המחזור ה-36 בפרמיירליג: יונייטד מתקרבת לאליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏27/4/07.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו כבר נכנסים לישורת האחרונה... מאבק חם על האליפות, תחתית משוגעת וסבוכה עם מאבקי ראש בראש גורליים, כל מילה נוספת מיותרת!

משחקי המחזור:
    שבת:
    צ'לסי-בולטון (14:45)
    אברטון-מנצ'סטר יונייטד (14:45)
    בלקבורן-צ'רלטון (17:00)
    מנצ'סטר סיטי-אסטון וילה (17:00)
    מידלסברו-טוטנהאם (17:00)
    פורטסמות'-ליברפול (17:00)
    שפילד יונייטד-ווטפורד (17:00)
    וויגאן-ווסטהאם (17:00)

ראשון:
    ארסנל-פולהאם (18:00)

שני:
    רדינג-ניוקאסל (22:00)

שלא ייגמר לעולם :aaa12:

2. George Best Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42829000/Xxx/_42829659_eve_manu_0506.Xxx

תאריך: 28/4/2007.
    שעה: 14:45.
    איצטדיון: גודיסון פארק, ליברפול.
    שופט: אלן ווילי.

"כל משחק הוא גמר גביע", הכריז ווין רוני(שיחזור לשחק במגרש בו גדל) באמצע השבוע, והוא יודע טוב מאוד על מה הוא מדבר.עזבו את העובדה שליונייטד באמת מחכה גמר גביע אחד, מול צ'לסי(גמר הגביע האנגלי ב19 למאי), ועזבו את ליגת האלופות - 4 מחזורים לסיום העונה, מנצ'סטר יונייטד רוצה את האליפות יותר מכל דבר אחר, והיא לא בדיוק מתכוונת לרדת מהמקום בו היא נמצאת כל כך הרבה זמן.אבל העייפות, הפציעות, לוח המשחקים הכל כך צפוף וקשה בטח ובטח שעושים את החיים לקשים שבעתיים באולד טראפורד, שם 76,000 הצופים הוכו בהלם כאשר פיטר וולטון שרק לסיום המשחק מול בורו לפני שבוע, משחק שהסתיים בתיקו 1-1, ורק משחק הקרבה מדהים של ניוקאסל, שלא הסכימה להיכנס לרצף הנצחונות המדהים של צ'לסי(תיקו 0-0), החזירו את הצבע לפנים של יושבי האצטדיון הגדול באנגליה, ועוד לאיזה סקוטי קשיש אחד.מחר מנצ'סטר יונייטד תגיע לגודיסון פארק שוב חבולה וחסרת 3 שחקני הגנה כל כך קריטיים, אבל לשחק מול קבוצה שהיא מאוד אוהבת - 22 נצחונות מאז נוסדה הפרמיירליג רשמו השדים האדומים, עוד 4 הסתיימו בתיקו, ורק 3 פעמים חגגו הכחולים ממרסיסייד.היונייטד יודעים שניצחון מחר יקרב אותם צעד משמעותי מאוד אל עבר האליפות, אך הם יאלצו לעשות זאת ללא נמנייה וידיץ' וריו פרדיננד, כאשר הצוות הרפואי של היונייטד עושה הכל על מנת להכשירם לקראת הגומלין ביום רביעי מול מילאן(2-3 ענק ליונייטד במשחק הראשון), וגם מצבו של גארי נוויל הקפטן לא ברור, כי מועד החזרה שלו נדחה שבוע אחר שבוע, ובקצב הזה לא ברור מתי ואם בכלל יחזור המגן המנוסה לשחק העונה.גם לואיס סאהה עדיין לא כשיר, והשמועות החמות מדברות על העדרות של שנה מכיוון ג'י סונג פארק.איך אומרים?שמח ביונייטד.
    מולה תתייצב קבוצה לוחמנית וקשה, ולא צריך לקחת סיכון גדול אם נגיד שהמילה שנשמעת הכי הרבה בחדר ההלבשה בגודיסון פארק היא גביע אופ"א.למרות ההפסד בשבוע שעבר לווסטהאם, עדיין חניכיו של דיוויד מוייס מתבצרים להם במקום החמישי, עם כמעט רגל וחצי בגביע אופ"א, אבל כל איבוד נקודות עשוי לסבך את הקבוצה.אנדי ג'ונסון שנפצע במשחק ההפסד באפטון פארק בשבוע שעבר לא התאמן כל השבוע והסיכויים שישחק מחר נראים קלושים(פעם שנייה שהוא לא ישחק העונה מול היונייטד עקב פציעות) וגם השוער טים האוורד לא יכול לשחק מול היונייטד עקב חוקי ההשאלה(בתום העונה הוא יעבור רשמית לטופיס בויס תמורת 3 מליון פאונד), כך שריצ'ארד רייט יעלה בין הקורות מחר.
    בסיבוב הראשון גם הרכב די משני של היונייטד הספיקו ל0-3 מוחץ, משערים של כריסטיאנו רונאלדו, כאשר פטריס אברה וג'ון אושיי משתתפים אף הם בחגיגה.

