הפועל רמת גן בגביע אופ"א...האם כדי להמשיך או לפרוש?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nesta, ‏11/7/03.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הפועל רמת גן זוכת גביע המדינה של השנה בקרוב תתחיל את הופעותיה בזירה האירופאית, כיום מרבית הסגל שזכה בגביע התפזר וכמדומני חוץ מהשוער והקפטן כולם עזבו.
    במצב הנוכחי לדעתי הם צריכים לפרוש ולתת לנתניה במקרה הזה(נתניה סיימה רביעית והיא זאת שצריכה להופיע במקרה שר"ג פורשת),
    רמת גן לא התחזקה בקיץ וכאמור שחקנים רק עוזבים אותה..הסכנה היא שרמת גן ישברו את השיא המפוקפק של באר שבע בזירה האירופאית.

מה אתם חושבים שעל הנהלת הקבוצה לעשות? לפרוש בכבוד ? או להמשיך בחלום?

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל,אני לא מבין למה נתניה צריכה להחליף את הפועל רמת גן במקרה של אי הופעה של רמת גן?
    מי שצריכה להחליפה היא הקבוצה שהפסידה לה בגמר,חוץ מזה מכיוון שנתניה כבר השתתפה השנה בגביע אירופאי(אינטרטוטו)היא לא יכולה לשחק באופ"א,ואגב,לפי חוקי אופ"א,אי אפשר להחליף את רמת גן,עם היא מוותרת,ישראל מאבדת את זכותה באופ"א.
    בקשר להשפלות שחטפה הפועל באר שבע.
    לתבוסות מול ברצלונה אתםקוראים בושה?
    שהיה להם את פיגו,כשגארדיולה וכל החברה היו בכושר,בשנות השיא של ברצלונה,ממש לא בושה,אותה קבוצה היום מפוררת כל קבוצה מהארץ שתהיה נגדה.
    נגד רודה אכן היה בושות,מה לעשות שאלי ל*ב פירק את הקבוצה,ועלינו לאותו משחק עם הרכב טלאים.
    וחוץ מזה,גם בית"ר חטפה שישיות,וגם חיפה העונה חטפה רביעיות מאי"ק אתונה.
    ולדיון,שימצה את עצמו תוך שתי תגובות.
    רמת גן שיחררה את רוב הסגל,גם אלה שנישארו רוצים לעזוב,הקבוצה כניראה לא תישאר בליגה שנייה אז אין מה לדבר על אופ"א.
    כפי שצינתי,הגביע יהרוס את רמתגן יותר משיעזור להם.

3. ליהי Member

יניב
    לי לפחות התשובה מאוד ברורה- לפרוש בכבוד. לרמת גן אין יכולת או כלים להתמודד עם גביע אופ"א ולפרוש ב"שיא" רק יוסיף חן לקסם שהיא עשתה העונה בגביע המדינה.

4. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף מאוד להפועל ר"ג לפרוש, דם אין להם שחקנים, הכל שם במועדון מפורק ויש מצב שבשנה הבאה הם יהיו בכלל בארצית, וגם אין כסף לקבוצה כזאת, נראה לי שלי בבנק יש יותר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    העלויות של משחקי הבית בחו"ל פשוט עצומות, גם הטיסה גם המגרש גם אבטחה ועל הכל אופ"א לא ממש מחזירה כסף, כך שזה ימוטט את המועדון כללית, וזה לפני הטיסה למשחק הגומלין. מה גם שעם כל זה אין להפועל ר"ג סיכוי לעבור, אלא אם כן הם יקבלו קבוצה מליגה שניהשלישית באחת הארצות, מה שברוב המקרים לא קורה.
    אבל אם הם פורשים עכשיו,אין איזה קנס שהם עלולים לקבל?

5. Alan Smith Member

גם להפועל ת"א כדאי לפרוש שלא יהרסו להם תעונה היפה שעשו באופ"א כי הם עכשיו מתפרקים ואז סתם יהיה להם שם רע בחול..

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

להפועל ת"א יש קבוצה נחמדה,אם הם ישחקו זה לא יהיה כמו הפועל ר"ג שכל השחקנים הבולטים שהביאו לגביע עזבו,בהפועל הביאו את אבו לאבן,בן לוז אולי חוזר,אדרי,קשר ברזיאלי ועוד חלוץ ארגנטינאי בדרך,תיהיה להם קבוצה טובה בטוח שהם לא יעשו הישג גדול הם יעופו בשלב הראשון או השני.

