הנבחרות הצעירות של אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏6/9/06.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע הזמן לתת לגורי האריות את הכבוד המגיע להם ולהקדיש להם דיון משלהם. ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מביום בו אנגליה הצעירה (עד גיל 21) מבטיחה את ההעפלה להצלבה אחרי נצחון דרמטי ביותר על היריבה על העלייה, שוייץ. זה נראה כמו טיול קל בפארק עבור האנגלים, שהיו חייבים לנצח היום בשוייץ כדי להעפיל להצלבה (רק קבוצה אחת עולה מבית של 3 קבוצות), וגם הצליחו לעלות ל2-0 תוך 18 דקות משערים של ת'יאו וולקוט ודייב נוג'נט. אך אנגליה הצעירה כנראה יונקת השראה מהבוגרת וגם היא נהנית לסבך את עצמה, והשוייצרים המוכשרים חזרו ל2-2 בדקה ה-70. בשלב זה ההעפלה היתה בידיים שוייצריות, ונשארה כך עד הדקה ה-88, אז ג'יימס מילנר המחוצ'קן כבש שער נצחון דרמטי, שלח את הילדים להצלבה ואת השוייצרים לחלוב פרות.

Come on England! :aaa12:

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב ההרכב שפיטר טיילור העלה היום:

קארסון
    הויט, פרדיננד ג'וניור, סטיבן טיילור, ביינס
    ראוטלדג', האדלסטון, ריאו-קוקר, בנטלי
    נוג'נט, וולקוט

3. Rudess Member

איתי שתהיה לי בריא, יש לנו כנראה טלפתיה מוזרה. תכננתי לפתוח הערב בדיוק אשכול כזה אחרי שאסיים לראות את המשחק של צרפת-איטליה, אבל הקדמת אותי בכל אופן.
    קודם כל, ברכות לנבחרת אנגליה על הנצחון הדרמטי. אני שמח בשביל וולקוט שהבקיע.

עכשיו אני אנצל את הדיון בשביל כמה משפטים על כשרון צעיר אנגלי. מדובר בבלם ג'יימס טומקינס, שחקנה של ווסטהאם וקפטן נבחרת אנגליה עד גיל 18. הפרשנים מדברים עליו כעל ג'ון טרי הבא, ולא סתם , גם ראשי התיבות של השם שלו הוא JT. הבחור כבר בגיל 17 נחשב לכשרון גדול יותר מאנטון פרדיננד (כאשר משווים את היכולת שלהם באותו הגיל), ולא סתם הוא בסגל של ווסטהאם . אשמח אם ערן האמרס-פאן או אנגלופילפסיה ירחיבו על הבחור.

4. raanana4ever Member

בית של שלוש קבוצות מתוכן רק אחת עולה וזה לפלייאוף? מה עובר על אופ"א?

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אנגליה הצעירה קיבלה הגרלה קשה מאוד בהצלבה-נבחרת גרמניה.

6. SeRgInHo Member

זירזו את זה בגלל שבאופ"א רוצים שאליפויות אירופה עד גיל 21 יערכו בשנים אי זוגיות.
    החלטה נהדרת לטעמי.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

והמפגש מול הגרמנים קרוב למדי. כבר ב-7 באוקטובר הם יתארחו באנגליה, כשהגומלין בגרמניה ייערך 4 ימים מאוחר יותר, ב-11 באוקטובר.

הגרלה לא קלה לאנגלים, אבל מבחינתי גרמניה היא קבוצה שבסגל הנוכחי אנגליה צריכה לעבור. אני תמיד טוען שלנסיון בפרמיירשיפ אין תחליף ולקבוצה הנוכחית יש ממנו בשפע, אני מקווה שזה גם יתרגם סוף סוף להצלחות בזירת הנבחרות הצעירות, מה שלא קורה בשנים האחרונות. בקיצור, על הנייר אפשר וצריך לעבור, בפועל הילדים תמיד עושים במכנסיים ברגעי האמת, נראה מה יהיה עכשיו.

8. raanana4ever Member

ז"א שזו השיטה שלהם לקצץ שנה מהמוקדמות?

9. Rudess Member

Where are you hammers? You don't know anything about James Tomkins?

10. KirkH Member

אנגלו כתב עליו חמשירים כבר בקיץ במהלך משחקי ההכנה...

11. Claret&Blue Member

אכן כן. פארדיו מחזיק ממנו מאוד.
    מה אתה רוצה לדעת טל?

12. Hammers Fan Member

טומפקינס הוא מאותה שכבת גיל מדהימה של מארקי נובל, קייל ריד, הוגאן אפריים וכריס כהן, שהתפתחה בשנים האחרונות.

לפני כארבעה חודשים פגשתי אוהד של ווסט האם יהודי שהגיע ארצה לחופשה, אשר נמצא בקשר יום-יומי עם טוני קאר, מנהל האקדמייה של הפטישים. כששאלתי לגבי הצעירים (ובעיקר ציפיתי לשבחים על קייל ריד ואפריים) הוא קבע חד וחלק שטומפקינס הוא הדבר האמיתי. בלם מהדור החדש- נייד, מהיר, קורא את המשחק טוב, אבל עדיין צריך לבנות את עצמו פיזית מן הסתם.

קשה לי להאמין שנראה אותו בקבוצה הבוגרת בשנתיים הקרובות, אבל ייתכן שגם הוא יכנס למעגל ההשאלות לליגות נמוכות. אם נובל כבר מככב באיפסוויץ', אין סיבה שטומפקינס לא יוכל להשתלב בצ'מפיונשיפ (ממש כמו שאליוט וורד הציג יכולת מרשימה בפלימות' בעונה שעברה).

נערך לאחרונה ב: ‏8/9/06
  13. Rudess Member

Thanks Eran, you're the best!

14. raanana4ever Member

תקן אותי אם אני טועה אבל נובל בן 20 וטומקינס בן 17 כך שלא נראה לי שאפשר להגיד שהם מאותה שכבת גיל...

15. Hammers Fan Member

נובל בן 19, ושניהם שיחקו בU17 המדהים של 2004 שסיים במקום השני בליגת האקדמיות הדרומית לאחר הסיינטס הבלתי מנוצחים, שתחת סטיב וויגלי רמסו כל מה שניסה לעצור אותם.

אגב, אם כבר הצעירים של סאות'המפטון ודיון על הנבחרת הצעירות. מה קורה עם דקסטר בלאקסטוק, לאון בסט (ו..טוב, כולנו יודעים מה נסגר עם ת'יאו וולקוט)?