המפעלים האירופיים - מכבי ת"א פוגשת את PSV בפליאוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏31/5/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. קשר שמאלי Member

מקבוצה נחותה אתה מצפה לפחות לעמידה טקטית נכונה. מה ראינו אתמול ממכבי חיפה? נראינו לכל אורך המשחק כמו קבוצה חובבנית
    עולים עם 3 בלמים שאף אחד מהם לא מסוגל לארגן משחק מאחור או להוציא את הקבוצה קדימה, עם 2 שחקני כנף שמוגבלים מבחינה התקפית גם בליגה הישראלית, ובלי שום שחקן התקפה מהיר. איך אפשר לצפות להיראות ככה כמו קבוצת כדורגל? הקשנו על עצמו עוד יותר. אבל העיקר שגרשון קיבל מבכר מנת בוסטר. אין שום דבר מקצועי במועדון בזה. הכל חלטורה. מועדון כדורגל ישראלי טיפוסי
    .

2. Telkiyski Member

אתם מדברים כאילו קיבלתם 3-0 בסלובן ברטיסלבה או באומוניה ניקוסיה.
    נו אז הפסדתם 3-0 לקבוצה מהבונדסליגה, מה כזה אסון פה?
    לפני המשחק הימרתי שייגמר 4-0.

ציפית כאילו שמה? שיהיה משחק שוויוני? שייגמר 2-2?

מכבי חיפה קבוצה עם הרבה בעיות אבל גם בלי כל הבעיות האלה 3-0 בגרמניה מקבוצת בונדסליגה זו תוצאה בהחלט הגיונית.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  3. G.B7 ירוק עולה

אז אם אתה לא רוצה מרוצה מאתמול (ובצדק רב!), אז אתה צריך להיות מרוצה (גם אם לא מאוד) מהמשחק מול פיינורד.
    אבל אתה גם מבקר את המשחק מול פיינורד (שעוד במקרה יכולנו לגנוב שם אולי איזה ניצחון קטן).

4. קשר שמאלי Member

אני הייתי מסופק מהתיקו מול פיינרוד, אבל לא ראיתי שום סיבה לחגוג את התיקו המאופס הזה. עשינו משחק טקטי מאוד מבוקר, הוצאנו את העוקץ מהיריבה, הלאה, נגמר. אין מה לחגוג. לא הברקנו ולא עשינו שום דבר מיוחד.

לגבי המשחק אתמול, זהלא התוצאה. אבל מיותר לנסות להסביר את זה לטלקייסקי. זו הייתה תצוגת נפל מכל הבחינות

5. Telkiyski Member

מאז המפגש אתכם פיינורד כבשה 14 שערים ב-4 משחקים, כולל רביעייה לפסוו בחוץ.
    להקטין את זה בתיאור כמו "לא הברקנו ולא עשינו שום דבר מיוחד" זה נטו לחפש להקטין.
    עצם זה שלא קיבלתם מהם גול עם ההגנה הבינונית שלכם זה כבר הישג יפה מאוד.
    הרי גם אם אתמול הייתם מחלצים 0-0 או 1-1 אני מניח שהיית כבר מספר איך זה פוקס ואיך עקצתם.

6. קשר שמאלי Member

אתה מפרשן תוצאה נטו. זו בעיה לנהל איתך דיון כדורגל. צר לי

7. Telkiyski Member

אתה צודק.
    עדיף לנהל דיון איתך כדי שתספר לנו שקייראט קבוצה של ליגה לאומית אחרי שצפית בה במשחק שלם או ששריף היא קבוצה קיקיונית.

אתה עמוק באג'נדה מאז הקיץ.
    אתה זה שאי אפשר לנהל איתו דיון.

8. קשר שמאלי Member

לטעון שיש בעיות מקצועיות רבות זו אג'נדה?
    את הבעיות שאני זיהתי וצפיתי עוד מיולי, במועדון המקצועי והמהולל מכבי חיפה התחילו לזהות רק בתקופה האחרונה.

שלא נדבר על האוהדים שכל הקיץ אוננו על ההחתמות של דין דוד ובן שהר. אותם אוהדים שהתווכחו איתי כל הקיץ ולא הבינו מה אני רוצה. פתאום הם רואים את הבעיות. כל הקיץ הם סיפרו כמה הסגל מושלם, ואיזה יופי שסגרנו מהר את הסגל, והיללו את ההנהלה. קהל עיוור