לגבי רמת-גן זה ברור שהם צריכים לפרוש,במקום להתחזק קצת הם רק נחלשו,ה"כוכבים" שלהם עזבו אותם ולא נשאר כלום. אבל זה כבר מאוחר להחליט שצריך להוציא אותם.
    לכו תגידו עכשיו לב"ש/נתניה להתכונן למשחקי גביע אוופ"א שלא לדבר על זה שנתניה כבר שיחקה באינטרטוטו..

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפרוש...מה שאיכזב אותי מבחינת רמת גן היא העובדה שכל השחקנים שלה ברחו ממנה והלכו לשחק בקבוצות אחרות...אני אישית לא מבין אותם, נכון היתה להם הזדמנות להתקדם ואני לא מכיר מישהו שיפסס אחת אבל באותה צורה ניתנה להם האפשרות לשחק עם הקבוצה שלהם, שהם תמיד חלמו להגיע איתה רחוק לזכות בגביע, דבר שבו זכו, ולייצג את ישראל בגביע אופ"א...אני במקומם הייתי נותן את הכל באירופה ולו בשביל לנסות להפתיע כי אחרי הכל אם הם היו מצליחים אולי היה שחקן או שניים שלאירופה היו עוברים...אבל זה השיקול שלהם כרגע אני לא רואה את הקבוצה הזאת מתחזקת בשחקנים ראויים ואני הייתי ממליץ להם לפרוש ולתת את ההשתתפות להפועל ב"ש...האוהדים שלהם (של ב"ש) היו נהנים מכך, וכן לב"ש יש סיכוי הרבה יותר גבוה מלרמת גן להצליח באירופה

הפועל עם כל השיחרורים שלה ומה שהיא עשתה תהיה קבוצה טובה בסופו של דבר...כולם התלוננו ועכשיו רואים שבקבוצה כן עושים מעשים ומחתימים שחקנים טובים...אבו לאבן, כפיר אדרי, יוסי רוזן...אז על מה הם בדיוק מתלוננים? אל תשכחו שיש עוד זרים שצריכים להגיע...נכון אני יכול להבין את הכאב של הפועל מכך שזורקים שחקנים סתם מהמועדון אבל בהפועל אין כספים פשוט מאוד בניגוד ללוני שהשנה יצא עם רווחים מהקבוצה והוא יכול לשפוך כמה מיליונים על רכש אבל הוא לא רוצה לעשות את זה...מה לעשות לא כולם שחר...אם כבר נגעתם בהפועל אז לפי דעתי היא תגיע לסיבוב השני של גביע אופ"א
    ואיזה שם רע בדיוק ייצא לקבוצות בארץ? אין לנו גם שם טוב...אז הצלחנו פעם אחת כולה...קבוצה בשביל ליצור מוניטין צריכה להצליח מסר פעמים...ובכלל אני חושב שכל עניין אופ"א וההשתתפות במפעלים האירופאים הוא ביזבוז בהתחשב בעובדה שאתה לא מארח בארץ...כל עוד לא נארח בארץ אני לא רואה קבוצה ישראלית מצליחה בחו"ל (ואל תאמרו לי מכבי חיפה כי היא קיבלה את קבוצת הדייגים של שטרום גראץ ואם תסתכלו על הרשימה שמכבי יכולה לקבל אתם תראו שאין ולו שמץ של סיכוי לעבור...וגם לא לחיפה אם היא היתה במקומה)

8. ליהי Member

אלן סמית'- קודם כל הדיון הוא על רמת גן
    ושנית, אתה מדבר שטויות.
    הפועל תל אביב רוצה ויכולה להתמודד עם העלויות הכספיות ומבחינה מקצועית היא כמובן אולי לא תשחזר את ההישג הענק לפני 2 עונות אבל יכולה עדיין להוסיף קצת צבע לחיי האוהדים שלה במשחקי גביע אופ"א. זה בכלל לא אישיו ואין לי מושג איך העלאת את זה, אבל שכח מזה. :evil:

9. alexHBS Member

אני חושב שהפועל רמת גן לא צריכה לפרוש !
    ואם כבר אז ב"ש צריכה להחליף אותה כפנייליסטית של הגביע ...

