הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אין שום חוק שאומר שהאחריות צריכה להיות על גורם בלעדי ויחיד, אבל אני דווקא עם אופ"א אן. אני חושב שכמו שבן אדם נורמלי בודק מה הוא מכניס לפה כשהוא צורך מזון, כך צריך להיות עם תרופות וכל דבר שנכנס לגוף שלנו.

2. yakar Member

“אנחנו לא יודעים מי או מה גרם לכך”, הוסיפה ברקת, “אך עד שלא יוכח אחרת אנחנו כמועדון נעשה כל מה שבשליטתנו כדי לברר מה קרה ועל מנת להבטיח שאם נפלה טעות, היא תתוקן מיד. מבחינתי, כמו בכל ארגון, כשיש חשש לתקלה, ראשית עוצרים הכל ובודקים את כל התהליך מחדש. רק אחרי שמוודאים שהכל תקין, חוזרים לפעילות, וכך עשינו”.

“כידוע, חלק מהשחקנים שלנו, ובכללם שיר, משחקים גם במסגרות אחרות וגם שם הם מקבלים תוספי מזון. המועדון שלנו בנוי על יושרה, רוח ספורטיבית והגינות. אנו פועלים בשקיפות מלאה לכן גם יזמתי את מסיבת העיתונאים היום. בהתייעצות עם שיר, החלטנו שהוא לא ישתתף במשחק ביום חמישי. שיר, אני אוהבת אותך ומאמינה בתום לבך במאת האחוזים. אני וביחד איתי כל המועדון, מחבקים אותך ונעבור את זה ביחד”.

אתה רואה פה רמיזה ברורה לכך שהנבחרת סיממה אותו?
    לא ידעו מה המקור לחומר האסור, ולא שללו אף אופציה. כמו כן נאמר שתוספי מזון נפוצים מאוד, בין היתר גם בנבחרת, זה לא שב"ש היחידה בארץ שמשתמשת בזה.

מצטער, לא רואה צורך להתנצל בפני אף אחד על פרשניות של פרשני ספורט.
    לגמרי לגיטימי לבדוק בין היתר אם התוסף הגיע מהנבחרת.

Sir Alex Ferguson, hbs7 ו-Melikson24 אוהבים את זה.
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מבחינתי ברגע שאופא מענישה באופן עקבי שחקנים בודדים ולא מועדון, במקרה של שחקן בודד שנפל בבדיקה, אז היא למעשה אומרת שהאחריות לא על הקבוצה בשום צורה. אפשר להתווכח אם זה צודק או לא.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

4. עידן444 Member

מה זאת אומרת נוהג באותה צורה או חמור יותר?
    אני תובע ת׳אמאמא שלהם!

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. zivmay Member

אתה צודק, שיר צדק רמאי. באר שבע מפברקת סיפורים, בנוסף עלתה על שיטה לעזור לשחקניה לעבור בדיקות סמים פעם אחר פעם.
    פשוט עוד משתמש שלא רוצה לשים לב לעובדות, מעניין על מה זה מעיד.

6. yakov_y YNWA

איפה אמרתי את זה ? מצחיק שאתה מדבר על עובדות.
    בקשר לב״ש מפברקת סיפורים, אשמח אם תסביר לי מה הסיפור עם רופא הנבחרת כי זה מתאר בצורה מושלמת את המשפט.
    דבר אחרון, מה השתנה אתמול שלא היה נכון לפני חודשיים ? הרי היצרן לא הודה בטעות, איך ניקו פה את שמו הטוב של השחקן ? כי הפועל ב״ש הוציאה הודעה ?

מה העובדות ? העובדות הם שאין הודעה של היצרן.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

איפה הוא אמר שהוא רמאי ? או שב"ש מפברקת סיפורים ? קצת הגזמת...
    ובטח לא "עליתם על שיטה", כי שיר צדק לא משחק כרגע.
    @עידן444
    אם פלוני חס וחלילה מעורב בתאונת דרכים עם רכבו, אשר לא נגרמה באשמתו ואין לו מהומה באשמה, והצמיג אשר מותקן על רכבו במידה הלא נכונה (מידה לא נכונה/קוד מהירות/עומס לא נכון) - חוקר זירות תאונות דרכים יפסוק לאשמה של פלוני בעקבות צמיג תקול.
    אז ברור לי ולך כי הצמיגאי אשר "דחף" ללקוח צמיג במידה לא נכונה (שלא נדבר על מיושן) בעולם מתוקן היה האשם, אבל מסתבר שזו אשמתך שלא "ישבת לו על הראש" בזמן ההתקנה (ושוב, כמה מאיתנו בכלל יודעים איזה קוטר הצמיג שלנו ? שלא נדבר על נתונים מעבר.

