הפועל באר שבע 2020/21 - אבוקסיס מתפטר; ברקת חוזרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז כן קרה למרות שכתב התרבות של ynet שהוא גם אוהד ב"ש כתב שלא היה כלום.

Roma, קשר ימני ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  2. South Boy Member

גם יונתן כהן ובלקמן כמעט הלכו מכות אחרי המשחק מול פתח תקווה, גם אז טרחתם לדון בזה או שזה בגלל שזה "ז'וס" הבעייתי והמלוכלך פתאום קפצתם?
    טוב שדברים כאלה לא קוראים בכל אימון שני בכל קבוצה, כל עוד לא הייתה אלימות פיזית זה לא משהו יוצא דופן וזה יטופל בתוך המועדון, כל הרכילות הזולה והספקולציות שנשמעות סביב התקרית הזאת זה עוד אחד מרגעי השיא של התקשורת המטונפת שיש כאן ועוד יומיים זה יישכח.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

כן אבל יש הבדל בין תגרה בין שני שחקנים לבין תגרה בין שחקן לעוזר מאמן.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יונתן כהן ובלקמן לא עניין אותי, מודה.
    אותי ספציפית המקרה הזה הקפיץ כמו שאתה אומר כי מדובר בשתי פרות קדושות אצלכם, עניין אותי לראות את התגובות ולא הופתעתי ממה שקראתי אם אתה שואל.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא הייתי מנפח את זה אבל לאור ההיסטוריה של השחקן בב"ש צריכים להיזהר.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  6. Melikson24 Member

איך אומרים, slow news day. אין נבחרת, אין ליגה, אז מנפחים תקרית לא יוצאת דופן במיוחד שנסגרה עוד אתמול בין שני הצדדים.
    כבר מחר יעברו לדבר על הסנסציה הבאה. לא מעניין, נקסט.

היום ב-18:00, משחק אימון מול בני יהודה באשקלון. אגודלו יקבל דקות.
    אין שידור לפי מה שאני יודע.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. yakov_y YNWA

ברור שז'וסי אשם אבל אם אבוקסיס היה מנטרל את אליה אז ז'וסי לא היה מקלל אותו, האשם המרכזי כאן זה אבוקסיס שלא מנע זאת קודם.

8. South Boy Member

אפשר לדעת מה ההבדל? הוא לא היכה אף אחד, זה לא פעם ראשונה ששחקן מתחצף ומקלל גורם אחר במערכת, שחקן או חבר בצוות המקצועי.
    אני כמובן שלא מצדיק את המעשה וכמובן שאני לא מכחיש לרגע שהבחור טיפוס בעייתי מאוד שצריך לדעת איך לאכול אותו אבל זה דבר שקורה כל כך הרבה פעמים וגם עם שחקנים "נורמטיביים", פשוט בגלל תקרית המרפק זה נורא צהוב ועסיסי לעשות עליו כתבות פרופיל בגלל כל שטות קטנה שקורית בכל מועדון, פשכצקי לא יבזבז הזדמנות כזאת.

9. South Boy Member

לא חשבתי שאתה מתעניין בזה בגלל שאכפת לך מבעיות המשמעת בבאר שבע, השם של השחקן משחק תפקיד בכל הידיעה הזאת יותר מאשר חומרת הידיעה עצמה וזה אומר הכול.
    ז'וזוואה הוא השחקן הכי טוב בליגה והשחקן הכי טוב בבאר שבע בפער תהומי מהשאר אבל הוא לא פרה קדושה ולראיה הביקורת שהוא קיבל מרובם המוחלט של האוהדים כאן על המרפק לאלמוג כהן והעובדה שהוא יועמד לדין פנימי על התקרית עם ברדה, והוא גם היה עומד לדין פנימי אם היה מתנהג בצורה מוגזמת כלפי כל גורם במועדון שהוא לא אגדה כמו ברדה.

10. DRORIKO Member

השאלה מה הגבול. אם הוא מדי פעם מקבל את הג׳ננה אפשר לחיות עם זה, יודע מה גם על מקרה ברדה אפשר להחליק. הבעיה מתחילה ברגע שהשחקן מתחיל לזרוק. לא רץ מספיק, מתעלם מהוראות טקטיות. מה שחשוב שזה לא יגיע לשם.

11. South Boy Member

אם היית מכיר את השחקן מספיק טוב או קורא לעומק את פרטי המקרה היית מגלה שהתקרית הזאת נבעה מכך שז'וזוואה התעצבן מפסיקה של ברדה נגדו במשחק אימון.
    מה שגורם לבעיות המשמעת שלו זה עודף מוטיבציה חולני, המון שחקנים מספרים שהוא מתעמר בהם בלי הפסקה באימונים רק כדי לדחוף אותם לקצה גבול היכולת שלהם. מזכיר קצת את ג'ורדן בנושא הזה.
    הבעיה האחרונה שלנו איתו זה חוסר מוטיבציה או זריקת זין על המגרש, הוא בדיוק ההיפך מזה.
    מה שכן אין עוררין על כך שהוא לא הבחור הכי אפוי, אבל זה סממן של כל גאון בכל תחום.

12. DRORIKO Member

אחי, לא אמרתי שהוא זורק זין. אמרתי בכלליות שהבעיות משמעות הופכות לבעייתיות כשזה גולש גם למגרש, לא רמזתי על משהו לגבי ז׳וסוואה.

13. yedidel Member

עדיין מקרי עניין הרצועות?

14. Ajax Amsterdam Member

לא חושב שזה גם יקרה איתו. הוא מרוכז בכדורגל יותר מהרבה שחקנים אצלנו.
    מציירים אותו יותר גרוע מרוי קין

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה לבאר שבעים כמה מגרשים יש במתחם האימונים של הפועל ב"ש, איפה הוא ממוקם, ופרט לכך האם קיימים בעיר עוד מגרשי כדורגל תקניים?

מצב נושא:
הנושא נעול.