המלצות למשחקי שישי-שבת!

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י המפציץ בווינר, ‏5/10/07.

1. מכור לזכיות! Member

עוד משחק מעולה להימור..

שפילד וונסדיי - לסטר 1 ביחס 2.00

שפילד תגיע למשחק הזה כאשר היא תשחק אם קבוצה פצועה לסטר שישחקו היום בלי חצי מההרכב הראשון שלהם.
    הם יחסרו למשחק את הקפטן שלהם Stephen Clemence,את החלוץ Hammond,2 הקשרים –james wesolowski and Julio macro Ferreira.

מה גם שלשפילד יש היסטוריה טובה מול לסטר ב2006 הם נפגשו 3 פעמים ,ו3 פעמים ניצחה שפילד את לסטר.
    לדעתי הימור מעולה.

2. Leicester Haifa Member

מכור לזכיות, מצטער לאכזבך, אבל אלביס חמונד ופריירה אינם שחקני הרכב. קלמנס וווסלוסקי כבר כמה משחקים לא בהרכב, ככה שהם לא יחסרו אף אחד.

אני הייתי הולך על לסטר. מאטי פריאט ויאין הום חמים בזמן האחרון (הום כבש צמד במשחק האחרון).

גם כן, ששפילד נמצאת יותר נמוך מלסטר בטבלה, ומגיעה למשחק אחרי הפסד נגד ווטפוורד, ועם 6 נק' בלבד במקום ה-23.

3. מכור לזכיות! Member

ליל - ואלנסיין 1 ביחס 1.85

לליל יש 7 תיקו ניצחןן אחד והפסד אחד זה אומר שלליל מתקשה בהבקעות אך ההגנה שלהם בסדר.
    אבל לדעתי במשחק הזה היא תוכל להבקיע,מפני שולאלנסיין אין הגנה חלשה ואם החיסורים שלה היום זה רק יחזק את הניצחון על ליל.

מהצד השני ואלנסיין היא קבוצה שקצת מפתיעה,הם במקום הרביעי אם 17 נקודות אחרי 9 משחקים.
    הכוח שלהםהוא בהתקפה בעיקר בגלל החלוץ Audel- Savidan שמרשים מאוד שמותך 13 הגולים שהבקיע ואללנסיין הוא כבש 8 מהם.

אך להיום ואלנסיין תגיע ללא 2 המגנים המצוינים שלה, Rudy Mater שספג כרטיס אדום במשחק בגביע הצרפתי מול סושו,ואת המגן David Ducourtioux שייעדר בגלל פציעה.

אני מאמין שההגנה של ליל תסתדר בשימרה אישית על חלוצה של ואלנסיין,היא תחסר גם את 2 המגנים שלה ,ולדעתי ליל תנצח את המשחק הזה.

וולפסבורג - האנזה רוסטוק 1 ביחס 1.65

לדעתי זה המשחק אם הסיכווים הכי גדולים של וולפסבורג לניצחון הביתי הראשון שלה העונה.
    הם להם סגל טוב יותר,מאמן טוב יותר,שחקנים מוכשרים.
    זה נכון,הם עדיין לא ניצחו בבית העונה אך הם שיחקו מצוין ונגד קבוצות טובות מאוד כמו שאלקה,ורדר ברמן.

ואני כמעט בטוח שוולפסבורג תנצח את המשחק הזה,מה גם שקשה לי להאמין שהאנזה רוסטוק תנצח 4 משחקים ברצף.
    אני חושב שהם לא קבוצה טובה והם יילחמו בתחתית הליגה הגרמנית.

למשחק הזה וולפסבורג תגיע בהרכב מלא,כשרק Ricardo Costa בספק למשחק.

רוסטוק תחסר את Lense,Rydlewicz,Yelen,Beinlich כאשר גם Kern בספק.

אסטון וילה - ווסטהאם 1 ביחס 1.75

אסטון וילה קבוצה בינונית מאוד העונה כאשר היא ממוקמת במקום התישיעי בטבלה,כאשר מאזנה בבית מצוין,אם 3 ניצחונות בית והפסד אחד.
    הם הפסידו את ההפסד הראשון בביתם לארסנל,אבל הם שיחקו די טוב וגם הבקיעו גול אחד.
    מה גם שהם ניצחו בביתם קבוצה כמו צלסי.
    Carew and Berger שתי השחקנים האלה בספק למשחק היום לאסטון וילה.