http://images.icnetwork.co.uk/upl/icliverpool/jan2005/8/4/00078D66-4D23-11DE-AEFE80BFB6FA00C9.Xxx
    אלן סטאבס.האם הבלם האנגלי בן ה35 שנותן עונה פנטסטית יצליח לעצור את ווין רוני, המצוי בכושר נפלא?

3. RealStretford Member

Georgie! מה נשמע?

סיקור יפה לקראת המשחק שלכם

נדמה לי שהמשחק מחר לא קל בכלל. איך אתה מרגיש לקראת המשחק וסוף העונה?

כמו שאמרתי במקום אחר בפורום נדמה לי שהשנה באמת זה לא תגמר עד שהגברת השמנה תשיר.

4. Stretford Ender Member

משום מה תמיד כשאנחנו משחקים במשחק המוקדם אני מרגיש טוב לקראת המשחק.
    מקווה שאני ארגיש טוב גם אחרי. לא הולך להיות קל, למרות שאברטון בלי ג'ונסון הם עדיין קבוצה מסוכנת והם לא ישמחו לאבד נקודות במאבק על מקום באירופה.

מהמשחק של צ'לסי אין לי הרבה תקוות, הם לא יפסידו נקודות בברידג'. כמובן שאני בכל זאת ארוץ לבדוק את התוצאה מיד עם שריקת הסיום בגודיסון...

פרט למאבק על האליפות ישוחק אחד המשחקים המשמעותיים שנותרו בתחתית - ווסטהאם-וויגאן.
    כבר יותר מחודש יש הכרזות לפני כל משחק של ווסטהאם שאם היא מפסידה היא ירדה אבל כאן אין לי ספק שזה כבר אמיתי. מצד אחד מאז שפארדיו העלה את הקבוצה למדתי לסמפט אותה מאוד, מצד שני אני מקווה שהם לא יבואו לאולד טראפורד למשחק על כל הקופה בשבילם כאשר אנחנו נהיה חייבים ניצחון בשביל האליפות.

5. W.Rooney Member

מאז ההפסד לאברטון בגודיסון פארק, 1-0, משער של פרגוסון, יש ממה לחשוש. למרות הסטטיסטיקה החיובית לטובתנו, אברטון של השנתיים האחרונות היא קבוצה מצויינת, הגיעה בשנה שעברה למוקדמות ליגת האלופות, שם הודחה ע"י ויאריאל שדרכה הסתיימה בחצי גמר הצ'מפיונס. השחקן המסוכן ביותר של אברטון הוא ארטטה. לטעמי אחד השחקנים היותר כשרוניים כיום בפרמייר ליג, ואן דר סאר צריך להיות מוכן לבעיטות הקטלניות שיוציא ארטטה מהרגל במשחק הזה. בלי ג'ונסון, אברטון היא קבוצה הרבה פחות קטלנית, אך עדיין מוכשרת בטירוף. חייבים לעלות בהרכב חזק, יש לנו את מילאן ברביעי, אבל חשוב מאוד לנצח את המשחק הזה, לא רק כדי להמשיך להיאבק על האליפות, אלא כדי לתת מוטיבציה לקראת הגומלין בסן סירו.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ההפסד לאברטון ב2005 היה עמוק בתוך הגארבג' טיים. במשחק היחיד באותה עונה נגדם ששינה משהו, בגביע, יונייטד ניצחה 2-1.

