הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אחרי שמימשנו את האופציה על גאדיר (אחרת היינו צריכים לשלם לשחקן 100 אלף יורו כפיצוי על אי הארכת החוזה) הודענו לגאדיר כי הוא לא יוצא למחנה האימונים.
    כמו קוואנקה, גם גדיר ניסה גם לקבל את הכסף מאיתנו (100 אלף יורו) וגם לקבל חוזה חדש בקבוצה הבאה שלו ולכן הוא איים שאם נממש את האופציה עליו הוא יסרב לעבור בהשאלה למועדון אחר גם אם ישב ביציע עד סוף העונה.
    הניסיונות שלנו לשכנע את גאדיר לוותר על הפיצוי הכספי בתמורה לכך שיקבל שחרור ויעבור לכל קבוצה שירצה נענו בשלילה, ולכן כמו עם קוואנקה, במועדון הראו שהקיץ התחלפה הגישה ושאי אפשר לאיים עלינו והחליטו לממש את האופציה תוך כדי שהם מודיעים לגאדיר שהוא לא יוצא למחנה אימון ושהוא יעבור לקבוצה אחרת במסגרת טרייד עתידי.

השמועות האחרונות הם שגאדיר יעבור לקריית שמונה ביחד עם וובה ו-1.5 מיליון יורו עבור האסלביינק...

2. Noam77 Member

אז למה מלכתחילה חותמים על חוזה נו-קאט(קואנקה) או פיצוי תמורת שחרור(גאדיר)?
    הגיע הזמן להפסיק עם החוזים המוזרים האלה. סתם דופקים את עצמנו ובדרך נכנסים למצבים לא נעימים מול שחקנים.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעויות עבר. בשני המקרים חשבו שאנחנו עושים "מחטף" (במקרה של קוואנקה הוא היה על סף סיכום במקסיקו והצענו לו חוזה בלי אפשרות יציאה כדי שיעדיף להגיע אלינו, במקרה של גאדיר הוא היה על סף סיכום בסכנין כשגם הפועל תל אביב הייתה בתמונה ולכן הבטחנו לו חוזה ארוך טווח עם פיצוי במקרה של שחרור) ובסוף נפלנו עם "חתול בשק". עכשיו החוזים הם אחרים לגמרי (ואחרי זה אנחנו עוד חוטפים ביקורת על החוזים כמו שקרה במקרה אוחנה שכולם שאלו איך אנחנו נותנים לעצמו אופציה לסיים את החוזה בכל קיץ).

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני רוצה להאמין שילמדו מזה לקח ויסיקו מסקנות.

המהלך עם גאדיר מצויין לנו כי הוא מהווה עוד אפשרות לטרייד עבור שחקנים שנרצה, מבחינה אנושית חברתית זה מהלך לא אתי בעיניי.

זה בדיוק כמו מכבי תל אביב.. שמאריכה חוזים לשחקניה הצעירים רק כדי להוות קלפי מיקוח ולא כי יש צורך מקצועי בהם.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה מדובר במהלך לא אתי? במועדון הודיעו לגאדיר שהוא לא בתוכניות המקצועיות, וביקשו שיוותר על הפיצוי הכספי וככה הוא יהיה שחקן חופשי ויוכל לחתום איפה שירצה. גאדיר בתגובה סירב, ואמר שהוא רוצה פיצוי של מאה אלף יורו (חצי מעלות החוזה השנתי שלו) ושחרור, כשהוא מאיים שאם יממשו את האופציה רק כדי לחסוך את התשלום של המאה אלף יורו הוא יסרב לעזוב ונאלץ לשלם לו את כל החוזה של המאתיים אלף יורו.
    בנסיבות האלה, במועדון מימשו את האופציה על גאדיר, ובצדק. אחרי שהמועדון הודיע לגאדיר כי הוא לא בתוכניות המקצועיות, גאדיר היה צריך להגיד הבנתי, אני מודה לכם על התקופה שלי אצלכם שבהם הרווחתי הרבה כסף ונתתי תפוקה שהיא כמעט אפסית. ברגע שגאדיר התעקש על הפיצוי, יש למועדון זכות להתעקש על מימוש האופציה וניסיון להשתמש בגאדיר כקלף מיקוח.
    כמובן שאנחנו לא יכולים להכריח את גאדיר לעבור למעדון אחר, ואם הוא לא ירצה לעבור אז הוא ימשיך לקבל את השכר שלו וימשיך להתאמן אצלנו אבל ישאר ביציע עד סוף העונה.
    כמו קוואנקה, מי שמנסה לאיים על המועדון כדי לקבל כפל תשלום (גם את החוזה אצלנו וגם את החוזה במועדון הבא) ואומר שמבחינתו אין לו בעיה גם לשבת עונה שלמה ביציע, שלא יתפלא אם במועדון יענו לו בתשובה אין בעיה, אתה לא רוצה לעבור? כמו שאמרנו לך אתה לא בתוכניות המקצועיות ואתה מוזמן לחכות ביציע עד שיגמר החוזה או עד שתחליט שלשחק כדורגל יותר חשוב מלנסות להוציא כפל תשלום.

