המחזור ה-38 והאחרון ב- SerieA: קרב אליפות וקרב ירידה ביום ראשון. בשבת מאבקי מיקום על אירופה.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏20/5/22.

1. DRORIKO Member

@Un bombón
    לא מזלזל בגמר הקונפרס, אבל הציפיות המרכזיות מהמיוחדג׳ זה להחזיר את הקבוצה לליגת האלופות.

2. SerieA Il Capitano

כל סימני הקריאה הם בזכות פיולי. לא בטוח שמאמן אחר היה מוציא את הדברים האלה מהסגל.
    אני מאמין שמי שזוכה היא זו שמגיע לה ולכן כל סיפורי הסבתא שאינטר הייתה טובה יותר לא רלוונטיים. בסוף יש מי שחוגג בדואומו ומי שבוכה על פנדלים מוחמצים כמוני.

לגבי העונה הבאה, כולי תקווה שאלגרי לא יוכל לנצל את המפלצת שיבנו לו.

itzik.miro ו-EO11 אוהבים את זה.
  3. VAR Member

נדירים ביותר המקרים שבהם שחקן צעיר לא צריך עבודה טובה של צוות האימון בשביל לפרוץ. פיולי הוא קונצנזוס. אבל גם לו הייתה קריירת אימון בינונית מאוד לפני שנפל על חבורת השחקנים הזו, שלקחו את ההזדמנויות בשתי הידיים (רובם).

הטענה שלי היא שלא מדובר פה בסגל שהבליח בגלל עבודת אימון יוצאת דופן ויחזור בעונה הבאה להתחרות על מקום 4. זה סגל צעיר שהתפתח טוב מאוד, בניגוד לכל הברטולאצ'ים והדה שיליואים שקדמו לו. לפני רכש, יהיו במילאן שישה שחקני וורלד קלאס בתחילת העונה הבאה. אנשים עדיין תקועים באוגוסט 21 אז למילאן היו 1.5 כאלה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  4. yonmu Member

כשבבת אחת כל כך הרבה שחקנים משדרגים את עצמם ומסוגים כאלה שונים (תיאו ולאאו היו מבטיחים גם בעונה הקודמת, טומורי ומניאן הגיעו מבחוץ, קאלולו לא היה מוכר לאף אחד וטונאלי היה מוכר לכל איטליה) - אז הקרדיט לא יכול להיות רק לשחקנים, אלא גם למערכת. לפיולי ולמאלדיני קודם כל, ואחר כך לכל שחקן בנפרד.
    גם אחרי האליפות הזו - את הקיץ מילאן מתחילה עם סגל נחות משל אינטר ולא בהכרח עדיף משמעותית על זה של יובנטוס או נאפולי.

ספציפית לגבי לאאו אני יכול להבין למה הדברים שלי נשמעים כמו הגזמה, אבל נקודת המוצא היא שהוא שיחקו בקבוצה אימפוטנטית.
    נכון, אמבפה נתן העונה 60 שערים+בישולים (בלי פנדלים) ולאאו רק 25 (אם כי ב3/4 מהדקות בערך), אבל אין מה להשוות את הקונטקסט שבו הם שיחקו. סלמיקרס ומסיאס עשו המון כדי שניקח אליפות, אבל הם לא שחקני הרכב לקבוצת טופ4. זלטאן וז'ירו סחטו מעצמם המון, אבל הם חלוצים מבוגרים מדי. קרוניץ' ארג'ייזר ופייטר אבל הוא לא קשר התקפי. עם השותפים האלה לאאו הביא אליפות. מבחינתי זה שם אותו בשורה הראשונה של הפוטנציאלים הגדולים בעולם. אז כן, אמבפה זה קצת הגזמה כי הוא כבר מימש את הפוטנציאל הזה, אבל לאאו היום זה שחקן של >100מ'.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמבפה הוא ה-כשרון של הדור. עוד במונאקו ראו שמדובר בחיה אחרת. בלי קשר בכלל לסביבה, רמת הכשרון והאיכות הפיזית והטכנית פשוט מגוכחת. אני חושב שלאאו עוד לא קרוב למיצוי שלו, והוא בהחלט כשרון ענק. פשוט לזרוק אותו לבריכה עם אמבפה…

מרגיש לי שזה כמו להשוות מישהו כמו קבאני לרונאלדו. אין ספק שקבאני היה מוכשר ושחקן מצוין, פשוט לא באותו ספרה
    לגבי השאר - אני לגמרי מסכים

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/22
    EO11 ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  6. VAR Member

@yonmu
    אף אחד לא טען שלא מגיע קרדיט למערכת. להיפך, כתבתי שפיולי הוא קונצנזוס. פשוט הציטוט הבא:
    הוא שטות בעיני. זה משפט שעוד אפשר היה לקבל שנה אחורה אחרי שמילאן סיימה מקום 2 עם לא יותר מ2 שחקני וורלד קלאס בכל הסגל. עכשיו אחרי שהסגל הזה הביא סקודטו ואחרי שכמעט כל הצעירים הוכיחו את עצמם, אני חושב שאפשר לשחרר כבר מהטענה שמילאן הזו היא כמו לסטר 2016 שנמצאת לגמרי במקרה איפה שהיא נמצאת. היא פשוט הייתה קבוצה צעירה שמימשה את הפוטנציאל.

itzik.miro אוהב/ת את זה.