הפועל כפ"ס-הירידה הייתה רשומה על האבן כבר בקיץ!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י slim, ‏11/5/03.

1. slim Member

הפועל קבוצתי לעד התחילה את העונה עם מאמן איך קראו לו..........גיא לוי
    שהרס את השלד המצויין שהיה לקבוצה! שבהחלט היה מתאים לליגת העל(כמובן עם חיזוקים משמעותים!
    הדבר שהכי הרגיז את האוהדים זה שאדון גיא לוי העיף את גיורג' דרסלייה שהיה הסמל של הקבוצה,חיים סילבס,אגיודיוס ורנס,אבי סנדון וחיים סילבס שבהחלט היה הנשמה של הקבוצה
    נושא זה גרם למאות אוהדים לשבת בבית כל העונה
    תחילת העונה הייתה קטסרופה כאשר גיא לוי עשה במשחק אימון "אצבע משולשת אוהדים ובגלל זה איבד את מקומו כמאמן הקבוצה!
    העונה נפתחה עם 5 נוראית בחיפה וכבר אז כפ"ס נראתה כאילו היא היורדת הראשונה
    אבל אלי טביב הבן ז**ה עשה כמה שינויים כאשר הביא מספר שחקנים.
    ואז כפ"ס התחילה בדהירה שלההגיע למקום ה-9 והייתה הקבוצה הלהיט של הליגה
    ואז הגיעה הפגרה שמהפגרה כפ"ס לא חזרו מרוכזים ואיבדו את הליגה
    וכבר אז כפ"ס איבדו את הסיכוי להשאר
    נקווה ששנה הבאה נחזור לליגת העל
    איתך תמיד!

תגובות!!!!!!!!!

2. ליהי Member

לפי דעתי זה אובדן גדול לליגת העל שהפ' כפ"ס יורדת. כי היא יותר מסתם קבוצה, זה כמו שהפ' פ"ת תרד ליגה או משהו בסגנון, קבוצה עם הסטוריה וקבוצה שלא צריכה להקלע למאבקי תחתית. אני שונאת לראות אותה ככה וחושבת שחוץ מההנהלה הלקוייה שהורסת לגמרי את הקבוצה יש גם את בעיית המאמן תמיר בן חיים שהוא פשוט בדיחה מהלכת. השחקנים לא ממושמעים לו, לא מגיעים לאימונים וכשמגיעים זה רק בשביל לעשות דאחקות.
    אם ההנהלה לא תוחלף ויחד איתה המאמן, אני מטצערת להגיד לך -אני חושבת שיש לכם עוד שנתיים שלוש להתבשל בלאומית.

3. שגיא Guest

הסטוריה?
    לא ממש...
    העבר הלא רחוק שלה הוא בסך הכל עוד קבוצה לא יציבה שמתנדנדת בין הליגה הראשונה לשניה.
    בכפ"ס בנו על ההתקפה הטובה שלהם, זה לא הספיק, בטח לא עם הגנה כזאת גרועה.
    אני צופה שינוי מהותי בכפ"ס בשנה הבאה.
    שני החלוצים שלה, אחרי עונה טובה שלהם בסך הכל, ימצאו קבוצה בליגת העל, בנוסף יש עוד מספר שחקנים שבטח יתאמצו למצוא קבוצת ליגת על, על מנת לא להיתדרדר לליגה הלאומית.
    כפ"ס תצטרך להיבנות מחדש, מספר שחקנים ותיקים, פלוס כמה שחקני נוער, שחקני בית, כי אין לה ברירה אחרת. מה שנעשה שם היה די חובבני וכך גם נראתה כל העונה הזאת של הפועל כפ"ס.

ותמיר בן חיים, בחור נחמד דווקא. אני גם כמה רחובות ממני. אפילו פעם התאמנתי תחתיו (לפני איזה שנתיים-שלוש). אסור לשכוח שהוא נזרק למערכה ללא הודעה מוקדמת. צריך להבין, עונה ראשונה שלו בתור מאמן, והוא לא ממש זה שבנה והכין את הקבוצה לעונה הזאת. ככה שאסור ישר לשפוט אותו. אבל אני לא מאמין שהפועל כפ"ס יתנו לו להישאר, הם בטוח יביאו מאמן אחר, מאמן בעל שם ונסיון קצת יותר גדולים.

4. ליהי Member

להפועל כפ"ס כן יש הסטוריה... אבוי למי שחושב שאין

קשטן ושום בדרך אלייך שגיא!

5. שגיא Guest

יופי, גם למכבי יפו יש הסטוריה....הסטוריה כואבת.

עם כל הכבוד, מלבד מספר בודד של עונות, שאותן אפשר לספור על יד אחת, הפועל כפ"ס לא הייתה יותר מקבוצה מתנדנדת, בעיקר בשנים האחרונות.
    הבניה שם הייתה שגוייה מהיסוד, זה למה לאורך העונה הם לא שרדו. התחילו רע מאוד. המשיכו יפה, ונתנו אמצע עונה מצויינת אפילו, אבל הסוף שלהם היה כלכך גרוע, ממחזור למחזור, דווקא ברגעי האמת, כפר סבא קרסה שוב ושוב...

איך אמר יורם ארבל? "ככה לא בונים חומה"...
    אז ככה לא בונים קבוצה!

6. ליהי Member

גשאני אומרת הסטוריה אני מדברת במונחים של בהשוואה לאשדוד וראשון
    אל תקח קשה, אף פעם לא אמרתי שהיא אמפריה שהתמוטטה(ככה כותבים?).

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה לעשות שכפר סבא מנוהלת ע"י אלי טביב..בן אדם שמתחבא בארון רוב היום..
    אלי טביב מנהל את כפר סבא כמו לפני 30 שנה עם כל מיני פרשויות של כסף מתחת לשולחן ועוד כאלה..
    אבל בכל זאת לכפר סבא הייתה העונה קבוצה לא רעה לפחות בכל מה שנוגע לקישור ולהתקפה..
    ההגנה צריכה חיזוק משמועתי..