אין קשר בין גאדיר, שהודענו לו שהוא לא בתוכניות המקצועיות והכריח אותנו להאריך לו את החוזה כדי להימנע מתשלום חצי מעלות החוזה שלו כפיצוי, לבין שחקני הבית של מכבי תל אביב שמספרים להם שבונים עליהם בעתיד ושהם יוצאים להשאלה רק כדי להתבשל ואז ממשיכים להיות מושאלים גם עד גיל מבוגר.
    במקרה שלנו לא שיקרנו לגאדיר ולא הצגנו לו מצג לא נכון, הבהרנו לו שהוא לא בתוכניות המקצועיות ואם היה מסכים הוא היה היום שחקן חופשי והיה חותם איפה שהוא רוצה, ברגע שהכריח אותנו להאריך את החוזה כנגד הרצון המקצועי שלנו הוא ישלם את המחיר המקצועי ואו ישב ביציע או יעבור לקבוצה שאנחנו נבחר אותה (או לחילופין יסכים לוותר על החוזה וישוחרר לאיזה קבוצה שירצה).

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  6. קשר שמאלי Member

מדהים שגאדיר שרד אצלכם 3(?) שנים. שחקן לקבוצות אמצע טבלה

7. yedidel Member

בישול מעקב מול אינטר ושער ששווה שלב בתים מול לודוגורץ. החזיר את ההשקעה :)

Sir Alex Ferguson ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  8. קשר שמאלי Member

''שער'', פוקס אדיר

גלץ אוהב/ת את זה.
  9. סמואל אטו Member

@Sir Alex Ferguson , אתה פשוט מדהים אותי.
    לא משנה מה יקרה בהתנהלות של ב"ש אתה תעשה שמיניות באוויר כדי להצדיק את המועדון.
    איזו סיבה יש למוחמד גאדיר לוותר על כסף שחייבים לו על פי חוק? ב"ש חתמו על החוזה בצורה חופשית, אז שיעמדו בהסכם ויתנו לו את מה שמגיע לו. למה הוא חייב לוותר על הכסף סתם ככה?

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  10. עידן444 Member

כי אם היתה קבוצה שמציעה לו חוזה גדול בסין הוא בטח היה נדבק כמו טפיל ולא רוצה ללכת?
    הרי היה בוכה שלא משחררים אותו...

משחררים אותך, יש לך צאנס ללכת להציל את הקריירה במקום אחר- יאללה לך!

בלתי נסבלים השחקנים האלה.
    בשביל עוד גרוש וחצי יגמור לעצמו עוד שנה מהקריירה.

ועוד לבוא בטענות שלא הוגנים?

כבר שנים הבחור מוצץ חוזה מטורף ביחס לתרומה שלו! יאללה חלאס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. סמואל אטו Member

מי אמר שהוא לא הולך בכיף?
    שישלמו לו את מה שהובטח לו ברגע חתימת החוזה והוא ילך.

12. עידן444 Member

אני עוד מחכה לשחקן הראשון שמרוויח הרבה ביחס לתרומה שלו ויבוא לבעלים ויגיד לו- שמע, לא מגיע לי מה שאני מרוויח. תוריד לי.
    משום מה זה תמיד הפוך.
    המועדון חייב לקיים את החוזה. אבל מבחינת השחקן זה תמיד נתון לשיקולו, כשהוא מככב זה תלוי יכולת, ולמשאים ומתנים מתישים.

13. סמואל אטו Member

אני גם הייתי רוצה שדברים כאלה יקרו.
    ספציפית לגבי הסיטואציה הזו, זה בכלל לא קשור. הכניסו סעיף מסויים כדי לגרום לו להעדיף את ההצעה שלהם.
    עכשיו שלא טוב להם אז הם לא רוצים לעמוד בסעיף הזה?

14. עידן444 Member

אגב, אמנם לא הפועל ב״ש אבל הזיקה ברורה-
    העמידו אחלה קבוצת חופים ואפילו הצליחו לנצח אותנו משער זהב ביום שישי וזה כבר 3 ניצחונות ב 3 משחקים.
    כיף גדול.
    קצת כדורגל באר שבעי.
    שאפו!

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. גלץ Member

הפועל באר שבע בימים טובים.
    אלופת המדינה בכדורגל פעם שלישית רצוף, עלתה לליגה הראשונה בכדורסל אחרי כמה ניסיונות כושלים (יהיה מעניין מאוד לעקוב אחריהם שם), אחלה קבוצת חופים.
    שאפו להם.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.