המחזור ה29 בפרמיירליג: יונייטד או ארסנל בדרך לפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י בועז, ‏4/3/10.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאוהדי סטוק נהנים מכל רגע...

2. cityblues beter dead than red

הם נהנים רק משום שהורידו אותם ליגה עוד בטרם החלה העונה.
    מקום 11 ללא מאבקי ירידה (למרות שנשאר סיכוי תיאורתי)-גם אני הייתי נהנה.
    ההצלחה מעוורת.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בטוח שהם מעדיפים להיות במקום שהם נמצאים בו מאשר לשחק את הכדורגל של ווסטהאם ולהיות שלוש נקודות מעל לקו האדום.

מופרז לומר שההצלחה מעוורת. אפשר לחשוב שהם טוענים שהכדורגל שלהם נהדר. הם לא הורגים אף אחד (טוב, לא בדיוק...), הם לא מבצעים פשעים נגד האנושות. הם בסך הכל משחקים כדורגל לא אטרקטיבי. אבל כשאתה בעונה השנייה בפרמייר ליג ובלי בעלים שמשקיע בך כסף גדול, אתה לא רוצה מעבר לכך.

4. Dimitar Berbatov Member

זה מעבר לכדורגל לא אטרקטיבי - גם ברמינגהאם, עם סגל לא הרבה יותר טוב, מצליחה העונה להתרחק מהתחתית ואפילו לחלום על אירופה עם כדורגל לא אטרקטיבי אבל כדורגל, זה עדיין כדורגל לעזאזל. סטוק מוציאה שם רע למשחק ומחזירה אותנו לשנות ה-80 של הבעט ורוץ (עכשיו זה יותר בכיוון של חוץ ורוץ). אסור לתת לגיטימציה למה שפוליס עושה שם למרות שזה מביא תוצאות. הכדורגל של בולטון של אלרדייס ליד זה של סטוק נראה כמו טוטאל פוטבול!

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/10
  5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה לתת לגיטימציה? הם שואלים מישהו? ככה הם רוצים וככה הם יעשו, בדיוק כפי שווימבלדון עשו מה שבא להם בזמנו כשסביבם אנשים צעקו שזה חרא של כדורגל.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני בטוח שפוליס לא בא עם השיטה הזו מהבית, לא שעקבתי אחרי קריירת האימון שלו אך קשה לי להאמין שהוא מלכתחילה דגל בשיטת המשחק הזו.
    תשימו את עצמכם לרגע במקומו, עם תקציב דל וסגל מאוד לא נוצץ ואולי אז תבינו שהאיכות פחות חשובה מהיעילות, לא משנה כמה המשחק הקבוצתי יהיה יפה לעין, אם לא השגת אף נקודה בסיום המשחק בעצם לא עשית כלום. לא לכל קבוצה יש כלים בכדי לשחק יפה, חשוב לזכור את זה.

7. Dimitar Berbatov Member

לתת לגיטימציה זה להגיד - 'אבל הם מצליחים', 'הם בסך-הכל משחקים כדורגל לא אטרקטיבי'.
    כמובן שהם לא שואלים אף אחד, אבל, ואולי זה ישמע נאיבי, זה המינימום שאנחנו אוהבי הכדורגל האנגלי ה-לא פרימיטיבי שמבוסס על קצת יותר מכמה מגבות (עצוב לומר אבל זו האמת, מה יקרה כשיגמר הסטוק של המגבות בבבריטניה סטדיום?) יכולים לעשות.

גל, נתתי כדוגמה את ברמינגהאם העולה החדשה - גם כן סגל לא נוצץ, אולי מעט יותר טוב מזה של סטוק אבל גם כן - סגל לא נוצץ בכלל. והם מוכיחים שאפשר אחרת גם בלי לתת הכדורגל של ווסטהאם מחד ומאידך לא לרדת לסירוס הכדורגל של סטוק.

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/10
  8. Three Lions Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx סטוק של מגבות... לפחות בעברית זה עובד.

אפשר לחשוב שבלקבורן משחקים כדורגל יותר מעניין, או וולבס, או בירמינגהם שציינת. אין הבדלים אמיתיים וברורים. פשוט לסטוק יש את היכולת של דלאפ להוציא כדורי חוץ ונוח לקחת את זה כדוגמא לכל הצרות של הכדורגל הלא יפה. למה שסטוק לא ישתמשו בזה? קבוצות אמורות לדעת להתגונן נגד אמצעי פרימיטיבי כמו הוצאות חוץ ואם לא, זו בעיה שלהן.

9. קינג לדלי Member

סטוק מנצלת את האאוטים עד תום ובצורה נדירה.
    מעולם לא ראיתי שחקן שזורק בצורה כל כך שטוחה חדה וחזקה שמספיקה רק הסתה קלה לשגע את כולם.
    תבינו,כשמרימים קרן למשל הכדור יוצא מהדשא ועולה למעלה והיתרון בחוץ כזה שהוא כבר יוצא מהגובה.
    כשעובדים קשה על תרגיל מסוים באימונים ומצליחים לייסם אותו זה כיף אדיר.
    סטוק מעבר לאאוטים היא גם יחידה לוחמת מאוד שלא נותנת ליריב לנשום.

האוהדים של סטוק ? חולים על האאוטים האלה.בכל פעם שיש אאוט האיצטדיון בטירוף וכולם עושים עם הידיים תנועות של אאוט.