7. cantona#7 Member

"גודיסון פארק" מעלה בי כל כך הרבה נשכחות ... בניהם האליפות האחרונה שאותה חגגנו על אותה אדמה בליברפול,המשחק האחרון של בקהאם עם החולצה האדומה אי פעם,אותה בעיטה חופשית נהדרת שהיתה האחרונה שלו .בעונה הראשונה של רונלדו ב2004 נתנו שם אחת המחציות הטובות שלנו בשנים האחרונות שכבר במחצית היה 3 אפס לטובתנו,ומחצית שניה הסקאוזרים חזרו ל3:3 לפני שבדקה האחרונה של המשחק רוד המשיך בראש הגבהה פנטסטית של רונלדו לתוך הרשת,וקבע 4:3 בלתי נשכח !
    מקווה מאוד שמחר עם או בלי סטייל,דרמה יונייטד תחזור למנ'צסטר עם מלואו 3 הנקודות .

8. cantona#7 Member

אני לוקח בשתי ידים 1 אפס קטן,מצידי שואן דר סאר יכבוש .

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/07
  9. Bridge Member

שער עצמי יהיה מעולה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. George Best Member

קודם כל תודה.
    שלומי טוב, בטח שיהיה טוב יותר מחר אחרי ניצחון בגודיסון פארק.
    מה יהיה?אני אופטימי.אם ננצח מחר אני מאמין שהאליפות תהיה שלנו.אנחנו יוצאים לדרבי קשה מאוד, אבל צ'לסי תגיע יום אחרי לאימרויות.נכון, בארסנל לא יחגגו אם היונייטד תיקח את התואר, אבל הם מעדיפים זאת על פני אליפות של צ'לסי, שכנראה תחסל את הליגה האנגלית, כי זו תהיה מכה מוראלית לכל הליגה עוד אליפות של צ'לסי, ועוד שזה היה נראה גמור.ברור שאתם תרצו להרוס לנו יותר מאשר הצרפתים לרוסים, אבל בכל זאת.וכן אני רוצה לחלוק ובגדול על המשפט של קירקי "לארסנל אין על מה לשחק".נו אז?לבורו וניוקאסל היה?זה לא ליגה איטלקית, קבוצות נלחמות כמו אריות גם שאין על מה לשחק, בטח ובטח שמדובר בדרבי, ועוד בבית.
    אם נגיע לגשר שאנחנו ביתרון של 3 נקודות, ידרש באמת נס אדיר כדי שצ'לסי תזכה בתואר.
    אה, עוד דבר.משום מה כולם בטוחים שצ'לסי תנצח אותנו בגשר.לא יודע, אולי בגלל שזה משחק שהוא בגדר חובה לנצח עבור צ'לסי, אבל הלו, הם לא משחקים מול בולטון, הם משחקים מול היונייטד.
    יהיה טוב,
    we'll never die

11. George Best Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42829000/Xxx/_42829639_che_bol_0506.Xxx

שעה: 14:45.
    איצטדיון: סטמפורד ברידג', לונדון.
    שופט: רוב סטיילס.

