המצב הבטחוני

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏2/1/16.

1. Gass12 Member

לחציל על האש או בתנור יש טעמים עזים ובמיוחד כשמצרפים אליו פלפל חריף קלוי או טחינה .
    המטבח הערבי עושה נפלאות עם חצילים. כנראה שזו הסיבה שהוא נבחר להיות המבריח האולטימטיבי
    https://www.0404.co.il/?p=48596

https://www.0404.co.il/wp-content/uploads/2017/07/1500478691790.Xxx

2. Gass12 Member

מאמדו זה בשבילך שתשמע ותראה במו אוזניך ועינך את הנחש השקרן הנכלולי המסית. אל תנסה להגן עליו בפעם הבאה בטענה שלא הובן / תורגם
    כהלכתו. דרוריקו תגזור ותשמור. סרטון מהיום בירושלים

3. DRORIKO Member

@Gass12 אם תחזור להודעה המקורית שלי שבא אני "מגן" על טיבי תראה שכתבתי שם גם שאני לא סובל אותו ושהוא אוייב של הדו קיום. עם זאת לא ראיתי אצלו קריאות לרצח,גם לא בסרטון שהעלת(שהוא מעצבן מאד שלא יהיה ספק). בוא נגיד שאם טיבי היה עובר על החוק הוא היה יושב באותו תא עם ראאד סלאח. אגב אם להיות פרשן לענייני ערבים לשניה וחצי,לא נראה לי שהצעירים הפלסטינים ממש סופרים אותו,זה יותר נראה שהוא מנסה לרכב עליהם.

4. Gass12 Member

ימח שמכם כל טהרני ומוסרני "הקרן לישראל החדשה" שותפיהם בפרקליטות,בבתי המשפט,בצבא שהלך פייפן ובכל פינה במדינה.
    אם בעבר עשו זאת בשושו ובנכלוליות תוך כדי הסוואת הפעילות מאחורי מעטה עבות של כמעט 400 עמותות בעלי שמות רכים ויפים
    היום הם משתינים עלינו מהמקפצה.
    נו קדימה בני זונות מעוותי מוח אכולי שנאה עצמית . רמטכ"ל אפס סירסת את הצבא .שר ביטחון אפס ( גם הנוכחי כולו רעש וצלצולים ) פתרו לנו את המצב החרא שאליו הובלתם אותנו.
    דרשת וקיבלת מצוות שופטים מכור פסק דין מכור. בעובדה קידמת את כל מי שעזר להרשיע .
    שום מילה שום מילה על המ"פ תום נעמן שעליו התבססה עיקר ההרשעה בערכאה הראשונה ושהוכרז כשקרן ולא אמין בערכאת הערעור ובכל זאת קודם .
    לקחת עורך דין במליון שקל מהכיס שלנו בכדי שתוכל לחגוג את נצחונך המפואר על ..משפחת אזריה.
    משפחה שלא חששה לשלוח את הבן שלה לחטיבת כפיר בעודכם שולחים את הבנים שלכם לשירות בקריה עם נעליים חצאיות של הכוסיות.
    כל היסוס מול חיות האדם הללו רק מגביר את תעוזתם. אחרי שיורקים בפנים של חיילים ,מאיימים עליהם ומגחיכים אותם. הדרך קצרה משם לאותה התנהגות כלפי שוטרים ושוטרי משמר הגבול. וגם כלפי אזרחים בתוכנו.
    כל הריסת בתים נעצרת בבג"צ. כל גירוש שהוא אחד הצעדים המרתיעים ביותר נעצר ע"י בג"צ.
    חברת כנסת שרמוטה בת שרמוטה עושה מה שבא לה ובג"צ מונע שוב ושוב את הרחקתה מהכנסת. אלפי בתים לא חוקיים נבנים בדרום ובצפון ,והבג"צ מוצא סיבות מהתחת למה לא להרוס אותם . עד כי אין ברירה והמדינה מלבינה להם.
    מסתננים שחדרו לארץ הורסים את חיי התושבים בדרום תל אביב בעזות מצח וחוצפה בל תתואר. והקרן שוב הקרן שומרת עליהם מכל משמר כשהבג"צ שוב מעניק חותמת סרטן כשר. שופטים שעברו בקרן להכשרת משפטנים על חשבון הקרן פורעים שטרות .מדינה בהפרעה חסרת רצון לחיות
    ואתם כל אלה שעדיין לא התעוררו לראות את המצב נכוחה בעיניים מציאותיות? כולכם ג'וקים מסוממים

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/17
  5. Gass12 Member

אז מה ? מסתבר שנתניהו רואה 7 מהלכים קדימה והחשש אמיתי ולא מדומיין .אני זוכר את היללות האלה גם לפני הסכם הגרעין "כן אבל איראן".אבל איראן" איראן כבר כאן .נראה לי שהגיעה שעתך לחשבון נפש . או לפחות לחישוב מסלול מחדש

אם אינך חושש מרצף המהלכים של האיראנים מאחורי גבנו,אם אינך חושש אחרי מה שסיפר בקבינט יוסי כהן ראש המוסד. ואף אינך חושש ממפעל הטילים..זה רק כי אתה מתגורר בקנדה עם מזגן מכוון לביצים

