הפועל באר שבע 2019/20 - מחזיקי גביע המדינה לאחר 23 שנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏15/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

מתי זה "טדי"?

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש טדי ביום ראשון הקרוב ובראשון שאחריו. מתי שהוא יהיה כשיר לדעתי הוא יפתח כדי לייצר מנוחה לשמיר.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

3. hbs7 Member

מהתגובה הקודמת שלך הרגשתי בעיקר דה-מורליזציה, וחבל, לא מכיר אותך אבל אתה אחד המשתמשים פה שאני יותר אוהב ומעריך.
    גם אם נפסיד בטדי ולא נעבור את פיינורד, ממש סנסציה, לא קרה כלום.
    עד עכשיו התוצאות, ולדעתי כלל הרכש בקיץ, היה מעל מה ששיערנו לעצמנו רק לפני חודשיים. לא צריך להקל בכך ראש.

עומדים ברצף אכן מאתגר, אבל גם מאוד מרגש.
    עונה שעברה לא התרגשתי מכלום, גם ניצחונות היו מתקבלים באדישות מוחלטת, כי התקרה הייתה נורא ברורה והרכב מלא מבוגרים חסרי עתיד בקבוצה.

South Boy אוהב/ת את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא הבנת את הנקודה בהודעה המקורית שלי

אני אגיד יותר מזה, גם אם נודח ונפסיד פעמיים בטדי לא קרה כלום. התחושה היא שאינטנסיביות כזו זה משהו שאנחנו לא הכי בנויים אליו כרגע, לכן הכל בסדר. פרופורציות. החודש האחרון הוא שדרוג אדיר למה שראינו שנה שעברה, השבועיים הקרובים הם אחלה אתגר ואם לא נצלח אותו בצורה מסוימת לא קרה כלום. העפלה על חשבון פיינורד זה לא משהו שריאלי לשאוף אליו, כן לחלום ולתת את הכל כדי לתת פייט ראוי. המשחקים נגד בית''ר, במיוחד בליגה זה כרגע בעיה. בית''ר בטירוף, בטח מחזור ראשון ואנחנו נגיע בין 2 המשחקים באירופה. שוב, סגל שלהערכתי לא בנוי לזה.

כולנו חלמנו להגיע לפלייאוף האירופית השנה, אחרי שנה שעברה זו הייתה משימה לא בהכרח ריאלית, בזכות הדירוג ועבודה טובה מאוד שהצוות עשה בקיץ עשינו את זה בצורה מצוינת וכל הכבוד. השבועיים הקרובים אלו אופרה אחרת, פוגשים 2 קבוצות שיצריכו מאיתנו להביא דברים אחרים.

5. סגול בדם Member

רשמים על עמית קרן?

6. Telkiyski Member

גם אם ב"ש לא תעבור את פיינורד (והיא לא פייבוריטית מן הסתם), עצם ההגעה לפליאוף חשובה למסורת של המועדון וגם לדירוג מן הסתם.

לעבור את קייראט ואז את נרשפינג (סגנית אלופת שבדיה ואלופת שבדיה מלפני שלוש שנים נדמה לי) זה ממש ממש לא מובן מאליו, בטח במצבם אחרי ששנה שעברה הקבוצה הזו הייתה נופלת בבית נגד סכנין, חדרה ומי לא.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

@לירן אתה מודאג יותר מדי מצמד משחקים מול קבוצה חדשה ולגמרי לא שלמה שלא הפסדתם לה כבר יותר מ-6 שנים, או בשפת האוהדים שלכם בפייסבוק "שטיחים". כמו שאני רואה את זה הלחץ יותר על בית"ר שמלבד הלחץ הגדול להצליח העונה גם צריכה להוריד את הקוף הבאר-שבעי מהגב.

אגב, לא יודע אם אתם מודעים לכך אבל סבירות לא נמוכה שתקבלו את כל הדרומי במחזור הראשון.

8. Telkiyski Member

די נו, ביטר מחזור ראשון בטדי נגד ב"ש, כשהיא בין שני המשחקים נגד פיינורד (ולכו תדעו איך יחזרו מהולנד), זה סוג של כסף על הרצפה.

