המשיקעים בורחים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏25/4/04.

1. יוגב אסולין Guest

אחרי שאת בית"ר לפני כמה שנים עזב דדש ואחריו עוד רשימה ארוכה של משקיעים. בהפועל חיפה רובי שפירא התאבד עקב המצב של הקבוצה. מאיר שמיר ברח מהפועל פ\,ת עכשיו עושה רושם שגם הפועל ת"א הולכת לאבד את ההנהלה שעשתה אותה מאוד קבוצת מרכז טבלה ומטה בליגת העל לקבוצת צמרת.

אנחנו מדברים פה כבר שנים על זה שמשקיעים צריכים לבוא ולקחת קבוצות כי ככה הליגה תתקדם. ולמה משקיעים לא באים ודברים כאלה. והנה הרבה משקיעים שהיו מעורבים לקחו קבוצות לאליפיות צמרת וכו'. פשוט בורחים רואים שהעסק לא מתאים בארץ אין רווח יש הפסדים. לאוהדים יש זיכרון קצר של הצלחות וקצת בעיות ישר מקללים ומוציאים את כל האווירה והחשק להשקיע בקבוצה. ואז הנה שוב היום אנחנו עומדים במצב שבו מלבד שחר ולוני שנה הבאה לא יהיו לנו בליגה שום אנשים שלוקחים קבוצות ושמקייעם ממיטב כספם. מי שהצליח בגדול ימשיך להצליח מי שנכשל ברח והקבוצות תחת ידי העירייה לא יתקדמו לשום מקום וחבל.

מה בעצם גורם לבריחה שלהם?
    והעם אתה בתור איש עסקים היית מוכן להשקיע בקבוצה שלך?
    ומה אפשר לעשות כדי לשפר את המצב ולגרום למשקיעים חדשים להגיע?

2. EladLR Member

הגרימה לעזיבה שלהם היא שלא מעריכים אותם מספיק על מאמצם, בזבוז כסף רצחני שנוצר אצלנו במדינה ותשלומי ענק... שגורם להם להפסדים רבים. הפרסום שנוצר להם שלפעמים פוגע להם בעסקיהם האישיים.

אם אני הייתי איש עסקים והיה לי הרבה מאוד מאוד מאוד כסף אולי הייתי משקיע אבל זה גם בלי פרסום וכאלה.. הפרסום הזה רק עושה רע וגם הייתי חושב הרבה פעמים לפני שהייתי נכנס לזה..

3. מירו Member

דדש לא ברח ההתאחדות העיפה אותו

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה עסק מסובך.... שמעתי ביום שישי תכנית ברדיו ירושלים שדיברו בה על המצב הכל כך גרוע כלכלית של הקבוצה...

הכל מתחיל ונגמר לדעתי במשכורות של השחקנים. לא יכול להיות ששחקנים דרג ז' ירוויחו 40,000$ לעונה, זו פשוט שערוריה. יש פה בליגה שחקנים שמרוויחים למעלה ממליון שקל בעונה וזו בושה. הליגה שלנו נראית כמו חרא אז מגיע לשחקנים האפסים שנמצאים פה פרס? כל פעם שמראים בעיתונים את המשכורות של השחקנים אני מתקומם מחדש. המצב הזה פשוט לא ייאמן, ובגלל זה הכדורגל שלנו הולך לאבדון.