המפעלים האירופיים - מכבי ת"א פוגשת את PSV בפליאוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏31/5/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

לא יודע יש לי תמיד את התקווה שינצלו. בתכלס אף פעם לא באתי גלובלית על קמפיין בתים כלשהם בגלל התוצאות שהושגו בו, אלא על חוסר המשכיות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

אם הייתי חושב שינצלו את זה בשביל להתקדם כמועדון אז אין בעיה, מקבל את התוצאות הרעות.

אבל אני כבר יודע שזה לא יקרה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@oranfu
    אלכס כבר ענה לך ואני אוסיף לך. קח את הסיפור של שריף, מה להם בליגת האלופות? קמפיין אחד מוצלח יכול לתת לך חשיפה אדירה וזה יגרום ששחקנים יותר טובים יגיעו. הניצחון בבירנביאו עשה כותרות ועם ניהול נכון זה יכול לקדם אותם. לצערי שם הבעיה לדעתי אצלנו. מבחינתי מכבי חיפה קבוצת צמרת ישראלית אמיתית. ליעקב שחר יש כבר איזה שלושים שנה תקציב שנתי בשביל כל שנה להתמודד על האליפות. קורה שכמה שנים לא זוכות בצלחת, אבל בעשור האחרון הקבוצה שלנו הידרדרה בצורה רצינית למטה. אלכס הסביר מצוין את עקב האכילס של הבעלים ושם גם מתחילות ונגמרות הבעיות.

מבחינתי אם נשחק רק בליגה לא נצליח לגדול בשום צורה. אני מוכן עכשיו להסתכן, אבל נותר לי כרגע רק להתפלל ששחר מוכן להפיק לקחים...את זה נדע רק בעתיד.

עריכה:
    לדעתי אנחנו בסך הכל מסכימים רק שאני עדיין מקווה ששחר יראה את האור בקצה המנהרה...

4. G.B7 ירוק עולה

לא חשוב שאפשר לחלוק על העובדה שהאליפות זה הדבר הכי חשוב אבל מה הפתרון? להפסיד בכוונה לנפטצ'י או לטורשהבן וללכת לליגה?

הכדורגל הישראלי כולו הולך אחורה זה עובדה אבל אסור לשכוח ששיחקנו היום נגד הקבוצה הכי חזקה ובבית שלה.
    ויותר מזה גם עם הרכב יותר חזק של מכבי חיפה (לביא למשל) כנראה שהיינו נראים קצת יותר טוב אבל זה עדיין היה רחוק מלהרשים.

5. oranfu Member

כמו שרשמתי, לי האליפות יותר חשובה. לא קבעתי פה עובדה. מי שיותר חשוב לו להיות באירופה שיהיה לבריאות.

להפסיד בכוונה? לא, אבל אין מה לשמוח בהעפלה לאירופה או להתלהב שזה חשוב. זה לא, לא למועדון הזה.

ברור שגם בהרכב מלא הסיכויים לא גבוהים. זה רק מחזק את הטענה שלי - אין לקבוצה הזאת מה לחפש באירופה.

אגב הרכב מלא, מעניין אם נזכה לראות דבר כזה עד שתסתיים העונה.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנקודה הזאת אני מבין אותך. האם אני מוכן שאייאקס תשקיע כפול מאמץ באירופה כדי שבסוף החברים של זהבי יחגגו אליפות על הראש שלנו? הלחם והחמאה זו האליפות, אירופה זה בכל מקרה בשביל שתי הקבוצות בונוס. אייאקס היא לא מכבי חיפה וההיפך, אבל בקטע הזה אני מבין אותך היטב. רק שבשבילי מכבי חיפה קצת פחות חשובה מאייאקס ופחות מפריע לי אם ב"ש תקח אליפות...עם מכבי ת"א זה טיפה שונה :p

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יש הבדל בין שלוקחים 8 אליפויות בעשר שנים וכבר העליונות בליגה די ברורה אז מדגדג אירופה, לבין קבוצה שלוקחת אליפות אחרי 10 שנים וזה במחזור האחרון, ורק עכשיו מגבשת את הסגל וצריכה עוד להוכיח בליגה שזה לא היה מקרי. בסיטואציה הנוכחית, אני חד משמעית מעדיף שישקיעו בליגה.

