הפועל באר שבע 2020/21 - אבוקסיס מתפטר; ברקת חוזרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. zivmay Member

הגיע הזמן, מדמון חידש חוזה.
    מתי היה שחקן באר שבעי בן 17 ששיחק בכזה ביטחון? יש לו את כל הנתונים בשביל להפוך לשחקן בכיר.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. South Boy Member

שילוב של ביטחון במשחק עם יכולות טכניות וחוכמת משחק ברמה מאוד גבוהה, הבגרות במשחק שלו זה משהו מאוד נדיר לילד בגילו, שחקנים מוכשרים לא חסר אבל להיות בוגר מספיק במשחק שלך כבר בגילאים האלה כדי להביא אותו לידי ביטוי זה משהו נדיר.
    אוהב אותו מאוד וחושב שהוא שחקן מצוין עם תקרה מאוד גבוהה, חשבתי ששכחו ממנו ושהוא יעזוב בתור שחקן חופשי.
    נדיר לראות שחקן בגיל כזה שכבר נמצא ברמה של ליגת העל, עכשיו כשחתם על חוזה הוא חייב לצאת בקיץ לעונת השאלה ולקבל כמה שיותר דקות, הוא יכול לתרום כשחקן רוטציה כבר עכשיו אבל בגיל הזה הוא חייב דקות כמו אוויר לנשימה.

3. AmitHBS Member

אני דווקא בעד לשחק איתו כמה שיותר. מה כבר יש לנו להפסיד? במיוחד עכשיו שבריירו כנראה סיים את העונה, נרוויח הרבה יותר מהרצת שחקן צעיר מוכשר על חשבון שחקנים בסדר במקרה הטוב (קבהא, מלי) או סתמיים במקרה הרע (קלטינס).
    בכל אופן, לצערי מדמון קיבל את המאמן הלא נכון בשלב הזה של הקריירה. מעטים מאוד הצעירים שקודמו על ידי רוני לוי גם בתקופות המוצלחות שלו. הכי רלוונטי הוא המקרה של זרגרי בעונה שעברה, שאם כבר שיחק נכנס בדקה 92 כדי לשמור על היתרון ולא חלילה שיחק לפני טאלנטים כמו קריאף ואייבינדר. העונה הוא כבר אחד השחקנים הכי חשובים בבית"ר.
    המקרה של מדמון קצת שונה כי הוא כבר הוכיח שהוא שחקן סגל לגיטימי. עם זאת עדיין אופתע מאוד אם הוא באמת יפרוץ תחת רוני לוי.

4. South Boy Member

דיברתי על הקיץ, בסגל הנוכחי הוא השחקן אמצע הכי טוב שיש לנו וזה פשע אם הוא לא יהיה בהרכב כל משחק.
    אני מניח שאם אלונה חזרה יהיה ניקוי אורוות רציני בקיץ וכל הבררה שמסתובבת בסגל הזה תעוף כמה שיותר רחוק מכאן, במצב כזה שבו בטוח יגיע חיזוק יהיה למדמון יותר ויותר קשה לקבל דקות והוא נמצא בשלב בקריירה שבו הוא קודם כל צריך דקות ואחר כך לחשוב באיזה קבוצה הוא מקבל אותן.

5. zivmay Member

שחקן עם כישרון כמו שלו, חייב להיות שחקן סגל לגיטימי, אין טעם להביא ישראלי בינוני. אפשר וצריך לבנות עליו כבר מעכשיו.

6. zivmay Member

רוסה עדיין בספק, מעניין אם החאפרים בדקו מה מצבו הפיזיולוגי ובאיזה קצבים הוא משחק , לפני שהציעו לאלונה להביא אותו.

7. yakov_y YNWA

אחת הכתבות הגדולות.
    בסגנון שלו: על השבוע הראשון של רוני לוי בב"ש

חלק קטן מהציטוטים בכתבה:
    "הוא איש של עבודה קשה, לא פראייר והיה בכל במה גדולה אפשרית בכדורגל הישראלי. אין יותר ראוי ממנו", כך אמרו בין היתר כמה יועצים של ברקת.״

