הפועל ב"ש- לקראת עונת 2003/4

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏12/6/03.

1. Julian Joachim Member

למה לעזאזל בלסינג קאקו, שממה שאני ראיתי ממנו הוא שחקן מצויין, עובר לקבוצה פחות טובה, עם שחקנים פחות טובים, הנהנלה בעייתית, שלא ממש מצליחה בשנים האחרונות? אני חשבתי שבבאר-שבע מנסים לבנות משהו לטווח הארוך... מוזר.

2. ליהי Member

מוזר? גם זינו מוזר, גם הדרך שהוא פועל מוזרה, גם ההחלטות שלו מוזרות,גם ההחלטה לשחרר את כל הזרים מוזרה. ב"ש קבוצה מוזרה, מצטערת פולדש.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קאקו סיכם בבני יהודה כי הוא חשב שהחוזה שלו תם ובאר שבע לא רוצה אותו כי יש לבאר שבע עליו אופציה עד ה-15.6. והניגרי האידיוט חדש שהאופציה היא רק עד 15.5. אז שהוא ראה שבאר שבע לא באה אליו לחידוש החוזה הוא הלך וחתם בבני יהודה. עכשיו הוא בצרות.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאקו ישחק איפה שהוא רוצה..אם הוא ירצה לשחק בשכונה..שם הוא יהיה..
    עכשיו אני באמת לא מבין למה באר שבע מנסה לשנות את הסגל שלה..
    נכון ששוקי נגר לא היה רוברטו קרלוס העונה..אבל..בכל זאת..לא רואה סיבה להעיף אותו..
    גם לא את מדונוביץ..

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא לא.... שוקי נגר הביתה. וכמה שיותר מהר. אתה לא נוכח במשחקים של באר שבע אז אתה לא יודע אז בא אני יספר לך.

שוקי נגר הוא מגן נכון? אז לפעמים הבחור שוכח את זה ואנחנו רואים אותו מטייל בחוד, במרכז המגרש, בצד השני, בשער.. בכל מקום רק לא בעמדה שלו. לא בדקתי אבל מיליון אחוז יותר מ-80 אחוז מהשערים שספגנו זה מהאגף שלו. אז שוקי שוקי לך הביתה שלום ותודה.

לא אכפת לי לראות שם שחקן נוער. רק לא שוקי, לא עוד עונה.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת אני לא מבין מה הולך שם..עונה שעברה שוקי היה תותח..הוא נשמה של שחקן ואני זוכר ממנו רק דברים טובים ב10 דקות ו-43 שהוא שיחק בחיפה..
    אבל אם אתה אומר..אז שוקי..בוא ותחליף נגר אחר בנוער..את יוסי..