זהו, אין יותר מקום לטעויות.אלופת הפרמיירליג בשנתיים האחרונות לא יכולה להרשות לעצמה למעוד יותר, כי עוד מעידה אחת ונראה שסיפור האליפות יהיה גמור.מחר מצפה לצ'לסי את אחד המשחקים היותר קלים שלה העונה, בטח ובטח הקל ביותר מבין ארבעת הבאים, מול קבוצה מפורקת שרואה איך המקום בגביע אופ"א עומד לברוח לה, כאשר עד לפני שבועיים היא חלמה על ליגת האלופות.צ'לסי תנסה להשלים דאבל על בולטון עונה שלישית ברציפות, ועל הנייר אין סיבה שזה לא יקרה.אולי הדאגה היחידה של מוריניו, היא שחניכיו כבר חושבים על הגומלין ביום שלישי מול ליברפול בחצי גמר ליגת האלופות, מה שאולי גרם לחניכיו של המנג'ר הפורטוגזי המושמץ לשחק רע ולאבד שתי נקודות כל כך יקרות בסט.ג'יימס פארק ביום ראשון, כאשר ניצחון היה מוריד את הפער למשחק אחד בלבד, מה שהיה מביא את הכחולים להיות תלויים בעצמם.צ'לסי מחזיקה בנתון נפלא של 11 רשתות נקיות ב13 המשחקים האחרונים, בהם רק ג'רמיין פנאנט, דירק קויט וקרלוס טבז הצליחו להכניע את החומה בשם פטר צ'ך.חדשות טובות מגיעות מכיוון אריאן רובן, שחזר להתאמן, שיחמיץ את המשחק מחר, אך עשוי להיות כשיר לקרב הגדול באנפילד ביום שלישי.מיקאל אסיין חוזר לסגל צ'לסי אחרי שנעדר באמצע השבוע, מיכאל באלאק, מי שהיה גיבור המשחק מול בולטון בסיבוב הראשון בריבוק(כבש את השער היחיד במשחק) עדיין בספק למשחק לאחר שנפצע בקרסול מול ניוקאסל.
    מהצד השני מגיעה בולטון החבולה והמתדרדרת, שמתחילה לחשוש למקומה באירופה בעונה הבאה.הקבוצה כבר איבדה את המקום החמישי, והפסד מחר עשוי להציב אותה במצב מאוד לא נעים לשני המשחקים הבאים.ההפסד הביתי 3-1 לרדינג ביום שבת, לאחר שבדקה ה80 עוד הוליכו הוונדררז, לא רק שהיוו מכה מבחינת איבוד נקודות והחזרת המלכים למאבק על גביע אופ"א, אלא גם הביא את הקבוצה לאיבוד כמה מכוכבי הקבוצה - תוך 45 דקות נפצעו ניקי האנט, אל חאדג' דיוף וקווין נולאן.הסנגלי יעדר בוודאות מהמשחק, כאשר אליו יצטרפו הבלמים טל בן חיים ועבדוליי פייה, ואילו הקפטן נולאן, ניקי האנט וסטליוס ג'אנקופולוס יעברו מבחן כשירות סמוך לשריקת הפתיחה.מי שאמור לעבוד מחר הכי קשה על המגרש, השוער הפיני הנהדר יוסי יסקליינן, יציין מחר הופעה 350 בין הקורות של הטרוטרס.

http://www.iran-daily.com/1385/2538/html/048471.Xxx
    למפארד מכניע את ייסקליינן.בעונה שעברה בסטמפורד ברידג' הקשר האנגלי הנהדר כבש צמד מול בולטון, שהוליכה במחצית 0-1.זה נגמר ב1-5....

12. Wave Member

קשה לי להאמין שבהרכב כל כך חסר בולטון תצליח לדגדג את צ'לסי בברידג', אבל זה הכל תלוי איזה צ'לסי נקבל.
    בכל מקרה, אנחנו חייבים לעשות את שלנו בגודיוסן פארק, חייבים לעלות עם ההרכב הכי חזק, אין מקום לטעויות.

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/07
  13. Red Left Winger Member

המחזור הזה הוא קריטי עבור יונייטד במיוחד כי מדובר במפגש "קשה" אחרון העונה מלבד המפגש מול החתולים הסיביריים.
    אני מתכוון "קשה" מכיוון שזה המפגש האחרון מול קבוצת צמרת-אמצע עליון באנגליה, וכמובן שההיסטוריה היא היתרון מספר אחד שלנו לקראת המפגש הזה, אבל כמו שאומרים, סטטיסטיקות קיימות כדי להישבר.
    אני מקווה שנוציא לפחות נקודה מחר, ומה טוב ניצחון.
    אברטון שוב בלי ג'ונסון, סביר להניח שהמשחק של הסקאוזרים הכחולים יילך על ארטטה, נקווה שהספרדי לא ייתפוס יום טוב ולחוליית ההגנה הבינונית שלנו לא תהיה יותר מדי עבודה.