וכן אני יודע שביטר לא נצחה את ב"ש איזה 18 משחקי ליגה כבר.

yakar אוהב/ת את זה.
  9. zivmay Member

תרצה או לא תרצה, כרגע ביתר פייבורטית, כשמתסכלים על הסגלים אין פה בכלל תחרות.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה פחות קשור ליריבה. הייתי מתבטא באותה צורה גם אם היינו פוגשים את נתניה או אשדוד. זה יותר קשור אלינו שלטעמי אנחנו פחות בנויים לאינטנסיביות כזו.

הסטטיסטיקה והרצף זה יפה לנייר, לרשתות החברתיות, כמו כל דבר גם זה צפוי להסתיים ולהערכתי בפעם הראשונה מאז תחילת הרצף היתרון האיכותי שייך לביתר, זה אולי היה כך גם בתחילת הרצף , שניצחנו אותכם גם בלי כסף גדול, אבל עכשיו יש לביתר איכות מטורפת, הכל יכול להיות. אנחנו יכולים לנצח ויכולים להפסיד. אני רק בטוח שהאוהדים יקבלו הכל בהבנה אחרי חודש מאוד מהנה ומרענן. מקווה שהשחקנים יעלו בלי לחץ, לא יהיו שום תחושות קשות גם אם נפסיד עכשיו את ארבעת המשחקים הקרובים.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  11. Love Is Red Member

בגביע הטוטו אתם דווקא מצליחים מולנו.
    בליגה זה סיפור אחר.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרצף התחיל בעונה שסיימתם במקום השני, כלומר מאז שלכם היה יתרון איכותי עם ההצטרפות של בוזגלו וברדה ואנחנו בדיוק נכנסו לעידן טביב.
    לפני כן הקבוצות היו לרוב באותה רמה(אם כי לכם מאז שעליתם ליגה היה יתרון כלכלי מובהק) בעונות הראשונות מאז שעליתם ליגה עם הבינוניות של עזורי-קלינגר-גיא לוי והעונה הראשונה של אלישע ואנחנו היינו בתקופת קורנפיין האפורה, והנצחונות התחלקו בין הקבוצות.

אתה מדבר על יתרון איכותי, שמסתכלים על הסגלים בצורה כוללת - התקפה, הגנה, קישור, עומק, מאמן אני לא רואה הבדלים כאלה מטורפים אם בכלל. לבית"ר אולי יש יותר שחקנים עם כישרון שמסוגלים לעשות דברים לא צפויים בחלק הקדמי, אבל החלק האחורי של באר-שבע יותר איכותי ויציב כרגע. מרכז הקישור נראה חזק יותר ובכללי אתם נראים קבוצה יותר שלמה ועמוקה מבית"ר, גם אם החלק הקדמי שלכם על הנייר פחות מבריק.

13. Melikson24 Member

אוהדי ב"ש הטובים בעולם בלנפח את היריבות ולגמד את עצמם.
    אצלנו בטוחים כבר 4 שנים שמכבי חיפה תהיה טובה מאיתנו וכל שנה זאת השנה שלהם.

ספציפית המשחקים הקרובים נגד בית"ר נפלו בתקופה "בעייתית". אם נצליח להוציא תוצאה סבירה מהולנד אז נקריב את משחק הליגה עם לא מעט חילופים, כך שזה לא יהיה מדד.

Sir Alex Ferguson, hbs7 ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  14. hbs7 Member

בדיוק.
    דוגמא יפה זה אוחנה.
    כשהיה אצלנו לא הפסיקו לרטון כמה הוא לא התקדם אצלנו מספיק, עבר לביתר ומיד הוא פייבוריט לשחקן העונה.
    (דעתי היא שאוחנה שחקן שיהיה טוב מאוד אבל היא פחות רלוונטית).

אישית אני מאמין שההגנה שלנו ובכר יאזנו את חוסר הכישרון בחלק הקדמי.
    מתוך תקווה גם שמרין, ספורי וזריהן יעשו התקדמות תוך כדי העונה, ואולי גם יגיע רכש.
    תהיה עונה מעניינת.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  15. Ajax Amsterdam Member

אני חושב שזה נובע מהרבה מסקנות מגביע הטוטו ואנשים מתלהבים מהניסויי כלים בפעם הראשונה.

ברור שחסר לנו ברק בהתקפה אבל אני חושב שלמרות שאנחנו אפורים (שאצל חלק מהאוהדים שלו זה מתרגם לחלשים) אנחנו קבוצה חזקה מאוד

מצב נושא:
הנושא נעול.