הבעיה שלא אני ולא אתה ולא ההיגיון שלי ושלך עובד כאן, אלא היגיון מסוג אחר. היגיון מסוג אחר מתקיים גם במקרה של התוספים, כי אני כמובן תומך בעמדתך בה הכדורגלן צריך לדעת מה נכנס לו לגוף
    .
    מי מכם יסכים לקחת כדור עלום שם מאיש מקצוע ? בבית חולים, הרופא מבקש ממך לצרוך כדור או מזריקים לכם חומר מסויים לשקית נוזלים, ואתם פשוט אומרים 'אוקיי'? אם כן שנו גישה.
    היום יש אמונה עיוורת באנשי רפואה, וכאן אני עם אופ"א/פיפ"א, שטוענים כי על ספורטאי(/אדם) מוטלת האחראיות לבדוק מה נכנס לגופו. מה זה אקמול ? דקסמול ? ממה הם מורכבים ? מה ההבדל ביניהם ? יקום מי שיודע.
    אני חושב שכן צריכה להיות אחראיות לאדם על מה נכנס לגופו. ובמקרה הנ"ל במסגרת ספורטיבית בעלת עניין רב לציבור, כן צריך להעניש, על מנת ליצור התרעה ומודעות.

בכל מקרה, מקווה שלא גרמתי למישהו לרוץ לרכבו :D

נ.ב.
    גם לנסיבות מקלות יש גבול,
    ברגע שהוכרז חד משמעית כי נמצאו חומרים אסורים,
    הוא ייענש.
    לכן זה היה אבסורד בעיני שכתבו כאן כי שיר צדק הולך/שוקל/רוצה לערר על עונשו,
    כל מה שיחזיר אותו לשחק לפני שגופו כבר לא יתאים לרמות הללו - לחטוף.
    ואכן, כך קרה.

8. עידן444 Member

הדוגמה לא טובה.
    הדוגמה הנכונה יותר היא נהג צבאי שדרס מישהו כי הרכב לא תוחזק והוא נשאר בלי ברקסים. מי שיעוף על טיל אם יעשו תחקיר כמו שצריך זה הקצין רכב.

לגבי התרופות, זו התממות. כשרופא נותן לבן אדם מוקסיפן הוא מתחיל לחפור מה זה מכיל?
    מישהו כאן יודע ממה מורכב אקמול?
    וכל פעם אתה קורא את זה שוב לראות שכלום לא השתנה? נו באמת...

גם החוק של אופא קצת מגוחך- הרי מספיק שגם לואי טהא היה נתפס- זה היה למעשה מגלגל את האחריות למועדון- אבל לאור הנסיבות- לגמרי במקרה זה לא קרה. אולי אם במקום טהא היה נבחר שחקן אחר- התוצאה היתה שונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Drama2 הסמל מעל הכל

לא צריך לקרוא אם משהו השתנה.
    זה הקטע, שזה ממש לא התממות אלא מודעות.
    כמובן כל אחד חי לפי איך שהוא רואה לנכון, יש אנשים שלא יודעים מה זה נתרן ויש אנשים ששוקלים מה שהם אוכלים, ואין לאף אחד זכות להתערב (חירות האדם וכו')
    אבל בכדורגל זה לא כך בעקבות קשר ישיר בין הימצאות חומרים אסורים בדם/שתן לבין שיפור ביצועים (והנגזרות של כך).

להגיד שצד ג' אחראיי על מה נכנס לך לגוף זה כמו דתי שיאכל פלטת בשרים בחו''ל מבלי לשאול מה זה.
    אפילו יותר בקלות, עם רגישות ללקטוז לא תוודא פעמיים כל מוצר בחוץ ?
    מסורתי לייט שמזמין המבורגר בחו'ל ואומר להם בלי גבינה ובלי חזיר, לא יבדוק לפני שיאכל ?
    "האשם" הוא מי שנתן לו את התוסף ולא בירר בעת הצריכה מול התקן הכי מעודכן. ברור. אבל יש אשמה ברורה גם על השחקן ואי אפשר לפטור אותו ממנה.

