המחזור ה-38 והאחרון ב- SerieA: קרב אליפות וקרב ירידה ביום ראשון. בשבת מאבקי מיקום על אירופה.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏20/5/22.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO

לא צריך לעוות את דברי (כפי שעשית בדיון אחר בעניין): לא כתבתי שהקונפרנס ליג שווה ערך לאינטרטוטו, אלא כתבתי שאני לא מבין את הרציונל של הטורניר הזה (פרט לעוד הכנסות לאופ״א) ושבשל כך לדעתי הוא מיותר (גם ביקשתי פעמיים על דפי הפורום להסביר לי מה אני לא מבין לגבי הטורניר הזה ואף אחד לא נענה לכך, כולל אוהדי רומא שמילאו את הטורניר הזה בחשיבות רק עם הגעתם לגמר). כן כתבתי, שאני לא פוסל שיקרה לטורניר מה שקרה עם האינטר טוטו, שהוא יבוטל וישכח (וההשתתפות של פיורנטינה שלי בו לא תשנה זאת).

@Un bombón

בתור אחד שכל הזמן דורש מכותבי הפורום לשמור על רמה גבוה, הייתי מצפה ממך להתייחס ישירות לדברי ולא לעיוותים שכותבים אחרים עשו מהם.

כמו כן, אנחנו לא רומא שמשתתפת באירופה באופן קבוע בשנים האחרונות, אנחנו קבוצה שלא הייתה שם 5 שנים, כשבשלוש השנים האחרונות אנחנו בכלל ניצלים מירידה כמה מחזורים לסיום. אז כן, לאוהד שרק לפני שנתיים ראה את הקבוצה שלו ניצלת מירידה במחזור האחרון מותר לשמוח שעכשיו הבטחנו את אירופה במחזור האחרון, וזה לא מבטל או משנה את דעתי על הטורניר הזה.

וכשחזרתי פעמיים על המילה אירופה, זה היה רפרנס לסרט הנהדר ולא ביטוי של אופורייה ושמחה שלא יודעת גבול. הרגשה טובה מאוד בסה״כ.

---

באשר למשחק, לצערי אני לא יכול לחלק לנו יותר מדי מחמאות כי יובנטוס לא באו לנצח אותנו או למנוע מאיתנו ניצחון, אלא לגמור עונה עם מחיובות לשחקנים שלה ולא לאוהדים. אני לפחות לא צריך להרגיש רע לגבי זה כי אטאלנטה (וואו כמה שהמצב שם קשה עכשיו - וכבר כתבתי שזו קבוצה שנראת מתה מבפנים) הצליחה להפסיד בבית לאמפולי!

---

ודבר אחרון בתמונה:

https://scontent.fcdg1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/283333424_5450626141635204_8821056283658329722_n.Xxx?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=pR5lTpXWTpwAX-6i4wh&_nc_ht=scontent.fcdg1-1.fna&oh=00_AT-XI0pAdXXG_Sm-IjCxJZiTqPtns63Thx0x2f1QOTPvtw&oe=628EE250

Bianconeri, itzik.miro ו-yonmu אוהבים את זה.
  2. טל. Member

אני כבר עניתי לך למה לדעתי אופ"א יצרו את הקונפרנס ליג... -כי אנשים קראו לאירופה ליג "גביע הפח".

אגב. אין לי בעיה עם קיומו של המפעל הזה.
    -פשוט לדעתי הוא צריך להיות סגור בפני נציגות מ 8 הליגות הגדולות (ואם רוסיה מושעה בינתיים אז 7 הליגות הגדולות). עם השתתפות מרובה יותר של נציגות מהליגות הקטנות של אופ"א... על חשבון אלו "הגדולות" שלעיל.

ואז קבוצה כמו מכבי חיפה, ואצילי, שאתמול ראיתי אותו נותן סוף סוף גול ראוי לשמו (או גול בכלל), אחרי שהם יעופו ממוקדמות הצ'מפיונס: יהיה לו ולמועדון כולו היתכנות עדיין לקמפיין אירופאי יפיפה. מול יריבות מצויינות אך לא פנטזיונריות, ממזרח אירופה וצפון אירופה.

