המכות של אייסוקר:: פסח שמח!

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏8/4/09.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

היה היו 10 מכות מצרים : דם, צפרדע, כינים, ערוב, דבר, שחין, ברד, ארבה, חושך ומכת בכורות.

הגיע הזמן להוסיף כמה מכות לרשימה, בעצם להגיש כאן את האלטרנטיבה שלנו. אתם יותר ממוזמנים להוסיף ולרשום משלכם:

*איציק זוהר- כבר למעלה משנה הבן אדם נמצא במה שהיה פעם ערוץ ספורט איכותי ועדיין לא הוקמה ועדת חקירה ממלכתית לבדיקת הימצאותו של החייזר המעצבן שחסר ידיעה בסיסית בכל דבר הקשור לכדורגל אירופאי או כדורגל בכלל.

===================================================

פסח שמח שיהיה לכולכם, בהצלחה בצליחת הסדר מחר ואם אתם שומרים על מסורת המצות שיעבור בקלות .בזאת נפתח הדיון של החג.

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/09
  2. SkiMan Member

מעניין.

* יורם ארבל - מאז גמר ליגת האלופות של 2005, הבין שראה כבר הכל ואיבד עניין לחלוטין בכדורגל. הפך להיות שדר הלוויות ולא שדר כדורגל, הגיע הזמן לפנות עוד קצת זמן לגולף בקיסריה ולהניח לנו לנפשנו.

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

* - גליצ'ים... כל מה שרציתי היה להתעדכן בתוצאות או לראות מה חדש בעולם הכדורגל, אך נצנוצי יהלומים מכים בעיני ומסנוורים אותי: "כדורגלן מוכר שבגד באשתו", הדוגמנית (הלוהטת) החדשה של ראובן עובד, או לאן יוצא נאור פסר לבלות באמצע השבוע.
    למה אתם חושבים שזה מעניין אותי? למה אתם דוחפים לי רכילות בכל סנטימטר פנוי? למה לאט לאט זה משתלט והופך לעיקר? (טוב, אולי בגלל שעיקר - כדורגל, אין פה).
    תעשיה מגעילה שמזינה את עצמה ומלטפת לעצמה את האגו. אופירע, רוברטו והאחרים - כנראה שלעולם לא אהיה עשיר כמוכם מהזבל שאתם מייצרים, אבל מי ייתן ויום אחד יעשה כלפיכם הצדק.

פורום אייסוקר מהמנהלים הראשיים ועד המשתמש החדש ביותר - חג פסח כשר ושמח!!!

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/09
  4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יש דיון כזה בפורום העולמי, אבל לא נורא.

מלחמות הליגות-זה קורה כל כמה זמן, בד"כ כשיש משחק עונה באחת הליגות ואוהדי הליגות האחרות מתמרמרים. אז השדים יוצאים מהבקבוק, והטריו פרמיירליג-סרייה אה-לה ליגה יוצא למחול נוסף. לפעמים גם חובבי הבונדסליגה מצטרפים. טיעונים איכותיים כמו "אוססונה ביום רע אוכלת את יונייטד" עולים לאוויר, הגיגים כמו "אינטר הייתה יורדת ליגה באנגליה" נשמעים, אבל פתרון אמיתי, משום מה, אף פעם אין בסוגייה הזאת.

ועל אותו משקל-"השחקן הטוב בעולם", התואר שממלא בעניין את חייהם של עיתונאים ושדרים, בעיקר נדב יעקובי. לפני שנתיים מקומו של רונאלדיניו כמחזיק התואר היה בלתי מעורער. לפני שנה וחצי הקונצנזוס היה שקאקה ראוי לו. לפני שנה-זה שמשחק באגף ימין ביונייטד ולא מועיל בטובו לרוץ לאחרונה. עכשיו זה מסי. אם כל כמה חודשים אתם הופכים את הדעה שלכם כמו חביתה, למה אתם בכלל מחלקים את הכתרים חסרי הערך האלה?

המכות שלי בעולמי:
    http://www.asoccer.co.il/index.php?showtop...0&#entry1133097

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/09
  5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

זה לא חייב להיות על כדורגל ובגלל זה נמצא בפורום אוף טופיק.

6. ACBenb Member

*בגרות בתנ"ך- כל החופש אני חורש למגן שיגיע מיד אחרי החופשה ובכלל כל המבחנים שהם נטו חרישה זה פשוט מטריף.

*הפולטיקה בישראל- לא אפרט יותר מידי, אני פשוט לא מצליח להבין איך המערכת המגעילה והמבחילה הזאת פועלת, השלטון, הגזענות, הסחטנות, מתי יהיה שלטון נורמלי?

*פרשיית גלעד שליט- אם יש משהו שישמח את כל המדינה זה שהוא יחזור, אני בעקרון הייתי מהמתנגדים בגלל הפחד מחזרת הטרור אבל הפרשה עברה כל גבול ועברה כל ניסיון משא ומתן, שיחזירו אותו ושבפעם הבאה יטפלו בחטופים ובשבויים שלנו קצת יותר טוב ועם קצת יותר התעניינות.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

*מכה שהיא בגדר בדיחה עצובה - מאיר איינשטיין -
    בכל משחק אותו הוא ישדר תמיד הוא יחפש לעשות מהומה על לא מאומה, להוסיף עוד 1,000 גרם שמן למדורה ועוד להפיל את האשמה על השופטים.
    חבל שבצ'רלטון נותנים לו קרדיט כי לשמוע שידור שלו זו פשוט קטסטרופה שאין כדוגמתה!
    זה מגיע למצב שאני מעדיף לשמוע את שדר הלוויות, יורם ארבל, ואת "קריין הסיפורים לפני השינה" שצועק פנימה! בכל שער, משה גרטל.
    מאיר הנכבד, תפרוש מכל הקטע של הקריינות, תעבור לעבוד בצביעת כבישים בלילה, בבניין, בעבודת מע"צ, בדברים שלא צריך מוח ... בהצלחה שיהיה.