הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני רואה אותו כקשר ההתקפי במערך של 3 קשרים,משמע במקום ראדי שנמצא בקו הסיום וביחד עם אוחנה ברוטציה. כאשר אני לא פוסל סיום הרומן עם אוחנה בקיץ, בלי קשר לממן.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

2. yedidel Member

שבתאי

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיקרון קוואנקה היה אמור לשחק באגף ומליקסון באמצע, קוואנקה כידוע לא משחק אז מליקסון משחק בצד ואז נוצר מצב שאין לנו באמצע קשר שמסוגל לשחק כקשר מאחורי החלוץ. כאן אמור להיכנס לתמונה ממן.
    אז ברור שיש עוד אופציות בקישור, ושתהיה לו מלחמה, אבל פלוס מינוס זאת העמדה שממן אמורה להיכנס אליה.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

העונה לא, בכל העונות הקודמות בקריירה כן.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה איזה רכש היה אפשר להביא/אולי כדאי להביא ולא הביאו?
    מזכיר לכולם שקוואנקה (שהוא בכלל שחקן שאלונה התעקשה שנחתים) עלה בכלל על הפרק רק אחרי שאצילי העדיף את מכבי תל אביב.
    מזכיר לכולם שאייבנדר הגיע רק אחרי שהקבוצה הגרמנית סירבה לשחרר את אלמוג כהן.
    מזכיר לכולם שהיה ניסיון גם להחתים את בני פיילהאבר מקנזס וגם האופציה הזאת נפלה.
    מזכיר לכולם שהובאן שוחרר רק אחרי שבוזגלו העדיף את מכבי חיפה ואצילי את מכבי תל אביב והיינו חייבים לשחרר זר בשביל להתחזק בעמדת הקיצוני (עזיבת בוזגלו) ועמדת החלוץ (הדעיכה של ברדה, הפציעות הלא נגמרות של גאדיר).

נכון שנפלנו עם שני הזרים (מי פחות ומי יותר) ושעם שני זרים אחרים אולי היינו במקום אחר, אבל היו הרבה מאוד שינויים שנכפו עלינו, הרבה מאוד החתמות שנבעו מהשוק הישראלי הדל הקיים היום.
    אני מסתכל בשוק הישראלי ולא רואה אליניב ברדה חדש, לא רואה מאור מליקסון חדש, לא רואה מאור בוזגלו חדש, יודעים מה, גם לא רואה שיר צדק חדש. אייבנדר, אלחמיד, אלו, מלמד, חנן ממן, מוסיף כאן גם את דיע סבע, עידן ורד ואיתי שכטר מודל 2018, גם את קבהא שנמצא על המדף, אף אחד מהם לא שובר שיווין כמו שברדה, בוזגלו ומליקסון היו. הם בכותרות בשנה שעברה/בשנה הנוכחית הרבה בגלל המחסור בישראלים איכותיים, וגם אם יוחתמו, לא חושב שהם יגיעו לרף שברדה, בוזגלו ומליקסון הציבו כאן כשהם חזרו מבלגיה, וזה חיסרון לא פשוט, בטח כשגם זרים כמו מיגל, טוני ואוגו זה לא משהו שאפשר להביא כל קיץ (מודה, גם אני חטאתי לחשוב שכל קיץ נביא לפחות זר אחד שובר שיווין אבל גם אני טעיתי וגם כאן הקיץ הזרים לא השפיעו כמו שחשבנו).

אז אפשר להעביר ביקורת אבל אפשר גם להיות ריאליים, להציב רף כמו שנה שעברה זה יפה, אבל במציאות יש הרבה מאוד פרמטרים שמשפיעים על בניית הסגל ולפעמים גם אם מתנהלים נכון ומביאים את הכי טוב בשוק או הכי טוב שאתה יכול להביא מהשוק (עדין יש בשוק שתי שחקניות עם יותר כסף מאיתנו) זה עדין יהיה לא מספיק טוב כשההיצע בשוק הוא פחות טוב (כמו בשוק הישראלים)...

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה דעתך על פופה מרדינג? יצא לך לראות אותו באנגליה?

7. gilad16 Member

לא ראיתי אותו כמעט העונה, אבל אם הוא התאפס אז אולי אנחנו יכולים להיות מעודדים מהחתמה שלו?
    נראה לי שאתה מסכים שיש לו כישרון, אם הוא עשה שינוי מבחינה מנטלית זו יכולה להיות הצלחה.
    גם הנתונים הסטטיסטיים שלו חיוביים יותר מהתדמית שיש לו מהימים בבית"ר, כיסוי שטח וחילוצי כדור.
    אין לי מושג ויכולת להעריך איך הוא יהיה, אבל נראה לי שכן אפשר למצוא סימנים מעודדים חוץ מהבעיות שציינת ובצדק.

8. סמואל אטו Member

במקום ראדי זה הגיוני, אך גם מבשר שתי דברים:
    1. המעמד של ראדי יורד משמעותית ואולי הוא יעדיף לא לחדש חוזה.
    2. הבעת אי אמון במיכאל אוחנה שנרכש בלא מעט כסף.

