הפועל באר שבע 2019/20 - מחזיקי גביע המדינה לאחר 23 שנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏15/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. קשר שמאלי Member

חבשי זה טאהה בלי אגרסיביות, בלם מעופף.לא רואה אותו שורד עוד הרבה זמן במכבי חיפה כשחקן הרכב. אני מעדיף את ארד על פניו

לירן אוהב/ת את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד כשמבקרים את השחקן הישראלי, בטח כאלה כמו טאהה ושהר שהם רוב הזמן הרבה מעבר לממוצע הישראלי, צריך לתת דוגמא לאיזה ישראלים בליגה טובים יותר.
    נתנו כאן את השמות של חבשי שטועה הרבה יותר מטאהה ושל ארד שלא הראה בינתיים שום דבר שגורם לי לחשוב שהוא היה משחק במכבי חיפה אם לא היה גודל במערכת.
    גם טאהה טועה, ודי ברור שמיגל מחפה עליו לא מעט ומשדרג אותו, אבל טאהה לרוב הוא בלם ליגה טוב גם בתקופות שמיגל היה פצוע ולאורך זמן ואין הרבה בלמים ישראלים שאפשר להגיד את זה עליהם.
    גם בנוגע לבן שהר, לא חושב שיש מישהו שכובש כל שנה את כמות השערים שהוא כובש מהישראלים, ולא חושב שיש ישראלים טובים ממנו בליגה.
    הם לא ויטור, נואקמה או אוגו, וגם לא מליקסון, בוזגלו בזמנו או ברדה, אבל הם שחקני ליגה טובים, וישראלים, וזה משהו שלא פשוט למצוא בשוק הישראלים הנוכחי.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לארד יש אחד על אחד מהעלובים שראיתי, אין בו שום דבר מיוחד. חבשי טועה טעויות רציניות מדי פעם אבל התקרה שלו הרבה יותר גבוהה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מסכים לגבי חבשי, הוא עושה טעויות קשות מאוד אבל בפעולות מסוימות מראה שיש לו ראש ואת היכולות הבסיסיות כדי להשתפר ולהיות טוב יותר. די מזכיר את טאהה שגם כן נוטה ליפול בפעולות נמהרות של חוסר חשיבה. עדיין טאהה יציב יותר, מנוסה ואני חושב שלא טועה כמו שעושים ממנו, בטח בליגה.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

5. zivmay Member

בנוגע לספורי, קשה לאכול אותו. לפעמים הוא נותן הברקות יפות, הוא יודע לשחק לעומק. אבל יכולת הריכוז שלו פשוט גרועה, זה עולה לנו ביותר מדי איבודים.

6. DRORIKO Member

בלי ויטור ההגנה שלכם היתה מסננת

7. yedidel Member

עובדתית זה לא קרה ב2017/18

8. DRORIKO Member

דיברתי יותר על שנה שעברה

9. Melikson24 Member

ארד יכול לשחק ברביעיית הגנה? לא יודע לגבי זה. לא אוהב בלמים נמוכים.
    תפסתי מחבשי אחרי העונה בבני יהודה, מאז הוא בצניחה חופשית.

לגבי שהר, מניח שרובנו למדנו את המגבלות שלו. אני יודע שמחוץ לרחבה הוא לא יתרום לכלום ושאם הכדור יהיה אצלו ברגליים יותר מ-3 שניות אז כנראה זה ילך לעזאזל. אבל בסופו של דבר הוא עם 5 שערים ב-7 משחקים, באופן כללי עם 54 שערי ליגה מאז שהגיע והכובש הרביעי בטבלת כובשי כל הזמנים של המועדון. אי אפשר להתעלם מזה ולבטל את העובדה שהוא יודע לשים את הכדור ברשת.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שנה שעברה הכל היה מת במועדון הזה. מההנהלה, הצוות המקצועי, דרך ההגנה הקישור וההתקפה. שום דבר לא עבד.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. hbs7 Member

פעם היו פה חלוצים כמו טוטו, זהבי, דמארי, פריצה.
    היום שני הטוענים לכתר מלכות השערים ספק אם יצליחו לרוץ עם כדור בין קונוסים בלי להפיל אחד.
    אין מה לעשות, זו הרמה. לשהר כבר התרגלנו. כל עוד הוא נותן מספרים הוא יזכה לשקט תעשייתי.
    אולי עם פאוליניו נראה דברים שונים. הוא יכול לשחק חלוץ בעצמו, או שנייג'ל ילך לחלוץ.

12. Raulito Madridista

כמה מילים לגבי הפועל באר שבע:
    1) שוב יש את התחושה שהקבוצה הזו תנצח כל משחק בית ומצד שני היא לא פגשה יריבה טובה באמת, ואסור שהעונה שעברה הכושלת תהיה המדד.
    2) אני מבין שהקבוצה בונה את הביטחון לאט לאט אבל לטעמי בבית אפשר לצפות להצגות ולכדורגל מעט יותר טוב מצידה.
    3) לגבי בן שהר, הוא דפק אתמול אחלה זינוק בנגיחה, אני לא חושב שזה גול כל כך נוח מה גם שלא היה ברור מראש שהבלם יפספס. פתיחת העונה שלו לא רעה מה גם שהקבוצה לדעתי לא ממש מייצרת מצבים כמו בעבר.
    4) לגבי המשחק הבא נגד מכבי, אסור לה להגיע בפחד, לא צריך לשחק אובר-פתוח אבל לא להסתפק מספיק בתיקו, לא להיות מרקו בלבול.

13. hbs7 Member

מעביר לכאן את הדיון שהתחיל בנושא של מכבי,
    אם בכר יספסל את ז'סוואה בשביל מרין הוא לא שונה מבלבול שמספסל את שרי בשביל עוד שחקן שאמנם עובד, אבל אין לו ממש מושג מה עושים עם הכדור.
    די, שחררו אותנו. גם ככה סבל לצפות במשחקים בליגה הזו, יש מספיק חוטבי עצים על המגרש, מקומם של הבודדים בליגה הזו שעוד יש להם טכניקה וראיית משחק הוא על הדשא בלבד. הוא יכול לתת 60 דקות, זה מספיק כדי לפתוח בהרכב.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מקווה שאתה צודק.
    לצערי הרכב עם קבהא ומארין יושב לי בראש כאופציה...

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מצפה ומקווה לשלישיית אמצע של קלטינס/שמיר/סבג וז'וסוואה ילך לאגף .

גם לא אופתע ל3 בלמים עם החולשה של אורן ביטון הגנתית.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/19
מצב נושא:
הנושא נעול.