הסוף נראה קרוב, רוני ולוני הגיעו לסיכום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י beitar4ever, ‏31/10/07.

1. Giallorossi Member

אני אפילו לא מוציא חיוך עד שזה יהיה נכון ב100%, ממש לא בא לי לפתח ציפיות סתם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

2. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

אחי למה אתה לא קורא הודעות? לפי ספורט5 כתוב שלמכבי יש עד שבועיים לפתור את הבעיה עם רוני מאנה ולוני הרציקוביץ', ואם לא שניידר יורד ממכבי.

3. XabiAlonso Member

במקרה שעסקת הרכישת יוצאת לפועל, יש לשחרר חצי סגל, לחזק את הקבוצה ב-3 זרים חדשים, תומר בן יוסף מבית"ר, והכי חשוב להעיף את ניר לוין האפס, וכל זה במטרה להישאר בליגה לעונה הזאת , ובעונה הבאה להסתער על כל התארים.

4. kfiros Member

כולם מתייחסים לעניין כאילו מכבי תל אביב כבר בידיים של האלכסנדר הזה, חבל שזה לא כל כך המצב..

אל תשכחו את הסחבות עם רכישת הפועל תל אביב ומכבי נתניה (יאמר איכשהו לא ברח). במקרה של מכבי תל אביב זה מסובך כפליים.
    הסיכוי שמכבי תל אביב אכן תועבר לידיו של האוליגרך לא עולה על 50 אחוז.

במשך השבוע נוכל לדעת פחות או יותר לאן הדברים הולכים. מבחינתו של לוני, זה כרוך כתשלום 25 מיליון שקלים למאנה ולהשאר עם 40 מיליון ש"ח בתכלס אחרי מכירת הקבוצה. לוני שהשקיע בקבוצה פי 3 עד כה הולך לצאת מופסד ובגדול, לא בטוח עד כמה זה המצב שהוא היה רוצה לראות.

מצד שני מאנה שלא יוותר על שום שקל ואם לוני לא יעביר לו את הסכום במלואו, יביא לביטול העסקה.

מול שניהם האולטימטום, השניידר הזה הבין עם מי יש לו פה עסק ואין לו כוח למשחקים מטופשים, ברור לכולם שהאולטימטום שהוא הציב תקף בהחלט ואני לא אתפלא אם יחליט לסגת מהסיכום עוד לפני האולטימטום אם יראה שמאנה ולוני לא מסוגלים לפתור את המחלוקת.

5. Number 8 Member

אני מעדיף לא להגיד יותר מדי, כדי לא להתאכזב. כל עוד העיניינים בין רוני ללוני לא פתורים, כלום לא סגור. כאשר העניינים יפתרו, נדבר. עד אז, אלוהים גדול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/12/07
  6. f.c gal Member

בתור אוהד חיפה,אני מקווה שזה יקרה.

לדעתי מצב כזה ששניידר ירכוש את מכבי ת"א יגרום לכך שהספסל של בית"ר לא יהיה כזה גדול בשנים הקרובות.
    ובית"ר לא תיהיה כל כך גדולה על הליגה והכוחות יהיו מאוזנים פחות או יותר.
    ומכבי חיפה עם דור צעירים המוכשר בליגה (זה כולל גם את אלה שבהשאלה) תילחם על האליפות יחד איתם.
    נתניה תיתן פייט בצמרת..
    ואני מקווה שהפועל ת"א תצטרף לרשימה בעתיד..
    וסוף סוף מאז עונת 02/03 תגמר השליטה בליגה,והליגה שאנחנו אוהבים תחזור אלינו אחרי שנים שחיכינו לה..

[אני לא אומר שזה מה שיקרה בעונה,אני מתכוון בעונות הקרובות]

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/07
  7. beitar4ever Member

אתה יודע מה אני בתור אוהד בית"ר גם חושב שזה מבורך.
    העיקר שהליגה שלנו תהיה תחרותית, זה הכי מהנה , אני לא נהנה לראות את בית"ר משחקת ביכולת בינונית ולוקחת אליפויות בלי בעיה , אני הייתי רוצה לראות מישהי שתתמודד איתה בכבוד, והלוואי שיבואו אוליגרכים לכדורגל גם יעלו את רמת התחרותיות בכדורגל, וגם את הרמה בכלל.
    בכל מקרה עדיין כלום לא סגור, כזכור לנו המון עסקאות היו על סיכום ובסוף התפוצצו, לבית"ר הייתה עסקה כזו שהתפוצצה אם מישהו זוכר שנקראה: "אשליית לאודר", אז תישארו רגועים עד סגירת המכירה.

8. f.c gal Member

תאמין לי שגם אני לא ממש נהנתי בשלושת העונות שחיפה שלטה בליגה,אני אפילו נהנתי יותר בעונת 02/03 שהייתה תחרות על האליפות וחיפה לא לקחו בגלל הפרש שערים.
    אז היתה תחרות והיתה עניין..

נקווה ששניידר ירכוש אותם.

9. בית"רי מלידה Member

תפסיקו להאמין למחפשי כותרות משועממים: עד שהבעלות לא עוברת בבקרה, שום דבר לא סגור !

עניינית,במידה שהעיסקה תצא לפועל:

1. לכמה יוגדל התקציב של מכבי?

2. איפה תמצאו שחקנים טובים באמצע העונה?

3. האם שניידר יהיה יו"ר פעיל, או שימנה מישהו אחר?

4. מי יהיה המנכ"ל?

5. האם מעמדו של נימני יישאר, או שהוא ישתנה?

10. a.m Member

כמו כל עיסקה, גם זו תתפוצץ. בזמן הקרוב לוני לא ילך ממכבי ת"א.

11. Joshua Member

1. אי אפשר לדעת.

2. זהו, שאין כרגע בשוק כל כך הרבה שחקנים ישראלים ברמה של אלו שיש לבית"ר, כך שיכולה להיות למכבי בעיה.

3. לא, הוא לא יהיה פעיל ואפילו לא יגור בארץ. ככל הנראה, העניינים ינוהלו ע"י שמיר ופדרמן.

4. כנראה ששמיר, נמני או פדרמן.

5. כרגע הוא נשאר במכבי אבל יכול להיות שיפטרו אותו בגלל חוסר מקצועיות כמו שפטרו סמלים של בית"ר כי לא היו מספיק מקצועיים.

כל המסקנות האלו הם רק על-פי מה שהבנתי מהעיתונות, כך שזה לא 100%.

12. בית"רי מלידה Member

13. a.m Member

14. Emil Member

בית"רי, לדברי רוני מאנה, שניידר צפוי להעמיד תקציב רכש של 25 מיליון דולר. או בקיצור, סחטיין לשחקן הישראלי, שהולך לקבל עוד בוסט למשכורות המנופחות גם ככה.
    איפה ימצאו שחקנים? זה ברור הרי. בית"ר ככל הנראה תשחרר שחקן או שניים, ואלה עשויים להגיע למכבי. חוץ מזה, בעד כסף הכל הולך, גם באמצע עונה, בעיקר מקבוצות שלא נאבקות על הירידה (כי אליפות כבר לא תהיה)

15. Emil Member