המחזור ה-33 ונספחים: תלוי על הצלב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/4/19.

1. DRORIKO Member

אם צ'לסי עושה טופ 4 סארי הוכיח את עצמו לדעתך?

2. Mellow29 Kopite

אני חושב שגם אם צ׳לסי מסיימת במקום השלישי, הוא די שרוף שם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

השאלה אם הבאן על העברות ישאר איזה מאמן בכיר יסכים להגיע?
    צ'לסי באמת זקוקה לריענון.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

4. DRORIKO Member

מה חושבים בכוורת של רומן פחות מעניין אותי. לטעמי אם צ'לסי עושה טופ 4 סארי בהחלט יכול לסמן לעצמו V ברזומה.

5. Mellow29 Kopite

זה לא קשור לרומן, כבר חודש וחצי האוהדים שרים fuck Sarri-ball בקולי קולות. אם כבר, יש איזשהי תחושה שעם כל מה שעובר על המועדון הזה עם באן ההעברות, העזיבה הצפויה של הזאר והריחוק של אברמוביץ׳, סארי נשאר בתפקידו כי פשוט יש דברים אחרים חשובים יותר לדאוג להם.

6. oranfu Member

לדעתי לא.

כדורגל איכותי לא היה שם, הרכש שלו כושל, את אודוי (הכישרון המדובר מהנוער) הוא שרף עד כדי מצב שהמועדון עלול בהחלט לאבד אותו בחינם, לופטוס צ'יק הוא ספר בעיקר בליגה האירופאית, הוא התעקש לשנות תפקוד לקאנטה וזה בשביל לדחוף פנימה את הבן שלו ג'ורג'יניו שהוא חתיכת רכש כושל.

לסיים טופ4 אולי לא יהיה כישלון (לא שאני חושב שלסיים טופ4, 20 נקודות מהמקום הראשון היה המטרה) אבל גם לא הצלחה.
    נראה לי שיש דיי תמימות דעים אצל כולם שהוא צריך ללכת וזה לא היה אפילו אצל מוריניו ביונייטד.

7. Sturridge Member

מה לא הבנת, פוגבה הוא מקצוען. זה שכל היום עסוק בכמה עוקבים יש לו, צבע השיער שלו ומה יהיה ההשאטאג הבא שיעלה, זה שמפיק סרטונים עם החתמות חדשות ורוקד כמו ילד פורטנייט בן 11, זה שמדבר מחוץ למגרש אבל על המגרש לא נתן חודש רצוף של כדורגל טוב מאז שחזר לאנגליה, זה מקצוען אמיתי.

לא כמו הילד חרא הזה הזאר שכבר 7 שנים לא מוצא צבע לשיער שהוא אוהב. פרימדונה.

8. קשר שמאלי Member

פוגבה בכל מועדון טופ אחר יהיה מקצוען, בקרקס של יונייטד הוא מרשה לעצמו לא להיות מקצוען.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/19
  9. alexshw Member

פוגבה לא עובר על שום חוקי משמעת ביונייטד. הוא לא עושה משהו לא בסדר. פוגבה מקצוען ביונייטד לא פחות מיובה.
    התכונות החזקות שלו אותן תכונות. הנסיבות שונות. הוא פשוט לא שחקן של 100 מיליון יורו סורי. הזאר כן.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

האזר בצ'לסי:

העונה (2500 דקות) - 16 שערים ו-12 בישולים
    שנה שעברה (2400 דקות) - 12 - 6
    לפני שנתיים (2900 דקות) - 16 - 6
    לפני שלוש שנים (2100 דקות) 4 ו 5
    לפני ארבע שנים (3300 דקות) 14 - 10
    לפני חמש שנים (2800 דקות) 14 - 10
    לפני שש שנים (2600 דקות) 9 - 16

רוב הזמן הוא שיחק כקשר, נכון קשר התקפי, וחלק מהזמן היה גם חלוץ, אבל זה לא שמדובר באגוארו או קיין שמתופקדים תמיד בשפיץ, אלא שחקן שהרבה גולים שלו הגיעו בצדדים או בדריבל שהתחיל מרחוק.
    אין לי ספק שאין קשר באנגליה ב-7 השנים האחרונות או אפילו ב-5 השנים האחרונות עם מספרים כאלה על בסיס קבוע, ואלה רק הגולים הישירים, זוכר הרבה מקרים שדריבל שלו או מהלך שלו פתח לגמרי את ההגנה ואז שחקנים אחרים נשארו לבד.

האזרד הוא מפלצת כדורגל. אז כן, לפעמים הוא מדבר יותר מידי, ויש לו אגו (כן אני יודע, מפתיע ששחקן עם מספרים כאלה בליגה כמו האנגלית יהיה עם אגו), והיו לו גם תקופות פחות טובות ואפילו עונה אחת שלמה לא טובה, והוא לא מנהיג, אבל בתקופות רבות הוא היה הכי טוב בעולם אם מוציאים את רונאלדו ומסי שהם בליגה משלהם מהמשוואה.
    אני חושב שבגלל העונה הפחות טובה של צ'לסי המניות שלו בירידה כי פחות מעריכים את מה שהוא עושה העונה כי כשאתה נאבק על טופ 4 הכותרות הם אחרות מאשר כשאתה נאבק או זוכה באליפות, אבל בפועל הוא לוקח את צ'לסי על הגב לטופ 4.

הוא גם כבר בן 28, וזה גם שיקול כי כולם היום מחפשים את הצעירים, והוא גם לפני סוף חוזה, אז הכל ביחד קצת מוריד תמניות שלו, אבל מדובר בשחקן של מספרים שמעטים יכולים לתת, ושמי ששופט אותו צריך לזכור שבתהליך שצ'לסי עברה בשנים האחרונות הוא הרבה פעמים די נשאר הכוכב היחידי בהתקפה שלהם...

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יותר מכך, הוא עושה בדיוק את מה שיונייטד רוצה ממנו.

alexshw אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

ובשביל מה רכשה אותו בראש ובראשונה.

13. DRORIKO Member

ביחס לאיכות הסגל של צ'לסי טופ 4 זה בהחלט עמידה ביעד. הסגלים של סיטי, ליברפול ויונייטד טובים בהרבה משלה. הסגלים של טוטנהאם וארסנל לא נופלים משלה, ההרכב הראשון של הספרס לבטח טוב משלה. במצב רגיל הייתי אומר לכם שאם צ'לסי עושה טופ 4 סארי צריך לקבל עוד עונה כדי לנסות לשפר עוד יותר את הקבוצה. הבעיה שהבאן הזה דופק את הכל, את הכל. בכל מקרה האוהדים הם בטח לא אלה שצריכים לקבוע משהו, יום אחד הם יחבקו אותך ויום אחרי זה ישחטו אותך, ולהיפך(תשאלו את אלגרי)

14. DRORIKO Member

ביובה הוא לא התבייש לרדת אחורה ולעזור לאברה בסגירות. ביונייטד הוא פרימדונה.

15. alexshw Member

גם ביונייטד הוא יורד, אבל אז הוא גם נעלם. ביובה היו לו פרטנרים מתאימים שיכסו את השטחים נכון וילחצו את היריבה. ידעו לשחק תחת לחץ.
    פוגבה היה אחד השחקנים המובילים אבל לא מנהיג ביובה. ביונייטד מצפים ממנו בגלל תג המחיר.