אני לא יודע מתי עוד יצא לשחקנים של רמת גן לשחק במפעל אירופאי ,
    לרמת גן יש את כל הזכות לשחק שם ! ומה עוד אם הם יקבלו בהגרלה קבוצה גדולה ...
    יהיה להם מה לספר לנכדים ....

דבר כזה לקבוצה כמו רמת קרוה פעם בחיים .. הם לא צריכים לוותר .

והפועל ת"א גם לא צריכה לוותר כמובן ! קבוצה עם שם כזה באירופה (לא מנצ'סטר אבל...)
    לא יכולה לפרוש ..
    מה גם שיש לה מספיק שחקנים טובים כמו הנרקומן אבולאבן המלך ואולי הצטרף רוזן .

10. Alan Smith Member

אגב מי שלא הבין התגובה שלי הייתה להראות שלא כל קבוצות שמשחקות באופא הן ברמה.. ואין צורך לבקש מרמת גן לפרוש.. מגיע להם אף קבוצה גם לא תחליף אותם אלה ישראל תפסיד נציגה זה יהיה עוד יותר מפדח.. אם קבוצה באמת הייתה ראויה לשחק באופא היא הייתה אמורה להדיח את רמת גן בדרך לזכיה בגביע זה מה שאני יכול להגיד.

יש גם באופא קבוצות הרבה יותר גרועות מהפועל רמת גן)שעפות אחרי סיבוב בדרך כלל(..
    אז הפועל רמת גן תהיה אחת מהן מה הבעיה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הבעייה?
    בוא נראה,רמת גן מתחילה משלב מתקדם,נתנו כבר את הקבוצות שמבינהם היא תגריל את היריבה שלה,חוץ מקבוצה אחת(שגם תעבור אותה דיי בקלות) כולם שם קבוצות ברמה מאוד גבוהה,שכל אחת מהקבוצות האלה במפגש מול רמת גן תשפיל אותה.
    חוץ מזה שנאבד נקודות יקרות באופ"א,ונחזור אחורה,השפלה באופ"א ישבור את המועדון הקטן מרמת גן,ויכול להוביל להתפרקות.
    חוץ מזה אין בעיות.

נ.ב
    הפועל תל אביב ממשיכה להתחזק,ואני בטוח שהיא תיצג אותנו בכבוד באופ"א.
    דבר אחד בטוח,היא תצליח באופ"א הרבה יותר ממכבי חיפה שנה שעברה...

12. AFC Member

אמר האוהד שקבוצתו הפסידה בסיכום שני משחקים 14:1 לקבוצה פצפונת מעיירה קטנה בברדה, הולנד...

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו אמר שאם רמת גן לא ישחקו הם יקבלו עונש,במקרה הזה הם לא צריכים לפרוש וכבר עדיף להם לנסות את מזלם אבל אם הם לא יקבלו עונש אז עדיף להם לפרוש כי כרגע אין להם קבוצה כסף ואפילו המאמן לא נראה בטוח כרגע הם לא מתאימים אפילו לא לליגה הארצית ובטח שלא לגביע אופא.

14. שגיא Guest

איזה עונש?!
    הם יכולים לוותר על המקום שלהם, ואז הפיינליסטית מקבל אותו, אין כאן עונשים...
    והיהירות הזאת שלהם שההתלהבות שלהם תביא אותם לתוצאות, עלולה באמת להביא לתוצאות, לתוצאות יותר גרועות מהתקופה של באר שבע, דבר שעשוי לקחת אותנו קצת אחורה...

15. ליהי Member

אני מסכימה עם משה.
    זה לקחת דבר יפה ולכער אותו. ואני אפילו לא לוקחת בחשבון כאן את העובדה שזה יזיק לנו בעקיפין באופ"א.

להפועל ת"א יש הרבה יותר אמצעים מאשר לר"ג, ויש לה סגל הרבה יותר סביר- ומעל לכל,מאמן שיודע לחשוב אירופה והוא כבר הוכיח את זה,לכן אין מה להשוות בכלל.
    אני מחבבת את ר"ג מאוד ואולי דווקא בגלל זה לא הייתי רוצה לראות אותה אוכלת אותה באופ"א.זאת דעתי.