אותו בצורה מושלמת, הכדורגל שטוטנהאם משחקת בהתקפה מותאם ליכולות שלו וזה מוציא ממנו את המירב. יש חלוצים שאתה יודע שהיכולות האישיות שלהם הן ברמה הגבוהה ביותר, ועל כן גם אם ישנו שיטת משחק יצליחו ככל הנראה לספק את אותה הסחורה פחות או יותר. אצל חלוצים בסגנון של קיין זה תלוי יותר בשיטת המשחק. אגב, לדעתי גם הודג'סון צריך לעשות את ההתאמות אליו בנבחרת אנגליה, קילר רציני.

9. Sturridge Member

עושים טובה לסוכן של פאטו להעלות לעצמו קצת מניות לקראת הקיץ, כשמלכתחילה הוא הגיע למועדון כטובה.
    אין שום סיבה לעלות עם שחקן שכולם יודעים שעוד חודשיים לא יהיה בקבוצה (זה כולל גם את רמי ופלקאו).
    קוסטה מושעה, תעלו עם חלוץ מהנוער. גם אם אין לנו כזה עם שם משפחה כפול.

alexshw אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

https://pbs.twimg.com/media/CfH32zkW8AA_OjP.Xxx

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיי כבר. עוד עונה משעממת בפרמיירליג שיונייטד לוקחת אליפות מסריחה.

SerieA, alexshw ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  12. golding מנהלים

רגע, יש סיכוי שלסטר תזכה באליפות?

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

פעם היה טריק ידוע בסדרות טלוויזיה אמריקאיות, שאם שחקן כלשהו עוזב את הסדרה, או שיש אילוץ עלילתי אחר, אז מתגלה שכל מה שקרה בעונה הקודמת היה חלום. לדעתי זה מה שיקרה לנו בקיץ.

DRORIKO, SerieA ו-golding אוהבים את זה.
  14. SerieA Il Capitano

לך תדע. אתלטיקו נשארה למעלה לאחר האליפות שלהם (כן, אני יודע, ההיסטוריה שונה, המאמן שונה וכו'), ולבעלים של לסטר יש המון כסף. אולי הם יישארו למעלה.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחווה פשוט אדירה לסר בובי צ׳רלטון.

אני מתעב את המועדון הזה, אבל איזה מרגש לראות דמות כזו בגיל כזה דומע.

צמרמורת.