איראן מקימה מפעל טילים בסוריה

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/17
  6. מזגן Member

הכוונה שלי היתה שהם משתמשים בישראל למטרות פוליטיות. כמו שטורקיה משתמשת בישראל למטרות פוליטיות. כמו כל מדינה במזרח התיכון שיש בתוכה אוכלוסיה סמי מפגרת שמגיבה בצורה הנכונה לשימוש הזה. פרופוגנדה.
    אם נתניהו שלך היה כל כך מעוניין לשמור על מדינת ישראל ולחשוב שבע מהלכים קדימה עבורה הוא לא היה מזיין במח כל היום והיה עושה משהו. בכל פעם שאתה רואה אותו מזיין בשכל על הדברים האלה הוא רק מזיין בשכל. פרופוגנדה. בדיוק כמו האיראנים. ולתוצר הזה יש לקוחות בישראל בדיוק כמו שיש כאלה באיראן.
    ההנחה הפרובינציאלית שלך שכל זה מכוון בכדי להשמיד את ישראל. אני מניח שההוכחה שלך היא שהאיראנים אמרו את זה. אתה רואה? יש אפילו לקוחות לפרופוגנדה מחוץ לאיראן!
    אני טוען שלדעתי ישראל היא אמצעי פוליטי בידי האיראנים והמטרה היא הים התיכון והתפשטות. יותר שטח ויותר גישה לים זה יותר כח. מן הסתם גם אטרקטיביות לכוחות אחרים. סינים? רוסים? יהיה טוויסט מעניין אם בסופו של דבר ארה"ב. ביחוד עם נחש כמו טראמפ בשלטון.

Lebron אוהב/ת את זה.
  7. Lebron Member

רק כדי לחזק את מזגן, ברגע שביבי ראה בסקרים שזיוני השכל שלו על איראן מותירים את הציבור אדיש, הוא הבין שהנושא האיראני לא מעניין יותר מדי את הציבור, ובעקבות כך הוא הפחית ב-80 אחוז בזיוני שכל על איראן ועבר לזיין את השכל על נושאים שמעניינים את הבייס שלו.

גאס כנציג הבייס הזה בדיונים הפוליטים פה הוא דוגמה מצוינת - ביום יום כותב בעיקר על התקשורת, השמאל והערבים, נושאים שיותר משלהבים את הבייס הימני של ביבי. איראן מקבלת ממנו התייחסות פעם בחודשיים-שלושה.

8. Gass12 Member

נצא מתוך נקודת הנחה שאתה צודק.מה אתה יודע אם בכלל על הנסיונות הכנים והאמיתיים של רוה"מ לעצור את המרוץ של איראן?
    הכי קל לך לומר שגם הנאום בשני בתי הנבחרים נועד לצרכים פוליטים ופופוליסטים אלא מה?
    לא תפתיע כלל. זה פחות או יותר הטיעון הקבוע של השמאל כשאין לו מה לומר.
    לגבי איומים במזרח התיכון.כשאיומים נזרקים אל חלל ריק ונשארים שם ללא גיבוי במעשים אז הם מבחינתי כאלאם פאדי
    ברגע שאיומים מצד אויב נחוש עיקש ופונדמנטליסט, נתמך גם במעשים .לאט ובנחישות הוא מתקדם אל המטרה המוצהרת שלו לחסל אותי . אני בניגוד אליך לוקח את זה במלוא הרצינות וכובד הראש!!
    לפעמים בחיים יש גם פרשנות פשוטה לא הכל חייב להיות מסובך. הם שונאים אותי . ברגע שיזדמן להם ויהיה להם נוח מבחינת מאזן הכוחות
    ביננו הם ינסו להוציא לפועל את זממם.

9. Gass12 Member

אתה משדר מכף רגל ועד ראש דף מסרים של השמאל הפטפטן.
    יש לך הוכחה שלאיראן אין שום רצון לפגוע בישראל?הנח אותה כאן שנדע.
    אני יכול ברגע אחד לשלוף לפחות עשרה מקרים בהם איראן מעורבת עד צוואר במטרה לפגוע בישראל.

10. Gass12 Member

צפון קוריאה ואיראן – מצא את ההבדלים
    עוזי רבי

הדרמה בחצי-האי הקוריאני מחייבת הידרשות להסכם הגרעין המפוקפק שחתמו באי עולם ביוני 2015 עם איראן. הדבר מתכתב גם עם קביעתו של ראש המוסד לפני ימים ספורים כי איראן התחזקה בכל עניין ומובן מאז החתימה על ההסכם. אין ספק, ההנהגה האיראנית חוככת ידיה בסיפוק בימים אלה ומונה אחד לאחד את הישגיה מבית ומחוץ.

