הסיפור האמיתי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אחד מהקומץ, ‏10/3/04.

1. אחד מהקומץ Member

טוב אז ככה אני אוהד בית"ר ממרכז הארץ מי שרוצה לדעת אני בן 16

במשחק שעבר מול סכנין הם באו לילדים קטנים ולנשים לפניי המשחק והביאו להם מכות רצח עוד לפניי שהקומץ של בית"ר הגיע

הם באו למוכר צעיפים של סכנין ובית"ר ןלקו לו את כל הצעיפים והוא גם קיבל מכות(הוא בכלל אוהד חיפה מבוגר)

ועם הצעיפים האלה הם ציחצחו את הנעליים.. לא עם צעיפים שהם לקחו לאוהדי בית"ר!

אבל אחריי המשחק התארגנו כל הקומץ הירושלמי והראנו להם מאיפה משתין הדג ועובדה שהיה גם בעיתון ידיעות שמשות מכוניות שלהם שבורות...והיה גם זריקת אבנים כמו בשטחים קומץ אל קומץץ... אנחנו היינו 400 הם בערך 250 אפילו יותר

יותר מזה לה היה כלום במשחק הזה!

ובמשחק השבוע מלא אוהדים שלנו לא באו כי ההורים שלהם פחדו עליהם.. לפי דעתי הם יצאו זונות ... אני ברחתי מהבית בשביל להגיע!

באנו רק החבר'ה הרציינים איזה 150 אפילו יותר...

לפניי המשחק אני וחבר שלי קים השתקנו 5 אוהדים שלהם היה לנו סכין אמרתי להם אתם לא בורחים מכאן בריצה אני רודף אחריכם ודוקר...הם ברחו הזונות

אחריי המשחק אוהדים שלהם ברחו בהסעות הביתה אנחנו נשארנו 25 בערך שאר החבר'ה נסעו הביתה(זונות אחושרמוטה, למה באתם?) ראינו אוהדים בודדים שלהם איזה 10 זרקנו עליהם אבנים הם טסו משם גם כל אוטו שעבר חטף...

אחריי זה ראינו באחד המסעדות(יש הרבה) בקרייה 3 אוהדי סכנין מבוגרים בני 30 ככה 25.... לקחתי סכין כייוונתי אותו אליהם אמרתי להם"זה מה שאתם שוויים יא זונות. בואו תתקרבו" חבר שלי לקח כיסא זרק עליהם... לקחנו אבנים בום עליהם....

פתאום אחריי שכבר הסתובבנו חבר שלי נשאר לבד שם ממשיך לזרוק עליהם אבנים כמו דפוק אז הוא התחיל לרוץ לכיווננו אז רצנו גם חשבנו משטרה חחחחח

אחריי זה ראינו אל אייל לחמן עשיתי לו זין הוא עצר עם האוטו זרקתי לכיוונו בלטה ענקית פיספס בשנייה כי זרקתי בהיסוס כי היה פוול מכוניות מאחרונה פחדתי שזה סמויים!!

בקיצר אחים שלי זה הסיפור האמיתי אל תקשיבו לאף תקשורת מזדיינת, יאללה בית"ר

2. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע רגע, שאני אבין, אתה מתגאה בכל מה שסיפרת עכשיו? אתה גאה להיות חלק מהקומץ שאחראי על האלימות בישראל?
    סליחה על הביטוי, אתה דפוק בשכל.
    האלימות רק הורסת את הכדורגל, בגלל אנשים כמוך פחות ופחות אנשים באים לראות משחקים, כי הם חוששים שמישהו כמוך יבוא וירביץ להם בלי שום סיבה.
    אתה והחברים שלך הורסים את הכדורגל בישראל.
    ת-ת-ב-י-ש!

3. אחד מהקומץ Member

תודה מותק גם אני אוהב אותך...
    זאת המציאות... תאלצו לחיות איתה
    אנחנו מ-ש-ו-ג-ע-י-ם
    לא סתם יש את השיר"המזרחי משוגעים.... מטדי לא יוצאים חיים.. ברוך הבא לגיהנום.. ומי שלא קופץ אדום"

4. ג'רי בית הלוי Member

תסתכלו עליו ותראו אותנו.

חשוב לקרוא ולהבין איך המוח של האנשים פועל פה, לא נראה לי שיש יותר מדי מה להגיב לבן אדם כזה.