הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוצים את שטקוס בלי קשר לעיסקת אוחנה.
    יש משא ומתן גם עם קשר ספרדי 50/50 שאמור להחליף את טאפוקו וגם עם אלמוג כהן, אם שניהם יגיעו לאמצע יהיה ניתן להביא את שטקוס במקום סאבו.

2. Melikson24 Member

רק לפני שבוע אלמוג כהן אמר שהוא -לא- חוזר לישראל ויש לו חוזה שמן.
    עם הרכש הישראלי בקיץ הזה, מה גורם לך להאמין שנוכל להביא אותו?

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

התראיין אחרי שניצחו במשחק הראשון והיה בטוח שיישארו בליגה ואז גם היו צריכים לשלם על הכרטיס שלו, אחרי הירידה הפך לשחקן חופשי, מכבי נתניה ומכבי חיפה פנו אליו, יש לו גם הצעה מקבוצה בליגה השנייה בגרמניה, אבל עכשיו כשאנחנו בתמונה יהיה מעניין מה יבחר.

4. Melikson24 Member

נתניה? בסדר. ממש אייל סגל הולך לשלם את החוזה שלו.
    בכל אופן זה לא רלוונטי כי הוא פשוט לא רוצה לחזור לארץ. יש לו ביקוש בגרמניה והוא ישאר שם.

EO11 אוהב/ת את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתניה הציעה כי זה מה שהיא אמורה לעשות כששחקן עם עבר כמו אלמוג במועדון הוא שחקן חופשי, למרות שברור שמה שהיא יכולה להציע זה חוזה ארוך טווח ותפקיד מקצועי לאחר הפרישה (במקרה של ברדה נניח זה הספיק למרות שבחו"ל ובמכבי הציעו לו כפול כסף).
    אתה אומר שאלמוג כהן לא רלוונטי, אני חושב שכן רלוונטי, נחיה ונראה :)

6. South Boy Member

אני דווקא מקווה שאלמוג כהן לא רלוונטי, המצב של הכדורגל כאן כל כך רע שיש רק סיבה אחת שבשבילה ליגיונר יחזור לארץ והיא כסף, אם יש לו מה לתרום מקצועית הוא לא ידרוך כאן אפילו דקה.
    לא באמת ראיתי את אלמוג כהן חוץ מבנבחרת בשנים האחרונות, אבל אני זוכר לו את הקדנציה בהפועל ואת העובדה שכמו כל כדורגלן בגילו הוא כנראה חווה ירידה ביכולת ולא מבין למה אנחנו צריכים עוד חוזה יקר ולא מוצדק לאוסף החוזים הלא מוצדקים והיקרים שכבר יש לנו.
    הדבר האחרון שאנחנו צריכים לקישור זה עוד נגר שמחלץ כדורים ויודע לשחק רק לרוחב, אני כבר לא יודע מה אני מוכן לעשות בשביל שמישהו יביא לכאן קשר 50\50 טכני שיודע להשתחרר מלחץ ולמסור מסירת עומק נורמלית, מדהים שכבר שנתיים אנחנו משחקים בלי אחד כזה ועוד יותר מדהים שאף אחד אפילו לא חושב על להביא אחד כזה.
    מצבת הזרים שלנו מלאה ומכילה זרים כל כך בינוניים ולמרות הכול הדיבורים הכי חזקים הם על שוער זר שזאת אולי העמדה היחידה שלא צריכה חיזוק, זה מתסכל כבר.

EuropeGuy ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  7. סמואל אטו Member

מה? ב"ש רוצים להחתים שוער חדש?
    אני בשוק, אני בהלם, אני המומה!

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם באמת הקשר הספרדי יגיע ביחד עם אלמוג כהן, שטקוס הוא אחלה החתמה לדעתי ולא רואה עמדה אחרת שאפשר להתחזק בה יותר אם נביא זר במקום הישראלי שיש לנו (מודה שאני מעריך את השוערים בישראל פחות מהצופה הממוצע, במיוחד בכל הקשור לכדורי גובה ושליטה ברחבה).

בנוגע לאלמוג כהן, באר שבעי, דמות, פייטר, בול מה שאנחנו צריכים, גם יעזור עם מכירת המנויים וישנה את האווירה השלילית שיש לאחרונה, גם יכול להיות קפטן אם מאור לא יתאושש או ייעדר תקופה, ואסור לשכוח שהוא בן 30, עם חוזה נכון אפשר להרוויח אותו גם אחרי הפרישה.

