המחזור ה-33 בפרמיירליג: Money For Nothing

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/4/16.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שהדברים שלך נובעים מהרעיון שמוריניו זה חשיבה לטווח קצר, אז אם כבר פועלים כך - למה לא עד הסוף. והתשובה שלי היא שכאשר אתה עושה את זה אתה תקבל בסוף משהו בסגנון אינטר של סיום תקופתו.

אני רוצה את מוריניו, אבל אני לא מחפש פרויקט לשנתיים שבסיומו תהיה קבוצה מצוינת - שגמרה את הסוס.

2. alexshw Member

זה יותר מתאים לסיטואציה של הסגל של 2012/13 - עונת הפרישה של פרגי.
    אפשר להצעיר את הסגל, אפילו חובה וציינתי את השמות - רוני, קאריק, שוויני, ולנסיה צריכים ללכת כמובן לצד פלאיני וג'ונס.
    ואפשר גם להביא את רונלדו זה לא יהפוך את הסגל למבוגר באותה מידה כמו שהיה לאינטר.
    אני יותר נחרץ לגבי איברה.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם רוני הולך, אין לי בעיה להביא את רונאלדו. הרעיון ששניהם ביחד יהיו בקבוצה הוא שמטריד. יש לנו בקבוצה כבר סוס אחד שצריך לירות בו. חזק פיזית ככל שרונאלדו יהיה, לעולם לא תדע מתי יגיע השלב שבו השחקן עובר את השיא והופך אפילו לנטל.

4. alexshw Member

בכל מקרה השארותו של רוני תצריך כל הזמן לאנוס את ההרכב או את השיטה בשביל שישחק. זה לא הגיוני לעשות. רוני כבר נטל בלי קשר.

5. k_700 Member

רונאלדו רחוק כמה שנים טובות מלהגיע למצב שמוגדר בכדורגל כגיריאטרי(ע"ע ווין רוני או שוונשטייגר).
    אמיר רונאלדו במצב גופני מדהים, עזוב את זה שמדובר באחד מהגדולים בהיסטוריה של המשחק, הוא פשוט נראה על המגרש נהדר לשחקן שעוד בן 31, הוא בורן גיפטד בכל מה שקשור ליכולות אתלטיות זה לא יעלם כל כך מהר.

ראית אותו אתמול? ראית רמז לשחקן שבעתיד הקרוב אתה צריך לדאוג ליכולות הפיזיות שלו?

הליגה האנגלית תהיה קטנה למידות שלו וכמו שהוא היה תמיד, לא יפריע בכלל לשחקנים אחרים לידו גם כן לפרוח ולדעתי נקבל אפקט כפול שיקפיץ רמה לשחקנים צעירים שיראו איך מגה סטאר אמיתי נראה על המגרש, עובד מחוץ למגרש.
    ואני לא מדבר גם על החזרה החיים שנקבל בכל מה שקשור לפופולאריות, הכנסות וכו... שזה דבר חשוב בתהליך של מועדון חולה.

ברור שאני לא חי בסרט שאם קונים אותו אז הינה בנינו פה על שחקן לשש שנים, תתן לי שנתיים שלוש בסטנדרטים המדהימים שלו וזו עסקה מדהימה.
    ברור שלצד המשך בנייה וניפוי בסגל.

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/16
  6. BayernMunchen Member

אני לא מבין איך כמה אנשים פה נגד זה שרונאלדו יבוא ליונייטד, רונאלדו יחזיר את יונייטד לבמה המרכזית של אירופה, רונאלדו ימשוך סופרסטארים אחריו לקבוצה ועוד מלא שידוגים שאין לי כוח לרשום, חוץ מזה קשה לי להמין שריאל תוותר על רונאלדו כל-כך מהר.