הפועל באר שבע 2020/21 - אבוקסיס מתפטר; ברקת חוזרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שהיה שם איזה ריב, מכל תנועת גוף שלו ומכל פרצוף אנשים עושים מזה וואוו.
    נשרקה שריקת הסיום וגמון צעק יש וצרח לעברו אז גוס בסוג של תגובה מסתכל עליו מה אתה מבסוט כאילו מה נותן כבר הניצחון הזה.

2. zivmay Member

מקווה לראות את בריירו במקום צדק. את טאהא עוד אפשר לסבול.
    מדמון חייב לפתוח בקישור ושיחתום כבר על חוזה חדש.

AmitHBS אוהב/ת את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל באר שבע מפרסמת דו"ח פציעות
    *
    - מיגל ויטור בשלבי החלמה מקרע בשריר הארבע ראשי. מיגל צפוי להתחיל אימונים מלאים בשבוע הבא במסגרת הקבוצה.

- מרואן קבהא סובל מקרע במפשעה ועובר תהליך שיקום עם הצוות הרפואי של המועדון.

- עמית ביטון חזר להתאמן בצורה מלאה עם הקבוצה.

- גל לוי, אשר מחלים מקרע ברצועה, מתאמן עם הקבוצה וצפוי להיות כשיר למשחק בשבועות הקרובים.

- איתן רצון מחלים מפציעה בשריר הירך האחורי וחוזר לאימונים מלאים בימים אלו.

- אור דדיה סובל מחתך עמוק מעל העין מה שמונע ממנו לקחת חלק באימונים בשלב זה.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לצוות הרפואי המצוין שלנו שבמקום להוציא את קבהא אחרי שמתח מול קריית שמונה נתנו לו להמשיך לשחק כדי שבמקום מתיחה זה יהיה קרע
    :sm_BangHead:

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלונה במחצית מול בני יהודה בטדי לעיתונאים:
    ״דור מיכה שחקן טוב אבל אני לא אביא אותו״.

AmitHBS אוהב/ת את זה.
  6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז היא חזרה או שבעצם אף פעם לא עזבה.

7. zivmay Member

זה לא משנה. היא לא רוצה להשקיע בדברים בסיסיים ( מעטפת,נוער). עוזבת או לא, זה אותו דבר.

8. South Boy Member

כנראה שזה היה תחזיקו אותי טייק מי יודע כמה.
    חשבתי שאיתי בן זאב ואסי רחמים מנהלים את המועדון לא? מה פתאום היא לא תביא את דור מיכה למקום שהיא בעצמה אמרה שהיא לא מנהלת ואין לה מעורבות בו? נו שוין, אם זה נכון זאת לא הפעם הראשונה שהיא דופקת אותנו מקצועית. רק שלא תתפלא למה אף אחד לא לוקח אותה ברצינות.
    התנהלות וקבלת ההחלטות שהיא בדיחה אחת גדולה שנובעת מחוסר הבנה מובהק שהיא הפגינה גם לפני העזיבה המאה שלה.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היא עזבה כביכול ונתנה את המושכות לאסי רחמים ולבחור השני אז שלא תטיל וטו על הבאת שחקן כי זה לא מתאים לה מבחינה תדמיתית, או שאת בפנים או שאת בחוץ וגם מדובר בצביעות פופוליסטית, היא רכשה והחזיקה אצלה את ניב זריהן שהורשע בהכאת בחורה אבל בגלל שזה לא עשה כותרות והיא רצתה לקחת תארים לפני הפוליטיקה הוא לא הפריע לה מוסרית.

abcd, Roma, rivaldo ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  10. zivmay Member

זה רק מדגיש שהיא מחזיקה אותנו בביצים בשביל פרסום.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זוסואה בראיון אחרי המשחק -
    "אף אחד עדיין לא דיבר איתי, אבל האנשים בב”ש יודעים שאני רוצה להישאר, אם שואלים אותי כרגע כן, אני רוצה להישאר, אני שמח פה, אבל דברים משתנים וצריך גם לדבר עם הסוכן שלי, זה לא תלוי רק בי. זה לא פשוט, אני שמח מאוד בבאר שבע, עם האנשים, הצוות, האוהדים וחבריי לקבוצה”.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל זה לא חדש לנו. היא מתהפכת כמו סטייק. היא לא רוצה להשקיע כמו פעם זה ברור לכולם, פה או לא פה... תלוי ביום שאתה שואל אותה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

13. Ajax Amsterdam Member

לי נמאס מהזלזול שלה באוהדים בעיקר באינטילגנציה שלהם. כרגע אני מאחל שמתישהו בעולם אחר ואוטופי נמצא בעלים אחר כרגע זה נראה שאין לה רצון בכלל למכור.

South Boy אוהב/ת את זה.
  14. zahipan Member

אני יכול להבין את אלונה, רוביק בנה לנו אצטדיון קטן מדי שלא מתאים לקבוצה. אם אצטדיון טרנר היה מכיל 30,000 מקומות ישיבה היינו מוכרים 22,000 מנויים. אם אצטדיון טרנר היה מכיל 45,000 מקומות ישיבה היינו מוכרים 30,000 מנויים. ואם אצטדיון טרנר היה מכיל 60,000 מקומות ישיבה היינו מוכרים 40,000 מנויים. ככה זה עובד. ובכל מקרה, נניח והיה לנו אצטדיון עם 60,000 מקומות ישיבה, היה אפשר לתמחר מנוי במחיר התחלתי של 300 שקל במקום 900 שקל. ברגע שמוכרים מנוי במחיר כל כך זול, גם אנשים שלא חשבו מעולם לרכוש מנוי, יתחילו לרכוש מנויים ולהגיע למשחקים. ברגע שמצליחים להביא את האנשים האלה לאצטדיון, אפשר למכור להם מזון, מרצ'נדייז ומוצרים נוספים וכך להרוויח מהם כסף. אבל בשביל זה, צריך לבנות אצטדיון עם שטחי מסחר מפותחים, כמו אצטדיון האמירויות של ארסנל.

בכל מקרה, אם רוביק היה בונה אצטדיון הגיוני שמכיל 30,000 מקומות ישיבה (16,000 הוא לא הגיוני לקבוצה שרוצה לזכות באליפויות, להצליח בליגה האירופית ולהגיע פעם ב- לליגת האלופות ועדיין להישאר באיזון כלכלי) אלונה לא הייתה עוזבת כי היא הייתה יכולה להגיע לאיזון כלכלי.

אני במקום אלונה, הייתי אומר שאני רוצה להישאר, אבל מתנה את זה בהרחבת האצטדיון מצד העירייה. עכשיו עם המצב של הקורונה ומה שקרה לגג של האצטדיון, זאת הייתה הזדמנות פז להרחיב את האצטדיון ולהשאיר את אלונה בקבוצה. חבל שלא עשו זאת.

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/20
  15. South Boy Member

תגיד לי אתה מסתלבט?

DaveTheSave אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.