7. ליהי Member

אני לא רואה בזה דבר נורא אם שוקי נגר יעזוב את ב"ש בעונה הבאה. הפועל ב"ש מייצרת כשרונות צעירים בקצב מסחרר והיא לא הכי צריכה אותו כרגע, באמת שלא. אבל באמת כדאי להסדיר את העניין עם קאקו אחד הזרים הטובים ביותר שנמצאים אצלנו בארץ כיום. מדצ שני בני יהודה לא נראה לי תהיה כל כך בינונית יותר עם סגל שחקנים כל כך טוב....דומב, לוז....קאקו חתם. מי יודע? אולי בכל זאת אבי נימני יעבור ממכבי לקבוצה העירונית השניה, והפעם זאת לא תהיה הפועל בקצב הזה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם נאמר שרציתי לחכות עם הטופיק הזה קצת,גוטמן עדיין לא התחיל לבנות קבוצה והכל מוקדם מידי.
    לכן הדיון כאן הוא על איך באר שבע מתנהלת ועל עתידו של בלאסינג,לא על ההכנות בשנה הבאה,כי גם הדיון התחיל באופן גרוע(פתחת נושא על התחלת שנה הבאה תן תקציב של העונה החולפת לעומת שנה הבאה,תן תקציר של העונה החולפת,סיכום קטן,מי כניראה בא,מי הולך,תגובת האוהדים,ומכיוון שאתה לא אוהד באר שבע רוב החומר יחסר לך,ואיכות הטופיק תרד),שום דבר נגדך,אבל רק אוהד הפועל באר שבע יכול לפתוח טופיק כזה.
    לכן,בעתיד,כשיובהר הכל בעניין ההעברות והמכירות בעניין הקבוצה אני מבטיח לפתוח טופיק ראוי לשמו,שיגרום עניין רב,בטופיק הזה נדון בדברים האחרים.
    לענינו,אכן כשאנחנו מסתכלים על העונה הבאה,באר שבע בונה קבוצה לעתיד הרחוק.
    בוא נגיב לטענות,מצד אחד אתה אומרים שאנחנו לא בונים קבוצה לשנה הבאה,אבל מצד שני אתם מצטערים ששיחרנו את דראגן מדונביץ',שהשנה הוא בן 33,אתם סותרים את עצמכם.
    עכשיו בוא אני אסביר מה קורה בבאר שבע,ההפך ממה שאתם טוענים, יש בנייה לטווח ארוך,רמיק יז'רסקי הזר שנבחר לזר הטוב השנה בקבוצה נשאר,ומספר צעירים כשרונים(זוהר חוגג,אביתר אילוז ושמעון סיבוני ישולבו במהלך העונה).
    ברטוש טרכולסקי החלוץ הגבוהה שוחרר,ובצדק,שחקן שאיכזב רבות,לא פלא שהוא נבחר לאכזבת העונה עם מהאוהדים שבחרו בו לאכזבת העונה92%.
    שוקי "אין לי שום קשר לדבר העגול הזה" נגר,כניראה יעזוב.
    עם כל הכבוד ריינמן,זה שנגר שייך לחיפה,ואתם לא רוצים אותו,לא אומר שאתם צריכים לזרוק אותו עלינו.
    לפני שנתיים הייתה לנגר עונה סבירה,עם כמה הרמות שנכנסו בטעות,השנה הוא היה גרוע,רוב העונה הוא ישן וחשב שהוא חלוץ ולא מגן שמאלי,לא הראה שום יחס לאוהדים,ורוב הגולים שחטפנו באו מהאגף שלו,הוא נבחר ברוב של 95% לשחקן החלש השנה בקבוצה.
    שאר הסגל של הקבוצה נשמר(כאשר אולי אבו לאבן יעזוב,דבר שלא ישפיע על הקבוצה).
    גוטמן מתכנן להביא חלוץ זר ברמה גבוהה,ועם לא את יניב אברג'יל.
    הוא מתכנן להביא בלם זר,ולהביא מגן שמאלי ישראלי.
    גוטמן ממשיך להתבסס על הסגל הקיים,עם חיזוקים במקומות הנכונים.
    בדבר קאקו,פשוט מאוד,הוא שחקן טוב,אבל לא כפי שעושים אותו.
    קאקו נתן חצי עונה טובה ומאז הוא פשוט גרוע,חוץ מאיזה הברקה בגמר הוא לא תרם כלום,המשכורת שלו יקרה,ובמחיר שלו אפשר להביא גם את אבוקסיס וגם להשאיר עודף,ככה שעם קאקו ילך זה לא הפסד כזה גדול.
    כרגע הוא חתום גם אצלנו( 3שנים),וגם אצל בני יהודה(שנה),גנק אמורה להחליט היכן הוא ישחק,כאשר לנו יש זכות ראשונים.
    קאקו חשב שאנחנו לא רוצים אותו וחתם בשכונה,כשהוא הבין שאנחנו רוצים אותו מיהר לחתום על חוזה ארוך טווח רצלנו,הוא כניראה ימשיך.
    עוד תקופת זמן קצרה,שנבין בדיוק לאן הקבוצה הולכת,אני אפתח טופיק על הפועל באר שבע לקראת שנה הבאה,תגובות שאלות ושאר ירקות בקשר למה שכתבתי,אתם מוזמנים לשאול...

9. Julian Joachim Member

משה, לצורך העניין אני פתחתי את הנושא תחת שם אחר...
    סתם, תמהתי מדוע קאקו שעשה עליי רושם ממש טוב רוצה לעזוב לקבוצה שאני אישית חושב שיכולה להרוס לכל שחקן את הקריירה.

