המחזור ה-35 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/4/11.

1. W.Rooney Member

השופט הוא הקבוע, הקוון הוא רק כלי עזר להחליט החלטות. במידה והוא לא יכול לקבוע באופן חד משמעי, שלא יקבע בכלל. שיפיל את האחריות על השופט.

2. אבו Member

אתם לא "חייבים" לנצח, גם במקרה של תיקו ובמקרה הגרוע של הפסד של צ'לסי אתם עדיין תהיו בפסגה. ובכל מקרה, ההכרעה תיהיה באולד טראפורד וכמה פעמים כבר היינו בסיטואציות האלה...

3. Andrei Kanchelskis Member

לא התכוונתי ספציפית למשחק מול וולבס התכוונתי אז למה שיקרה אחרי המשחק ואם נגלה לוזריות ונפסיד גם מחר וגם שבוע ובסופו של דבר לא נהיה אלופים אז כל הגיחוכים שהיו פה עליי ישובו לכולם כמו בומרנג.

4. StevieG Member

השופט והקוונים לא אשמים בזה, ותהיו בטוחים שהדיון הזה היה נמשך גם אם השופט לא היה מאשר את השער. זו החלטה כ"כ גבולית שזה בלתי אפשרי בשביל השופט לדעת בוודאות של מאה אחוזים. פיפא אשמה, לא השופט.

5. THE STRETFORD END Member

קונצלסקיס

אתה כל שבוע זורק אבן לאוויר ובתקווה שתעבור ציפור ולכן,
    קח אוויר,קח אוויר,תרחרח ותריח קח אוויר....ותחכה קצת לאחרי התוצאות ולא לפני.

6. Andrei Kanchelskis Member

תסתכל על לוח המשחקים ותנסה להבין לבד מה יהיה הסיכוי שלנו להיות אלופים אם נפסיד את שני המשחקים הקרובים.

וחבר''ה להירגע אני לא פסימי ואני מקווה מאוד שננצח מחר ונסגור כבר את הסיפור פשוט הסיטואציה מלחיצה, העיתוי מלחיץ והמשחקים מלחיצים זה הכל....

7. THE STRETFORD END Member

קונצלסקיס

אני מכיר את לוח המשחקים,אני גם לא חושב שנפסיד את 2 המשחקים הקרובים.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד לי אתה אמיתי? יש לכם משחק חוץ בבלקבורן וטיול מול בלקפול בבית אחרי צ'לסי, כשלהם יש את ניוקאסל בבית ואברטון בחוץ.

9. THE STRETFORD END Member

דניס

על הנייר זה נכון אבל בלקבורן ובעיקר בלקפול נאבקות על הישרדות,
    בכל אופן,אין מתנות חינם באף מקום.

10. Andrei Kanchelskis Member

הלוואי ולא נפסיד והלוואי וכבר שבוע הבא נהיה אלופים ובכל זאת יש לחץ, יש מתח מעולם לא היו לנו בשלב כזה של העונה שני משחקים רצופים בעלי משמעות כל כך גדולה כמו אלו מול יריבות מושבעות. אני חושב שאם המשחק של צ'לסי מול טוטנהאם היה מתקיים בו זמנית לשלנו מחר זה היה מקל עלינו אבל זה כבר היה נשרף ולכן עלינו לחשוב רק על עצמנו ולנצח מחר, אני אומר לנצח לא בגלל שאם לא ננצח לא נהיה אלופים אלא כדי להגיע למשחק מול צ'לסי בהרגשה יותר בטוחה.

נ.ב: מול בלקפול ב-OT זה אמור להיות טיול אך מול בלקבורן באיווד פארק זה יהיה קשה מאוד מאז ומעולם התקשנו במגרש הזה וגם העובדה שבלקבורן נלחמת על חייה רק תוסיף קושי למשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/11
  11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרייסט, אתה ממש אוהב את צמד המלים "מאז ומעולם", הה?

12. Andrei Kanchelskis Member

נו אז אני אכתוב מאז ומתמיד מזה כבר משנה תגיד לי?!

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, אבל מאז ומעולם זה כמו לומר שכך היה תמיד. היתה לנו תקופה שניצחנו באיווד פארק די בקביעות ובשנים האחרונות זה קורה פחות. בסדר. רצפים כאלה נועדו להסתיים. אם חזרנו השנה לנצח בסטמפורד ברדיג', אז איווד פארק בטח לא צריך להפחיד אותנו.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים עם קונצלסקיס שנפסיד את האליפות אבל הניצחון של צ'לסי שהושג היום בעזרת 2 טעויות שיפוט מלמד אותנו שוב ששופטים טועים לכל הצדדים.
    לאורך כל השנה לא מעט אנשים אמרו שהשופטים רוצים שיוניטד יקחו אליפות, אז אמרו, היום השופטים משאירים את הסיכוי של צ'לסי (גם אם קטן) לקחת אליפות.

15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי ההחלטות בסה"כ היו על המילימטר, כשאת הראשונה היינו צריכים יותר מהילוך חוזר אחד כדי לראות בוודאות. למען ההגינות צריך לציין ששתיהן היו לטובתנו היום, אך אין הרבה מה לעשות עם טעויות כאלה. לא מדובר בפנדלים מופרכים, כרטיסים לא אחידים ולא מוצדקים או וואטאבר, הסיפור הוא לא שיקול דעת מגוחך של השופט או פירוש מוטעה של מהלכי משחק אלא שני מקרים - במיוחד הראשון - שלעין בלתי מזוינת אין שום סיכוי לתפוס.

זה היה עוד משחק שצעק את הבעיות שלנו העונה: התקפה איטית, חסרה ביצירתיות ודריבל וכשטורס ודרוגבה שם ביחד אז גם בתיאום והבנה מה כל אחד עושה. יכול להיות שזה עניין של תיאום וזמן הרצה נטו ויכול להיות שזה פשוט לא הולך. מאלודה היה היום איטי מדי וחסר תועלת, הוא היה צריך לרדת הרבה לפני טורס.
    למרות הניצחון והמשחק היחסית טוב, חסר העונה קצת מהדרייב שכל כך אפיין את הקבוצה בשנים הקודמות. או שאני פשוט מקבל את מאלודה ואנלקה במנת יתר.