10. Dimitar Berbatov Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44923000/Xxx/_44923638_chelsea_portsmouth.Xxx
    פורטסמות' - צ'לסי
    רביעי, 21:45, פראטון פארק
    שופט: לי מייסון

משהו רע עובר על צ'לסי. לאחר שהובילה את הטבלה כמעט לאורך כל העונה, הגיע החודש האחרון ולפתע מוצאים את עצמם אנצ'לוטי וחניכיו במקום השלישי כשארסנל ויונייטד מגיעות לישורת האחרונה בכושר פנטסטי, בדיוק בזמן. האם זו עייפות החומר בסטמפורד ברידג' שגורמת לצ'לסי לצאת ב 1-1 מול אחת ההגנות הרעות בליגה ולהיראות כה אימפוטנטית? בצ'לסי יודעים שכרגע אין מקום לטעויות, בוודאי לא נגד האחרונה בליגה. בטח כשלאחר מכן, יוצאים הכחולים לשלושה משחקים סופר חשובים תוך שבועיים - פעמיים נגד וילה (אחד במסגרת הגביע) ומשחק העונה נגד יונייטד. לקראת משחק החוץ החשוב בעיר הנמל הדרומית תקווה צ'לסי, לאחר הפסד לאקס אחר, ז'וזה מוריניו, לעשות את העבודה באופן חלק נגד האקס הפחות אהוד במערב לונדון, אברם גרנט. את זה תאלץ לעשות צ'לסי ללא איבנוביץ' - המגן הרוסי ומי שביצע התקדמות גדולה השנה יעדר למשך כחודש ויוחלף ככל הנראה על-ידי פאולו פריירה. פציעה קשה זו מצטרפת לאלו של שני המגנים בוסינגווה וקול. לפחות לגבי האחרון אנצ'לוטי אופטימי ומאמין שיחזור מוקדם מהצפוי.

http://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01446/carlo-ancelotti_1446810c.Xxx
    קרלו אנצ'לוטי, האיטלקי עיקש ובטוח לגבי עתידו אך גם הוא יודע כשמגיע המאני טיים הקפריזות והקריזות של הבעלים בשחקים.

מהצד השני אצל פומפי, שלווה. תאורטית, לדרומים עוד יש סיכוי להישאר בליגה, אך מעשית גם גרנט יודע - הסיפור אבוד וכרגע הרוח הספורטיבית מדברת בפראטון פארק. רוח ספורטיבית שביונייטד וארסנל מקווים שתדבר גם הערב. ה 3-2 של פומפי על האל ומהפך פנטסטי בדקות הסיום גרר מחמאות בתקשורת האנגלית אודות הספורטיביות והמלחמה של הפומפות. כוכב הניצחון על הטייגרס היה קאנו, החלוץ הניגרי הותיק - מי שכבר נחקק בהיסטוריה של פורטסמות' עם שער הניצחון בגמר הגביע 2008 ויקווה להגיע למעמד זה גם השנה. "אתה רואה את קאנו, הוא לא צעיר כבר אבל הוא חכם - אני חושב שהוא ישחק עד גיל 51!" הרעיף תשבוחות גרנט.
    פומפי תאלץ להסתדר ללא ארונה דינדאן החוף השנהבי הבינלאומי, מה שמגדיל את סיכויו של קאנו להשיג את חולצת ההרכב הערב. ובנימה נוסטלגית, באחת הפעמים בהם פגש קאנו את הכחולים זה היה במדי ארסנל בעונת 2000 אז כבש שלושער אדיר תוך 15 דקות. פומפי תסתפק גם בפחות ממנו.

http://www.inthestands.co.uk/wp-content/uploads/2009/08/gun__1227780536_kanu_chelsea1999.Xxx
    קאנו נגד צ'לסי ברגע של נוסטלגיה, החלוץ הותיק ממשיך לפרוע שטרות

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/10
  11. פול סקולס Member

"חוף השנהבי" = איברי (אייבורי קוסט)
    סלח לי על התגובה הלא עניינית הזאת...

12. שלו Guest

לא יודע איך ליברפול תגיע למשחק מול סנדרלנד אחרי ההפסד באולד טראפורד, כל המשחקים שנותרו עד לסיום העונה יכולים להכריע את הכף לכאן או לכאן ועם זאת אני מקווה שלמרות ההפסד השחקנים יגיעו חדורי מוטיבציה ושרפא יעלה את ההרכב שהכי הצליח העונה, עם מקסי ואקווה במקום קאוט ולוקאס, כי רק ככה ליברפול יכולה לסיים משחקים בתוצאה טובה.

13. Ryan Giggs11 Member

אה?!
    ליברפול כבר שיחקה נגד וייגאן והפסידה לה.

14. שלו Guest

MY BAD
    אחרי ההדחה של הפועל ב"ש מהגביע אני לא ממש מאופס... סנדרלנד כמובן. אבקש להעביר את ההודעה למקום המתאים, תודה...

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליברפול עוד יסיימו במקום הרביעי בסוף העונה. היריבות שלהם בקרב על המקום הרביעי ממשיכות להיות לא יציבות בכלל ולמעוד מול יריבות נחותות, כשלכולן נותר לוח משחקים קשה בהרבה מזה שנותר לליברפול. הפסד ביתי לסיטי מול אברטון, וילה רק ב1-1 בבית מול סנדרלנד, נותנים להן הזדמנות והן בועטות בדלי בכוח...