המחזור ה-32 לעונת 2021/22 ב-SerieA:: המאבק על האליפות נמשך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏9/4/22.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

למילאן יש את הלוח הכי קשה ביי פאר.

2. itzik.miro Member

לוח רוצח, לא רק קשה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

והיום בפרק חדש של ״מי הכי פחות רוצה את הסקודטו״

אינטר שוב תלויה בעצמה לגמרי, גם אם זה היה עניין של זמן.

האמת, לא חשבתי שהם יצאו בכל מקרה בשלום מהרצף משחקים הבא שלהם. יש להם מוקש בערך כל משחק עד סוף העונה. לאציו, ורונה, פיורנטינה, אטלאנטה וסאס - מישהו באמת חושב שמילאן עושה על כולם סוויפ?

4. itzik.miro Member

לא
    זה של אינטר. יכל להיות שלנו אבל לקבוצה שלא מנצחת אף קבוצה מאלו שמעליה לא יכולה לזכות בכלום.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כיף לי שאתם מנחסים אותנו ככה.

6. itzik.miro Member

הייתם בקבר לפני 2 משחקים, יצאתם ממנו. אם תחזרו אליו אתם צריכים לסגור את המועדון. יש לכם 2 וחצי יריבות שלא מסוגלות לכלום ושום דבר ברמה המקצועית והמנטלית ולוח משחקים יחסית נוח יותר.

או שלדעתך ספציה ובולוניה מסוגלות לקחת מכם 2-4 נקודות?

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע, קבוצות באותה רמה לקחו מאיתנו לא מעט נקודות עד לפני שני משחקים, בניגוד להרבה אנשים, אני
    בינתיים לא מזהה "פריחה מחדש", היה לנו ניצחון מזליקי בטורינו ומחצית אחת טובה נגד ורונה (לא משחק שלם), אז קשה לי לקבוע שחזרנו לעצמנו.

מה שבעיקר מנחם אותי זה שהיריבות שלנו לא יותר טובות.

8. itzik.miro Member

עד לפני 2 משחקים זה משפט מפתח מספר 1
    משפט הסיום הוא משפט המפתח מספר 2

אם נאפולי/מילאן היו טובות יותר הייתי אומר לך - לך תדע, אבל הן לא והסיכוי של מילאן לקחת עכשיו 6 מ-6 עם הלוח שנשאר לה הוא לא גבוה. על נאפולי אתם ביתרון משחק ויתרון בפנימיים אז זה בעצם יתרון 4 פוטנציאלי ככה שאתם צריכים לאבד 3 פעמים נקודות ב-7 משחקים והם לנצח הכל ב-6.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  9. טונאלי Member

איפה ברמר ישחק בעונה הבאה? זה סגור כבר?

10. itzik.miro Member

לא אבל אינטר הפייבוריטית.
    גם איגור של פיורה בלם טוב.

11. yonmu Member

כאשר קבוצה במקום הראשון פוגשת קבוצה במקום 10 שאין לה משהו קריטי להיאבק עליו - זה משחק קל.
    זה לא אומר שזה ניצחון בטוח, אבל זה אומר שכנראה מדובר בקבוצה עם פחות איכות מהטופ7, ועם פחות דרייב מאשר קבוצה שנמצאת מרחק נקודה מהעפלה היסטורית לCL או נקודה מעל הקו האדום.

אז כן, מילאן זרקה בתוך שבוע 4 נקודות במשחקים קלים, והיא זרקה אותם פשוט כי היא לא טובה מספיק. אנחנו במקום הראשון בזכות סינרגיה נהדרת שיצר פיולי והברקות אנקדוטליות, אבל לא כי יש כאן מכונה משומנת שאמורה לדרוס כל קבוצה שבאה מולה אלא אם יש פנצ'ר מפתיע. גם לאיטליה היה משחק קל מול מקדוניה (בטח בהשוואה למשחק הצפוי מול פורטוגל), וכולנו זוכרים איך זה נגמר.