DaveTheSave ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

נו ובעונה הבאה שוב תתקל בסבירות רבה באותו עומס. אופ"א נותנת כסף כדי שיפתחו מועדון.

9. beni34 Member

אני מסכים שמבחינת רמת השחקנים הכדורגל הישראלי הולך אחורה אם השנים.אבל אסור לשכוח שכבר שני עונות ברצף יש לנו שני קבוצות בשלב הבתים באותה עונה.שזה יפה.אני מוכן לחתום על זה שבכל עונה יהיה לנו שתי קבוצות קבוע בשלב בתים באירופה.ועל תשכח שבתחילת העונה שעברה אנשים פה ציפו שבשנים הקרובות שום קבוצה ישראלית לא תעפיל לאירופה.וגם בתחילת העונה הזאתי אנשים פה בפורום כתבו שבעונה שעברה באר שבע ומכבי תל אביב העפילו לבתים בגלל הקורונה והשנה אין סיכוי שקבוצה ישראלית תעפיל לבתים.והינה שתי קבוצות ישראליות העפילו לבתים.אנחנו צריכים לשאוף שכל עונה בקביעות לפחות שתי קבוצות ישראליות יעפילו לבתים לא משנה מה יהיו התוצאות.פעם מפסידים ופעם מנצחים.פעם מפסידים לברלין ופעמיים מנצחים את אינטר.זה הכדורגל.יש הרבה מדינות באירופה שהיו חולמות לשלוח שתי קבוצות קבוצות לשלב הבתים באירופה

10. beni34 Member

הכדורגל הישראלי צריך לשאוף שבכל עונה בקביעות יהיה לפחות שתי קבוצות ישראליות בשלב הבתים באירופה.פעם מנצחים ופעם מפסידים זה הכדורגל.מותר להפסיד לאוניון ברלין 3-0 אפס.לא קרה כלום.מה זה קשור שאחרי כל הפסד של קבוצה ישראלית באירופה ישר אנשים פה כותבים שהכדורגל הישראלי זבל ופח אשפה.אפשר להפסיד לא קרה כלום.ואם התוצאה היום הייתה הפוך ומכבי חיפה הייתה מפתיע ומנצחת 3-0.אז אתה הייתה כותב פה שהכדורגל הישראלי חזק ומצויין?כמו שאתה כותב אחרי הפסד שהכדורגל הישראלי חלש וזבל?סלטיק הפסידה היום בבית בסקוטלנד 4-0 לקבוצה גרמנית.אז מה תגיד שהכדורגל הסקוטי חלש וזבל ושסלטיק צריכה לשחק רק בליגה הסקוטית ולא באירופה?מכבי חיפה צריכה לשחק כל שנה בשלב הבתים באירופה וגפ להיתמודד על האליפות.זה שמכבי חיפה משחק באירופה.לא אמור להפריע למכבי חיפה להיתמודד על האליפות.זה לא קשור אחד לשני.

לירן אוהב/ת את זה.
  11. G.B7 ירוק עולה

אוי ואבוי אם היינו מודחים לאחת הקבוצות מהמוקדמות ולא היינו מגיעים לשלב הבתים הזה, זה מפעל חדש שמתאים לרמה של קבוצות ישראליות (יש יותר טובות בהרבה ויש חלשות בהרבה מאיתנו).
    היית אולי צודק אם היה מדובר בליגת האלופות, כרגע אנחנו רחוקים משם בכל כך הרבה דברים.

