הפועל באר שבע 2016/17 - אלופים שנה שניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

רז שכניק כבר שנים כותב בידיעות בלי קשר לאהדתו למכבי, אז קפצו על הגל כי זה מושך רייטינג (ע"ע השיתוף המגוחך של זה) ונתנו לו טור בעניין, גיא לייבה בעיקר מצייץ בטוויטר, גם יגון תוגתי, ורז אמיר אולי אוהד מכבי, אבל הוציא את זה לאור, למשל.
    באופן כללי כל הטורים האלה הם חרטא ונועדו לקליקים בלבד (אם תחפש מספיק טוב תמצא גם כאלה של אוהדי חיפה ואפילו באר שבע). העוינות היא בסיקור, ואני לא מבין איך אפשר לטעון אחרת. יש אנשי תקשורת ספורט מרכזיים שחוץ מלהרעיש ברעשן כל פעם שנשמע שם הקבוצה או של אנשיה עשו הכל.
    זה כבר מזמן לא מפריע לי ואני כועס על עצמי שאי פעם הפריע, בסה"כ צריך לדעת מה לקרוא ולמי להתייחס, אבל בחיאת, זה באמת בולט.

2. קשר שמאלי Member

שכחת את יניב טוכמן, ענבל מנור ופז חסדאי

Sir Alex Ferguson ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  3. עידן444 Member

ענבל מנור אוהד מכבי נתניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי בכנס של נדב יעקבי בבאר שבע לפני שבוע, טען שבניגוד לשנה שעברה אז כולם היו איתנו כי רצו לראות מישהי שוברת את הרצף של מכבי תל אביב, במשחק הקרוב מול מכבי תל אביב כולם יהיו עם מכבי תל אביב. ניצחון באר שבעי ו-11 הפרש (אפילו 12 לאור הפרש השערים) והליגה נגמרה, וזה משהו שאף אחד בכדורגל הישראלי לא רוצה לראות.
    בזמן הנוכחי כולם רוצים לראות אותנו נופלים ואת מכבי מתחזקת כדי לקבל קרב אליפות צמוד, אף אחד מהתקשורת הישראלית לא רצה שהאליפות תוכרע כבר בשלב כל כך מוקדם.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

יכול להיות, אבל זה כבר בראייה כללית וניטרלית - רוצים עניין סביב הליגה שמסקרים. גם יעקובי הוא לא אחד שאני ממש יכול לבוא אליו בטענות.
    בסיקור הישיר, של הקבוצות - מכבי מצטיירת כ"מחנה צבאי", כל הזמן מנסים ליצור דרמות או סתם יורים בדיות לאוויר כי תכלס לכל מיני צנציפרים ודור בלכים אין באמת מושג. כשאני שומע איך צנציפר מדבר על מכבי וג'ורדי ברדיו אני נקרע מצחוק, הכל גיבוב של שטויות. זה, שוב, לא משנאת מכבי על פי רוב, אלא פשוט כי המועדון לא ממש עושה לתקשורת חיים קלים (ובצדק, הלוואי שכולם היו ככה. הראיונות של ג'ורדי אחרי משחקים הם קאלט, מנפנף בקרירות מתנשאת שאלות מטומטמות).
    מנגד באר שבע עדיין בנישה של המאמי, אלונה המושלמת, בכר הגאון וכו', לפחות בראייה הכללית. זה, אגב, לגיטימי בעיני ואני מעדיף מצב כזה, שגם מתכתב באיזושהי צורה עם המציאות (כי באמת אין יותר מידי רעל לפזר על באר שבע. נורא סימפטיים), למרות שחושב שהסיקור פשוט צריך להיות מאוזן לגמרי.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

@orimor2212

הקטע של ה"מאמי הלאומית", זה עוד משהו שקיים בקרב אוהדי מכבי תל אביב בלבד, בפועל זה משהו שלא קיים, רק משהו שאוהדי מכבי תל אביב רוצים להרגיש ששוב הם נגד העולם, ומייצרים איזו מין מציאות מדומה כדי לחוש גיבורים וקשוחים.

הפיסקה השנייה די נוגדת את המציאות, ברק בכר מקבל חיצים מהתקשורת בכל איבוד נקודות, בכל חוסר הצלחה נקודתית. כל החלטה מקצועית שלו , אם הרפתקנית מדי, מקבלת תגית של שחצן ויהיר, בתקשורת אוהבים להיכנס בו כי אין לו יח"צ ואין לו מי שישמור עליו בתקשורת. מבחינה מקצועית הוא מאמן אדיר אז כל סופרלטיב שיש, יש לו ביסוס מקצועי, בפועל הוא מאמן שנורא קל ונוח להיכנס בו, וזה קורה על בסיס קבוע.