שוב ברמה הפרסונלית קשה למצוא את מי להאשים (אולי מלבד דיאז), אבל ברמה הקבוצתית חסר לנו משהו רציני בהתקפה.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא עובד ככה. במיוחד בתקופה בה איכות הצמרת נמצאת בשפל כל כך קיצוני. טורינו ספגה העונה רק שער אחד יותר ממילאן. ההגנה שלהם מאוד מסודרת ומחסור במאבק כלשהו פשוט גורם להם לשחק ללא לחץ וליישם את תוכנית המשחק בראש צלול.

במחזור האחרון יש לכם עוד "משחק קל". הפעם מול המקום התשיעי במאפיי. שם ההגנה הרבה יותר רכה אבל אפשר לחטוף שער בכל רגע ומכל כיוון.

נערך לאחרונה ב: ‏11/4/22
    Bianconeri אוהב/ת את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מאוד אכעס על ברמר אם אחריי כל הרמיזות שלו הוא לא יגיע אלינו. באסטוני, ברמר וסקריניאר זה מרכז הגנה פשוט מפלצתי. רק לחשוב שעשור אחורה היינו עם הוגו קמפאניירו, וידיץ' וראנוקיה.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל פעם שאני רואה הודעה על "99 אחוז הסתברות" אני נזכר בזה:

לא נשארו מספיק משחקים כדי להילחם על טופ 4 אבל רומא צריכה לעשות את המקסימום כדי להימנע מעונה נוספת בקונפרנס ליג (או עונה ללא אירופה בכלל). במקביל, יש מפעל נוקאוט עם 1-4 משחקים שרומא חייבת לנסות לנצח.

ברור לכולם שבשלב זה, שחקן שמשחק 3 משחקים בשבוע, ישחק את השלישי בעמידה (כפי שראינו אתמול). ברור גם שלרומא אין סגל כמו למועדונים החזקים באירופה שבנוים ל2 מפעלים וזו הנורמה שלהם עד המשחק האחרון של העונה. עם זאת, מאחר וכולם התנערו מהפציעות\קורונה שלהם, לרומא יש מספיק כלים כדי להסתכל על כל משחק שנשאר עד סוף העונה בנפרד ולנסות לנצח אותו עם השחקנים הכי פחות עייפים בנמצא.

אני לא מכיר מאמן אחד בעולם שיוותר מראש אפילו על משחק אחד\"יעלה עם הנוער". מוריניו יעלה עם ההרכב החזק ביותר מול בודו (זו החובה שלו ל65 אלף אוהדים שישבו באולימפיקו) ויעשה 4-5 שינוים בנסיעה לנאפולי במטרה לנצח גם את המשחק הזה. הוא לא יעלה עם וולפאטו נגד נאפולי אלא עם זאניולו, שהשאיר טעם רע מהמשחק אתמול עם ההחמצה בדקה 90 (ממסירה נהדרת של שומורודוב) אבל הדינמיות והאנרגיה שהוא הכניס (עם עם שאר המחליפים) ביטלה את אלמנט העייפות מהנסיעה המעיקה לנורבגיה.

זו הציפיה שלי עד סוף העונה. כל שחקני 12-16 בסגל חייבים לנו נקודות.

15. yonmu Member

משחק 'קל', 'בינוני' או 'קשה' אלה הגדרות יחסיות.
    אם קבוצה חלשה יותר, אם קבוצה בכושר ומוטיבציה ירודים, אם המשחק בבית - כל אלה גורמים למשחק להיות קל יותר על הנייר.

זה שבפועל הפער בין מילאן לטורינו קטן מהפער בין ליברפול למילאן זה נכון, אבל זה לא משנה את זה שמשחק בית מול קבוצת מרכז טבלה בסוף העונה קל יותר מאשר משחק חוץ מול קבוצת צמרת במרחק נקודה מאליפות.