המחזור ה-37 בפרמיירליג: Love Will Tear Us Apart

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏12/5/17.

1. DRORIKO Member

לא כל כך הכרתי אותו בספרד ובאנגליה, רק כששיחק עם ליברפול בצ'מפיונס. ממה שהתרשמתי ממנו בנאפולי הוא רחוק מאד מלהיות "בשורה השניה באירופה". אני חושב שהמקום שהוא נמצא בו היום די מתאים למידותיו. בואו כולנו נאחל לו שלא ירד שנה הבאה ליגה, כי הוא בחור סימפטי סך הכל.

2. Andrei Kanchelskis Member

מוריניו נשאר עונה נוספת אצלנו חרף כשלונותיו כל כך מזכיר את גרהאם סונס שקיבל קרדיט לא מובן בליברפול בעונות 94-92(מקומות 6 ו-8 שהשאירו אותו לעונה שלישית!) וכל כך מזכיר את רודג׳רס שקיבל צ׳אנס עונה נוספת בליברפול אחרי הכשלון ב-2015 ובתחילת העונה שאחרי הבינה הנהלת ליברפול מהר מאוד את הטעות שלה ופיטרה אותו. אותו תסריט בדיוק עם מוריניו ממש לא יפתיע אותי אם יקרה בתחילת העונה הבאה או גרוע מיזה באמצע שלה(סביבות חג המולד), חבל שאין מישהו בהנהלת יונייטד שיכול לקחת איזושהי דוגמא מקריי העבר ביריבתנו המושבעת ממרסיסייד.

3. Ajax Amsterdam Member

איך שזה נראה כנראה שאי ההצלחה של מוריניו לא מקרית כמו שחשבתי עונה שעברה,ההתנהלות של מנצסטר יונייטד מזכירה לי את עידן מכבי תל אביב לפני גורדי קרויף,נראה שם שהברז פתוח אבל אין מישהו עם שכל שישתמש בו כמו שצריך

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סון הזה פשוט סקורר. כמה גולים הוא כובש...הוא לא שיחק כל כך הרבה העונה ויש לו 14 שערי ליגה.
    קיין כשפרץ לתודעה עם כמה גולים זה נראה לי כאילו יש פה מקריות ואין בו חומר להיות שחקן גדול אבל הוא מסוג השחקנים האלה שברושם הראשוני אתה לא יכול להבין מה שיש בו. העונה הוא על 26 גולים בקצב של גול ב90 דקות וזה המשך לעונות קודמות שגם בהן הוא הפציץ.
    מהארז בדעיכה כי 15-16 שלו הייתה טובה יותר מ16-17 אבל לדעתי מדובר בשחקן מצויין שגם ישתפר כשסביבו יהיו שחקנים טובים יותר, מי שתיקח אותו תרוויח.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Scouser Member

המניות של מאחרז בירידה אבל זה עדיין שחקן שהייתי שם עליו 25 מיליון. אולי שווה לנו להסתכל לכיוון שלו.
    סון די אנדרייטד, לא הכי מבריק אבל הוא אפקטיבי ונותן את הגולים שלו. שחקן סגל מצויין לקבוצות בסדר גודל הזה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  6. alexshw Member

כובשי טוטנהאם מובילים בעידן פרמייר ליג:
    טדי שרינגהאם - 98
    ג'רמיין דפו - 91
    רובי קין - 91
    הארי קיין - 75
    כריס ארמסטרונג - 48

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/17
  7. golding מנהלים

מדהים שהone hit wonder הזה נמצא ברשימה.