הפועל באר שבע 2017/18 - אלופים בפעם החמישית והשלישית ברצף!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

ההודעה של גלעד מבחינתי מראה שויטור זה כבר חצי ויטור. הסיטואציה הנוכחית מאוד בעייתית.
    ואם ניתוח גורם להפסיד אותו עד תום העונה אבל להרוויח אותו כשחקן עמיד יותר- אני מסכים עם יעקב שזו הדרך הנכונה לטפל בסיטואציה אלא אם יש לויטור איזו סיבה בריאותית להמנע מניתוח בכל מחיר.
    הבחור חתם חוזה ארוך טווח וחי נראה שבמצב הנוכחי ב״ש פשוט לא יכולה להישען עליו. מדובר כאן גם על חוזה כבד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגיד שמיגל ויטור מביא את כל ה"מסביב" לרצועה למצב המיטבי, הוא עדיין מתנהל עם רצועה קרועה, דבר שתמיד יגרום לו לרגישות ונפיחות של הברך, שיכולים להוביל לזיהום ושלפוחיות. לא עדיף לנתח את המקום ולטפל בפציעה?
    מקריאת הודעות של אוהדי הפועל ב"ש כאן באייסוקר זה נשמע כאילו האדומים "חיים בשלום" עם העובדה שמיגל ויטור מדי פעם יעדר ושהאיכות שהוא מביא אתו כשהוא כן כשיר מפצה על כך. אני בכלל לא בטוח שהמצב הזה יוכל להימשך לאורך זמן. יגיע הרגע שהוא יתחיל לחזור מהפציעות שלו פחות טוב.

ואגב, אנחנו לא יודעים מה קרה למאור בוזגלו. יכול להיות שהוא חזר מוקדם מדי, יכול להיות שהוא לא חיזק מספיק את ה"מסביב" וגם יכול להיות שלפציעה הזו אין שום קשר לפציעה הקודמת (כמו שחקן שנפצע בפעם הראשונה בקריירה שלו).

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Maccabi Diamond חיים בשלום ברמה כזו שכל פציעה שלו מורידה להם שנה או שנתיים מהחיים, ראית מה קרה עכשיו. הם פשוט תומכים בכל מהלך של ההנהלה בצורה עיוורת, עד שיום אחד זה לא יהיה "פציעה פחות חמורה משחשבו" אלא קריעת רצועה ואז גם לכו תדעו מה יהיה עם מיגל המסכן. בעונה שעברה הוא שיחק רק 19 משחקים, העונה כבר נעדר מתקופה לא קצרה ועכשיו עוד חודש הולך להתווסף לספירה... זה לא רציני, אם זו הייתה מכבי חיפה הביקורת הייתה מפה ועד כפר גלים.

4. zivmay Member

אפשר לבקר מועדון מקצועית, אבל ביקורת רפואית?
    מי אני, ומי אתה שמבינים משהו בנושא הזה? יש לך זכות לבקר רופאים?
    ההודעות שלך פשוט חוזרות על עצמן, וזה כבר לא מפתיע אף אחד.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קודם כל, רופאים הם לא קדושים. דבר שני, כשזה נוגע להפועל ב"ש אי אפשר לבקר שום דבר, וזה כבר לא מפתיע אף אחד. כל בן אדם שלא אוהד את הקבוצה שלכם מתרחק מהפורום הזה רק בגלל הקטע הזה.

שי, גלץ, oFiRzZz ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. Telkiyski Member

איזה כיף שב"ש לקחה למכבי את תואר המועדון שבו הכל מושלם ואיך כולם רק צריכים לראות, ללמוד ולקבל מהם השראה.

תופעה ישראלית מבחילה שלפחות לא צריך לסבול ממנה עם המועדון הצהוב.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה קצת יוצא מהנושא של הדיון, אבל אני חושב שזה שווה את התגובה.
    אם משתמשים באייסוקר מבקרים מקצועית מבלי שהם נדרשים להחזיק בתעודת פרו ומבקרים ניהולית מבלי שהם נדרשים להחזיק בתואר במנהל עסקים, הם יכולים גם לבקר רפואית מבלי להחזיק בתעודת רופא. גם אם אנחנו לא רופאים, יש לנו ידע כללי מסוים, כי אנחנו חיים בעולם הזה וחווים דברים.
    מותר למשתמשים באייסוקר להביע את דעתם גם אם הם לא מומחים בנושא עליו הם מגיבים. הקורא יחליט לאיזו דעה הוא נותן משקל גדול יותר ולאיזו דעה הוא נותן משקל קטן יותר, אם בכלל.

גלץ אוהב/ת את זה.
  8. zivmay Member

אתה בטוח?
    כמה זמן עובר עד שבנאדם מתחיל את מקצועו כרופא ( אחרי סטאז'), וכמה זמן עובר עד שמאמן מקבל תעודת פרו?
    אם אתם רוצים לבקר החלטות רפואיות, תהנו. אני בחיי לא התיימרתי לבקר מקצועות שלא למדתי לעומק.
    פשוט אל תהיה מופתע למה הקוראים מתייחסים להודעות האלה בזלזול ובגיחוך.

9. zivmay Member

כנראה הבני אדם שהיו פה פשוט פרנואידים.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש עובדות, העובדות הן שמיגל ויטור כל תקופה נפצע שוב ל X זמן. או שיש פה מקרה שאין איך לטפל בו אחרת, או שההתנהלות סביב הפיתרון היא לא נכונה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אגב, אולי בגלל המועדון ואולי לא כל כך, אבל פציעה של ויטור כבר לא מורידה לי דקה מהחיים, זה משהו שאני יודע שנמצא תמיד מעבר לפינה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

gilad16 אוהב/ת את זה.
  12. Telkiyski Member

כל פציעה של שחקן בש היא מעבר לפינה כל עוד דרור שמשון הוא מאמן הכושר.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  13. Melikson24 Member

אותו מאמן כושר שתחתיו כתשנו את אינטר במשך 90 דקות ולחצנו "כמו קמיקזות" (לפי ואן דייק) את סוטון בסנט מארי. בסדר.

כמו שאמרתי, בישראל כמו בישראל כולם רופאים, מאמנים, ראשי ממשלה, מאמני כושר וכו וכו. מזכיר לי את הקשקשת ברשת בנוגע לדשא בטרנר כשכל אחד נתן עצה איך לשפר את הדשא.
    מאחל לכל הכותבים אשכרה להתעסק בתחומים בהם הם מתיימרים להבין.

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש אוהדים שלנו עיוורים בנוגע לכל מה שקורה במועדון אבל אותי זה מעצבן כל הססמאות האלה הרמזים הסודיות וההסתרה כששחקן שלנו פצוע.

סוף המשפט בהודעת המועדון הכי הזוייה, " מיגל ויטור יחזור זמן קצר מהצפוי בהתחלה"

אז מתי יחזור עוד חצי שנה כי היה צפוי שנה?

למדנו ממכבי ת"א התנהלות תקשורתית, נכון זה טוה זה מביא שקט אבל לקחנו את זה רחוק מדי ומוגזם מדי.

Nave, EO11, שי ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  15. Melikson24 Member

ואם הם ירשמו שבועיים ויצא מצב שהוא ייעדר קצת יותר אז אחרי זה יצעקו שהצוות הרפואי פח אשפה ושהמועדון שכונה.
    יותר טוב ככה.

מצב נושא:
הנושא נעול.