העתיד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יהודה ברוך, ‏12/11/07.

1. יהודה ברוך Member

פתחתי את הנושא הזה כי אני חושב שזה נושא שראוי לדיון כאן בפורום. האשכול הזה יעסוק במה שצפוי לקרות כאן ב5-10 שנים הקרובות. ההערכה שלי לגבי העתיד:

ביתר ירושלים: ארקדי עוזב. לבנאדם הזה פשוט לא איכפת מכדורגל הוא מגיע רק למשחקים החשובים, אין לו שום מוערבות בניהול, והוא אדיש לגמרי בזמן המשחקים. לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שהסכומים האדירים שהוא שופך על ביתר על הפועל ועל כל העמותות ושאר דברים באים מטוב לב? אין אף בנאדם שפוי שמאמין שזה המצב, אנחנו מדברים כאן על בנאדם שעשה את רוב כספו ממכירת נשק לא חוקי לאנגולה שגרם למוות של אלפי אנשים. שמעולם לא הסביר מאיפה הכסף שלו מה שאומר שהכסף שלו לא חוקי. ולגבי כל השטויות ששפיגל מדבר: לפי מה ששפיגל אומר ביתר כל שנה תמכור לחו"ל חמישה שישה שחקני מפתח תוצרת בית. ותוציא במקומם חמישה שישה שחקנים ממחלקת הנוער ברמה גבוהה. ותוך כדי זה היא גם תזכה כל שנה באליפות ותעלה לאלופות. זה רק אני או שזה נשמע הזוי לגמרי?

מכבי חיפה: המועדון הזה הגיע כבר לרמה דומה לזו שביתר רוצה להגיע אליה מיבחינת מקצוענות, מתקנים ניהול, וכדומה. היא גם צפויה לעבור ב2010 לקומפלקס חדש במזרח העיר שכולל איצטדיון עם 32 אלף מקומות מתקן אימונים ברמה אירופאית ברכת שחיה ועוד. בחיפה בונים השנה קבוצה חדשה ומוכשרת שאמורה להניב פרות בשנים הקרובות.

הפועל תל אביב: היא תשאר השנה בליגה ותמשיך לדשדש במרכז הטבלה עם פריצות למקומות 2-3 וכהרגלה תסתפק בשאריות של גביע אופ"א וגביע המדינה. מאז הדאבל ב2000 הפועל הרימה ידים מול שחר במערכה הראשונה ונכנעה בלי קרב לגאידמק במערכה השניה, זה ככל הנראה יהיה גם המצב במערכה השלישית. כרגע אליפות אדומה בעשור הקרוב נראה כמו תסריט בדיוני לגמרי יש רק שתי דברים שיצילו את המועדון: 1. טיקון בסגנון גאידמק 2.ירידת ליגה. מוזר ככל שזה ישמע מה שיכול להציל הפועל זה רק זעזוע עמוק ירידת ליגה זה האופציה היחידה כרגע.

מכבי תל אביב: מכבי לא תרד העונה.היא תיתקע במרכז הטבלה וכולנו נאלץ להמשיך לשמוע על כל הרוכשים הפונטציאלים שמתענינים במועדון. מכבי תל אביב חולה באופן סופני למחלה שלה קוראים לוני. הבנאדם הזה לקחמועדון מצליח והפך אותו לזומבי שמכבי תל אביב היא היום. כמו הפועל, גם כאן ירידת ליגה זה מה שיכול להציל את המועדון. הדבר היחידי שיכול להעיף את לוני מהמועדון הזה זה זעזוע עמוק ואם סנטה קולמה לא הספיק רק ירידת ליגה תספיק. אם מכבי באמת תרד לוני יצלב בתקשורת בצורה שמה שקורה עכשיו יראה כמו טיול בפארק. אולי אז הוא יסכים ללכת.

טבלה משוערת:

1.מכבי חיפה

2.מכבי נתניה

3.קריית שמונה

4.הפועל באר שבע

5.הפועל תל אביב

6.מכבי תל אביב

7.מס אשדוד

8.מכבי פתח תקווה

9.הפועל כפר סבא

10.ביתר ירושלים

11.הפועל פתח תקווה

12.בני סכנין

מה אתם חושבים?

2. JR-Riquelme Member

1. הפועל באר שבע - אלונה ברקת משקיעה בקבוצה תקציב של 30 מיליון דולר אחרי העלייה של הקבוצה בשנת 2009.

כל השאר לא מעניין

הציטוט השני דווקא נראה לי הרבה יותר מצחיק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/07
  3. a.m Member

"הנבואה היא לשוטים"

4. יהודה ברוך Member

מה אוהדי כדורגל עושים כל היום?

5. a.m Member

מאיזו בחינה אתה מתכוון?

אתה מדבר כאן על 5-10 שנים, לא על משחק שיתקיים עוד שבוע

6. יהודה ברוך Member

אוהדי ביתר לא מקשקשים כל היום על העתיד שלהם?

7. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כשנגיע לעתיד אז יהיה על מה לדבר, בינתיים הדיון הזה נעול.
    אני פשוט לא רואה לאן זה יכול להתקדם.