להלן עיקרי הדברים:

כלכלית: מאז החתימה על ההסכם איראן נתונה בעיצומה של צמיחה כלכלית. הסכמים בינלאומיים חדשים, למשל ההסכם עם ענקית האנרגיה הצרפתית "טוטאל", מאושש במהירות את הכלכלה וסולל דרך לחברות אירופיות ואסיאתיות המתדפקות על דלתות המשק האיראני. מובן (ואיראן מכוונת לכך), שככל שמתרחב שיתוף הפעולה הכלכלי פוחתת ערנותן ומחויבותן של מדינות המערב בשאלת הפיקוח על איראן. בהיבט אחר, מאפשרים הפירות הכלכליים הזורמים למשק האיראני להפיס את דעתו של ציבור מקומי נרגן ולהעניק להנהגה האיראנית מנת לגיטימציה נוספת מבית.

גיאופוליטית: נוכחותה של איראן באזור לא ניתנת עוד לערעור. הקשת הקרויה "הסהר השיעי", זו הנמתחת מראש המפרץ הפרסי עד לאגן המזרחי של הים התיכון, קורמת עור וגידים. הזירה הסורית מארחת "צבא שיעי" של אלפי מגוייסים, בין היתר מאפגניסטן ופקיסטן, שגויסו על ידי "משמרות המהפכה" כדי להנכיח את איראן ביתר שאת. ממעוף הציפור נראה כי נקודות ציון ש"שוחררו" מידי דאע"ש במערב עיראק ואף במזרח סוריה עלולות ליפול כפרי בשל בידיה של איראן. חיבור ורצף מלא במרחביה של "הקשת" יעניקו לאיראן גישה לים התיכון, לראשונה מזה 2300 שנה.

הפסקת האש בדרום-מערב סוריה שהוכרזה על ידי ארצות הברית ורוסיה בחודש שעבר, שבמסגרתה יוקמו אזורי חיץ בגבול סוריה וירדן ובגבול בין סוריה לישראל, הנה כבר מחוררת. ההסכם כמו מנציח את נוכחות איראן בסוריה. דרישת ישראל שההסכם יכלול פינוי כוחות שיעים ואיראניים מהאזור נענתה בשלילה.

גרעינית: איראן לא זו בלבד שלא זנחה את שאיפתה להפוך למדינת סף גרעינית, אלא שבאמצעות "הסכם המסגרת" ופירותיו מובטח שכך יקרה. די אם נקשיב רוב קשב לקריאתו המתריסה של הנשיא רוחאני בדבר האופציה לביטול ההסכם, לעובדה שהפרלמנט האיראני החליט שלשום לתעל סכומי כסף נכבדים לתוכנית פיתוח הטילים הבליסטיים של איראן, כדי שנבין כי ההנהגה בטהראן אינה אלא אחות-תאומה להנהגה בצפון-קוריאה, אם כי חכמה ונכלולית הרבה יותר ממנה.

הבטחתו של ביל קלינטון מ-1994, שצפון קוריאה פורקה מנכסיה הגרעיניים הופכת בימים אלה לבדיחה עצובה, שמזכירה (גם לבעלי הזיכרון הקצר) הצהרות דומות של נשיא אמריקאי נוסף, ברק אובאמה, שברוב הדר הודיע על חתימת ההסכם עם איראן. כמו במקרה הצפון-קוריאני, הנחות היסוד לגבי ההסכם עם איראן היו שגויות ביסודן. החשיבה כי איראן תיטיב את דרכיה ו"תשתלב בקהיליית העמים" הייתה ועודנה הנחה מקווה (wishful thinking) שקורסת מול צוקי המציאות.

מנהיגי המערב פסעו לתוך "המלכודת האיראנית" כסומים בארובה. ההישג המדיני לכאורה שברק אובאמה התהדר בו מלמד על ליקוי מאורות ועיוורון תרבותי המכה בהנהגות המערב שאינן מבחינות עוד בין טפל לעיקר ובין אינטרסים קצרי מועד להחלטות הרות גורל.

התראיינתי בנושא אתמול בתכנית "חמש מקורי" בערוץ כאן 11

11. Gass12 Member

12. Gass12 Member

13. Gass12 Member

כפי שעניתי לך בתגובתי הקודמת אתה לא מספיק יודע. היתה כוונה שנכנסה לשלב מבצעי מתקדם ביותר ,לצאת לתקיפה על פרוייקט הגרעין האיראני
    אולי אחדש לך אם אספר לך שדגן ואשכנזי מנעו זאת ע"י הלשנה לחוסיין אובמה , שמצידו מיהר לאיים על ביבי." אסגיר את ההמראות של מטוסי חיל האוויר בזמן אמת , ויותר מזה אפעל להפיל מטוסים שלכם אם אצטרך. על הרקע הזה היתה מלחמת עולם בין דגן לביבי.
    עכשיו משסיפרתי לך את הנתון הזה..תקרא את המאמר הזה של עוזי רבי (נכחנו במספר הרצאות שלו).

מעריב | מומחה: "רה"מ צדק כשרצה להפציץ את איראן, אסור לשבת על הגדר"

14. Gass12 Member

רוה"מ בראיון אודות המפגש עם פוטין ועל המצב הבטחוני בכלל.
    גוליבר בים האפסים שמסביב

15. מזגן Member

אני מאזין ואז אני מדמיין את בוז'י נוסע לדבר עם פוטין עסקים לגבי המצב בסוריה.