הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

צדק רק בינואר שעבר האריך חוזה, כשאנחנו גם רכשנו את כרטיס השחקן שלו מקריית שמונה בזמנו, לנסות לנצל את הפרשה שעבר כדי לפתות את צדק במטרה שלאחר מכן גם ינסה להשיג מאיתנו שחרור בחינם או בסכום סימלי לאור הפרשה זה הכי מלוכלך שיש.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מלוכלך יותר מצדק, לא ממכבי חיפה. אנחנו גם מנצלים חולשה כלכלית או רצונות של שחקנים כדי למשוך אותם אלינו. כל קבוצה צריכה לחשוב על עצמה, אם שחקן רוצה לעזוב, הוא ידאג שזה יקרה.
    לא מבין למה ואיך צריכות להיות טענות למכבי חיפה.

3. Noam77 Member

למה ואיך?
    כי כשאנחנו פונים לשחקן שמסיים חוזה ולפי החוק מותר להגיש לו הצעה - יש פסטיבל תקשורתי וגם כאן שונאינו חוגגים.
    כשמועדון אחר מנסה לפתות שחקן תחת חוזה, מבלי לדבר עם המועדון שלו, פתאום לאף אחד לא אכפת.
    מעניין לאן נעלמים לוחמי הצדק כאן בפורום ברגעים כאלה. כשנעשים מהלכים חוקיים של אלונה, הם הראשונים לקפוץ ולהתבכיין.

בקטנה, מהיכרותי עם אלונה, זה רק מדליק אותה יותר.

zivmay אוהב/ת את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שטויות במיץ. אנחנו מקטינים כשמאשימים אותנו, אני מקטין גם עכשיו כשיש תלונות לחיפה. אין מה לבכות.

פסטיבל תקשורתי נגדנו? ברוכים הבאים, זה אחד מכרטיסי הכניסה להיות מועדון גדול, מחפשים אותך. תפסיקו לבכות על כל דבר. שיחפשו.

hbs7 אוהב/ת את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוצים את צדק? תגישו הצעה, תקבלו אישור, תדברו איתו.
    מהשמועות שאני שומע, חיפה מציעים לו חוזה גבוה בהתבסס על זה שינצל את הפרשה כדי לקבל שחרור בחינם או בסכום סימלי מאלונה. זה לא חוקי ומסריח. בדיוק כמו שהם עושים עם אולסק בנתניה. הם למעשה מסיתים את השחקן נגד המערכת. די ברור עכשיו שגם אם צדק יישאר, יצטרכו לשדרג לו שוב את החוזה (שנה אחרי שהאריך חוזה וקיבל שדרוג), כמו שאמרתי התנהלות מסריחה.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי חיפה לא מעניינת אותי, אם לצדק לא טוב פה והוא רוצה לעזוב אני מוכן לתת לו טרמפ לסמי עופר. אם הוא ירצה להישאר, אז יגיעו איתו להבנות.

7. עידן444 Member

די @לירן , באמת שלא ראיתי את אלונה עושה דברים ברמה כזו. למעשה אין לי דוגמה אחת למהלך לא חוקי שעשיתם. וכפי שאומרים כאן- מחפשים את אלונה ומשחר כולם עושים צדיק למרות שמכבי חיפה באמת עושה דברים מכוערים ולא חוקיים.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יכול להיות, אני פשוט אומר, שאותי אישית, ברגע שיש מקרה כזה, הצד השני לא מעניין. יש פה משהו מסריח? אולי. אם השחקן היה מחוייב אלינו ב 100 אחוז זה לא היה עוזר להם. אם זה יתבשל לכדי משהו רציני? זאת אומרת שהשחקן לא רוצה להיות פה והוא מוזמן לעוף.

9. עידן444 Member

כשאתה מסיע אותו לסמי עופר רק תזכור שאתה אמור לחזור עם צ׳ק שמן, אלא אם יש כאן איזה מהלך להתרת חוזה כי לא הייתם מספיק הוגנים איתו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין לי ספק שאנחנו לא יודעים כל מה שקורה בין באר שבע לשיר צדק. לכן אני חוזר שוב, במקרה הזה, מכבי חיפה לא מעניינת אותי. אם צדק רוצה לעזוב אז יש פה פער שלא ניתן לגשר אליו, אין לי ספק שזה לא רק השכר הגבוה יותר שמוצע לו, אלא משהו מעבר, וזה לא עובד, אז לא עובד.. בשורה התחתונה אם צדק עוזב זה כי הוא לא רוצה להיות פה, במקרה כזה- שיילך.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן אתה לא יכול להתעלם מהמשבר הקשה שעבר על צדק העונה "רוצה כל כך לחזור ולפעמים לא מצליח. אתה מבין שזו פציעה. לא בגוף. בנפש." אם להשתמש במילים של שיר. מכבי חיפה לגמרי מנסה להשתמש במשבר שעובר על צדק כדי להביא אותו אליה, ולא פחות חשוב כדי למנוע מעצמה לשלם לנו סכום ראוי עבור שיר.
    זה לטעמי התנהלות לא ראויה. מילא אם היה כמה חודשים לפני סוף חוזה, אבל שחקן שרק האריך חוזה, ששילמנו על כרטיס השחקן שלו, גם להציע לו הצעה אחרי הצעה במטרה לנצל את המשבר שעבר עליו לפני שקיבלו אישור וגם להשתמש במשבר שעבר כדי להוריד את המחיר שהם ישלמו עליו אם וכאשר, זה בעיני פשוט מלוכלך.
    וזה שהם עושים את זה גם עם אולסק, כלומר מדובר בהתנהגות מגמתית, אבל בגלל שמדובר בשחר שפותח את הקבוצה לתקשורת אז אף אחד לא כותב על זה מילה, כשאנחנו פנינו לשחקנים שמסיימים חוזה (וגם אחרי פנייה רשמית למועדון שלהם) עשו מזה סיפור שלם ועכשיו שקט, למרות שכולם יודעים על ההצעות גם לצדק וגם לאולסק.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז שאלונה לא תסכים. צדק הוא נכס של המועדון ששחר ישלם סכום שאלונה תיקבע.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב מה אלונה תחליט בסופו של דבר. אנחנו מדברים כאן על ההתנהלות של חיפה והיא לא ראויה ומלוכלכת בלי קשר למה שאלונה/שיר יחליטו לעשות בסופו של יום.

14. עידן444 Member

אבל כשזו ההתנהלות הברירה שלך היא או להישאר עם שחקן ממורמר שיכול לפגוע לך בחדר ההלבשה(אני יודע שלאייל סגל זה דבר סופר חשוב) או לשחרר ואתה כבר מראש מגיע למו״מ בנחיתות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שחקן שמרגיש טוב במועדון שהוא נמצא בו, לא ייתן לסיטואציה כזו להתפתח. אם זה מתפתח, שהשחקן לא יהיה פה.

אני מבין מה אתם אומרים, אני לא מגונן על ההתנהלות של יעקב שחר, אני רק אומר שאותי מעצבן פה יותר השחקן ומבחינתי שלא יהיה פה.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.