״הקשיחות של רוני לוי באימונים באה כדי לחזק את המשמעת בקבוצה. זה לא אומר שעד לוי הקבוצה לא הייתה ממושמעת, אלא זה עוד אלמנט שהוא רוצה לשפץ כדי ללמד את השחקנים משמעת טקטית. זאת גם הייתה משנתו של יוסי אבוקסיס, אבל רוני לוי פחות סלחן. האימונים שלו בקצב גבוה יותר והשחקנים מרגישים את זה בהחלט. לוי מתייעץ הרבה עם שני עוזריו אליניב ברדה ומאור מליקסון ונראה שהכימיה בין השלישייה הולכת לעבוד היטב. לטענת שחקנים, לוי פעיל הרבה יותר מקודמו, עוצר הרבה פעמים את האימונים כדי להסביר ולכוון במהלך התרגולים. פחות מנהל שיחות אחד על אחד עם שחקנים, אבל מייעץ ומכווין בהערות בונות.״

השיא:
    ״לוי מאמין ששחקנים לא צריכים להתעסק עם המכשירים הסלולריים בתוך מתחם האימונים, בעיקר כדי למנוע הדלפות מכוונות, דבר שאלונה ברקת מתקשה לקבל.״

״גם במקרה הזה, לוי שונה מאוד מקודמו. הוא מאמין שקבוצה שרוצה ללכת על האליפות, חייבת להתבסס יותר על שחקנים בעלי ניסיון, שעברו דבר או שניים בקריירה.״

זוכר את רוני לוי אחרי ראיון משחק של מכבי נתניה אומר למרייאנת, את יודעת שאני אין לי כתבי חצר כמו מאמנים אחרים ובגלל זה פחות מדברים עליי.
    אני מחכה לרגע שדור מיכה יגיע לדרום, המחליף של בוזגלו והיחצ״ן של אתר ״וואן״, ביחד עם רוני לוי יש לי הרגשה שכל פיפס באימון נשמע.

8. alexshw Member

רוני לוי רוצה להדליף רק בעצמו.
    אגב מעניין מי יהיה הרביד גזל שלו בב"ש? בבית"ר זה היה קריאף.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/21
  9. zivmay Member

היה מצחיק להרגיש את הניואנסים מהכתבה לגבי שני המדליפים הראשיים בישראל ( לוי ואבוקסיס), לא ידעו למי לפרגן יותר.

10. Telkiyski Member

ברור שקלטינס.

11. Melikson24 Member

קבהא. אין יותר קל מזה.

DRORIKO, alexshw ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  12. yedidel Member

יותר הדלפות ממשחקים

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה אתה מזניח את החלוץ הטוב בארץ שמרוב שהוא טוב חתם בינואר בקבוצה מהמקום האחרון בארץ.

14. alexshw Member

הכוונה לנגר גמור בקישור :)

15. Butragueño מנהלים

למנות את רוני לוי למאמן ב"ש זה בדיוק כמו להזמין מקדונלד'ס כשאתה ממש רעב. אין פה מחשבה, אין פה תכנון, אין קשר בין הסיטואציה לבין התפוקה. רוני לוי יהיה תמיד המאמן הראשון שיזכירו כשזה פנוי בשוק, ולמה? אין לי מושג. אני לא צריך לציין פה את הרזומה ההזוי שלו מאז האליפות בלי מאמן במכבי חיפה. הוא איש של יח"צ, יש לו עיתונאים שהוא נותן להם כל מה שהם צריכים ובתמורה הם נותנים לו כתבות צבע. בקדנציה האחרונה בחיפה הייתי בטוח שבן דב המדליף, אבל בדיעבד הבנתי שרוני לוי עשה את זה בעצמו.

נמאס כבר מ-pool המאמנים השבע הזה שמוציאים את הראשון שפנוי; מסאיי דגו, רוני לוי, אלישע לוי. בעבר זה היה גם יותר גדול; יובל נעים, קורצקי, דורה, אלי כהן (השריף והרמת-גני), גיא לוי או ירון הוייכנבויים. היום אם אתה צריך מאמן, כנראה שתפנה לשרון מימר, חיים סילבס, דגו או קורצקי אם הם פנויים. ככל הנראה שגם תנחית את הכי זול. זה לא שאנחנו בבונדסליגה ולמאמן יש פה חשיבות עליונה. תביא מישהו שאתה חושב שמכיר את המערכת, שמכיר את הנוער, ותן לו לנסות לעשות משהו. יותר גרוע מדגו או קורצקי זה כבר לא יכול להיות.

מצב נושא:
הנושא נעול.