בא ניצן ושאל אם אכפת לי שזה יהפוך לדיון הרשמי לקראת העונה הבאה ואמרתי שאין לי בעייה.

אז שתבין שלא התיימרתי לדעת או לומר כלום, רק רציתי לקבל תשובה פשוטה.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב,צינתי בתגובה שהבנתי שעל זה ניסת להגיב,פשוט חשבתי שדיון על באר שבע צריך עם כבר נכתב,לכלול את כל הפרטים החשובים.
    בדבר קאקו אני מעתיק את מה שכתבתי:

פשוט מאוד,הוא שחקן טוב,אבל לא כפי שעושים אותו.
    קאקו נתן חצי עונה טובה ומאז הוא פשוט גרוע,חוץ מאיזה הברקה בגמר הוא לא תרם כלום,המשכורת שלו יקרה,ובמחיר שלו אפשר להביא גם את אבוקסיס וגם להשאיר עודף,ככה שעם קאקו ילך זה לא הפסד כזה גדול.
    כרגע הוא חתום גם אצלנו( 3שנים),וגם אצל בני יהודה(שנה),גנק אמורה להחליט היכן הוא ישחק,כאשר לנו יש זכות ראשונים.
    קאקו חשב שאנחנו לא רוצים אותו וחתם בשכונה,כשהוא הבין שאנחנו רוצים אותו מיהר לחתום על חוזה ארוך טווח רצלנו,הוא כניראה ימשיך.

11. Julian Joachim Member

אוקיי, אני מבין... ומה דעת האוהדים בקשר לקאקו?

ואת התלונות כמובן תעביר להנהלת הפורום :)

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דעת האוהדים בקשר לקאקו זה שהוא שחקן טוב מאוד. אבל ממש לא יהיה אסון אם הוא לא ימשיך.

13. ליהי Member

כן לירן...למרות שקאקו רצה להמשיך אז סתם חבל שבגלל אי הבנה אחת גדולה השחקן הנפלא הזה שבאמת תרם רבות להפועל ב"ש לא ימשיך איתה.
    עכשיו כבר מאוחר לכם מדי עם קאקו (שאטן אמר שהוא לא מוכן לשחרר אותו ושהוא כבר חתם בבני יהודה, קאקו מצדו רוצה לב"ש וזה מתחיל להתפתח קצת כמו אופרת סבון) ואתם חייבים לזכור ששנה הבאה יתכן ולא יהיו לכם הרבה שחקנים שהיו לכם העונה ואני לא מדברת רק על קאקו. אלא גם על אלימלך ובונפלד שהרבה קבוצות רודפות אחריו...צריך להתחיל לבנות עניינים (ואת זה אתה שומע מאוהדת הפ' ת"א,ראית מה זה?).

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בונפלד ואלימלך שנה הבאה יהיו בבאר שבע.

קאקו הבין שהוא טעה והוא מצידו והוא שנה הבאה רוצה לשחק בבאר שבע אבל בבני יהודה הוא כבר חתם. אז לא יודע מה יהיה אני מבין בכדורגל ולא במשפטים.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דברים..זה שאתם בונים קבוצה לטווח ארוך לא אומר שאתם חייבים להיפטר אוטומטית מכל שחקן שמעל גיל 21..
    מדונוביץ נתן שתי עונות יפות בבאר שבע וכפי שאתה יודע לא קל למצוא זר בעמדת הבלם..

דבר שני-לא התכוונתי שבגלל שאנחנו לא רוצים את נגר אתם צריכים לקבל אותו לא מבין איך הגעת לזה..אבל מה שוקי הוא שחקן טוב ועדיין אולי שווה לכם להחזיק אותו לעונה הבאה

ובקשר לקאקו..איך אתה יכול להגיד דברים רעים על השחקן הזה..אני זוכר משחקים מעולים שלו גם בסוף העונה..הוא כבש הרבה..בחצי הגמר הוא היה מצויין ומול מכבי פתח תקווה והוא היה גדול ובעוד משחקים לקראת סוף העונה..ובכלל במהלך העונה הוא היה גדול..