9. גלצ Member

לא מחזיק מאלמוג כהן, גם לא מבין את הרצון להחתים אותו למען האמת. הוא כבר תקופה ארוכה לא מרשים.

EuropeGuy ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

האוהדים בישראל הם מאוד מוזרים.
    הם מחזיקים מכל מיני דריבלסטים שלא מרימים את הראש, מ"כישרונות" בני 26 ש"עוד מעט יפרצו", אבל מזלזלים בשחקן שבזכות עבודה קשה שיחק 108 משחקים וכבש גם 9 שערים בבונדסליגה (ועוד 54 משחקים בבונדסליגה השנייה בגרמניה, שאני מניח שגם היא חזקה יותר מליגת העל עם מועדונים כמו המבורג, קלן, בילפלד, בוכום בשנה שעברה, ועם מועדונים כמו שטוטגרט, האנובר ונירנברג בעונה הבאה).
    ולא רק שאלמוג כהן הגיע לאחת מהליגות הטובות בעולם ונשאר שם שנים (ואפילו קיבל את סרט הקפטן), הוא גם שיפר את המשחק שלו. משחקן שנודע בעיקר כקשר אחורי אגרסיבי שלא מסוגל לתרום התקפית בשום אספקט, הוא הפך לאחד שגם יכול לשחק 50/50 עם 7 שערים ו-2 בישולים בבונדסליגה לפני שנתיים.
    לא מבין את הזלזול בו, בטח כשבמקביל אני קורא תגובות אחרות לגמרי לכל מיני שחקנים שאפילו בליגה שלנו לא עשו משהו יוצא דופן רק בגלל שיש להם דריבל טוב והם יותר בולטים התקפית (גם אז, לא חושב שהם התקרבו אי פעם למאזן של 7 שערים בעונה בליגה כמו הבונדסליגה).

11. קשר שמאלי Member

אלמוג כהן זה רכש מכבי חיפה קלאסי. קשר מוגבל שמתאים לקבוצות שמתגוננות. הלוואי שתצילו אותנו ממנו

קשר ימני ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  12. גלצ Member

הוא אפילו כבר לא בסגל הנבחרת, אני אשמח אם הוא באמת יבלוט בליגה שלנו. באירופה אני לא חושב שהוא באמת יעזור.
    אבל חייב להודות שאני מסכים עם התגובה שלך ברובה באופן כללי.

עריכה: סליחה, הוא כן בסגל. התכוונתי שהוא לא נספר בהרכב. ולא שיש לנו איזה טאלנטים שם.. כולה דור פרץ ובירם כיאל

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה "מתאים לקבוצות שמתגוננות?" הוא עלה עם הקבוצה שלו ליגה, כלומר הוא היה איתם בעונה שבהם הם נדרשו לתקוף כדי לנצח.
    היה חסר לנו איזון בקישור בשנה שעברה, הייתה הרבה הפקרות, לא היה מספיק איכות הגנתית, היינו מאוד רכים ולא מחויבים, ולכן אלמוג כהן זה בדיוק מה שחסר לנו.
    למכבי חיפה יש את נטע לביא ולכן אולי חיפה צריכים לחפש שחקן בסגנון אחר (למרות שכמו שכתבתי אלמוג כהן הוא ממש לא הגרזן הקלאסי שהיה כשעזב את נתניה), אבל לנו הוא כמו כפפה ליד (גם כי הוא באר שבעי וההתאקלמות שלו בקבוצה תהיה קלה).

14. גלצ Member

משה דרך אגב, אני גם חשבתי ששחקנים שמביאים מספרים בליגה שניה בגרמניה, צרפת וכאלה יהיו בליגה שלנו מצוינים.

עד שהכרתי את באטוקיו...

15. Telkiyski Member

באטוקיו נראה לי גרוע גם בליגה הצרפתית השניה.

מכבי הביאו את אמאדור מהליגה השניה בספרד והוא בלם מעולה לליגת העל.

בכל מקרה, ראיתי בוואן ששטקוס בדרך לב"ש.

מצב נושא:
הנושא נעול.