לדעתי ניצחון מחר מבטיח לנו את האליפות, מן תחושת בטן כזאת. משחק מאוד חשוב. נקווה לטוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

14. אבו Member

המשחק הכי חשוב העונה של יונייטד וכול מילה מיותרת.

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42829000/Xxx/_42829699_mid_tott_0506.Xxx

שעה: 17:00.
    איצטדיון: ריברסייד סטאדיום, מידלסבורו
    שופט: לי מייסון

לפני 10 עונות בדיוק ניצחה טוטנהאם בפעם האחרונה באצטדיון הריברסייד. 100 שנים של מפגשים באצטדיונה של מידלסבורו הולידו 6 נצחונות בלבד עבור התרנגולים.
    ביום שבת ייאלצו חניכיו של מרטין יול להשקיע מאמץ מיוחד בכדי לשבור את הנאחס המתמשך שלהם בצפון מזרח אנגליה. טוטנהאם התדרדרה עד למקום התשיעי וחייבת מאזן טוב בארבעת משחקיה הקרובים כדי לסיים במקום השביעי צפונה ולמלא את שאיפתו הבסיסית ביותר של המועדון - מקום קבוע באירופה.
    הליגה היא בעצם הזירה האחרונה שנותרה לתרנגולים, שבתוך מעט יותר מחודש סיימו את דרכם בשלבים מתקדמים של שלושה מפעלים אחרים, ומרטין יול יודע זאת.
    "הקהל מצפה מאיתנו לתארים, רואים להם את זה בעיניים" אמר השבוע המאמן ההולנדי, שמסיים עונה שלישית במועדון, "טוטנהאם מועדון שדורש הישגים, והישגים הם בין השאר תחרויות בינלאומיות".
    יול יקבל סגל חסר, כאשר אל מול חזרתו לפעילות של פול סטאלטרי, שעשוי לפתוח מחר כמגן שמאלי, התווסף פצוע לרשימה והוא טימו טאיניו, שמצטרף גם למידו, אנתוני גארדנר לי יאנג פיו ובנואה אסו-אקוטו. לאור חסרונם של שני המגנים השמאליים של טוטנהאם ייאלצו התרנגולים לשחק עם מגן שמאלי לא טבעי, פסקל צ'ימבונדה או סטאלטרי.
    בורו מציגה צד רגוע בהרבה. הקבוצה של גארת' סאות'גייט לא ממש הצליחה להתרומם העונה אך גם לא הייתה ממש קרובה לאיזור המסוכן, בורו עדיין לא הבטיחה מעשית את הישארותה, אך תיאורטית במרחק 7 נקודות מאיזור הסכנה כש-9 נקודות בקופה, קשה להאמין שיהיו אלה דווקא בורו שיהיו בין שלוש היורדות.
    בורו יכולה להיות מעודדת משני פקטורים חשובים - חזרתם לסגל של המגנים אבל שאבייר וחוליו ארקה, וג'ונתן וודגייט שהבטיח מעבר קבוע לריברסייד תמורת 7 מיליון פאונד.
    תג המחיר ושמו של וודגייט אמורים לפי סאות'גייט להוות יריית פתיחה לפגרה פעלתנית עבור בורו, שחשפה את תג המחיר מן הסתם כדי להוכיח בסיס כלכלי איתן, אך בטרם העונה תיגמר היא עדיין יכולה להרוס את העונה הנוכחית לאלה שעדיין שואפים להוציא ממנה משהו.

http://www.4thegame.com/media/00/03/56/woodgate_jonathan_mfc_profile_2006.Xxx
    ג'וני וודגייט מחכה לטוטנהאם.