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/21
  9. Raulito Madridista

- מכבי חיפה הייתה ממש כמו שטיח לאוניון ברלין, לא חשבתי שהיא תנצח בחוץ קבוצת בונדסליגה לא רעה בכלל אבל ציפיתי שיהיה ליריבה קצת יותר קשה. כשיוצאים מארץ הגמדים רואים 'איך פלאניץ' הגיע לפה' - כי הוא גם נופל משמעותית בזריזות ובאתלטיות. ראיתם איך השחקן של אוניון 'העיף' את סאן כאילו כלום ובעט לקורה? לפני השער השלישי? כל חוליית ההגנה לא מספיק טובה וכששרי ביום חלש אין פתרונות. אני חושב שמוחמד היה בסדר דווקא. לא זוכר איום רציני ירוק. כשלא היה מצב להשיג משהו מהמשחק הזה - טוב שאצילי יצא, אולי היה חכם גם לוותר על שרי.
    - לגבי מכבי תל אביב, עדן שמיר מצטרף מעולה מאחורה, הוא לא שכנע אותי שיש לו עוד דברים להציע. קניקובסקי שיחק מאחור מדי, שני הזרים היו חלשים. יש מצב שחוזז ודוידזאדה זה אגף שמאל הכי גרוע של מכבי מזה שנים רבות, לפחות עשור. הקבוצה לא הצליחה לייצר מצבים בכלל. אולי גררו פיתח מניירות של כוכב לכן הוא לא משחק? שפת הגוף שלו מעצבנת.

10. Telkiyski Member

גם אני אמרתי שאתם אוברייטד כבר בקיץ.
    אבל לבטל ככה את המשחק הקודם נגד פיינורד ("לא עשינו שום דבר מיוחד") זה נסיון להקטין.

11. beni34 Member

ואל תשכח שבתחילת העונה הזאתי אנשים פה חשבו ששום קבוצה ישראלית לא תגיע לשלב הבתים.ואמרו שאולי קבוצה ישראלית אחת תגיע אחרי פנדלים לפלייאוף.אז אם אנשים פה בפורום אמרו בתחילת העונה שאין שום סיכוי לקבוצה ישראלית להגיע לבתים.ואמרו שבעונה שעברה בעזרת הקורונה הקבוצות הישראליות הגיעו לבתים.אז זה הישג ענק (מבחינת האנשים פה בפורום)עצם זה שכבר עונה שנייה ברצף שני קבוצות ישראליות מעפילות לבתים.אחרי שאף אחד פה לא נתן סיכוי לקבוצה ישראלית להעפיל לבתים

12. קשר שמאלי Member

לשחק עם 5 קשרים הגנתיים ועם שחקן וחצי בחלק הקדמי ולסחוט 0-0 זה לא כזה מרשים.
    זה כמו לצורך העניין לשחק עם 3 בלמים ו3 קשרים אחוריים אפורים ולסחוט 0-0.
    התוצאה סיפקה אותי אבל לא ראיתי שום סיבה להתעודד מהיכולת או לחגוג את התוצאה
    לראות את המציאות כפי שהיא זה לא לנסות להקטין

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. beni34 Member

לעשות תוצאת תיקו נגד פיינורד(קבוצת ליגת אלופות לכל דבר) בשלב הבתים זה תוצאה יפה.לא משהו שצריכים בשבילו לצאת בחגיגות.זה היה צפוי שבישראל בסמי עופר.מכבי חיפה יכולה להוציא נקודות נגד קבוצות ברמה של פינורד.ברוטרדם הסיפור כבר יהיה שונה ופיינורד יכולה להביס את חיפה 3 4 אפס.לפי דעתי בבית בסמי עופר. מכבי חיפה יכולה לנצח את אוניון ברלין וסלאביה פראג.למרות ששני המועדונים האלה הרבה יותר גדולים וחזקים ממכבי חיפה

14. beni34 Member

קבוצות ישראליות כבר ניצחו בחוץ בשלבי הבתים באירופה מועדונים וקבוצות הרבה יותר גדולים וחזקים מאוניון ברלין.(זה הרמה של השחקנים הישראלים כרגע בכדורגל הישראלי.פעם היו יותר טובים)ולמרות הכל התוצאה אתמול הייתה צפוייה.אף אחד פה לא היה יוצא בחגיגות אם מכבי חיפה הייתה מנצחת אתמול.כמו שלו צריכים ישר לצאת בהודעות אבל כשמכבי חיפה מפסידה.כאילו אנשים פה יש להם ציפיות שכל משחק באירופה מכבי חיפה תבוא ותפרק קבוצות 4-0.כמו שעשינו לבאקו וטביליסי וטורשאבאן

15. beni34 Member

מישהו יודע איך עובדת מערכת הנקודות החדשה של uefa.אני הבנתי למשל שאם מכבי תל אביב עולה מהמקום הראשון ישירות לשמינית הגמר אז הליגה הישראלית מקבלת נקודת דרוג בונוס.מישהו יכול לפרט

מצב נושא:
הנושא נעול.