אם אכן נראה את ממן מקבל תפקיד משמעותי בב"ש, יהיה מעניין לראות איך הוא מסתדר עם האחריות. אני באופן אישי מאוד אוהב את הסגנון משחק שלו, אבל עד עכשיו לא ראינו ממנו יכולת מספיק טובה כשחושבים על קבוצה כמו ב"ש.

@Sir Alex Ferguson , בעיני ממן הוא הרבה יותר "מליקסון" מ-"קוואנקה", שניהם ביחד על המגרש בלי מגן ימני דומיננטי זה לא רעיון טוב לדעתי.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראדי בירידה זה ברור לנו ולו, אין לו יותר מעונה אחת לתת, ואני הייתי משאיר אותו עוד עונה. ראדי לא יכול לסחוב ולהשפיע על המשחק כפי שעשה בשנתיים האחרונות.

בנוגע לאוחנה, אני חושב ומרגיש שיש שם הרבה מתחת לפני השטח שאנחנו לא יודעים.
    בכל אופן, גם אם יש אמון מלא באוחנה, לקבוצה שרוצה להיות 5 חודשים באירופה כל עונה סה לא מספיק ויש מקום לשניהם.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. gilad16 Member

@Sir Alex Ferguson לא זוכר ממנו משהו אם ראיתי משחק שהוא שיחק

11. סמואל אטו Member

אם ראדי זורם עם הרעיון של להיות בק-אפ זה אחלה, השאלה אם זה באמת מתאים לו והוא לא יעדיף אולי לעבור לאיזו סכנין שתתן לו תפקיד יותר משמעותי?

לגבי הפסקה השנייה, על הנייר אתה צודק, אבל כשאתה רוכש שחקן בסכום שאוחנה נרכש אז אתה מצפה שאחרי שנתיים הוא כבר יתפוס תפקיד יותר גדול בקבוצה. עכשיו תוסיף על זה את ממן שלא יבוא בשביל לשבת על הספסל יותר מדי, אז אתה שואל את עצמך איך תיראה ההיררכיה בקבוצה.
    מראדי אני מצפה לרדת לספסל ולקבל זאת בהבנה, ממן פחות.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם מראדי אני לא הכי מצפה לקבל מציאות כזו, יש לו הערכה עצמית גבוהה ואני בספק אם יהיה פה עונה הבאה.

לגבי אוחנה את ממן, זו סוגייה, בכר לא מרוצה מההתקדמות של אוחנה, וזה ידוע לכולם ובצדק. לא פוסל יציאה שלו לאירופה.

13. קשר שמאלי Member

פרסומים שממן עשוי לעבור אליכם כבר החודש

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכפוף לכך שורמוט יעבור אליהם, כשיש שמועות שהם דורשים לקבל בהשאלה את דור אלו או ניב זריהן על מנת לשחרר את חנן ממן אלינו בינואר.

ובינתיים קצת מספרים על חנן ממן העונה:

-4 שערים העונה

-מקום שלישי ברשימת המבשלים (5 סה"כ) בצוותא עם מליקסון.

-מקום שני במסירות המפתח (40), מליקסון מקום ראשון (43).

-מקום חמישי באיומים לשער (52).

- מקום 16 בליגה במרחק כולל של ריצה.

-מקום 7 בכמות הספרינטים למשחק.

15. Raulito Madridista

אני חושב דווקא שבניגוד לקבוצות אחרות - באר-שבע כן מתנהלת בשכל ולא שולפת מהמותן אבל כרגע היא במצב נתון, מעדיפה שחקן מוכר כמו ממן על כל הפלוסים והמינוסים שלו, והמינוסים רלוונטים בקבוצה גדולה, מאשר עוד זר שלך תדע מה תקבל, ואחרי הצלחות גדולות כמו ויטור, אוגו והובאן - הגיוני שתגיע נפילה וזה קרה העונה. ממן יהווה פלסטר וישפר את הסיכויים לזכות באליפות העונה, במערך של באר-שבע אני לא באמת רואה את אוחנה עושה הגנה במרבית המשחקים, נכון שיש 'מוד מכבי' וכולם יורדים לגליצ'ים אבל זה קורה מעט, ובטווח הרחוק הוא יהיה לא יותר משחקן סגל. ממן גם יגיע עם מוטיבצייה גדולה כי הוא לא רגיל לשחק בקבוצה שרצה לאליפות והוא הבין מהר את האופצייה לשדרוג כספי ניכר וגם שהעונה של הפועל חיפה הגיעה כבר לנק' השיא ומכאן אפשר רק לרדת.

לא יודע מה להגיד לגבי המועמדות של דמארי ושות', מכבי חיפה באמת בית קברות לשחקנים אבל תמיד יש אחריות גם על השחקן עצמו. דמארי נראה כמו אחד שרוצה לצאת לפנסייה.

מצב נושא:
הנושא נעול.