הפועל באר שבע 2020/21 - אבוקסיס מתפטר; ברקת חוזרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

איך קראו להוא שהבאנו ממכבי נתניה. רוני היה כל כך מאוהב בו שאשתו שלחה חוקר פרטי כדי לבדוק אם יש משהו ביניהם

2. South Boy Member

רומאריו פירס?
    היה צריך להגיע במקור לבאר שבע ונכשל בבדיקת לב, מה שמצחיק זה שהוא היה האופציה המועדפת על אלישע בזמנו לפני איזה אחד, אובידיו משהו.

Ajax Amsterdam ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

הכי אלישע שיש

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. רוברטו באגיו31 Member

אני די מרחם על אוהדי באר שבע שצריכים לסבול את אחד המאמנים הגרועים והמאוסים בכדורגל הישראלי .

מעניין אותי להבין מי המליץ לאלונה להביא את רוני לוי שב 15 שנים האחרונות פוטר כמעט מכל קבוצה שאימן וזכה רק בתואר גביע המדינה .
    עם כל האהבה שלי לאלונה ( ואני לא אוהד באר שבע ) היא ממש פגעה בקבוצה עם המינוי הזה .

לא משנה כמה שחקנים וכמה כסף אלונה תשקיע בקיץ הקרוב, רוני לוי ידאג לסרס את כולם ולייאש את האוהדים עם האנטי כדורגל שלו .

הבעיה הגדולה ברוני לוי שלמרות שהוא מאמן גרוע, יש לו פאסון ותדמית בתקשורת של מאמן מצויין ו "רציני " ולכן הוא עדיין מצליח למכור לבעלי הקבוצות שהוא מאמן ברמה גבוהה .
    בעיה יותר גדולה היא שכתבי החצר שלו ( ויש לו המון כאלה בתקשורת ) יעשו הכול כדי לשמור על התדמית שלו חיובית, וזה אומר שעד שאלונה תבין שטעתה ותפטר אותו, הוא יעשה המון נזק .

italiano אוהב/ת את זה.
  5. Telkiyski Member

שלחו לי לפני כשבוע לינק לכתבת ליקוק אחת גדולה שעשו עבורו בוואלה.
    בגדול הכתבה הייתה על איזה מלך רוני לוי ואיך הוא בכלל לא אשם בזה שלא עשה כלום עם ביטר.

כתבה קשה לקריאה מרוב שזה מביך.
    אבל היו סיפורים מצחיקים על חוגג אז זה היה נחמד.

6. South Boy Member

לא מאיימים עם רוני לוי על אוהדים שעברו את אבוקסיס.
    לאלונה אין מושג בכדורגל וזאת לא ההחלטה הנוראית הראשונה שהיא מקבלת, אני מניח שאף אוהד באר שבע לא היה מופתע שהיא שוב עשתה את זה.
    לצערי אחרי כל מה שעברנו רוני לוי זה עדיין לא שנמוך, זה פשוט אותו החרא שאפשר לומר מראש שימשיך גם בשנה הבאה.
    להישאר אדיש לזה למרות הידיעה שזה מה שימשיך לקרות זה הקושי האמיתי. מעשית אף אוהד לא מצליח להישאר אדיש למרות שכולם יודעים מה יקרה, כל פעם אוכלים את הלב מחדש.

7. Raulito Madridista

עוד מוקדם לשפוט מכל בחינה שהיא אבל אני בטוח שז'וסואה לא היה היחיד שאהב מאוד את אבוקסיס והשחקנים מתחברים אליו הרבה יותר מרוני לוי, לא משהו שאתה מדרג בראש סדר העדיפויות אבל כן חשוב. נראה כמה זמן יימשך "הכדורגל ההתקפי" שקל לשחק נגד מכבי ת"א שאין לך מה להפסיד וכן הלאה. ברדה היה יכול לקבל אחלה ניסיון על הקווים עד לסיום העונה. אני חושב שלא משנה כמה זה מעצבן שהשער החוקי שלכם אתמול נפסל - זה לא בריא לקבוצה וזה מראה על שכונה שיש כל כך הרבה אדומים (לז'וסואה נעשה עוול אבל אתם מבינים את הכיוון), סף העצבים אצל השחקנים חייב לרדת. אלטון אקולטסה היה אחד משחקני המפתח לפני העונה הנוכחית אבל חוץ מלברקוזן אני לא זוכר שום דבר שלו. בכל מקרה לאלונה יש הרבה כסף כך שהמרחב שלה לטעות יותר גדול ובקיץ יהיה בסדר. הבינוניות הזו תשתפר במעט.

עד לסיום הליגה הסדירה נשאר לכם מכבי פתח תקווה בחוץ ובני יהודה בבית. אגב, שנה שעברה: 41 נקודות בשלב הזה. 35 לפני שנתיים בעונת הבלהות עם ברק בכר. לאלישע לוי היו 56 נקודות, וואו, ב-2013/14. השיא היה עם ברק בכר - 60, בעונת האליפות הראשונה.

8. yedidel Member

זה שיש הרבה אדומים זה לא שכונה, זאת שחיתות
    רק בשבוע האחרון הנפיצו לנו 3 כאלה

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. Telkiyski Member

לא הבנתי, מה לכם ולאיש המבחיל הזה?
    בגלל שהוא אח של בעלה של "אלונה"?

11. alexshw Member

יחסית לכל הטינופת בליכוד, ברקת אולי עוד נורמלי. יזמים בפוליטיקה עדיפים על גנרלים או עסקנים של חברות ממשלתיות/מפלגות.

12. Telkiyski Member

וברקת לא עסקן?
    אני בטוח שהיה לו חלק בעסקת ביטר המסריחה של חוגג-רקישב.

13. alexshw Member

האחים ברקת יזמים מאוד מצליחים. הם מאלה שבזכותם תעשיית היי טק פורחת בארץ.
    מן הסתם לא הם לבד. יש הרבה גורמים.

עסקנים בעיקר אנשים שמצצו כסף ציבורי כל חייהם. לא עבדו בסביבה תחרותית שצריכה להרוויח.
    ניר ברקת מוותר תמיד על כל השכר בכל משרה ציבורית. כי הוא לא צריך את זה. הוא עושה כסף בעצמו.

Roma, EO11 ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותרת היא על ניר אבל בפנים מעדכנים שגם לאלי אחוזים בחברה ושגם הוא (ואלונה) עשו רווח יפה.

15. Telkiyski Member

אז יהיה כסף לפיצויים לרוני לוי במאי?

מצב נושא:
הנושא נעול.