אצל ווסטהם יחסרו היום 3 שחקנים כמו Bellamy, Dyer and Faubert.
    אסטון וילה שיחק פנטנסי מול טוטנהם במשחק המרתק 4:4 כאשר הם הובילו כבר 4:1 וספגו בדקה ה93.
    ולדעתי מול ווסטהם בביתם המשימה תהיה קלה יותר והם ינצחו את המשחק הזה.

פאריס סן-ז'רמן - ראן (1+) 2 ביחס 1.55

לראן בליגה הצרפתית פתחו טוב את העונה,כאשר הם ממוקמים בטבלה במקום השישי אם 15 נקודות בטבלה.
    פריס תחסר למשחק הביתי הזה שלה שחקנים מצוינים כמו Luyindula, Gallardo and Mendy .

ראן אומנם הפסידה לסופיה בגביא אופא בביתה 2:1 אך הם עלו לשלב הבאה מכייוון שהם ניצחו בסופיה 3:1 וגם מכיוון שהם שיחקו באותם משחק אם שחקנים צעירים חלקם הרכב שני.

ראן קבוצה חזקה לפי דעתי,שלא תפסיד את המשחק הזה לפאריס אני הולך על כפול X2.

סט. אטיין - מארסיי 1X ביחסים 2.10,2.65.

זה אחד מהמשחקים החשובים והמותחים של המחזור.
    מארסיי שיחקה בליגת האלפות רק לפני 3 ימים והפעתיה את ליברפול באנגליה כאשר ניצחה 1:0.
    למרות שליברפול שיחקה די רגוע באותו משחק.

מארסי עכשיו צריכה לחזור מהשמחה אחרי הניצחון ולחזור לקרקע לאחר שהיא תפגוש קבוצה לא ראה בכלל כמו סט אטיין.
    שהם קבוצת בית חזקה מאוד כאשר ב4 משחקים הם ניצחו 3 ותוצאת תיקו אחת כאשר אין לה אף הפסד.

למשחק הזה סנט אטיין תגיע כאשר אין לה חיסורים מלבד המגן Tavlaridis שמושעה.

לעומת זאת מרסיי תגיע במספר פציעות,היא תחסר אולי את הקשר בין הטובים שלה Samir Nasri,מי שעוד יעדרו הם Zenden and Faty.

אני הולך על כפול שסט אטיין לא תנצח את המשחק הזה,הם קבוצת בית מעולה ומראסיי חוזרים עייפים מאנגליה.

4. Number 8 Member

אני דווקא הייתי הולך על X. נכון, בני יהודה חזרה למסלול הנצחונות והשיגה נצחון ראשון העונה, אך מנגד עומדת בני סכנין שנמצאת בכושר מצוין בראשות מאור בוזגלו ויבוריאן. אני לא רואה את בני יהודה שומרת לעצה את שלושת הנקודות אך גם את בני סכנין מנצחת בשכונת התקווה. לפי דעתי המשחק הזה בנוי על תיקו.

5. כחול לנצח! Member

ואני אומר שסכנין אוכלת את בני יהודה בלי מלח. בני יהודה היא לא קבוצה שמחברת שני ניצחונות ברציפות. מנגד סכנין לא במקרה בצמרת היא פשוט קבוצה איכותית. בוזגלו, יבוריאן וקולמה הם שחקנים שכל קבוצה היתה מתברכת בהם וניצחון סכנינאי לא יפתיע, ממש לא

6. מכור לזכיות! Member

5 מתוך 5..

7. כחול לנצח! Member

שמע בנאדם שיחקת אותה לגמרי, תמשיך לתת המלצות כל הכבוד אני מקווה שבאמת שלחת את זה

8. המפציץ בווינר Member

כל הכבוד מכור לזכיות שיחקת אותה ובגדול תמשיך להמליץ לנו!!

9. shlomydavid מנהלים

המלצות נחמדות ביותר..
    הוספת גם מידע על חיסורים חשובים של הקבוצות וזה דבר מצויין בהמלצה.
    סחתיין על הפגיעות ! המשך כך !