הנציגים שלנו בחו"ל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏8/7/11.

1. Telkiyski Member

http://www.one.co.il/Article/219770.html

רק תשימו לב להבדלים.
    בONE מסקרים את הראיון בצורה אובייקטיבית פחות או יותר, בעוד שבספורט 5 כרגיל כתבה בוטה ומלגלגת, כמו אחרי המשחק עם איטליה.
    אני מנחש שמישהו בעריכה בספורט 5 "שיפץ" קצת את הראיון.
    למשל, בONE כתוב שלוזון אומר שהוא הישראלי הראשון /היחיד שהגיע לבתים של הליגה האירופית עם שתי קבוצות שונות. זה לא נכון?
    בספורט 5 העדיפו לכתוב שלוזון טען שהוא הראשון שהעפיל לשלב בתים באירופה, ומספרים שם כמה זה לא נכון.
    גם השימוש שלו במילה "סחפתי" (את הפועל לבתים), לא כזה נראה לי.

בקיצור, כשאתם קוראים כתבה על גיא לוזון באתר ספורט5, קחו הכל בעירבון מוגבל.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/13
  2. f-side Member

ממה אתה מופתע? תקשורת הספורט בארץ נראת בדיוק כמו שהספורט נראה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

3. Muurad Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

4. eran levy Member

אחרית הימים, פתאום ONE הפך למהות האובייקטיביות...פתאום ONE הוא הדוגמה החיובית.

יכול להיות שבמקרה הזה זה באמת נכון, אבל צריך לשים לב גם לכותב הביקורת הזו, אדם שבאופן קבוע מבקר את ערוץ הספורט, בין אם יש או אין קשר למציאות, וזאת בשל אג'נדה מובהקת נגד ערוץ הספורט.

זאב זאב...

5. Telkiyski Member

מה הקשר ל"כותב הביקורת" הזו?
    הצבעתי על נקודה מסוימת - הסיקור כלפי גיא לוזון באתר ערוץ הספורט הוא כנראה מוטה לרעתו ולא אובייקטיבי. אין לי מושג למה, אבל זה ככה. אני יכול לתת לך פה עוד שתי כתבות עם המון הכפשות עליו באתר הזה, רק מהחודש וחצי האחרונים.

לא טענתי שONE אתר נפלא (אתה מוזמן לראות מה אני כותב על האתר הזה בדיון התקשורת), הבאתי את הכתבה מהאתר שלהם כדי להראות שהכתבה בספורט 5 לא אובייקטיבית. רק אתמול או שלשום כתבתי פה משהו על זה שלאופירה יש חשבון פתוח משום מה עם מיכאל ניס.
    אל תחפש איפה שאין.

אני יכול אגב באותה מידה, לטעון ש"כותב הביקורת" הזו עלי (כלומר אתה), הוא אוהד של הקבוצה שאני תמיד טוען שערוץ הספורט מסקר אותה בצורה אוהדת. "זאב זאב..."

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/13
  6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

למרות דיבורים על חזרה אפשרית לארץ, שלומי אברטיימן חתם היום על חוזה ל3 שנים במונס הבלגית, הקבוצה בה שיחק (בהשאלה) בעונה שחלפה.

7. eran levy Member

חבל שבמקרה שהצגת ?זאב זאב? לא תופס...
    אתה יכול לטעון מה שאתה רוצה, אפילו שאני עובד עבור ערוץ הספורט. כל אחד יכול לטעון מה שהוא רוצה, גם אבי לוזון טוען שהוא נקי מכל רבב. זה לא עושה את זה נכון.
    אתה מבקר את ערוץ הספורט כל העת על היותו ערוץ של מכבי ת?א. אינך מסוגל לעשות הפרדה בין אהדתך האישית לבין ביקורת עניינית. ממני לא תשמע לעולם ביקורת על גוף שידור, מסחרי או ציבורי, רק בשל היותי אוהד מכבי ת?א או בשל הדרך בה מכבי ת?א מסוקרת.
    עם השנים לומדים משהו חשוב, וגם אתה תבין זאת יום אחד - אפשר להיות אוהד של קבוצה בלי להיות משועבד לה. אפשר אפילו להיות אוהד מכבי בלי לשנוא את הפועל, ולהפך. ביקורת עניינית אינה יכולה להיות מוטה, שכן מיד היא הופכת לביקורת מטעם. אל תחפש עכשיו מה יהיר בהודעה שלי ומה לא, פשוט תבין שלא כל מה שנראה לך כאוהד הפועל הוא בהכרח נכון. ותנסה להיות יותר אובייקטיבי, הדיונים כאן הם לא מלחמה.