כמובן שיש למועדון כיצד לפעול כנגד זה. אני לא כזה זוכר את הפרטים אבל בהתחלה הייתה טענה שלא היה מצוין על האריזה את החומר, אם אני לא טועה גם טענו שזה הגיע מרופא הנבחרת, וזה היה פוטר אותם ברמת המאקרו.
    בכל מקרה 2 דברים -
    1-"האשם" התרשל וגרם לנזק במידה ושיר צדק אכן פעל בתום לב מוחלט. מה שאני מאמין שכן.
    2-כדורגלנים חייבים לבדוק מה הם לוקחים. למה לא לצרוך אבקת חלבון ? זה מותר ? זה אסור ? אין לי שמץ ואני די בטוח שגם כדורגלנים לא יודעים. אז יקבלו את זה במכון כושר (לאלא) או מאיש רפואי של המועדון/נבחרת (צדק) או ממאמן הכושר של הקבוצה (עוזרי).
    הדמויות סמכותיות, התרופות על פניו לגיטימיות (כולה כדור), השאלה האם אתה "נכנע לנוחות" או בודק.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/18
  10. yakar Member

תאמת שצריך שיהיו יותר מ2 שחקנים (לא כולל 2) כדי להאשים את המועדון, מה שמוזר בגלל שכל פעם בודקים רק 2.

11. hbs7 Member

Drama2, לאלא הזריק סטרואידים. להכניס אותו כדוגמא למשהו זה לא נכון בעליל.

צדק אשם במידה מסוימת של הזנחה שלא עשה תחקיר עד הסוף ולכן קיבל 8 חודשים. סוף סיפור.
    לדעתי היה צריך להיות מזוכה לחלוטין או לקבל עונש מופחת. זה תוסף שכבר צרך ואף עבר איתו בדיקות של אופ"א, ככה שלא אמור להיות נורית אזהרה כלשהי.
    אם נלך לדוגמא של הדתי בחו"ל, הוא כבר ביקר במטבח ואף רב ראשי אישר לו (=עבר בדיקת סמים) שהכל טוב. בכניסה הבאה לאותה מסעדה יבדוק שוב מ0?
    כנראה שלא.

בנקודה של מסיבת העיתונאים לא ידעו מה המקור והיו בתחילת החקירה. לגמרי לגיטימי שכל הפינות פתוחות וירצו דגימות גם מהמוצרים של הנבחרת.

Sir Alex Ferguson ו-עידן444 אוהבים את זה.
  12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

- הסיפור עם דוקטור הנבחרת סופר לך מצד אחד בלבד, באתר אחד בלבד, ובצורה כל כך מוטית שאני באמת מתקשה להאמין איך אתה לוקח אותו בכזו רצינות. בלי להעליב, כן? אבל אני מצפה מאנשי הפייסבוק שילכו עיוור ולא יטילו ולו ספק קטן בסיפור על הדוקטור לאור איך שהוא הוצג באתר אחד בלבד . בעיקר שאתה מטיל ספק פה במקרה שנבדק בבית הדין המחמיר של אופ'א, שזה סבבה ובסדר גמור, אבל מובל שולל על ידי גידי לפקין בסיפור שאלוהים יודע מה האמת שלו

- היצרן אמר שייתכן ונפלה טעות ושהבקבוק הישראלי לא אמור להכיל אוקטומפין. למה זה לא מספיק בשבילך להיחשב כהודאה בטעות? הוא אפילו כתב "לא רוצה שבחור צעיר ייענש בגלל טעות ייצור". אז בגלל שהוא לא כתב "אני לוקח אחריות מלאה על כך שהבקבוק בטעות תויג כאמריקאי אך נשלח לישראל", מבחינתך כל ההודעה של באר שבע מאתמול שווה לתחת?

Sir Alex Ferguson, zivmay ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  13. סמואל אטו Member

איך זה שלא ניסו ללכת על שכר בינואר?

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך להגיד איך לא הלכו על סולליך כשהיה חופשי, מחפש קבוצה עד ספטמבר בשקט, היה תפור לנו

15. Melikson24 Member

שכר = מוחמד שכר?

היה חלש מאוד ברעננה. פוטנציאל ברור שהיה לו אבל תמיד היה לוקח את ההחלטות הלא נכונות ולא מנצל את הכישרון שלו. לא יודע איך הולך לו בק"ש אבל אפשר להבין למה לא הלכו עליו...
    אם אנחנו רוצים להמר על שחקן לא אפוי כרגע יש לנו את זריהן. וכל אוהד שלנו יגיד שאנחנו שבעים מזריהנים ואוחנות למיניהם.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.