כנ"ל אלונה, אני לא מדבר אפילו על 102 ו- ONE, שם היא מושמצת על בסיס קבוע, שם היא תמיד צויירה כמכשפה כי פשוט לא שיתפה איתם פעולה ולא הייתה מוכנה לדבר עם אופירה אסייג, אלא באופן כללי, מטפסים עליה בכל הזדמנות שיש, אתה פשוט לוקח את השנה וחצי האחרונות והופך את זה למין תת תיאוריית קונספירציה.. אז בוא אני אעשה לך ריאלטי צ'ק קטן...אלונה ברקת היא בעלים של קבוצה עם התקציה ה-3 בגודלו בליגה קטנה וחלשה מישראל, ותראה מה הקבוצה הזו עושה ומול מי בשנה וחצי האחרונות.. לכן היא מה יותר מדי להיכנס ולטנף עליה, היא עושה בית ספר. תאמין לי, שהיינו בתחתית, שהיא הביאה פלופים, היא נקרעה לגזרים מכל כיוונים, עכשיו הכל דופק כמו שעון, אין ביקורת כי אי אפשר לקחת הצלחה מטאורית ולהפוך אותה לכישלון.. גם לתקשורת יש גבול.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/17
    gilad16, hbs7, Nave ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. Telkiyski Member

הטענות האלה של אוהדי מכבי על זה שבאר שבע היא מאמי לאומית מגוחכות.

כבר איזה 5 שנים אנחנו שומעים פה כל יום בערך כמה "ג'ורדי" מנהל מצוין ואיזה גביר מופלא זה "מיטש".

הקטע של מכבי זה להיות קונצנזוס. אז עכשיו פתאום כשאין רק "מיטש" ו"ג'ורדי" ומדברים קצת על "אלונה" אז פתאום "אויויוי באר שבע האלה המאמי הלאומית איזה מעצבן זה".

Sir Alex Ferguson, rivaldo ו-לירן אוהבים את זה.
  8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין מה לעשות, לפעמים הגמל (במקרה הזה, לא אנחנו) לא רואה את הדבשת של עצמו. במשך השנים שמכבי תל אביב הייתה סוס יחיד, התקשורת ליטפה את ג'ורדי מכל כיוון אפשרי, עכשיו זה נראה להם נורא מוזר שעוד מועדון מקבל יחס של אלוף, הם פשוט רואים את התמונה בצורה מעוותת כדי לייצר לעצמם יריבות. הכי מצחיק שאוהדי מכבי תל אביב כביכול מסתלבטים עלינו שאין להם יריבות איתנו ושאנחנו לא מעניינים אותם, ובפועל כל דבר שהקהל שלהם עושה די מחזק בכח את הטענה ההפוכה.

בסדר, מי שלא מבין שמי שבטופ לרוב גורף את כל המחמאות, צריך פשוט ללמוד עוד דבר או שניים על ספורט.

Nave, Sir Alex Ferguson ו-rivaldo אוהבים את זה.
  9. zivmay Member

אני באמת תוהה, מתי יגיע הזמן שנראה ממך הודעה שכן מתקשרת למציאות.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

יש כאן משפטים שאני בשוק שיצאו ממקלדת של אנשים.

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מוזמן לומר איזה משפטים, אני דווקא הסכמתי עם כל המשפטים שיצאו מהמקלדות של החבר'ה שהגיבו אלייך.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ברק בכר מקבל חיצי ביקורת בכל הזדמנות? איפה?
    4 שנים רק שמעו כמה ג'ורדי מופלא? איפה?
    אוהדי מכבי תל אביב, שיש לה את היריבות הכי מושרשת וגדולה בישראל עם קבוצת כדורגל אחרת, מחפשת לעצמה יריבות? באמת?

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הנה ממש בשלוף לגבי בכר -
    לא כל כך יפה: ב"ש היא כבר לא מה שהכרנו
    103FM - ספורט - מה עובר על ברק בכר?
    ynet מה עובר על הפועל באר שבע? - ספורט

איפה לא שמענו שג'ורדי נפלא במשך 4 שנים? לא הייתה בכלל הזדמנות לבקר אותו כי הוא באמת שלט בכדורגל הישראלי

לגבי השאלה האחרונה זו עובדה. אתה חושב שהחבר'ה שלך היו עומלים כל כך בשחקן ה-12 להכין את הסרטון על אוגו אם הם לא היו חוששים ורואים בנו יריבה? לדעתי לא.

gilad16, Sir Alex Ferguson ו-לירן אוהבים את זה.
  14. עידן444 Member

זה בדיוק מה שטענתי ומשום מה חלקו עלי כאן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

על מכבי היו לפחות שלושה טורי "הם נכשלו" במדיה המרכזית בכל עונה מעונותיו של ג'ורדי. ולא רק פרימו. לכלוך היה לא רק בהפסדים או בתיקו, אלא גם הניצחונות דחוקים לפעמים.
    ועניין חיפוש היריבות - אתם עובדתית יריבה לצמרת כרגע, אנחנו לא צריכים לראות בכם כאלה. כשצוחקים עליכם על חיפוש יריבות הכוונה להכנסה המביכה של ביטויי שנאה וכל מיני "גרמנים" וכד' שאימצתם לעצמכם כאילו בין הקהלים יש איבה כלשהי משחר ההיסטוריה, וכאילו שאם בעונות הבאות תחזרו למאבקי תחתית מישהו מאוהדי מכבי בכלל יתייחס לזה.

amn אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.