8. Telkiyski Member

תגיד, אתה הפכת להיות המבקר ביקורות שלי ולא שמתי לב?
    מי נתן לך את הזכות להטיף לי פה על זה ש"הדיונים פה הם לא מלחמה" ושאני "אנסה להיות אובייקטיבי" וכל זה. אתה אובייקטיבי?
    והכי מצחיק שאתה עוד מעלה את הטענות האלה אחרי שדיברנו על גיא לוזון. מי הזכיר את מכבי בכלל?

אתה רוצה שכל פעם מעתה והאלה כשיהיה לי משהו להגיד על ערוץ הספורט אני אשאל מה דעתך בתור המבקר האישי שלי?
    אז כן, אולי אתה מנסה להתחמק מזה, אבל אתה מתנהג כמו בן אדם די יהיר. אין לך באמת זכות להטיף לי פה על מה לכתוב.
    ואם כבר "ביקורת עניינית שהופכת להיות מוטה", אני חושב שמדובר בביקורת שלך, עלי.
    אתה אוהד מכבי שכותב באתר שערוץ הספורט מממן (אם אני לא טועה), ואתה מטיף לי כי ביקרתי את התיאור של הראיון של באתר שלהם גיא לוזון?

זה כמו שביבי יורשע בגניבת כספים ואז כשדב חנין יעלה לדוכן הכנסת להגיד שהוא חושב שביבי עשה מעשה חמור, יגידו לו שאין לו זכות להביע דיעה.
    בגלל שאני טוען שערוץ הספורט הוא אתר הבית מכבי, אסור לי להעביר עליהם ביקורת בדברים אחרים?

ואיך אתה עוד כאילו מלמד אותי פה לאהוד קבוצה מבלי לשנוא את היריבה, וואו, איזה מלך. איזו קלאסה.
    בן כמה שימון מזרחי כבר? הוא הספיק להתבגר כמוך?
    אני אוהד הפועל ושונא את מכבי מאוד, ואני לא מתבייש בזה. אני יודע שאני לא היחיד ששונא את הקבוצה היריבה של הקבוצה שהוא אוהד. למה אתה חושב שאתה יודע הכל יותר טוב מכולם?

אתה מנסה להצטייר כמו "האיש השפוי שלא מתלהם לעולם" פה, אבל אתה מנסה כל פעם מחדש למשוך את הכיוון פה לסוג של דיקטטורה וסתימת פיות.

9. eran levy Member

:aaarse:

10. Telkiyski Member

11. danielone Member

מה? הם לא שחררו אותו להפועל כבר?

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/13
  12. alexshw Member

הוא היה מושאל להפועל

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אלירן עטר כבש את שערו הראשון במדי ריימס במשחק האימון הראשון של הקבוצה העונה. עטר כבש את השני במשחק שנגמר 2-2.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הליגה השווייצרית נפתחה אתמול והיום נכנסו למעגל המשחקים הישראלים בהופעות ליגה ראשונות שלהם על אדמת שוויץ:

פ.צ ציריך פתחה את הליגה עם ניצחון 2-3 דרמטי (שער ניצחון בדקה 93) על ת?ון, אבי ריקן השלים 90 דקות.

לוזאן הפסידה ללוצרן 2-0, אוהד קדוסי נכנס בדקה 54 בשורות המפסידה.

בהמשך היום רובין קאזאן פותחת את 13/14, מה מצבו של נאתכו שם?

15. Telkiyski Member

ריקן שיחק 90 דק'? כל הכבוד