beni34 ו-הרצליה אוהבים את זה.
  12. קשר שמאלי Member

עזבו נו. במועדון הזה לא באמת רוצים להתקדם
    מנצחים משחק - חוגגים על זה שבוע, עושים תעמולה, זה הכי טוב בארץ, ההוא הכי טוב בעולם, אנחנו הקבוצה הכי מאומנת בהיסטוריה. ווינרים גדולים
    מפסידים ונראים זוועה - רק תירוצים, הם 3 רמות מעלינו, זה שיחק פצוע, פתאום חסר חלוץ ועומק ( כל הקיץ קשקשו שיש לנו סגל מאוזן איכותי ועמוק). אין באמת הפקת לקחים או רצו להשתפר. קבוצה ישראלית טיפוסית. תעמולה מעל לכל

שיחקו עם 5 קשרים הגנתיים ו2 שחקני התקפה מול פייינרוד, סחטו 0-0 בבית וחגגו כאילו זה היה איזה משחק גדול שלנו. עסוקים רק בלרמאות

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/21
  13. beni34 Member

לא סחטנו שום תיקו מפיינורד.המשחק בסמי עופר נגד פיינורד.היה שקול מאוד.וחיפה לא הייתה רחוקה מלנצח.הבית הזה עדיין פתוח.מכבי חיפה יכולה לנצח בבית את סלאביה פראג.ולעלות למקום השני.פראג קבוצה הרבה יותר חלשה וקטנה מפיינורד.נכון שפראג מועדון יותר גדול וחזק מחיפה.אבל בבית בסמי עופר מכבי חיפה יכולה לנצח את סלאביה פראג

14. קשר שמאלי Member

לשחק בבית עם 5 קשרים הגנתיים ולסיים ב0-0 זה לא הישג. מבחינתי זה כמו לעשות בונקר ולסיים ב 0-0. אפשר להיות מרוצים מהתוצאה כי זה מול קבוצה עדיפה, אבל לחגוג כאילו מדובר באיזה הישג גדול זה פאתטי. מכבי חיפה לא מחפשת להתקדם, היא מחפשת לגנוב כמה שיותר דעת. אנחנו לא באמת מועדון תחרותי

מתפשרים על זר בינוני כמו רודריגז בעמדה כל כך קריטית. עבודה בעיניים

15. G.B7 ירוק עולה

תיארת פה בדיוק את החולי בכדורגל הישראלי ולא רק במכבי חיפה.
    הכתרת מלכים תוך דקה וחצי וריסוק תוך חצי דקה.
    על פלאניץ' אמרו שהוא חרא בלם, את קוואס שחצי מהאנשים עוד לא יודעים את השם שלו אחרי חצי משחק כבר הכתירו לשחקן ענק.
    אין פה שום פרופורציות.
    הכל עניין של איזון- ניצחון אתמול בגרמניה היה הפתעה גדולה ששווה מחמאות, והפסד צפוי אתמול שווה ביקורת אבל אסור לשכוח ששיחקנו נגד קבוצה חזקה מאוד בחוץ.
    לפני ששופטים את המשחק מול פיינורד או כל משחק אחר צריך להבין מי אנחנו (בכללי קבוצות מישראל ונבחרת) ומול מי אנחנו מתמודדים. אי אפשר כל שנה וכל השנה להגיד כמה שהכדורגל הישראלי הוא פח אשפה, ואלופת ישראל היא אלופה נטו בגלל שכל שאר הקבוצות פשוט יותר חלשות ממנה ואז שמגיעים למשחק בחול ועושים תוצאה אז מתחילה ביקורת לא מידתית.
    אם אנחנו כל כך גרועים, ואם הכדורגל פה כל כך גרוע אז אולי 0-0 מול פיינורד יריבה הולנדית חזקה זה תוצאה שאפשר לחיות איתה בשלום ולהחמיא על העמידה הטקטית או היכולת או כל אמירה כזו אחרת. וזה לא אומר שחוגגים את התיקו 0 הזה.
    ומעבר לתוצאה אם אנחנו כל כך גרועים אז צריך גם להיות ציפיות למה שאנחנו הולכים לראות על הדשא, אם אנחנו כל כך נחותים אי אפשר לשחק התקפי ופתוח אז עולים במערך הגנתי ומנסים להשיג תוצאה (ככה זה בכל העולם).

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.