אני אפילו הייתי מגדיל ועושה טורניר נפרד שכזה גם ברמה הלאומית. לכל הנבחרות בדרג 5 ומטה. -במקום לתת להן להתבזות עם שמיניות וחמישיות מול הנבחרות הגדולות והבינוניות של אירופה. עושה להן טורניר נפרד. עם ערך ספורטיבי ויעד בר השגה... ורק הזוכה תוכל להשתתף במוקדות האירופאיות "הרגילות" ליורו ולמונדיאל.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/22
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש התייחסות כזו (2 הודעות, די מנומקות, עמוד או 2 אחורה). אתה בחרת להתייחס להלצה בלבד.

אינך צריך להצדיק שמחה בעקבות הישג כה חשוב. הייתם במקום ה14. עם איטליאנו קפצתם ל7, עקפתם את אטאלנטה וכעת תשתתפו במפעל אירופי.

בהצלחה. זה לא יהיה טיול בפארק.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הקונפרנס ליג הרבה יותר מזכיר את גביע המחזיקות בזמנו. ההשוואה לאינטרטוטו לא קשורה ומספיקה הצצה על הפורמט של שני המפעלים ורמת המשתתפות כדי להבין למה. ההבדל העיקרי משנות ה-90 והיום, הוא החשיבות של ליגת האלופות. מכיוון שהצ'מפיונס מכילה יותר משתתפות, היא הפכה למטרה העיקרית וגביע אופא/אירופה ליג וגביע המחזיקות/קונפרנס, איבדו מחשיבותם. גם הפער העצום במענקים הכספיים מהווה פער עיקרי בתפיסה לגביי המפעלים.

ברכות לפיורה. ראויה ביותר ומקווה שתגיע רחוק במפעל.

יאן קולר ו-Un bombón אוהבים את זה.
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש פער עצום בין ליגת האלופות לשני המפעלים האחרים. בין קונפרנס ליג לאירופית כמעט ואין.

הגמר הנוכחי וחצי גמר אירופית בעונה שעברה הכניסו לרומא סכומים דומים (פערים של 6 ספרות).

קיים הבדל משמעותי יותר בדירוג. מי שהגיע לגמר ליגת האלופות קיבל 12 נקודות (כמובן + 2 נקודות על כל ניצחון ונקודה על כל תיקו לאורך הדרך). מי שהגיע לגמר האירופית קיבל 8. רומא ופיינורד קיבלו רק 4.

EO11 אוהב/ת את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Un bombón לא אמרתי אחרת. פשוט היום הצ'מפיונס ליג מגמד כל מפעל אחר.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מקום ראשון אחד, אחרת הוא לא היה ראשון.
    מן הסתם הצ'מפיונס הוא מעל הכל.

סך הכל, זה טוב שיש מפעל נוסף, אוהדים של קבוצות גדולות יכולים להסתכל עליו בלגלוג, אבל אוהדי קבוצות קטנות חווים את אירופה וזה יפה.
    מעל הכל - לא הכל זה 4-5 הליגות הגדולות. הקונפרנס זה מקום שתאורטית אפילו איזה ישראלית יכולה להבליח בו לשלבים הגבוהים יותר ( או איזה בודו גילמט)

מה רע?

SerieA אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

בהנחה שסלרניטנה עושה תיקו וקליארי מנצחת בהפרש של 3 שערים(כלומר משווה את הפרש השערים לזה של סלרניטנה) לפי מה קובעים מי מעל מי? לפי שערי הזכות?

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה. איזו עוד אופציה יש...
    ---

SASSUOLO (4-3-3): Consigli; Muldur, Ayhan, Ferrari, Kyriakopoulos; Frattesi, Maxime Lopez, Henrique; Berardi, Scamacca, Raspadori

MILAN (4-2-3-1): Maignan; Calabria, Kalulu, Tomori, Hernández; Tonali, Kessie; Saelemaekers, Krunic, Leao; Giroud

-

INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, A. Bastoni; Dumfries, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Perisic; L. Martinez, J. Correa

SAMPDORIA (4-1-4-1): Audero; Bereszynski, A. Ferrari, Yoshida, Augello; Vieira; Candreva, Thorsby, Rincon, Sabiri; Caputo

10. VAR Member

קיריקש לא בהרכב?

אונטרהאכינג.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסאסולו אמרו שהם לא מתכוונים לתת למילאן את המשחק במתנה.

12. VAR Member

ברור לי. לכן: אונטרהאכינג. זה רשום על הקיר.

uri אוהב/ת את זה.
  13. DeRossi16 Member

ססואולו פותחים רגליים

14. SerieA Il Capitano

על האידיוטים האלה בהגנה של סאסוואלו אי אפשר לסמוך.

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיים לא ראיתי הגנה מחוררת כמו זו של סאסוולו.